Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) btudos válasza demerion (#49) üzenetére


btudos
veterán

Én kifejezetten nem szerettem, de jól beállítva a 930-ban sem zavar, hogy AMOLED, sőt, a fekete miatt tényleg jó választás a WP-s modellekbe.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#52) Azie


Azie
őstag

Szaracsempe voltmár?

Ár értékben még nem a legjobb, de még mindig jobb, mint a droidok. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#53) bepken


bepken
veterán

amint kicsit jobban megközelíti a 60ezret, függetlenül, gyári garanciával, már meg is vettem a következő telefonomat
(ha mégse mozdulna lefelé olyan gyorsan, mint ahogy szeretném, akkor meg boldog L630 tulaj leszek :) )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#54) Mister_X válasza razzorr (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy nekem 625-ön mindig az volt a bajom, hogy a gombok nem világítanak. Most gombok nincsenek, de legalább világít :D De tényleg jobb ez a megoldás, mert ha a navigációs gombok világítanának, akkor meg lehet az lenne a baj. Így meg el is tünthethetem videó / játék / net alatt és senkit sem zavar.

AMOLED pedig itt hatalmas nagy pozitívum.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) Pearce válasza Azie (#52) üzenetére


Pearce
aktív tag

"Szaracsempe voltmár?"

Érdekes, még nem. Te vagy az első. :D

Tetszetős telefon lett, bár nekem a képernyőgombok nem jönnek be, plusz a kameragombot is lespórolták róla, de ettől függetlenül egy vodás 65 ropis árért korrekt lett.

(#56) kkalman88


kkalman88
csendes tag

Mi a francnak ekkora mobil telefon?Hogy rak zsebre az ember egy ilyet :D

KK

(#57) btudos válasza kkalman88 (#56) üzenetére


btudos
veterán

Pont ennél a mostanság teljesen átlagos méretű telefonnál kerül elő ez a kérdés? (Egyébként simán. ;) )

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#58) rnyk


rnyk
tag

Jo kis telo lett ez es a kezdo ara is barati...
Anyam szereten belepni az tapicskolos-telefonok vilagaba es vacilalok, hogy 630 vagy 730 (esetleg adjam neki az oreg 920-amat).

De ez nagyon meggyozonek tunik.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#59) demerion válasza kkalman88 (#56) üzenetére


demerion
tag

Nem hogy egy, de egy átlagos zsebben szerintem 2 ilyen is elférne ;]

(#60) junior11 válasza btudos (#57) üzenetére


junior11
veterán

Hát azért a 4,7" kijelzőhöz kisebb káva is jöhetett volna, főleg felul és alul is lehetett volna még mit faragni, a Lumiáknál ez még mindig így van.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#61) rob210 válasza Emberke83 (#35) üzenetére


rob210
nagyúr

Én jelenleg 735 ről írok, egyetlen dolgot mondhatok az LTE nem parasztvakítás ahol én használom szinte mindenhol van már lefedettsége brutálisan gyors. A teló pedig képes is felhasználni a sebességet.
520 ról váltottam nagyon megérte. Igazi ár érték bajnok én simán rásütöttem volna a különösen ajánlottat.

Renault power

(#62) Mister_X válasza rob210 (#61) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megvettem Store-ban a Rayman Fiesta Runt, mire eljutott odáig, hogy mutassa a letöltéseket, már telepítette. Jóez~

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#63) Pttypang válasza Mister_X (#28) üzenetére


Pttypang
veterán

Dehogynem, van loading. Rogton a lumia cameranal kezdesnek :D

Everybody lies.

(#64) batai15 válasza Mister_X (#62) üzenetére


batai15
félisten

Jó játék...

(#65) junior11 válasza Pttypang (#63) üzenetére


junior11
veterán

Loading a Nokia Cameránál van, a Lumia Cameránál már nem lesz :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#66) Pttypang válasza junior11 (#65) üzenetére


Pttypang
veterán

Rendben, addig viszont van.

Everybody lies.

(#67) Namelesske


Namelesske
addikt

Jó kis készülék, de a 8.1 még elég bénán kezeli az On Screen gombokat, ezért nem szívesen vásárolnék olyan készüléket ami ilyen. A 830 viszont egy álom. Ettől függetlenül lehet erre váltok majd.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#68) kkalman88 válasza btudos (#57) üzenetére


kkalman88
csendes tag

Jó.Nekem a c5-00-hoz képest már ez is nagy,és az is okos telefon :D

KK

(#69) Pttypang válasza Namelesske (#67) üzenetére


Pttypang
veterán

Beallithato, ha akarod, eltuntetheto gesztusvezerlessel vagy fixalhato, a hatterszint is allithatod.
Nekem nem tunik benanak.

Everybody lies.

(#70) Namelesske válasza Pttypang (#69) üzenetére


Namelesske
addikt

Mondjuk nem mindegy hogy Windows 8.1 vagy 8.1 update :B

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#71) btudos válasza kkalman88 (#68) üzenetére


btudos
veterán

Ahhoz képest ez űrtechnológia. ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#72) Garadow válasza btudos (#71) üzenetére


Garadow
csendes tag

Én még telefonként c3-00-t használok. Egyvalamit nagyon szeretek a telefonomban. Kb 3 hetente töltöm :D és az ünnepek alkalmával eddig minden jel szerint kap a tabom maga mellé egy lumia 735-t. Így lesz teljes a család!

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#73) sohi83


sohi83
tag

Remélem a karácsonyi áresésben ez is benne lesz... Alig bírom kivárni azt a kis időt. Kíváncsi leszek, mekkora különbség lesz a jelenlegi Lumia 710-hez képest. :)

(#74) lived1986


lived1986
csendes tag

Én is pár napja tulajdonosa vagyok egy 735-ös készüléknek.
Én itt kinn anligában vettem. Itt szerencsére külön adták a töltőfejet és hozzá a kábelt így nem kell két dolgot is cipelnem magammal.

Jó kis telefon, de nem hibátlan. Én sajnos tapasztaltam már lefagyásokat, de ez általában töltéseknél van.
Valamiért ha töltök le valamit és közben mást is csinálnék hajlamos lefagyni a telefon, de aztán el indul nagy nehezen.

Másik panaszom az aksija. Merül ám mint annak a rendje.
Mai nap amikor nem kellett végig repülő módban volt. A fényerő kicsi-re van állítva, háttér alkalmazásokat is kilőttem. Úgy hogy alig-alig használtam 30% lement.
Tegnap hogy végig csatlakozott az hálózathoz, mobilnet, játék, zene kb. 2-3 órába értve leszívta az aksit.
Nagyon fájó pont ez számomra. Remélem csinálnak hozzá valami aksis hátlapot amivel tovább bírja.

Mivel én játszani is szoktam a telefonon kipróbáltam párat. Asphalt 8-al nincs különösebb gond. Megy szépen.
A modern combat 4-et ha SD kártyára telepítjük, nálam el se indul. Fekete képernyő, majd kidob. Telefonra telepítve már elindul, de van hogy néha beakad.

Ami számomra elég érdekes az a zenelejátszó. Már rég letörölt zenéket még mindig jelzi a lejátszó listában. Ez azért cink egy kicsit.

A mobilnettel viszont nagyon csínyán bánik. Ez az adattömörítős dolog tényleg bevállik.

A kamera számomra szép képeket készít. Az előlapi is ott van, nem hiába selfi mobil.

A hanszórója jól szól és szép tisztán.

A navigációs sávtól először féltem hogy miért nem rakták arra az alsó 1 centire, de nem zavaró. Az alkalmazások elrejtik autómatikusan, de ha kell is egy pöccintéssel előhozható ill. el is tüntethető.

A navigációs szoftver jól megy rajta, gyorsan megtalálja a jelet és már mutatja is hol tartózkodunk.

Összeségében jó telefon is tetszik is, egyedül az aksi ami fáj igazán.

(#75) Mister_X válasza sohi83 (#73) üzenetére


Mister_X
nagyúr

710-hez képest? Tyűha öregem, üjra bele fogsz szerelmesedni s rendszerbe.

@lived1986: nem tudom, hogy te mit csinálsz, de nekem 26 órába telt eljutnia automatikus fényerővel, LTE-vel (és az idő több, mint felét WiFivel is), rengeteg netezéssel, appok töltögetésévell, fél óra beszélgetéssel, Skype-ozással 12%-ra. Most már töltőn csücsül. Ha 5 óra kijelzőidőt mondok, akkor nem mondtam sokat, plusz kijelző nélkül is jócskán dolgozott.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#76) Márko88 válasza Azie (#52) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nem volt még, de azért egy droidos kommentet be kellett nyomni. :)

HÁT, én meg azt mondom, hogy valami borzalom még mindig, ahogy a WP kinéz ezekkel a kis kockákkal és az a menü is egy katasztrófa :F de van aki ezt szereti van aki mást :) Viszont maga a rendszer sebessége nagyon jó, ahogy az ismerőseimtől hallom.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#77) Pttypang válasza Namelesske (#70) üzenetére


Pttypang
veterán

Amivel a 735 kijott, azzal a verzioval kapcsolatban irtam. Mivel ez annak a modellnek a topicja.

Everybody lies.

(#78) sohi83 válasza Mister_X (#75) üzenetére


sohi83
tag

Már örök kapcsolatra léptem vele. :D
Viszont ha a témobájl nem dönti be az árát a telónak kb 25-30k-val, akkor függetlenül fogom venni...

(#79) sohi83 válasza lived1986 (#74) üzenetére


sohi83
tag

Fura, amit az akksinál tapasztalsz. Ennyire nem adhatták ki gyengével - még az én régi 710-esem is többet bír, pedig az se volt sose üzemidőbajnok. :)
Nem lehet valami egyedi hiba? Én tuti visszavinném gariba, hogy nézzenek rá.

(#80) alevan


alevan
őstag

Bocs, cikkíró, jó a cikk, de hiányoznak a selfie-k! Egy selfie mobiltól elvárnánk több selfie fotót!

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#81) erahurka


erahurka
félisten

"Ha a kontrasztkülönbség túl nagy, a készülék automatikusan HDR fotót készít, de továbbra is elérhető az expozíciósorozat opció"

Ez nem a Lumia Camera egyik fícsöre lesz majd?

(#82) Bone123 válasza alevan (#80) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Egyet mellékeltünk, de elég rossz volt ma az idő sajnos, meg a fényviszonyok, hogy egy sorozatnyi összejöjjön.

(#83) jocoarsenal


jocoarsenal
csendes tag

Bocsánat a buta kérdésért, de sehol nem találtam a választ.
Azt értem, hogy a kamera "maximuma" 1080p/30fps, de tudja a készülék a 720p/60fps párosítást is, vagy ez nem elérhető?

[ Szerkesztve ]

(#84) Bone123 válasza erahurka (#81) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

De, valószínűleg igen, ezt a részt módosítom. Néha nehéz exif-ből kihámozni, hogy milyen mód volt aktív.

(#85) puszta123


puszta123
tag

Na örülök, hogy kinn van a teszt...igaz én már több mint egy hete tesztelem, Vodánál, 29k volt a legkisebb havidíjjal, ennyiért ajándék. A tesztből viszont hiányolom, hogy nem írták, hogy pentile mátrixos a kijelző, amire egyesek allergiásak! Nekem se a szívem csücske, de ilyen felbontás mellett egyáltalán nem zavaró, cserébe olyan a feketéje, hogy ihaj.

Ahogy olvastam, valaki panaszkodott az akkuidőre; nos nem tudom, hogy milyen paramágnesesség van arra, de nekem 35 órája megy egy töltéssel és 37%-on van az akksi (még 12 órát ír), folyamatos mobilnet, wifi, gps, volt benne 4 óra zenehallgatás, 5-6 óra kijelzőhasználat, videónézés, netezés, éjszaka 7 óra alatt 1%-ot merült, pedig semmit nem kapcsoltam ki rajta. A régi 520-asomhoz képest ég és föld. Valahogy nem vitt rá a lélek, hogy este egy egész napos használat után, 68%-kal tegyem fel tölteni. Amióta okostelefonra váltottam (és az nem ma volt) nem volt még olyan, hogy 2 napot kibírt volna a telefonom :)

Egyébként gyönyörű, gyors, nekem egyszer se fagyott ki, vagy egyáltalán akadt volna meg. GPS tényleg azonnal talál jelet, mire betölti a térképet (1 mp) addigra meg is van hogy hol vagyok. Zenelejátszásnál nekem nem csinálja hogy ott hagyja a letörölt dolgokat (520-nál csinálta).

Jó döntés volt megvenni ezt a telefont, én simán rásütöttem volna a különösen ajánlott plecsnit :))

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#86) Bone123 válasza jocoarsenal (#83) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Nem, az alábbi opciók érhetők jelenleg el:

(#87) sohi83 válasza puszta123 (#85) üzenetére


sohi83
tag

Jó olvasni, hogy használat során rendben működik. :) Csak essen még picit az ára és már veszem is...

(#88) batai15


batai15
félisten

AMugy a navbar( avagy a virtuális gombok) színe hogy állítható? valahol láttam hogy fekete helyett narancs sárga színü volt.

(#89) puszta123 válasza batai15 (#88) üzenetére


puszta123
tag

Van külön beállítás hozzá (navigációs sáv), de szerintem a téma színű elég gagyi, azt összegányolták. Semmi koherencia nincs a csempék és az alsó értesítés sávval, túllóg , rálóg stb...de feketén atom jól néz ki, olyan mély feketéje van, hogy úgy néz ki még a káván vannak a gombok :)

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#90) erahurka válasza Bone123 (#84) üzenetére


erahurka
félisten

Telefon hangzásáról fülessel dobnál majd pár szót? Akár ide kommentben is. Sok tesztet olvasgattam sehol sem írnak arról milyen zenehallgatásra a készülék. :R

(#89) puszta123: Nekem csak az a bajom ezzel a kijelzőn lévő navigombos dologgal, hogy van egy 1 pixeles csík a tetején ami baromira idegesít. Meg hogy hiába tüntetem el, elindítok egy appot vagy feloldom a kijelzőt és megint ott van. Én azt szeretném hogy csak akkor jöjjön elő ha én manuálisan felrántom. Nekem bejön ez a navigomb nélküli hangulat, az N9-et is imádtam ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#91) Namelesske


Namelesske
addikt

AMOLED, akkor nem kell.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#92) hzsolti94


hzsolti94
csendes tag

Én szombat óta nyúzom az enyémet, nagyon tetszik, a kijelző feketéje tényleg gyönyörű, az üzemidő elég jó, ami viszont zavaró, az a vastag káva alul és felül :/

(#93) Rocky975


Rocky975
senior tag

Kérdeznék olyat aki 520-ról váltott. :) A zene minősége és hangereje fülhalgatóval van olyan mint az 520-é?
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#94) Sztif


Sztif
aktív tag

Csak átfutottam, de létezik hogy nem találtam tesztet az előlapi kamera minőségéről?

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#95) erahurka válasza Rocky975 (#93) üzenetére


erahurka
félisten

Én ma próbáltam Media Markt-ban. Úgy ítéltem meg hogy kikapcsolt Dolby-s 620-nál jobban szól de bekapcsolt Dolby-s 620-nál rosszabbul. Nem tudom 520-ban van-e Dolby hangzásjavítás.
Szvsz ez az a terület amin kár volt spórolnia a Nokiának. Selfie-vel a fiatalokat célozták erre elkúrják a zene minőségét. Grat. Majd az x40-es széria :(((

[ Szerkesztve ]

(#96) Pttypang válasza hzsolti94 (#92) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem nincs vele gondom, hamar megszoktam.

(#95) erahurka
Azert csodat ne varj tole, nem eppen arra van :) 620-520 mekkora a kulonbseg?

Everybody lies.

(#97) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Komolyan szuper telefon. Mindenben hozza amit kell ennyi pénzért. Tesztekbe lehetne egy tecsos kép is, mit tud olyan fényviszonyok között. Valami árukkal feltötött polcról. Vagy az nem legális? :D

(#98) Pttypang válasza ctvagyok (#97) üzenetére


Pttypang
veterán

Most este ejfel kornyeken megyek majd tecsoba, lovok neked kepeket :)

Everybody lies.

(#99) szente válasza ctvagyok (#97) üzenetére


szente
addikt

Csak nem polcszervizes vagy? :DDD
Amúgy nem legális.

(#100) BobTail válasza Namelesske (#91) üzenetére


BobTail
őstag

AMOLED és AMOLED között is van különbség. 1020 és 930 között pl. ég és föld a különbség, akárhogy skálázzuk a 1020-at, nyomába sem ér a 930 színhűségének.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.