Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Integrale


Integrale
veterán

Valaszolt az Aqua, az osszes altaluk forgalmazott Nokia keszulek, hivatalos 2 eves Nokia garanciaval rendelkezik!!

Az uj, fuggetlen 735 webshop ara 73.000 Ft

"Bad reklám is reklám too"

(#452) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Az Office Depot-ban most 73 840 Ft, és ingyenes a szállítás.

Hát nem is tudom, a 830 jobban bejön kamerája miatt leginkább, de ár érték arányban a 735 a bajnok.
Most Moto g-t használok, és a hw szinte ugyan az mindkét készülékben... elég régen gondolkodom Wp
vásárlásban, lehet megvan a droid utódja. :F

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#453) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok
hétvégén vettem észre, hogy gyenge wifinél néhanéha kiírta hogy nincs internet, de kapcsolódva volt. Wifi Ki-be és jó lett mindig. Most itthon nálam is eljátszotta ezt a teló...
Ilyenkor van app ami látja a netet és rendesen működik, de pl az áruház azt írja nincs net.
Lumia735+Denim.
Lassan 1 hónapja megvan, ilyet még nem csinált.

(#454) Mister_X válasza hodostamas (#453) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg megnöveltem az üzemidőm: most vettem észre, hogy nálam a WiFi kikapcsolás után rá egy órára visszanyomta magát (Denim feature?), benyomtam manuálisra, látszatra is jobban bírja a kicsike így :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#455) erahurka válasza Mister_X (#454) üzenetére


erahurka
félisten

WiFi annyira nem szívja keményen, inkább a mobilnet. Ehhez az automata visszakapcsoláshoz amúgy Cortana kell azt hiszem, bár lehet Denimmel engedélyezve van nélküle is. 620-amban nincs ilyen ha magyar a régió.

[ Szerkesztve ]

(#456) Mister_X válasza erahurka (#455) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Itt volt nálam egy órás az alapértelmezett. Mondjuk tényleg nem ette nagyon. Nálam mindig LTE-n van a telefon, jó az.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#457) MKLS


MKLS
aktív tag

Magán véleményeket szeretnék kérni. Szerintetek ez egy mennyire időt álló készülék? Meddig tarthat a normális supportja? Főleg így, hogy talán az utolsó Nokia Lumiák egyike. Nokia featureök meddig lehetnek támogatva, abból kiindulva, hogy épp ma telepítettem droidra a Here drive+ beta-t legálisan a here.com-ról.
Nem merültem bele annyira a témába, de valamiért nem látszik, hogy piaci részesedésbe nagyon jönne fel a WP, bár az is tény, hogy Google és Apple mellett ezt baromira nehéz kivitelezniük.

(#458) Pttypang válasza Mister_X (#454) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, nekem elso mozdulatom volt, hogy belottem manualisra :)
Mar ketszer is elofordult, hogy eldobta a radios funkciokat, tehat nem, vagy csak nagyon nehezen voltak kapcsolhatoak a bt&wifi&gsm funkciok, halozatot nem talalt, wifit, bt eszkozt nem lelte. Repulo mod&restart is segit rajta, de azert picit zavaro, betudtam a nagyon zavart kornyezetnek, [info epulet, kb gsm szempontbol full arnyekolt&zavart kozeg] de azert nem szeretnem tul gyakran latni ezt az alig par napos telefonon.. :U

Everybody lies.

(#459) Mister_X válasza Pttypang (#458) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most mondjam, hogy user error? :P Képzeld el mi lenne egy iPhone 4-gyel akkor. Nálam ilyen hibák nincsenek, jelerősség jó, LTE sebesség nagyon jó, ha WiFizni támad kedvem (de az LTE amúgy gyorsabb), akkor megfogja a routerem jelét is, ami amúgy egy rakás trágyadomb. BT-t még nem ismerem, majd ha kijön a Microsoft okosóra, akkor veszek valamit.

@MKLS: Ki fog tartani, nem kell parázni. Lehet nem kapja meg a WP10-et, de annyi baj legyen, jó a 8.1 is, majd jön akkor a 8.2, a részesedés meg van akkora, hogy az appok továbbra is jöjjenek. A Nokia appjait meg fogja kapni minden további Lumia, a frissítéseket detto. Hardver jó, kijelző jó, RAM van elég, microSD-vel bővíthető, cat4 LTE, BT4.0, minden van.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#460) HKorn válasza Mister_X (#459) üzenetére


HKorn
addikt

De az is lehet, hogy megkapja a W10-et, felesleges találgatni sztem most még.

Nyugodt szívvel megvenném ezt a telót, jó ideig támogatott lesz még.

Run&Ride

(#461) Pttypang válasza Mister_X (#459) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem hiszem, hogy nalam tul gyakran fordulna elo az eszkozeimmel a user error. Ezert is nem kerdeztem, hogy ilyenkor mit lehet tenni, hanem az ismereteim es elkepzeleseim alapjan leptem. Eloszor a lakasban es a lakas elott jatszotta el ezt, masodszorra az info tanszek epuleteben. Ezert neztem furan, mert a masodikat tudnam csak eroltetve az interferenciara fogni, habar a 800 nem haldoklott anno.
Csak feldobtam ,hogy nalam jelentkezett ilyen hiba, igaz, kb annyi alkalommal eddig, mint a 800 majdnem egy eves palyafutasa alatt a zenehallgatos netezos kifagyas. Azt is ketszer lattam talan.

Everybody lies.

(#462) Mister_X válasza Pttypang (#461) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha nagyon csinálja, akkor én bevinném, a szériahiba nem lehetetlen - majd keresek én is olyasmi helyeket, de eddig nem csinált ilyeneket. Panelban lakok, jelerősség max, metróban szokott lemenni 3-4-re, egyetemre még nem vittem (nálatok nincs szünet?).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#463) TestamentDNR válasza Mister_X (#436) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Szerintem nem letezik gumirozott hatlap. :/

(#464) Mister_X válasza TestamentDNR (#463) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#465) erahurka válasza Mister_X (#456) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor lehet csak a "Kedvenc helyek közelében" opció nincsen Cortana nélkül. Pedig az a tuti ha elmegyek itthonról lelövöm a WiFit, aztán ha hazaérek magától bekapcsol.

Amúgy azért érdemes kikapcsolgatni mert felmászik minden féle nyitott trágya hálózatra ahol minden van csak használható net nem. Aztán hopp három órája írt valaki mailt sürgős ügyben, csak ugye nem kaptam meg mert épp a nem létező netről akart frissíteni.

(#466) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Picit kalibráltam én is a kijelzőt, eltoltam úgy öt százalékkal hideg irányba, valamint a színtelítettséget ugyanannyival a természetes felé - hát mindjárt más lett, túlszaturáltság eltűnt, tök király így. Feltoltam "Samsung szintre", na az valami tényleg ízléstelen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#467) Pttypang válasza Mister_X (#462) üzenetére


Pttypang
veterán

Volt, a péntek. De csütörtök a gépész péntek, pénteken pedig amúgy sincs órám.

Everybody lies.

(#468) Mister_X válasza Pttypang (#467) üzenetére


Mister_X
nagyúr

The fuck? Bocs, de ez nekem túl komplikált :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#469) Pttypang válasza Mister_X (#468) üzenetére


Pttypang
veterán

A pénteki nap volt a szünet, de nekem nincs oram penteken.

Everybody lies.

(#470) Namelesske válasza MKLS (#457) üzenetére


Namelesske
addikt

Ugyanannyira lesz támogatott mint a Microsoft Lumia készülékek, ugyanannyira lesz időtálló mint az összes többi 8.1-el érkező telefon. Bár tény, hogy nem tudni mit hoz a jövő a Windows 10-zel jövőre. Szinte biztos hogy ezek a készülékek frissíthetőek lesznek, de nem vennék azért mérget rá.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#471) halkow


halkow
őstag

Sziasztok gondolkodom egy ilyen teló vásárlásán vagy egy s3-neo? Szerintetek melyiket válasszam előny hátrány

Alcatel onetouch idol2s the king

(#472) no1r


no1r
őstag

exclusive blue :Y wow
kár, hogy kb szériánként egy modell kapja meg a kék színt, és ez a tendencia még csökken is... (x20-nál még azért utólag oda lehetett varázsolni a hátlapcserélhetős modellekre, de unibody kollégák közül csak 920 kapott US-ben)

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#473) Gusztáv válasza halkow (#471) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nyilván itt a többség a 735-öt fogja ajánlani :)) . Teljesítményben kb ugyanazt tudhatja a két telefon, frissítés szempontjából S400 miatt talán a Samsung is elég jó helyzetben van. A 735 mellett szól a QI töltés (a Samsungnál is talán megoldható) és a 4G. Az utóbbit persze szolgáltató függő, hogy ki tudod e használni, de pl Telekomnál az új frekvenciák bekapcsolásával sok olyan helyen is van jó 4G-s hálózat, ahol 3G-nek nyoma sincs, csak EDGE van.

Laci

(#474) Pttypang válasza Mister_X (#462) üzenetére


Pttypang
veterán

Gyanus nekem a hatlapi antenna csatlakozas esetleg.

Everybody lies.

(#475) halkow válasza Gusztáv (#473) üzenetére


halkow
őstag

Nagyon köszönöm inkább g2-t veszek

Alcatel onetouch idol2s the king

(#476) kene84 válasza no1r (#472) üzenetére


kene84
senior tag

huhh... remélem nálunk is kapható lesz idővel, nekem ez a szín lenne a legjobb :K

(#477) confuser válasza halkow (#475) üzenetére


confuser
senior tag

-Lumia 735 v S3 neo?
- Hasonlóak, talán a 735 jobb kicsit.
- Köszi, Moto G lesz.

Fuck logic.

(#478) Lacika89 válasza halkow (#475) üzenetére


Lacika89
csendes tag

2hete váltottam G2 ről L1520ra úgy, higy előtte csak droid volt. Soha többet droid csak wp!
Pedig a G2is egy igen jó készülék :)

Samsung Galaxy Note 4 & NOKIA Lumia 1520 black :)

(#479) halkow válasza Lacika89 (#478) üzenetére


halkow
őstag

Sajna a telenyomorba az nincs a rendes gari meg nekem feltétlenül kell mert most is küszködők a 2s-el meg a fránya hűség is köt...

( #477 ) confuser :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#480) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm megvolt az elso random restart is.. Eddig jol haladok ^^

Everybody lies.

(#481) Mister_X válasza Pttypang (#480) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még mindig user error ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#482) Pttypang válasza Mister_X (#481) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak zenet hallgattam es kozben eppen megnyitottam az explorert, majd hallom, hogy a headset eldobta a kapcsolatot... A telon meg mar nincs kep es restartol..
A pfd-re gyanakszom, tulajdonkeppen mas nem nagyon lehet.. Pedig nem is ejtettem meg el, meg semmi :DDD

Everybody lies.

(#483) Bogyi007 válasza Pttypang (#482) üzenetére


Bogyi007
veterán

Már nemazért de neked eleve egy frissebb rendszered van ezzel a telóval mint sok más WP usernak, Van értelme rátenni a Pfd-t egyáltalán?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#484) hodostamas válasza Pttypang (#482) üzenetére


hodostamas
addikt

Milyen előnye van ezen a telón a pfd-nek?

(#485) Mister_X válasza hodostamas (#484) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Megkapod a béta frissítéseket + elvileg ez kell, ha fejlesztő vagy és tesztelnéd az alkalmazást (?).

@Bogyi007: én is ezt akartam kérdezni, kell a frásznak, hogy véletlenül is instabil legyen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#486) Integrale válasza Bogyi007 (#483) üzenetére


Integrale
veterán

Pont tegnap (múlthét pénteken) jött egy frissítés PfD-n, és valószínűleg a GDR2-őt is hamarabb kapja meg ezen a módon. Ebből kifolyólag van értelme.

"Bad reklám is reklám too"

(#487) erahurka válasza Pttypang (#480) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is így indult anno 620-szal. Na restartolt egyet magától, jól van több úgyse lesz. Aztán kövi héten megint. Aztán kövi héten megint. És megint. És megint. És megint. Heti egy restart egészen a 8.1 érkezéséig, ami után alapvetően lett olyan instabil hogy bugok miatt kell nekem restartolni ha magától épp nem.

(#488) Pttypang válasza erahurka (#487) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha talalkozok meg vele, akkor visszatolom a gyarit, ha akkor is folytatja, akkor megyek az edigitalba..

Everybody lies.

(#489) A214


A214
aktív tag

Üdv

Azt szeretném kérdezni ,hogy vodánál feketében lehet-e kapni ?
Vagy csak feketének irják ami sötét szürke.

[ Szerkesztve ]

(#490) Bandi8bácsi válasza A214 (#489) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

A Vodás fekete, az sötétszürke, igen. De brutál jól néz ki ;)

Azt nem tudom konkrétan "igazi" feketében lehet-e kapni, de szerintem a hátlap színe senkit se aggasszon, aki akarja az összes színt beszerezheti, hiszen cserélhető a hátlap.

[ Szerkesztve ]

(#491) erahurka válasza A214 (#489) üzenetére


erahurka
félisten

Én úgy tudom fekete fekete nincs, ahol azt írnak ott is a dark grey-re gondolnak. Amúgy nagyon jól néz ki így is.

(#492) BobTail


BobTail
őstag

Nem tudom már ki kérdezte, de - ha minden igaz - jövőhéten érkeznek az első dualSIM-es szállítmányok MediaMarktba.

(#493) A214 válasza erahurka (#491) üzenetére


A214
aktív tag

Én is így tudtam csak elbizonytalanodtam mikor az üzletben azt mondták, hogy feketében kapnak.

(#494) erahurka válasza BobTail (#492) üzenetére


erahurka
félisten

Pedig valaki azt írta korábban hogy Magyarországon hivatalosan nem kerül forgalomba a 730.
És akkor elébe mennék a kérdéseknek: Dual Sim változatban nincs LTE, ennyi az össz különbség a két modell közt.

(#495) Integrale válasza erahurka (#494) üzenetére


Integrale
veterán

Meg a QI töltés, de ez egy hátlappal orvosolható.

"Bad reklám is reklám too"

(#496) BobTail válasza Integrale (#495) üzenetére


BobTail
őstag

Nem, mert nincs kialakítva a megfelelő csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#497) Pttypang válasza Bandi8bácsi (#490) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem a feher es narancs hatlapok a hosszutavu beszerzesi listamra felkerultek, de az eredeti szurke is jol nez ki :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#498) Pttypang


Pttypang
veterán

Rajtam kivul van valaki, aki pfd-vel hasznal 735-t?

Everybody lies.

(#499) Bandi8bácsi válasza Pttypang (#497) üzenetére


Bandi8bácsi
tag

Egy kéknek örülnék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.