Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el !

Hivatalos: Rs1 10.0.14393.2724. 2019 Január 8.https://changewindows.org/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) MeSKA


MeSKA
aktív tag

A gyorsnézet és a duplakoppintásos feloldás megvan benne? A 820-nál ezt nagyon csipázom!:)

(#302) BobTail válasza MeSKA (#301) üzenetére


BobTail
őstag

Gyorsnézet nincs, duplakopp van.

(#303) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Mivel már 2 éves volt a 610-em (amit nagyon szerettem, hisz kibírta a két évet), elkezdtem újabb Lumiákat keresni. Sajnos a vodánál nem volt semmi érdekes, csak piszok drágán 925, és 520/530/630, de ezeket a vaku hiánya miatt elvetettem.

Már ott tartottam, hogy veszek függetlenül egy új 925-öst, mikor hirtelen megjelent a 735, és olyan olcsón vágták hozzám a hűség miatt, hogy hülye lettem volna nem elfogadni.
Amit nagyon sajnálok:
- nincs glance screen, pedig nagyon tetszik ez a dolog.
- nincs dedikált expo gomb, amit úgy megszoktam és szerettem a 610-en.
Ami viszont tetszik:
- unibodynak kinéző, leszedhető/cserélhető hátlap.
- gyönyörű kijelző (családban vannak még telefonok, van összehasonlítási alapom, szép ez)
- funkció gombok elrejthetők (sokaknak nem tetszik, hogy átkerült a kijelzőre, de szerintem így még modernebbnek hat... kinek a pap ugye... )
- félelmetesen gyors
- a kamera lutri volt, mert nem igazán volt eddig teszt, de meglepően szép képeket csinál az a 6.7px-es Carl Zeiss, és elég erős a vakuja... nekem megfelelő (jó persze, 610 után bármi egy csoda :D ), az előlapit meg nem nagyon használom, nem vagyok szelfi mániás, de videóhíváshoz remek.

Ami a 925-ben tetszett volna, az a fém keret, de aztán átgondolva:
1. a 735öst ha véletlen csúnyán megrepteted, az oldala és a hátlapja egyben van, cserélheted...
2. a 735 már Gorilla Glass 3
3. úgyis veszek ehhez is tokot, tokban meg a 925 fémkerete se látszik.

Emellett még a 830as is bizgerálta az agyam, de túl nagy az árszakadék a két telefon között egyelőre, és a vodánál sem jelent meg.
Kamera gomb hiányát már megszoktam, glance screen-em eddig sem volt, fotózni meg ezzel is lehet.
De azért megértem, ha valaki inkább megvárja amíg lenyomják a 830as árát, az azért prémiumabb. Bár a hardver ugyanaz, a kamera valakinek sokat számít.
Jó telefonok ezek.

(#304) BobTail válasza TestamentDNR (#303) üzenetére


BobTail
őstag

Van a vodánál is 830 [link], csak eddig 735-ös fényképpel szerepelt, aztán most sehogy sincs fent a honlapukon... gondolom jövőhétre javítják az oldalt.

(#305) Ricardo823


Ricardo823
tag

Üdv mindenkinek!Úgy néz ki hogy wp-re fogok váltani és ez az egyik kiszemelt teló.Még nem használtam wp-t ezért lenne kérdésem.Van olyan média lejátszó app ami divx filmeket is lejátszik?A billentyűzetet le lehet cserélni vagy csak a gyári használható.Ennyi ami most érdekelne.Bocs az offért.

(#306) T0rnad0 válasza Ricardo823 (#305) üzenetére


T0rnad0
addikt

Moliplayer tudja a legtöbb formátumot.
Billentyűzet csak gyári lehet.

Z Fold 4

(#307) razzorr


razzorr
őstag

Létezik a 735-ből szürke szín? Mert az árlistám (voda flotta) azt írja, hogy ez szürkében, a 830 meg feketében érhető el jelenleg. :F

(#308) BobTail válasza razzorr (#307) üzenetére


BobTail
őstag

A 735 feketében sötétszürke :)

(#309) Ricardo823 válasza T0rnad0 (#306) üzenetére


Ricardo823
tag

Köszönöm a választ.Ha meglesz a teló akkor majd ki is próbálom. :)

(#310) Pttypang válasza Fancy-boy (#300) üzenetére


Pttypang
veterán

Wp.jpg, siman elneztek

Everybody lies.

(#311) Hami33 válasza razzorr (#307) üzenetére


Hami33
aktív tag

Egymás mellet nyomkodtam a MM ben a 830-at és 735-öt mindkettő inkább sötét grafitszürke volt mint fekete! Nagyon tetszett mindkettő szép telefon ,mondjuk a 830-ban jobban érződik,hogy van benne anyag,de annyival drágább is. Még nem döntöttem én sem melyik lesz a nexus 5 utódja:)!

(#312) Devas válasza Hami33 (#311) üzenetére


Devas
őstag

Mi volt a gond a Nexus 5-el?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#313) Hami33 válasza Devas (#312) üzenetére


Hami33
aktív tag

Semmi az ég világon szeretem nagyon,előtte sokáig volt iphone,most volt kicsit nálam egy lumia 820 majdnem megvettem,mert aki megvette nem használja csak fiókban pihent tavasz óta. Megtetszett a wp rendszer nagyon és szeretem a kihívásokat:) sosem volt még csak ios hoz és androidhoz szerencsém. Szóval lefrissítettem a 820 as lumiát a legfrissebb verzióra belaktam ,majd másnap visszaadtam a tulajnak ,nem vettem meg ,mert annyira megszoktam az 5 collt,hogy kicsinek találom a 4.3as kijelzőt,a Windowsnak kimondottan jól áll a nagyobb kijelző!

[ Szerkesztve ]

(#314) Breaker válasza Mister_X (#284) üzenetére


Breaker
tag

Abszolut egyetértek, nekem majdnem 2 napot kibírt, szintén normál használat mellett. Egyik nap 100%ról reggel 10kor bekapcsoltam a wifi hotspotot rajta és delutan 5ig ment. kb 55%ig ment le ugyhogy par telefonhivas volt vele es sokszor neztem az uzeneteimet is.
Remek készülék ár érték arányban kiváló.

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#315) Pttypang válasza Hami33 (#311) üzenetére


Pttypang
veterán

Feketet nem is lattam, a 735 is csak grey jelzessel volt.

Everybody lies.

(#316) Rocky975 válasza Pttypang (#315) üzenetére


Rocky975
senior tag

A voda feketének írja.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#317) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Minek a függvénye, hogy a készülék tudja-e a glance screent vagy sem?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#318) Mister_X válasza Sontir Fel (#317) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Microsoft engedi-e.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#319) HKorn válasza Sontir Fel (#317) üzenetére


HKorn
addikt

jellemzően a felsőbb modellek kiváltsága, egyébként meg a kijelző technológiától is függ, pl 930 esetében ezért nincs glance, nem tudja a kijelzőmemóriát a display, ami alapja a glance-nek.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#320) Sontir Fel válasza HKorn (#319) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Friss 930 tulajkent elmélkedtem a dolgon, hogy miért is nem... később esetleg upgrade után?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#321) tomboy0013 válasza HKorn (#319) üzenetére


tomboy0013
veterán

Felsőbb modellek kiváltsága a glance? :Y 730/735, 930 és Icon nem tudja a glance-t a kijelző miatt.

[ Szerkesztve ]

(#322) TestamentDNR válasza BobTail (#304) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

Köszi!

Azért nem bánom. 25k+ egy olyan átlagfelhasználónak, mint én, nem érné meg. Majd két év múlva lesz glance screen-em, és kész. :D

(#323) TestamentDNR


TestamentDNR
aktív tag

Van valamelyikőtöknek tapasztalata ilyesmi (noname) qi töltőkkel?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#324) TestamentDNR válasza tomboy0013 (#321) üzenetére


TestamentDNR
aktív tag

a 930 esetében én sem értem ezt a bakit...

(#325) Integrale válasza Sontir Fel (#320) üzenetére


Integrale
veterán

Ahhoz hardver upgrade kell.

"Bad reklám is reklám too"

(#326) HKorn válasza tomboy0013 (#321) üzenetére


HKorn
addikt

miért, melyik alsóbb kategóriás modell tudja?

TestamentDNR

ez van, a kijelzőmemóriával rendelkező kijelző drágább lett volna, ezért ez került bele. Tény, hogy egy zászlóshajónál bele kellene, hogy férjen az árba ez a tudás.

Amúgy nekem a 925 után kb 2 napig hiányzott ez a dolog, kicsit fel van fújva a glance úgy érzem. Folyamatosan úgysem tudod használni, mert meríti az akksit, ha meg legyezőre van állítva, az meg már nem sokkal kényelmesebb, mint a duplakopp.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#327) Fancy-boy válasza HKorn (#326) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Én úgy tudom, hogy az Amerikában kapható Nokia 520 tudja a Glance-t. :))
Azért ez nem kicsit kiszúrás az Európai vásárlókkal.
Ennyit arról, hogy a kijelző miatt nem lehetett... Nem hiszem, hogy abba más kijelző került, persze előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

(#328) Sontir Fel válasza Integrale (#325) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Fura, azt hittem, hogy ez a top.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#329) erahurka válasza HKorn (#319) üzenetére


erahurka
félisten

Pont hogy nem. Mármint össze-vissza modellek kiváltsága. Nevetséges amit ilyen téren csinálnak. Akkor válasszanak olyan kijelzőt aminek van memóriája. Nem hiszem hogy több 10000 forintos lenne az árkülönbség. Szerintem nincs más olyan gyártó ahol a High End készülékből ilyen egyedi, hasznos funkciót kihagytak mint itt 930-ból a Glance Screen.

[ Szerkesztve ]

(#330) tomboy0013 válasza HKorn (#326) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igazából együkenknek sincs igaza, mert van amelyik tudja van amelyik nem kategóriáól függetlenül. De ha jól tudom például a 630/635 páros tudja a glancet ha az alsókategóriánál maradunk. A 730/735 a középkategóriánál nem tudja aztán a 830 a felső középben tudja a 930 meg nem tudja. Ha a 20-as szériát megnézzük ott meg talán csak az 520 nem tudja, de javítsatok ki ha tévedek nem vagyok 100%-ra biztos benne.

(#331) HKorn válasza erahurka (#329) üzenetére


HKorn
addikt

Tényleg blama amúgy, ebben egyetértek. Másrészt engem annyira nem zavar, nekem a duplakopp hiánya jobban fájna.

tomboy0013 630/635 sem tudja, sőt az még a duplakoppot se, na ezt add össze :D

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#332) tomboy0013 válasza HKorn (#331) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tegnap volt kezembe haverom 635-ös telója, úgy rémlett mintha glance-t láttam volna rajta, de akkor lehet a 920-asommal kevertem :D Egyébként engem sem zavarna a hiánya a 930-nál. Csak jönne vissza a T-mobile webshopba és már venném is :D

[ Szerkesztve ]

(#333) erahurka válasza HKorn (#331) üzenetére


erahurka
félisten

630/635-ben van Glance nem? Vagy nincs? Ááááá ki érti ezt már!
(╯°□°)╯︵ ┻━┻

[ Szerkesztve ]

(#334) Steelers válasza erahurka (#333) üzenetére


Steelers
senior tag

Nincs glance.

(#335) japy válasza erahurka (#333) üzenetére


japy
őstag

NINCS!!!!!

(#336) Sontir Fel válasza HKorn (#331) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A dupla koppot hol lehet beállítani?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#337) Integrale válasza Sontir Fel (#336) üzenetére


Integrale
veterán

Beállítások/érintés(ek?)

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#338) HKorn válasza Sontir Fel (#336) üzenetére


HKorn
addikt

beállítások/érintés/feloldás

Run&Ride

(#339) razzorr válasza razzorr (#307) üzenetére


razzorr
őstag

Szép egyébként ez az öko zöld is.

(#340) forest_ns


forest_ns
tag

Miért nem engedi a csengőhang beállítását a telefon/ringtones mappába másolt fáljllal? A súgó szerint is működnie kellene, de csak úgy látja, ha a Ringtone Makeren át van futtatva.
Másnál is így van?

(#341) Sontir Fel válasza HKorn (#338) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Thx a válaszokat!

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#342) Timer


Timer
veterán

Gondolom, az AMOLED miatt Glance nincs.

(#343) hroberto válasza Timer (#342) üzenetére


hroberto
veterán

Nem feltétlen. AMOLEDEN (820,925), és IPS-en (720,920,1520) is van Glance. Ebből kimaradt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#344) batai15


batai15
félisten

Ujabb Játékok hogy futnak ?

(#345) dz1989


dz1989
senior tag

Annyit mondok hogy nem kell annyira ragaszkodni a Glance-hoz és a dubla koppintásos feloldáshiz ragaszkodni. Mert jobban eszi az aksit. Szerintem Ami az előnye az a hátránya. ;)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#346) Pttypang válasza dz1989 (#345) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem egyik se hianyzik, pedig a dupla koppintas elerheto.

Everybody lies.

(#347) Cold5


Cold5
senior tag

Sziasztok,

Anyukának szeretnék ilyet venni, ami fontos: gyorsaság és jól olvashatóság!

A betűméretet lehet állítani? Mik a tapasztalatok a gyorsaságot illetően? Csak egy gmail fiók menne rajta + whatsapp és skpye!

Nem találom a nokia.com/hu-hu/ -on a használati kézikönyvet, mert ott utána tudtam volna nézni a méret növeléssel kapcsolatban...

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#348) BobTail válasza Cold5 (#347) üzenetére


BobTail
őstag

Sem a gyorsasággal, sem a mérettel nem lesz gond:




[ Szerkesztve ]

(#349) Cold5 válasza BobTail (#348) üzenetére


Cold5
senior tag

:R :R :R

Nagyon köszönöm a segítséged!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#350) Hínár929 válasza HKorn (#326) üzenetére


Hínár929
tag

Azért nem mindegy, hogy kiveszem a zsebemből a telefont és egyből látom mi a helyzet és nem kell kopogtatnom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.