Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) kelzsoca válasza Karma (#3250) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszi akkor tudod miről van szó!

Esetleg másnál hasonló jelenség??

ui: Egyébként a bill. záras dolog nálam is előjött :(

(#3252) Karma válasza kelzsoca (#3251) üzenetére


Karma
félisten

A billentyűzáras hibára amúgy azt mondták a T-nél (nem az enyém a telefon, a tulaj mesélte), hogy "szoftverhiba, ezért nem cserélik" - aztán kiharcolta a 20-as szoftvert tőlük, a fagyásai (abból is volt sok) elmúltak, de ez persze nem.

A kísérletek alapján arra jutottam, hogy a kijelzőt ki/be kapcsoló meghajtóáramkörnél van valami súlyosabb hiba ezeknél. Tekintve hogy minden más funkció hibátlanul megy tovább.

Lehet hogy ez is az első széria (eddig eltitkolt) hibája?

“All nothings are not equal.”

(#3253) dedike válasza Karma (#3252) üzenetére


dedike
addikt

Ez a hozzászólás esetleg felvidít?[link]

kelzsoca: Pénz csak akkor jár vissza, ha a hiba lehetetlenné teszi a készülék használatát! :(((

dedike ezért rendel a webshopból...<ilyen esetben a szerződés távollévő felek között jött létre, így nyolc napon belül el lehet állni minden jogkövetkezmény nélkül a szerződéstől> ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3254) dedike válasza dedike (#3253) üzenetére


dedike
addikt

lejárt az öt percem...
tehát az előbb említett esetben a telefon visszaküld, pénz visszakap.... :C

(Sajnos nem tudok jobb megoldást a "pénzvisszafizetési garanciára", ami sajnos kikerült a törvényből, mint lehetőség, illetve csak az előző hsz-emben említett esetben él...) :W

<igaz, ettől még nem lesz olyan telefonod, amit szeretnél....>

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3255) BlueBear


BlueBear
csendes tag

Sziasztok!!

a minap beléptem a pannonhoz, mert pont Francia O.-ba készülök utazni és hogy meg kérdezzem hogy működnek így a tarifák....nagy megdöbbenésemre ott ficergett a kirakatba az N96 mellett(ezen is meg voltam döbbenve) egy 5800 és egy SE c905....hát mit ne mondjak leesett az állam....már csak azért is mert az N95-nél már régen meg álltak a "csúcsmobilok" terén, és erre most.... :Y nah nem ez a lényeg hanem hogy meg kérdeztem meg lehet-e nézni az 5800 esetleg egy rövid próbát tehetek-e rajta...a Nő kedvesen mondta; igen persze....Kipróbáltam és hát nem sokat volt a kezemben de nekem nagyon bejön...és pont telefon vásárlás előtt állok(már ha haza jövök Franciából) de eddig ez az árszegmens nem is jutott eszembe...de msot hogy meg láttam lehet be vállalnám ezért fordulok először a fórumhoz,hogy meg kérdezzem....Bele merjek fogni??vagy sok a baj vele??(mert olvastam problémákat itt fórumon, és nem tudom azok el múltak e már!?)

előre is köszönöm a válaszotokat... :R :R

[ Szerkesztve ]

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#3256) kelzsoca válasza BlueBear (#3255) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mint minden ez sem tökéletes! :N

Én a mai napon viszem vissza a Vodafonhoz a telefont, amit pénteken hoztam el!
Felhívtam a Westendben található Nokia mintaboltot/szervizt, és azt mondták 3 napig ők nem nyúlhatnak a telefonhoz (szoftver frissítés sem lehet) cseréltessem ki másikra!

(#3257) ALI_G válasza kelzsoca (#3233) üzenetére


ALI_G
veterán

szoftveres, ilyet nekem is csinált 10-essel.
Azt hiszem 3 napig el is állhatsz a vásárlástól.
Ha online veszel valami, akkor 2 hétig vonulhatsz vissza a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

(#3258) Viktor0610 válasza ALI_G (#3257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szolgáltatók a szerződés jellegéből adódóan nem támogatják az elállást.
A Pannon biztosan nem, és szerintem a többi sem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#3259) kelzsoca válasza ALI_G (#3257) üzenetére


kelzsoca
félisten

És a 20-as szofttal már nem csinálja?

Lehet hogy nem is érdemes cseréltetnem a telefont? (gondolom a csere készüléknél is simán előjöhet)

(#3260) Karma válasza kelzsoca (#3259) üzenetére


Karma
félisten

Nálam 20-asnál is előjött... :(

“All nothings are not equal.”

(#3261) dedike válasza Viktor0610 (#3258) üzenetére


dedike
addikt

Így van! A vásárlástól nem állhatsz el, legfeljebb másik, ugyanolyan telefonra cserélik ki neked!
De ezt már vagy három hsz-el ezelőtt leírtam... :DD [link]

ALI_G: (Távollévő felek között kötött üzlet esetében pedig 8, azaz nyolc nap van a telefon visszaküldésére, nem kettő hét..) :U

Persze pénzvissza csak akkor van a "nem használható" esetben is, ha nincs másik ugyanolyan telójuk! (Ergo webshopban ez kizárt)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3262) kelzsoca válasza Karma (#3260) üzenetére


kelzsoca
félisten

Felvettelek MSN-re :)

Igen a Vodánál azt mondta a hölgy ha bármi van cserélik 3 napon belül!

(#3263) asysoft válasza kelzsoca (#3256) üzenetére


asysoft
aktív tag

Wow, ez az infó jól jött! Akkor holnap Pannonnál kezdem a napot...

(#3264) szki válasza deka10 (#3238) üzenetére


szki
őstag

Mert a 11-es szoft. felrakásával átíródott a pr. kódod. Azaz már nem a T-s.

(#3265) kelzsoca válasza asysoft (#3263) üzenetére


kelzsoca
félisten

Neked mi a gond a telefonnal?

(#3266) asysoft válasza kelzsoca (#3265) üzenetére


asysoft
aktív tag

#3243-ban bő lére eresztve leírtam:)

(#3267) kelzsoca válasza asysoft (#3266) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah igen :)

Ma én sem voltam de holnap viszem vissza a telefont cseréltetni, a szervizes is ezt javasolta!
Nálad nem változik a menü ikonok színe? nem vettél észre ilyesmit?

Lehet az enyém egyedi Nokia 5800 "kaméleon" Xpress Music :DDD

(#3268) asysoft válasza kelzsoca (#3267) üzenetére


asysoft
aktív tag

Én szoftveres hibát eddig nem vettem észre (hacsaknem az nem számít annak, hogy eddig semmit nem tudtam rá telepíteni a "Lejárt tanúsítvány" hiba miatt (mondjuk csak 4-5 dolgot próbáltam, de azért a fent említett 5800-ra szánt Nokia alkalmazás elutasítása meglepett - tudna valaki olyan alkalmazást mondani, ami minden bűvészkedés nélkül biztosan feltelepül?), az általános v10 problémákon kívül (lassúság, túlérzékeny giroszkóp).

(#3269) kelzsoca válasza asysoft (#3268) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szignózni kell a programokat :)

(#3270) Magnum_ válasza asysoft (#3268) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dátum visszaállitással se menne?

I humbly and respectfully decline™

(#3271) gti16v


gti16v
őstag

Valamit,nagyon nem értek a nokia maps-al kapcsolatban.

Alapból milyen térképek vannak feltöltve? A map loader nem mutatja(régen mintha mutatta volna másik telefonjaimnál)
Maga a telefonon „térképek”-ben…meg nem látok olyan opciót…hogy milyen országok vannak fent….
Viszont az tény,hogy rajta van biztos Mo.,Ausztria pl…mert oda elnavigált már bárhova(aktiváltam a 7 napos próbát)
(és net kapcsolatot az első percben letiltottam a nokia mapson belül (tehát biztos nem szedte le a netröl)

Tehát akkor ,hogy tudom ellenőrizni az országokat? Köszike…

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3272) asysoft válasza kelzsoca (#3269) üzenetére


asysoft
aktív tag

Igen, tudom, hogy Symbian ilyen szempontból nem egyszerű, de úgy gondoltam, hogy ez csak 1-2 alkalmazást érint, a telefon menüjéből/Nokiától 5800-hoz fejlesztetteket nem.

Saint_: Ha ez a módszer annyit takar, hogy a dátumot a telefonon visszaállítom 2007/2008-ra, akkor igen, próbáltam, de annyit értem el, hogy "Lehet a tanúsítvány még nem érvényes vagy lejárt, illetve a telefon dátuma helytelen" üzenetet kaptam.

Lehet, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz, de itt is egy 10.0.010-es szoftverű telefonnal ugyanilyen problémába futottak néhányan, lehet megpróbálom a hard resetet, holnap úgyis vissza viszem a telefont...
Szerk: hm, ha jól sejtem, hard reset közbeni tápellátás-problémák okozhatnának kellemetlen perceket, így inkább kihagyom.

[ Szerkesztve ]

(#3273) henesa


henesa
aktív tag

Én csütörtökön vettem próbálgattam a térképezést de net nélkül nem csinált semmit aztán tegnap a nokia oldaláról leszedtem a magyarország térképet most már nem kell a net a térképhez de elötte kérte regeltem a 7 napos próba gps-re majd holnap munka közben kipróbálom ugyis letolok vagy 150 km-t

viszont a vistám még mindig nem engedi a pc suite -ot hogy rohadna meg másnak megy vistával nem ismeri fel a telót csak tárolóhely módban

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3274) kelzsoca válasza asysoft (#3272) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hagyd az egészet úgy ahogy van, vidd vissza nekik, kérj csere készüléket :)

Én is holnap megyek a Vodához!

(#3275) asysoft válasza kelzsoca (#3274) üzenetére


asysoft
aktív tag

Az lesz.

(#3276) Mymelody válasza henesa (#3273) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Nekem semmi probléma vele. A nokia oldaláról szedtem le a készülékhez valót.

Cheers

(#3277) henesa válasza Mymelody (#3276) üzenetére


henesa
aktív tag

gondolom ugyanúgy csináljuk telefon pc-suite módban ugye elindítom a számítógépen a pc-suitot aztán a telefon csatlakoztatása ott keresi a telót nekem jó sokáig aztán semmi nekem nem található készülék -et kapom

amugy én is a nokiárol huztam le a pc suitot

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3278) Blu87


Blu87
csendes tag

Sziasztok nekem egy kérdésem lenne a vodásoktól. Kedden megyek telót venni és a kérdés, hogy minden benne van e a csomagba? Értem ezalatt memkari(8Gb) meg stylust meg stb stb.
Válaszokat előre is köszi.

(#3279) #67688960 válasza henesa (#3277) üzenetére


#67688960
törölt tag

nézd meg hogy tett-e fel visual c++ 2005-öt(Vezérlőpult\Programok és szolgáltatások) valszeg a simát és a 64bitest is feltette(ha 64-es a vistád), szedd le őket, és tedd fel vagy a 2008sp1-et(ha a net.frame 35sp1-et használod), vagy a 2005sp1-et ha nem tettél fel net.framework-ot
ha 64bies a vistád akkor csak az x64-es visual c++-t tedd fel
a 32bites akkor csak az x86-os visual c++-t tedd fel
Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64)
Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x64)

[ Szerkesztve ]

(#3280) kelzsoca válasza Blu87 (#3278) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Igen, minden benne van, semmi nem hiányzik, a memória kártyát pedig a telefonban keresd ne a csomagban!

(#3281) Blu87


Blu87
csendes tag

Persze azt tudom és köszi a gyors választ. Szép estét all.

(#3282) Mymelody válasza henesa (#3277) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Igen máshogy tényleg nem lehetne, esetleg usb-n keresse ne bluetooth-on, de biztos ezt is beállítottad. Passz

Cheers

(#3283) nagyito88 válasza Blu87 (#3281) üzenetére


nagyito88
aktív tag

letöltöttem az 5 ös garmin veziot most települt,és full képernyön fut :R de nekem befagy beállitásoknál... esetleg 10 es soft hátránya
[No warez!!!]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#3284) sheep


sheep
addikt

igazából nem értem, hogy a nokia miért szórakozik ezzel a saját navigációval, bütykölni kell vele hogy működjön
a samsung bezzeg ingyenes igo8-at ad az omniához, hangos navigációval, és frankón működik is
tudom hogy más oprendszer, de akkor is
az ember csak szív vele

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3285) Bandus99 válasza sheep (#3284) üzenetére


Bandus99
őstag

Miert lenne ingyenes az igo? Megfizeted a keszulek araban.
Itt meg idovel lesz jol hasznalhato navigacio a garmintol.
Igaz azt kulon meg kell vasarolnod, ha szukseged van ra.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3286) kp78 válasza kelzsoca (#3269) üzenetére


kp78
addikt

De azt hogy tudom szignózni, amit a telefonon keresztül töltök le a "letöltés" menüben?
Amúgy az eredeti 10-es szofttal egyszer már lehúztam a quickoffice-t, meg pdf-t is, és fel is telepítette minden gond nélkül.
Viszont most, hogy rákerült pénteken a 20-as szoft, ezek ez a két telepített dolog eltűnt, és ha újra le akarom onnan szedni, lejárt tanusítványt dob.
A telepített alkalmazások közül is volt már uninstall a quickoffice-re, de ez sem segített.
Illetve a telefonmemória "system" mappájában is találtam egy quickoffice "maradványt", benne license, meg nem tudom mi. Ezeket is kitöröltem, de így sem tudom újra feltenni :W
A GyPSii-t érdekes minden gond nélkül le tudtam szedni, meg fel is telepítette, mert szerintem azt a progit most telepítettem először. Különben az a progi mire is való?

A telepítési beállításokban az online tanúsítvány ellenőrzés nektek mire van állítva?

[ Szerkesztve ]

(#3287) Otisz válasza Blu87 (#3278) üzenetére


Otisz
őstag

Minden benne van. A doboza is eredeti, nem Vodás.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3288) henesa válasza #67688960 (#3279) üzenetére


henesa
aktív tag

köszi este megpróbálom amugy 32 bit es vistám van ultimate a jó annyába remélem ezzel jó lesz :R :R :R

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3289) sheep válasza Bandus99 (#3285) üzenetére


sheep
addikt

kb ugyanannyiba kerül a két telefon, tehát ugyanúgy mindegyiknek az árában benne van a navi, csak a samsungon használható, a nokia meg még pluszpénzt kér érte
így ennek sok értelmét nem látom
most vagy egyszer kifizetem a készülék árában, és minden további nélkül használható (omnia+igo8), vagy ne adjon semmit de legyen olcsóbb a teló
most milyen dolog az hogy van navi, de gyárilag kb használhatatlan, majd lesz rá működő, addig szívjá vele

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3290) Mymelody válasza sheep (#3289) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Hát nem egészen, mert a T-nél az Omnia 110ezer a Tube 75(én még 65-ért vettem :C ) Ez messze van a "kb. ugyanannyi"-tól. Nálam az ár döntött, pedig fontos lenne a jó navi.

De tényleg szívás mind a gyári mind a másik navi :O

Cheers

(#3291) Bandus99 válasza sheep (#3289) üzenetére


Bandus99
őstag

Ahogy elottem irtak a ketto kozt van kb 35K elteres ha ez neked semmi, akkor nincs kerdesem.
Ennyibol vehetsz egy kulon navigaciot IGOval es akkor megoldodott a problemad.
Amugy meg ha nem tetszik ez a megoldas amit vegulis megertek, miert nem veszel Omniat ami ugye tokeletes es maris nem kell itt szitkozodnod, hogy mennyire rossz ez a nokia megoldas ellenben a samsung telefonjaval.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3292) sheep válasza Bandus99 (#3291) üzenetére


sheep
addikt

a pannonál az omnia 90 2 év előfizetéssel, (baptifon)az 5800 meg ugye ennyi függetlenül, ez nálam egy árat jelent nagyjából, de nem akarok vittkozni
hol szitkozódtam hogy szar a nokia? csak nem vagyok elvakult fanatikus
és igenis a samsung meg bírta csinálni normálisan, a nokia pedig nem
mondtam én egy szóval is hogy odavagyok az omniáért? egyből elkezdesz itt vádaskodni mert valaki rosszat mer szólni erre a telefonra
sztem semmi értelme ezen vitatkozni, mert tény hogy a nokia maps nem veheti fel a versenyt az igo-val, ráadásul fizetős is
ennyi
egyébként én is 5800-ast akarok (akartam) venni (főleg mert nem akarok külön navit a kocsiba),de most már nem vagyok olyan lelkes
peace

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3293) asysoft válasza asysoft (#3275) üzenetére


asysoft
aktív tag

Ma reggel Pannonnál kezdtem a hetem, kicserélték a telefont, ez eddig tökéletes, telepíteni is tudok simán:) Mondjuk első bekapcsoláskor a frászt hozta rám azzal, hogy az Üzenetkezelő alkalmazásban a menügombok felett "kilátszott" a Menü, de szerencsére egy ki/bekapcs megoldotta.

(#3294) henesa


henesa
aktív tag

A Garminnal szenvedek basszus van akinek egyszerüen ment a telepítése ?????? Nemhiszem!!!!

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3295) BlueBear válasza sheep (#3292) üzenetére


BlueBear
csendes tag

akkor hogy tisztázzuk a kettőtök közti vitát:[omnia]
[Tube]

én nem szeretnék beszálni a vitába csak segítettem... ;)
....remélem tudtam.... :) :)

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#3296) zsolidodd válasza henesa (#3294) üzenetére


zsolidodd
senior tag

ha a nokiaprogramok.hu-s telepítő alapján csinálod, akkor sima ügy az egész, legalábbis nekem az volt. ha valami nem megy, olvasd el újra, figyelmesebben, ha azután sem, akkor van külön topic-ja, ha azután sem megy, akkor kérdezz a fórumban.

(#3297) Magicrat


Magicrat
tag

Halszetok Emberek!

Ma csoda történt!
Megkaptam a telómat!

Ez azért csoda, mert kb november óta áhítoztam utána (6230i volt az előd), novemberben ugye még nem volt kint, januárban meg leépítettek a melóhelyről. Ezzel eldőlt a telóvásárlás kérdése :((

Azóta is néha visszatértem ide a fórumra bele-bele olvastam. Kicsit nyálatcsorgatni, vagy a mazochista énem ostorozására.

Erre az én drága Feleségem (bár jelen esetben asszem kettőnk közül én vagyok a "drágább") bement a Vodához és elhozta az én kis Dhrágaszágomat :))

Most töltőn van a gép, én meg nekiugrok a fórumnak, végigolvasgatni.

Amit viszont most szeretnék megkérdezni - az eddigi, aktuális tapasztalatok miatt - hogy érdemes-e fóliát beszerezni, melyiket, hol, kb mennyiért? Alapvetően hosszútávra gondolom használni a telót, eddig is kb 2-3 évet volt nálam bármelyik előd.

Köszi és Üdv
Magicrat

(#3298) henesa válasza zsolidodd (#3296) üzenetére


henesa
aktív tag

Hát először felraktam ugy hogy nem nagyon olvastam utána aztán rájöttem :F :F ez igy nagyon nem jó utána jött a nokiaprogramok.hu fóruma ott kicsit felpendültem de a szignózás nem ment "persze mert a telefon akartam csinálni" este lett mire rájöttem hogy inkább a pc-n kéne az is meglett csak most meg ennek ellenére sem akarja elfogadni a virtual keyt sem meg a másikat sem itt elakadtam meg a kedvem is elment majd holnap folytatom csak lesz elöbb utóbb ingyéééé GPS remélem:

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3299) zsolidodd válasza henesa (#3298) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Ennél egyszerűbb megoldás még nincs a szignózásra. Van egy külön, pár megás Garmin telepítő leírás, azt keresd meg, és akkor menni fog.

(#3300) Bandus99 válasza Magicrat (#3297) üzenetére


Bandus99
őstag

sztem erdemes foliat hasznalni
Akar IVS akar Brando es tokot is sokaknak megfelelo a gyari tok (nekem is).

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.