Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) Bandus99 válasza szab13 (#3200) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem tudom, de
Allitgattal ott vmit ? ha nem a gyari beallitasokkal tuti jonak kell lenni, senki nem panaszkodott meg ezzel kapcsolatban
Bar ahogy belenezek sztem ott semmi lenyegeset nem lehet allitani ami ezt magyarazna.
Mas lesz a baj tenyleg egyszeruen rovidre lehetne zarni, ha keritenel masik gepet.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3202) szab13 válasza Bandus99 (#3201) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi a tippeket, megpróbálok, keríteni egy másik gépet.

(#3203) Karma válasza szab13 (#3200) üzenetére


Karma
félisten

Nem, annak abszolút semmi köze hozzá.

“All nothings are not equal.”

(#3204) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!
Frankó, hogy van ebben a telóban GPS, de azt szeretném megtudni, hogy ez a Nokia Maps dolog ingyenes e( mármint, hogy a térképek hozzá...mert ha a telo szedi a netről az elég húzós...rá tom rakni valahogy máshogy a térképeket?).
Tényleges navigációra használható amúgy, vagy csak megtudni, hol vok?
Mert nézegetem én is a PDA-kat GPS funkcióval...de vagy nagyon drágák, vagy nincs hozzájuk térkép. (És nem akarok tört szoftvert használni :B ) Ráadásul így, ha a telefonban van a GPS akkor bármikor nálam vana navigációm is.

Más: Office kérdés megoldódott? Lehet vele létrehozni újj word, excel, powerpoint doksikat?

Köszönettel! :R

(#3205) kp78


kp78
addikt

Megtörtént a szoft frissítés a szervízben a vodás 5800-n.
A rákerült szoft: 20.0.012
Szoftverzió dátuma: 2009.01.26.
Valóban gyorsabb lett, egyebet most nincs időm próbálgatni rajta, majd talán este.
Ja, és egy hatalmas piros pont a pc suite-nek, amiért az összes telefon beállításomat is visszaállította (csengőhang, hangerő, gyorshívás, stb.) :C .

(#3206) Zune


Zune
csendes tag

Lenne két kérdésem:
1: Valakinek csinált olyat a teló, hogy amikor elindítok egy videót, mondjuk a Travel-os gyárit akkor amikor a videó elindul estötétedik a képernyő, a hang az megy de ha rá nyomok a kijelzőre akkor feljönnek a vissza gomb meg a kereső stb. de a kép az csont fekete továbbra is. Valaki valami ötlet?
2: Nem tudja valamelyikőtök, hogy hol lehet a telóban kiírtani, hogy még rá se gondoljon hogy felmegy a mobilnetre, vagy a wapra? Mondjuk valami beállítást letörölni?

A zsenialitásnak vannak határai, bezzeg a hülyeség az nem ilyen korlátozott.

(#3207) kp78


kp78
addikt

Az egyszer már letöltött quickoffice alkalmazásom, meg a próba pdf olvasóm viszont eltűnt. :F
Minden egyéb alkalmazásom megmaradt pedig.

(#3208) bazsika89


bazsika89
tag

T-mobile-osként én is tanácsolni tudom a NOKIA szervízpontokat. Gazdája lettem a 20-as softnak :) Sokkal gyorsabb jobb, megérte kivárni azt a fél órát :)

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#3209) Yushchenko válasza bazsika89 (#3208) üzenetére


Yushchenko
őstag

Cao!
Nokiásoknak kell valami papír, vagy elég a készülék?

Üdv. Yush

(#3210) Viktor0610 válasza Yushchenko (#3209) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A jótállási jegy kötelező, anélkül nem veszik fel garanciális javításra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#3211) bazsika89 válasza Yushchenko (#3209) üzenetére


bazsika89
tag

Ahogy már előttem is írták a garanciapapír kell hozzá. Az viszont nem biztos, hogy megkapod a 20-as softot, mert nekem is a 11-est akarták adni, de sikerült elintézni :) Szal sok sikert.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#3212) henesa


henesa
aktív tag

Hali van e oly konvertáló progi ami tudja 640*360 felbontást mert amit hirtelen találtam csak a 480*360-t tudja max ???????????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3213) #67688960 válasza kp78 (#3205) üzenetére


#67688960
törölt tag

Nem kérdezted, hogy miért nem elérető a frissítés, ha nekik van? Vagy átírják a pc-det? Valami nem stimmel itt. Aki szervizesnek mondta magát meg nagyon eltünt.

[ Szerkesztve ]

(#3214) bazsika89 válasza henesa (#3212) üzenetére


bazsika89
tag

Én VioVideo convertert használok, nekem tökéletesen bevált mondjuk én 640x350-be konvertálom.

A product kódot szerintem bizt nem írják át, csak nem szolgáltatói soft-ot kapsz, hanem gyárit.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#3215) kp78 válasza #67688960 (#3213) üzenetére


kp78
addikt

Nem kérdeztem, mert ott hagytam a két telót, és elmentem elintézni egy dolgot, majd 35 perc múlva mire visszaértem kész is volt a 2 szoft frissítés, meg az egyikben a hangszóró csere.
Így gyorsan átvettem, és el is felejtettem kérdezni, pedig én is rá akartam kérdezni.

(#3216) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Ugy tudom nokia munaktársai nem nsu val frissitenek hanem valami nokiás szervizes soft frissitő van miben csak ki kell jelölni gyári/szolgáltatoit szeretnél.... van egy oldal min service rom megtalálhato meg utmutatok szétszedéshez lapfelépitési alaprajz meg minden. Szerintem sokan ismerik.

[ Szerkesztve ]

(#3217) Yushchenko válasza Viktor0610 (#3210) üzenetére


Yushchenko
őstag

Köszi :R
bazsika89: Sorry, nem olvastam vissza, pedig aktívan read-only üzemmódban olvasom a topicot.

(#3218) Yushchenko válasza Zune (#3206) üzenetére


Yushchenko
őstag

1: szerintem minden 10-es szoftos mobil ilyen. Ilyenkor: bill be-ki. Néha nem megy. akkor dupla restart, mert elsőnél nem szokta érzékelni a nyomást(legalábbis nekem). Ez szoftverhiba.
2: csak úgy lehet, ha minden programnak megadod, hogy ne mennyen alapból a mobilinternetre, hanem valami ilyesmi van kapcsolódási pontoknál: alapértelmezett. És akkor rákérdez.

Üdv. Yush

(#3219) nagyito88 válasza Yushchenko (#3218) üzenetére


nagyito88
aktív tag

igen nekem is ilyen problem fordul elő... kikapcs bekapcs s semmire nem reagál majd kikapcs bekapcs és dupla restart után semmi hiba :R akkor meg is van miért kell pl frissíteni a sebesség mellett

(#3220) Yushchenko válasza nagyito88 (#3219) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én ma bedobom egy nokia szervízbe, remélem felrakják a 20-as szoftot.

(#3221) Blu87


Blu87
csendes tag

Sziasztok nekem az a kérdésem lenne, hogy T-s készüléket akarok venni de csak készüléket és vki nemtudja, hogy beszámitanak e készüléket az árába egy 10-sért kb? Régen volt ilyen de most nem tudom. Várom a válaszokat. THX

(#3222) Yushchenko válasza Blu87 (#3221) üzenetére


Yushchenko
őstag

Szerintem ez a környezetvédős akció volt, amikor bármilyen szart beszámítottak 5-10k-ért. Úgy tudom, hogy most ilyen nincs.
A másik meg, hogy szerintem szolgáltatónál csak előfizuval érdemes mobilt venni, mert anélkül drágább mintha függetlenül vennéd meg.

(#3223) Blu87


Blu87
csendes tag

Köszi a választ. Akkor mindegy de majd azért benézek megkérdezem mizu. Szép napot.

(#3224) nagyito88 válasza Blu87 (#3223) üzenetére


nagyito88
aktív tag

aszem van valami készülékváltási izé mizé hátha ott beszámolnak valamit,de lehet csak a kapcsolat vagy milyen pontjaidat,de ezt sose tudtam rendesen mert nem vetem 3310 esem ota semit szolgáltatotol pontosabban azt is kaptam anyáméktol :) anno
jajj régi szép idök most meg gps wifi mpx es kamerák :) nah de ez nem ide tartozik :R

[ Szerkesztve ]

(#3225) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok! Amiket én tapasztaltam a szoftokkal kapcsolatban : -10-es alég lassu
-11-es mindig fagyott
-20-as gyors plusz funkciók és soha nem fagy!!!!
Én akkor frissitem amikor akarom mert független :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3226) #67688960 válasza jacis (#3225) üzenetére


#67688960
törölt tag

hát igen kicsit bánom hogy függő a telom(tuti direkt tartják vissza a softot, ez eléggé bosszantó), de az előfizu úgy is kellett, és ez volt nekem a legjobb teló a vodánál

zsoltip: Pc suite-val tudsz rátolni bármilyen térképet mapp loader-el vagy mi a a neve(lehet hogy az ovi suite is kell hozzá), minden térkép ingyen van, a gps megmondja a poziciód, viszont ha navigációt is szeretnél azért licencdíjat kell fizetni.
nekem van külön egy bluepanter-em ami 20e, plusz kell hozzá egy igot és még nem vagy 40nél és tökéletes a célra

[ Szerkesztve ]

(#3227) libus válasza #67688960 (#3226) üzenetére


libus
őstag

Kértek kauciót a Vodánál? Mert én is náluk veszem előfizuval. Igaz, most is előfizus vagyok, s újra alá kell írnom 2 évet, de remélem így, hogy előfizetős vagyok már, így talán nem kérnek kauciót. Vagy igen?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3228) #67688960


#67688960
törölt tag

Használ valaki Slick-et? Hogyan lehet átríni a nevet, vagy nem lehet?

libus:hát, én kpra vettem, és nem normál előfizum van úgyhogy nemtom, és eddig csak feltöltősöm volt, nem sokat tudok ezekről a dolgokról, nekem 3éves

[ Szerkesztve ]

(#3229) dedike válasza Blu87 (#3221) üzenetére


dedike
addikt

Jelenleg egyik szolgáltatónál sincs "használtmobil-beszámítás"... tegyem hozzá, hogy sajnos, pedig nekem is lenne ilyen "másra már nem jó" telefonom... :(((

libus: Az nagyon durva lenne, hogy ha kérnének. Azzal saját maguk első "hitelképesség-vizsgálatát" szúrnák nyakon... :DD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3230) jacis


jacis
nagyúr

Valaki tudja hogy mikor jön a következő szoft?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3231) #67688960 válasza jacis (#3230) üzenetére


#67688960
törölt tag

;] ha kicsit rákapcsolok még ma kész lesz

(#3232) Otisz válasza libus (#3227) üzenetére


Otisz
őstag

Nem kérnek kauciót, ha eddig is minden rendben volt az előfizuddal.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3233) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Sziasztok!

Tegnap elhoztam a Vodafon-tol kártyásan egy Nokia 5800-a telefont!

A telefon előfordul hogy olyan dolgokat csinál, mint például menü-be lépés után az alsó két menüpont Opciók-Kilép egyszer csak átváltozik más színre, ugye alap témát használom még és szürkéből átváltozik piros vagy kékbe, lilába de ez csak 1-2 másodperc majd visszaáll az eredetire!
Illetve az előbb az egész menürendszer pirosba változott és elég halványan látszott!

Ez szoftveres hiba lehet szerintetek?

Az alap 10-es sw van rajta, frisset nem találtam!

Köszönöm a segítségeteket!

(#3234) Cyberpunk válasza Blu87 (#3221) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha már előfizetőjük vagy akkor lehet készülék váltást csinálni, persze ha már le járt a hűség idő. De az biztos hogy nem fogják be számítani a régi készüléket :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3235) #67688960 válasza kelzsoca (#3233) üzenetére


#67688960
törölt tag

Nekem is csinált ilyesmit, de a hangszóró is vacakolt ezért kicseréltettem egy másikra(3napon belül) az egyenlőre okés. Lehet hogy nemcsak a hangszórónak, de a kijelzőnek is van valami kontakt hibája.
Nyomkodd meg a hangszórónál hívás közben, ha elmegy a hang úgy is viheted vissza cserélni.
Ha a szervizbe viszed tesznek rá új szoftot, de én azért úgy próbálnám csinálni a helyedben, hogy ha nem lesz jó beleférjen még egy csere, különben várhatsz rá amíg megműtik.

[ Szerkesztve ]

(#3236) libus válasza Otisz (#3232) üzenetére


libus
őstag

Azzal minden rendben. Mindig rendesen fizettem. :K Köszi a választ! :R
Neked is Köszi "dedike " :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3237) kelzsoca válasza #67688960 (#3235) üzenetére


kelzsoca
félisten

Viszont mióta tettem rá másik témát nem csinálja!

A hangszóróval semmi gondom nincs!

Esetleg másnál is jelentkezett az általam említett hiba??

(#3238) deka10


deka10
senior tag

Valaki meg tudja mondani, mit csináltak a szervízben, hogy a 11-es szoft után a t-s mobilt tudtam frissíteni itthon NSU- val? Vagy majd bent érdeklődjek estleg?

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#3239) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Na én is bementem egy Nokia boltba és rátették a T-s 5800-ámra a 20-as szoftot. De azt mondta az illető, hogy az otthoni frissítés sem gari vesztős történet (persze a nem megfelelő hibásodáshoz vezető próbálkozás az) Ezért ajánlják a márkaszervízes upgrade-et.
Úgyhogy szolgáltatós sorstársaim csak bátran.

Hááát nagy dolog nem történt :U

Nekem 10-es szofttal is gyors volt és nem is fagyott.

Cheers

(#3240) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Voltam ma felrakni 20-as szoftot westend nokia pontba, hát... 1.5 órát kellett rá várni, remélem megérte.

(#3241) kp78 válasza Yushchenko (#3240) üzenetére


kp78
addikt

Eddigi tapasztalataim szerint megérte :K
Én speciel nem háborgok amiatt, hogy az NSU nem tudta frissíteni, mivel 30km-re van Nokia, viszonylag könnyen meg fogom tudni oldani a következő szoft frissítéseket is.
Persze lehet, hogy a vodás telóknál is innentől már menni fog az NSU-n keresztüli is, csak a 10-est nem engedte frissíteni.
Majd kiderül... :)

(#3242) henesa


henesa
aktív tag

Vistával nincs godja senkinek mert nekem a Pc-suite nem akar működni csak tárolóhelyként találom meg a telót a Pc-suite nem találja amugy független a telóm???? ja és a bt sem jóó kapcsolat van de ha áthúzok a telóba valamit pl zene nem kezdi átmásolni mi lehet a baj ugysejtem a bt- hez is kellene a pc suite ????

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3243) asysoft


asysoft
aktív tag

Ma én is beléptem a "klubba", egy Pannonos 5800-val, ám sajnos nem felhőtlen az örömöm. Hazajöttem, rádugtam a töltőre, rendben elkezdett tölteni. Mikor pár órával rá eljött a telefoncsere ideje, átpakoltam bele a SIMet, s onnantól teljesen döglöttnek tűnt a készülék, néha bekapcsológomb nyomásra rezgéssel reagált, de kb 15 esetben 1x tette ezt. Miután jó néhányszor eljátszottam a szétszedés-összerakás procedúrát, egy hirtelen jött ötlettől vezérelve kis papírdarabot raktam be az akku és a hátlap közé a csatlakozó alatt, s voila, a készülék életre kelt. Sajnos ez sem tökéletes, előbb is magától kikapcsolt a telefon, mikor az asztalra tettem, úgyhogy a jövő hetet az ez után való rohangálással kezdem. Szerintetek Pannonhoz vigyem (3 nap miatt), vagy szervizbe (ide szoftverfrissítés miatt úgyis el akarok menni, mivel 10-es szoftver van rajta, NokiaSU nem talált frissítést, s idegesít a hiperérzékeny elforgatás-detektálás, s lehetne valamivel fürgébb az UI (nem mintha a fentiek miatt bele mertem volna vágni, csak gondoltam megnézem, mire számíthatok)-gondolom utóbbi helyen egy egyszerű kontakt hibát meg tudnak különösebb gond nélkül, helyben oldani.
Az mennyire normális, hogy minden programra (legyen az a Nokia honlapról letöltött "handwriting calculator", vagy a menüből letöltött egyéb alkalmazás, esetleg téma) "Lejárt tanúsítvány" hibát írjon? Amúgy a készülék maga tetszik, bár furcsa a logikája a sok Sony Ericssonnal eltöltött év után:)

(#3244) henesa válasza asysoft (#3243) üzenetére


henesa
aktív tag

Szerintem csréltesd ki ha tudod!!!

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3245) nagyito88


nagyito88
aktív tag

dilemma előtt álok... felrakjam a 11-es softot vagy maradjon a 10 es,mi stabil,nem fagy nekem. Várjak a 20 asra? tényleg ilyen fagyogatós a 11-es?mert ugye a 10 eset ezután nem lehet visszapakolni... :F

(#3246) Mymelody válasza nagyito88 (#3245) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Miért kéne visszapakolni? Ha itt a 20-as miért a 11-est?
-(#3239)

Cheers

(#3247) nagyito88 válasza Mymelody (#3246) üzenetére


nagyito88
aktív tag

mert a nsu val nem elérhetö nekem a 20-as és ha a 11-es tényleg fagyogat akkor nem igazán kisérleteznék...

[ Szerkesztve ]

(#3248) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Az említett hiba továbbra is fent áll: [link]

Megnéztem, nem csak a menünél, hanem filmlejátszás, netezés közben is van hogy piros, kék, zöld kontrasztos lesz a kép, majd 1-2 másodpercen belül visszaáll!

A Vodafonnál 3 nap cseregaranciát mondtak (egyébként ez pénz vissza is?)

Esetleg másnál nem jött elő hasonló jelenség? :U

(#3249) Mymelody válasza nagyito88 (#3247) üzenetére


Mymelody
aktív tag

vidd be egy nokia boltba, ott megcsinálják

Cheers

(#3250) Karma válasza kelzsoca (#3248) üzenetére


Karma
félisten

De, én is láttam ilyet azon a (piros) 5800-án, ami kölcsönben volt nálam másfél napra.
Nem tudom mi lehet...

Egy T-s kéken meg olyat láttam, hogy a billentyűzár feloldásakor néha nem jön be a kép, csak vízszintes csíkok. A lenyomásokra, kamerára, stb-re reagál, a csíkok is ennek megfelelően kicsit átszíneződnek, de helyrehozni csak ismételt lezárás-feloldással lehet. Az előbb említett piroson nem tudtam ezt előhozni... Viszont találtam egy módszert, amivel a kéken reprodukálható volt: gyorsan egymásután kétszer meghúzva a billentyűzárat 5-ből egyszer bejött. Mondjuk már az érdekes volt, hogy néha a képernyő kikapcsolásakor is felvillant majd eltűnt egy szürke csík...
Esetleg valaki kipróbálná a sajátján?

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.