Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:55:43

LOGOUT.hu

Üdvözlünk minden (leendő) Oneplus 6 tulajt a fórumon!
Kérdések előtt megkérünk mindenkit, hogy az összefoglalót olvassa el!
Így néhány felesleges kör megelőzhető.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5571) tibcsi0407 válasza Timer (#5569) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A launcher önmagában nem reprezentál egy rendszert, ahogy a MIUI sem lesz stock droid egy Pixel launcher-rel, úgy az OOS is távolodik el tőle.
Ez nem szemrehányás, egyszerűen számomra a stock feeling továbbra is no1. Ettől nem lesz rosszabb másnak az OOS, ha kielégíti, amire vágyik.
A stock érzést pedig úgy sem fogod tudni megízlelni, amíg nem próbálod ki mindkét oldalt. Addig az OOS jobb komment mindenki tollából irreleváns, míg ki nem próbálja mindkettőt. De attól függetlenül is az én véleményem is csak szubjektív, ugyanúgy lehet, hogy 10 perc után menekülnél vissza OOS-re, mert nem szolgálja ki az igényeidet.
Különbözőek vagyunk. :)

(#5570) mókuska

Alapvetően a telepítés menete a következő nagyvonalakban, a többibe belemehetünk részleteiben, ha rászánod magad. :)
Alapfeltétel, hogy lehetőleg a legfrissebb gyári ROM-on legyél, utána:

- minden lementése a telefonról
- bootloader nyitása
- TWRP-be boot-olás fastboot-ból, majd ott a TWRP zip telepítése (legújabb Blu_spark)
- újraindítás TWRP-be
- wipe-> format data, hogy biztosan ne akadjon össze semmi
- mindent a telefonra mászolsz
- Treskmod (vagy természetesen bármelyik custom ROM) telepítése, majd újraindítás
(ha más fajta ROM-ot telepítesz, akkor Opengapps telepítése is szükséges lehet, Treskmod esetén nem így van, mert tartalmazza a Google alkalmazásait)

Amit még én szoktam telepíteni az első indítás utána az a root, hogy feketére tudjam substratum-mal az egész rendszert témázni. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.