Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Winner_hun válasza BloodRay (#23) üzenetére


Winner_hun
félisten

bill

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#52) Jackson v válasza BloodRay (#49) üzenetére


Jackson v
csendes tag

de nekem még a régi 462 es foglalatu szóval nem az athlon 64 es amd van
van akinek elindul ilyen procival?

(#53) ABnormal válasza HummeRC (#50) üzenetére


ABnormal
őstag

Köszönöm szépen a segítséget,valóban ez volt a probléma! :C :R mit iszol? :D

a swap file-t átraktam egy másik vinyóra,de még most is meg-megakad...még akkor is ha szegény x800 640*480,minimum beállításokon megy ~80fps-el :D

(#54) #64791808


#64791808
törölt tag

A játék nem rossz, a grafikától nem vagyok hasra esve, de egész jó. Az irányítás viszont borzalmas, lenyomok egy billentyűt és fél másodperc múlva van hatása, irányíthatatlan, a legkisebb kanyart nem tudtam bevenni vele...

(#55) edgR válasza #64791808 (#54) üzenetére


edgR
őstag

billentyuzetrol jatszol? ne is csodalkozz..

(#56) Viszlát


Viszlát
addikt

Bénák vagytok. Másodjára lenyomtam mindenkit king vagy milyen módban :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#57) vizcsap


vizcsap
tag

Akinek nagyon akad a játék annak van egy tippem: az audio-t állítsátok át low-ra.
Ez nálam sokat dobott. Mikor high-on volt, mindent kikapcsoltam meg levettem 640x480-ra és kb 8 fps-el döcögött, low-n füst,árnyékok,élsimítás kikapcsolva, minden max 1024-ben és simán megy 25 fps-el.
Gépem: 2000 cerka, 1 giga ram, 9800xt

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#58) HummeRC válasza ABnormal (#53) üzenetére


HummeRC
senior tag

Örülök hogy segíthettem. :) Köszönöm, nem iszom semmit, mivel abszintes... abcinens... hapciles... egye meg a fene, egy sört ide... :DDD ;)

(#59) Jégkokó válasza vizcsap (#57) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ilyen géppel ne is csodálkozz, hogy akad a játék, ez manapság már kevés a játékoknak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#60) BloodRay válasza #64791808 (#54) üzenetére


BloodRay
veterán

Belső nézetből ahonnan a motorháztető is látszik simán játszható billentyűzettel.
X2 4400+ -os procival, 8600GT-vel és 2GB memóval pedig 1024x768-ban mindent high-ra állítva min 30fps-el megy. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#61) #64791808 válasza BloodRay (#60) üzenetére


#64791808
törölt tag

nézd meg a konfigomat, nem azzal van a gond, hanem a billentyűzet reakcióival, nyúlik az egész

tipikus NFS hiba, de ahelyett, hogy javítanák, egyre rosszabb

egyébként mért baj az, hogy billentyűzettel játszom? rá lesz írva a dobozra, hogy billentyűzettel nem játszható?

(#62) dragonfx


dragonfx
veterán

jujjjujj de lemaradtam erről....sajna a melo :O ..de már uton van...ugysem to aludni amíg enmpróbálóm ki...

jó gyors voltál.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#63) edgR válasza #64791808 (#61) üzenetére


edgR
őstag

nem, csak hasonlo, mintha kormannyal szeretnel fps jatekot tolni.

(#64) philoxenia válasza edgR (#63) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyszer-kétszer próbáltuk :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65) #31757056 válasza #64791808 (#61) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én ugyanígy voltam először a MW demójával is (Az U2 után), aztmondtam na ez a kocsi csúszkál mint az ökör. De pár kanyar és megszoktam, itt is így lesz, meglátod... :)

(#66) HummeRC


HummeRC
senior tag

Újra nekiestem a demónak. Egyre jobban tetszik. :C

Tényleg csak king módban érdemes játszani. Semmivel nem nehezebb mint a többi, talán még könnyebb is, mivel az alacsonybb fokozatok csak a különböző "segítségeket" kapcsolnak be, ami igazából csak korlátoz. (automata fék és "ideális" nyomvonal tartás) Amint ezek nélkül próbáltam ki, megszünt a folytonos rángatás, nem akarta elvenni az irányítást tőlem, mindjárt normálisan úton tudtam maradni és nyerni, pedig a sokak által szidott billentyűzettel nyomom és külső nézetből.

Gondoltam kipróbálom a maximális grafikai beállításokat is, csak hogy lássam milyen.

Amin nagyon meglepődtem, hogy 1280x1024 felbontásban, minden bekapcsolva (vsync nem, az csak korlátoz), ami lehet a maximumon, 4x élsimítással simán nem esett 25fps alá sehol sem fraps szerint. Átlag 32fps. A látvány így már tényleg filmszerű és játszható. Nem szaggat, folyamatos. :C

Sikerült high damage-t elérnem! Eltűnt a fél motortér. :D Mondjuk még mindig meg sem közelíti a törésmodell a jóval öregebb Flatout2 szintet. Remélem ennek szintjét lehet majd erősebbre állítani a végleges játékban.

Persze nem egy szimulátor, arra ott van a Colin:Dirt. Szórakozni, "csak úgy" jó lesz ez is.

Ja, az introk átugorhatók a space nyomogatásával. Raid rendszerrel nem is tölt sokat. kb 3-4 másodperc és játszhatok. :P

Nekem tetszik, beszerzem majd a véglegeset is. :R

(#67) k_laci válasza BloodRay (#60) üzenetére


k_laci
tag

nahát, pont ilyen gépet tervezek összerakni .. :))

(#68) dragonfx


dragonfx
veterán

nevadán a bmwwel 752.
de hogy lehet másik autóval pályán menni? :U

Mit kapcsoljak ki illetve be ami ne befolysolja az fps-t?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#69) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Pff, én is kipróbáltam a demót, de csak annyi pozitívumot találtam, hogy elindult a laptopon (1.8 turion, x700, 1,25 GB ram).

Kormánnyal próbáltam. Az első probléma, hogy nem tudtam beállítani a pedálokat a fékre és gázra. Egyszerűen nem ismerte fel. Hiába tapostam a pedált a beállításnál, semmi. És még azt se mondhatni, hogy noname kormány: Logitech Formula Force GP. Ha ezt a teljesnél se oldják meg, akkor biztos nem játszok vele. Irányítása még kormánnyal is borzalmas sztem. Olyan késése van, hogy pffff.
Ja és természetesen ez is a szokásos "faltól falig gázelvétel nuku" játék lesz :S Egyre rosszabb ez az NFS sorozat :(

(#70) v.tom válasza CsodaPOK (#69) üzenetére


v.tom
őstag

Van igazság abban amit mondasz. Szerintem romlik az NFS sorozat színvonala. Mindig csinálnak egy trendi és csilivili játékot, amiben 1-2 olyan újdonság van amivel meg lehet fogni a játékosokat, de ez hosszútávra kevés. Ráadásul a következő rész meg megint más koncepcióra épül, és kimarad az ami az előzőben jó volt. Szerintem a tényleges fejlődés megállt az Undrground-nál. Azóta csak kínlódás van. Ha nem NFS lenne a nevük akkor nem lenne ilyen sikere ezeknek a game-eknek. Nem rossz játékok ezek, sokat nyomtam mindet, de valahogy hiányzik belőlük valami.

(#71) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Ezt azért érdemes megnézni, elég fura, olyan mintha bebetonoztak volna egy tranbulint.

(#72) v.tom válasza .:Kristian:. (#71) üzenetére


v.tom
őstag

ÁÁ. Ez azért vicces. LAN-okon azzal szoktunk szórakozni régen hogy az underground1 hasonló fizika okozta hibáival kísérletezünk, hogy lehet minél nagyobbakat repülni. De 2007ben ez nem is vicces, hanem nevetséges. Egyébként nem olyan rossz játék ez. Hozza a szokásost. Nekem egyébként nagyon Most Wanted/GTR keveréknek tűnik. Remélem a véglegest kicsit jobban kidolgozzák mint a demót. :)

(#73) edgR válasza v.tom (#70) üzenetére


edgR
őstag

mar ne haragudj, de milyen hosszu tavrol beszelsz? ezek a 3. resztol kezdve arcade tomegtermekek, evente jon ki folytatas. :W

(#74) rankesz válasza anjani182 (#4) üzenetére


rankesz
veterán

"Kb. 2 éve (akkoriban) kijött a Carbon"

Éppen hogy ezek a fosok évent jönnek ki, rókabőt már az egész NFS széria sajnos... :((( A Carbont már fel sem engedtem a gépemre... :)
Anno mikor a The Need For Speed '94-ben kijött körbeálltuk haver p100-asát és csak hüledeztünk hogy annnyád milyen graf, meg 640x480(!), itthon is ment a 486dx2-n de pentiumon volt az igazi. Utána jött néha egy két gyengébb rész, de ami az Underground óta megy az szánalom...

(#75) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Vista alatt játszik valaki? 8600gt erősen izad 1280-ban 30 fps és bőve nincs fent a graf. Írányítás,hol élnek ezek?

King modban nekem van valmi zavaró ugálás a játékban,másnak ez nincs? Nem az fps miatt.

[ Szerkesztve ]

(#76) _seth_ válasza rankesz (#74) üzenetére


_seth_
veterán

Egyszerű: nem kötelező játszani vele :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#77) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Bakker laggol a játék,ez nem semmi :D gáz

(#78) o0tomy0o válasza .:Kristian:. (#71) üzenetére


o0tomy0o
tag

LOL, és a szélvédő még csak meg sem karcolódott... ahhjajj...

"Gyerekek! Amíg én élek, ennél a háznál ááállat lesz!!!" (Bödőcs T)

(#79) v.tom válasza edgR (#73) üzenetére


v.tom
őstag

Az a játék nem nyújt hosszú távon szórakozást, amit az emberek jobb esetben pár hét, neaggyisten egy hónap múlva megúnnak, és csak azok nyomják amik most szerezték be. Az NFS 3 és az azt követő részek messze nem ilyenek voltak. Én a Morrowind-et kivéve az Underground 1-gyel játszottam a legtöbbet. Azért a játszottam-ra tettem a hangsúlyt mert sokat foglalkoztam a U2-vel vagy a Carbon-nal is pl, de az kimerült annyiban hogy unalmamabn betöltöm a játékot és összerakok pár kocsit mer jól néz ki. Az arcade játékokban a játékélményen van a hangsúly. Az eléggé korlátozott sajnos az újabb NFS-ekben. Szerintem persze. Attól függetlenül minden évben várom a következő részt.

(#80) edgR válasza v.tom (#79) üzenetére


edgR
őstag

de a hangulatot pont hogy nem a demo fogja megadni, max megalapozni. de ez meg ahhoz is tul rovid. a teljes tuti be fog jonni sokaknak, akik most meg szidjak :)

(#81) v.tom válasza edgR (#80) üzenetére


v.tom
őstag

Igazad van, de nekem a demo nagyon nem jött be. Valahogy olyan semmilyen. De az is biztos hogy végigviszem ezt a részt is mint mindegyiket mert éredkelnek a kocsik. Aztán ki tudja. Lehet vaami nagyon állat game lesz és a következő legenda lesz az autósjátékok történelmében. :) De ezt azért kétlem.

(#82) peba0706


peba0706
csendes tag

Én még az NFSU1 demójánál éreztem azt, hogy ANNYÁÁÁD :D
Akkoriban volt ugye a Halálos Iramban, és ugyanazt a fílinget hozta, meg az NFSHP2 után egy kicsit dobott a sebességérzeten. Aztán UG2-ben a kocsik hangjától mentünk el a srácokkal, de amúgy hajtűkanyar mindenhol, monoton volt. :D Most Wanted is tetszett, azzal ma is játszom, innentől kezdve a többit nem bírta a gépem (gagyi graffal csak).

Ami az AMD-s vitát illeti, még mostanság is használok egy 650 MHz-s AMD-t, 5 volton járatott vinyóhűtővel 50 fokos. De még megy :D Egyszer heccből levettem a ventit, és úgy felfőtt a proci, hogy a hűtőborda ragasztása megolvadt, a borda meg leesett. Na azóta sufnituning szigszalag, miegymás, és kopkop, de klasszul megy :)

(#83) dragonfx válasza dragonfx (#68) üzenetére


dragonfx
veterán

:U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#84) v.tom válasza peba0706 (#82) üzenetére


v.tom
őstag

Nekem is az NFSU1 demója volt az istencsászár, az Underground 2 -őt még nagyon vártam. Voltam még anno 2004-ben egy bizonyos hazai gamer magazin által szervezett 1 hetes összerucanáson Agárdon, és ott egy szerkesztőnek megvolt (megkapta az EA-től) az Underground 2 korai béta változata PS2-re (ezek a magazinosok mindent megtehetnek, találkoztam ott Sims 2 bétával, Armies of Exigo bétával, és akkor még egyik játék sem volt még közelébe a megjelenésnek, csakúgy mint az U2). Jó volt késő éjszaka játszani kivetítőn egy olyan játékkal ami még nagyon messze volt a megjelenéstől.

Én mostanában szívesen szórakozok retro cuccokkal. Összeraktunk egy ismerősömmel egy p1-es gépet, amin elmenne a Quake 3(!!!). Sajnos a proci kevés hozzá. A videokari egy s3 trio 4 mega memóriával, és hogy izmosabbb legyen meg lett támogatva két SLI-be kötött Voodoo 2 Diamond Monster karival. (Nem vicc, ez tényleg igazi SLI, átalakított floppykábelt kell használni SLI összekötőnek). Minden tekintetben megverik ketten a legerősebb Voodoo 3-at is. Nagyon fasza. Most egy kétprocis P3 rendszeren gondolkodok. Remélem összejön.

[ Szerkesztve ]

(#85) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

érdekes játék bár meglepet a sok hozzászólás hogy akad meg nehezen irányítható.
Nálam maximum grafikán 1024*768-ban 40-50 fps-t simán bírt és könnyedén nyerni tudtam a versenyeken.

irányítani mondjuk csak belső nézetben tudtam billentyüzettel :) kormányom meg nincs

gépem a bio-ba

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#86) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az a vicces az egészbe, hogy a grafikája semmivel nem lett jobb mint annó a most wantedé, és mégis jobb gép kell neki.Nekem is néha beszaggatott 640x480 ba :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#87) Borgi válasza Jégkokó (#86) üzenetére


Borgi
aktív tag

akkor próbáld nagyobb felbontásban :)

video memoriát nagyon szereti ahogy észrevettem. rivatunerben nézem azt is, és 600 megát zabált verseny közben a game. 256 fölötti mennyiséget nemtudom hol találta de mutassa nekem is meg ;)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#88) #31757056 válasza Jégkokó (#86) üzenetére


#31757056
törölt tag

Na majd mindjárt megvizslatom én hogy mit mutat az MW-hez képest! Ha valaki nagy MW függő volt, akkor az én vagyok, 4x pörgettem ki, 3 különféle videókártyával :D 57%-nál tarok a demó letöltésével.

(#89) Jégkokó válasza #31757056 (#88) üzenetére


Jégkokó
veterán

Legalábbis ugy értettem, hogy jobb hogy ott minden full grafikán teljesen szépen elfutott, mig ez még csak hasonlót se produkált.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#90) Integrale


Integrale
veterán

A demóban másnál sem lehet bekapcsolni high-ra a damagét? :D
Az mért van hogy 640x480 minden low/off 42 FPS az átlag és mégis akad
de ezt a fraps nem mutatja tehát nem megy le 10 alá az fps mindíg 24 vagy fölötte
és mégi be be aggol. pedi minden megvan ami a min-hez kell.
Akkor milyen egy 9550-en?? :F

"Bad reklám is reklám too"

(#91) #31757056


#31757056
törölt tag

ez a telepítés egy katasztrófa, fél órát kerreg mire átellenőrzi az indítót, aztán még kitömörít egy helyre, aztán telepít, csak azt nem tudom mi a ráknak ír a disk space requirements-ben 2010MB-ot a C-re mikor én nem oda rakom... :) Ezek a mai installer-ek egyszerűen gyászosak...

(#92) Borgi válasza Integrale (#90) üzenetére


Borgi
aktív tag

Szia

ide is bemásolom:
[link]
nálam ezek a beállítások voltak.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#93) #31757056


#31757056
törölt tag

Hát megnéztem, és engem egy kicsit sem nyűgözött le, inkább csalódott vagyok. Nagyobbat csalódtam mint az MW után a Carbon-ban. A városi versenyben a grafika szerintem csapnivaló! A fák nem mozognak úgy mint a régi nfs-ekben, nem "él" úgy a táj, az autók sem szebbek, az a szép napsütés, és a szines fák és növények már a múlté, az árnyékok, meg az aszfalton a fény tükröződése szebb csak, de maguk a színek fakók, a fizika sem nagy durranás, az irányítás meg sokkal rosszabb mint az előzőekben, ugyanakkor nagyon könnyű nyerni. King módban a városban elsőre nyertem, kint a sivatagban meg 3-dikra, de olyan semmilyen az egész demó nekem. Nem tetszik. Hát remélem a játék szebb nagyobb izgalmakat tartogat majd...

[ Szerkesztve ]

(#94) Mushroom


Mushroom
tag

Nekem egyik szemem sír a másik a nevet, a játékot még nem próbáltam, de valószínű jól fog futni a gépemen, de mióta g25-öm van csak szimulátorokkal játszom és felcsillant a szemem, hogy végre talán a need for speed is elbillen erre az irányba, de ahogy olvastam a cikket erre nem sok esély van. Meg az mi, hogy van amelyik játékmódban törik a kocsi, van amelyikben nem? Igazán megtehették volna, hogy lehetne választani a játék elején ki akar valós fizikával vesenyezni, és ki az aki csak egy jót szórakozni. Pedig szerintem amennyi pénz eddig bejött a sorozatból ezt igazán megtehették volna. Az előzetes leírások alapján többet vártam.

(#95) zOMG


zOMG
csendes tag

hehe nem a Porsche nal kezdodik a nosztalgia hanem az 1-2 nel ;)

(#96) #31757056


#31757056
törölt tag

Kaptam egy spam-emailt hogy töltsem le a legújabb NFS játékot, de küldjek a kódért egy 06-90-es számra SMS-t, tényleg ennyire hülyének nézek én ki???? :))

(#97) Zin


Zin
senior tag

nem

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#98) burgatshow válasza #31757056 (#96) üzenetére


burgatshow
veterán

igen

(#99) #31757056


#31757056
törölt tag

Hát nagyon kösz... :)

(#100) edgR válasza Mushroom (#94) üzenetére


edgR
őstag

valoban azt lehet valasztani milyen fizikaval jatszol, szoval az eliras lehet.
eddig mindket demo palyaban ugyanugy tort a verda..

(#101) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok, ha visszaolvasgattok, látni fogjátok tesztekben is, hogy a NFS mindig jobban futott ATi-n, de nem kevéssel...

Am jó a cikk.

no brain, no problem

(#102) burgatshow válasza #31757056 (#99) üzenetére


burgatshow
veterán

Szívesen, máskor is! ;]

De most komolyan, tőlem mit vársz? ;F ;]

(#103) #31757056 válasza Zolee11 (#101) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ez nem igaz, mert pl a Most Wanted világéletében Nvidián ment jobban, nézd meg a teszteket, oda inkább textúrázni kellett jobban tudni.

(#104) kiborg


kiborg
aktív tag

Hááát, ati v. nVidia, nekem úgy néz ki, hogy mindegy :(
Azért azt nem gondoltam, volna, hogy ez a játék, úgy 0,5-0 fps-el fog repeszteni (nem elírás 0,5-1).
Kicsit nem gondoltam, hogy ennyire elszállnak. Vagy ez csak a demonak köszönhető ?
Konfigom az adataimnál.

Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#105) Zolee11 válasza kiborg (#104) üzenetére


Zolee11
senior tag

szia.

a konfigod alapján simán mennie kellene, én vga driverre gyanakodnék így elsőre, frissíteni kellene...

a most wanted is ATI-n futott általában jobban azokban az esetekben ahol a két gpu-ban egyforma volt a textúrázók száma :P egy-két kivételtől eltekintve :)

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#106) #31757056 válasza Zolee11 (#105) üzenetére


#31757056
törölt tag

Valóban most megnéztem hogy a legfelső kategóriában általában az ATI-n ment jobban a MW, viszont sokkal csúnyább volt a grafika, ami tényleg igaz is, viszont a középmezőnyben az nV volt jobb a MW-ban is, bár ott meg mindenben jobb volt az nV. Viszont eszerint a kép szerint az ATI csak Crossfire-ben verte a mezőnyt, ami ma szintén középkategória, de csak azért mert nV-ban nem működik az SLI a MW alatt :) És a hozzá való komment:
"Autós játékok terén továbbra is a Need for Speed: Most Wantednél maradtunk. Az utolsó helyet most az X1950 Pro csípte el, a 7950 GT pedig még az X1900 XT-t is megelőzte. A GeForce-ok jó teljesítménye talán az új meghajtónak köszönhető, mert korábban az autózás Radeonokkal ment jobban. Az SLI-t továbbra sem komálta a Need for Speed, a CrossFire viszont 50%-os többletet és első helyet hozott. A 40 fps körüli átlagokhoz nagyobb akciókban még itt-ott akadozás párosult."
Tehát azóta a driverek miatt az MW változatlanul nV kártyán kell hogy jobban menjen.

[ Szerkesztve ]

(#107) Zin


Zin
senior tag

Cod4-et szedjetek!no NFS:D

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#108) szumoo


szumoo
senior tag

Ma leszedtem a demo hátha elindul. És láss csodát elindult, igaz 1024-ben asszem minden off volt. :D
Furcsa volt elsőre, de igéretesnek tünik. Bill-el kicsit gáz volt az irányítás, de majd kipróbálom kormánnyal is, csak még megkell csinálnom.

Üdv.: Szumoo

A nyúlon túl?

(#109) Integrale


Integrale
veterán

Hy! Pár H.SZ-el előbb írtam, hogy nem tudom felrakni a car damage-t highra. Ez lehet attól mert a videókártyám s.m. 2.0??? mert ha felhúzom highra és indítanám a versenyt kilép. lowon megy simán.

"Bad reklám is reklám too"

(#110) Zolee11 válasza #31757056 (#106) üzenetére


Zolee11
senior tag

Ebben tényleg igazad van.... :)
De azért ezek magukértbeszélnek:
[1650XT]
[1650XT 2]
[1650XT 3]

Viszont a MW alatt tényleg nem nagy a különmbség:
[MW 1650XT]

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#111) #31757056 válasza Zolee11 (#110) üzenetére


#31757056
törölt tag

Carbon alatt mindig is jobb volt az ATI a shaderek miatt. A középkategóriában viszont tényleg villantott ott az X1650XT. Kár hogy az a kártya az ára bepozicionálása miatt lett bukás egyenlőre... Alig olcsóbb valamivel az X1950GT-nél, ha annyiba kerülne újan mint egy 7600GT, meg is érné mgvenni!

(#112) ahavasi válasza Viszlát (#6) üzenetére


ahavasi
tag

X1600xt-n szintén szépen megy.
ne vegyél kormányt, a csúcs EA által megalkotott fizkán nem fog segíteni.
nemértem miért eröltetik ezt a szutykos MW motort

A kilincs legyen muslincás

(#113) Xander_


Xander_
csendes tag

Kipróbáltam. Nem nagy szám. Underground jobban tetszett a maga idejében. Azért a teljest is kipróbálom majd! ;)

(#114) gerlaip


gerlaip
addikt

Nekem is a Porsche Unleashed volt a kedvencem, de én először az NFS 3-mal játszottam. Nekem sem tetszett az ahova fajult az NFS, bár szerintem a mélypont a Hot Pursuit 2 és a Most Wanted volt.

lámavakond

(#115) azbest


azbest
félisten

havernál azt hiszem addig szaggatott a játék míg az amd x2-eshez nem volt feltéve cpu driver, utána másik régi játék is jól ment ami addig beakadt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.