Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#570) ggg1 válasza Cynicelectro (#568) üzenetére


ggg1
aktív tag

Szia!

Nagyon köszönöm, hogy kipróbáltad ezt!
Igen, azt tudom, hogy csak az egyik modem 3G, a másik 2G (bár ezzel ellentétes infó is látott már itt napvilágot), de amúgy igen, a legtöbb dual sim készüléknél ez a helyzet. Ezzel semmi bajom; gondolom, senkinek sem, mert biztos senki nem használ egyszerre több mobilnetet.

Amúgy nekem az egyik slotban csak egy mobilnet lesz, tehát oda nem is jöhet GSM hívás, a másik slotban pedig prepaid előfizetés (köznyelvben feltöltőkártya), ott viszont nem lesz net, tehát elég a 2G.
Tehát nekem csak az a fontos, hogy ha a netező kártya aktív, akkor a másik hívható legyen.
Ez még plusz jó, hogyha a netező kártyán is lenne tel. előfizetés, akkor az is hívható lenne adatkapcsolat közben.
Ez utóbbiban amúgy erősen reménykedtem, mert a csomagkapcsolt kommunikációnak (GPRS) pont az a lényege, hogy nem foglalja folyamatosan a csatornát, úgy, mint a vonalkapcsolt (GSM), csak a csomag küldésének az idejére.

Mégegyszer köszi, hogy kipróbáltad!
Egy microUSB-USB-A anya átalakítód nincs véletlenül? Mert akkor dughatnál bele egy pen drájvot is. Ez a másik, ami nagyon érdekelne, hogy ez működik-e ezzel. Ill. sok olyan androidos készülék van, amin alapból nem működik, de valahogy rootolás után rá lehet venni. Van egy androidos táblagépem, az a microUSB portján keresztül simán felmountol működés közben egy pen drájvot, vagy bármilyen USB mass storage osztályú eszközt. Igazán jó lenne, ha ezt a telefon is tudná.

Előre is köszönöm a további hozzászólásokat!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.