Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#406) ufo13 válasza Fefe66 (#405) üzenetére


ufo13
tag

Szia, hát már eléggé késő van (nekem), képeket most nem tudok feltenni, de holnap csinálok.
Első kérdésedre azért válaszolok már most. A két SIM-et más-más színnel jelöli a készülék, tehát a vétel erősségét jelző kis csíkokat 4 féle színre lehet állítani a menüben. Ha az első SIM-et narancssárgára állítod, akkor a bejövő hívásnál a hívó nevét sárga színnel jelöli, illetve a SIM nevét is kiírja.
Én úgy neveztem el, hogy "Saját" - narancs és "Céges" kék színnel.
Amikor a feleségem hív, akkor a neve és száma megjelenik a képernyőn narancs színnel és mellé írja, hogy "Saját". Ez a képernyő tetején jelenik meg, kb. a képernyő 1/5-d részén. (csak a méret miatt)
Kicsit úgy működik, mint a nokia dual SIMes készülékek. Amikor tárcsázol és hívást indítod felugrik egy képernyő, hogy melyik számról indítod a hívást. Illetve ha már a hívottal korábban beszéltél, akkor ahhoz a számhoz odaírja, hogy "javasolt". De úgyis arról hívod, amiről akarod. Be tudod állítani azt is, hogy kifelé csak az egyik SIM-ről hívjon, azaz mindent ezzel kapcsolatban a beállítások elérhetővé tesznek.
Az SMS-eknél a küldő neve mellett látod egy szíves kockában azt, hogy melyik számra kaptad az üzit. A szín a fentebb írtak szerint egyezik az általad kiválasztott SIM színnel.
Így ok?

Egyre jobban szeretem :C de fényképei sajnos nem sokat érnek. Kritikán aluliak, akinek a fényképező része is fontos, ne ilyet vegyen! De minden másban kiváló!
Holnap csinálok nappal, szabad térben képeket és felteszem ide... de előre szólok, nem jöttök majd lázba.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.