Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto Z Play akció van a német amazonon :Y 265 euró cakk-pakk a telcsi áfa különbözettel, ingyen szállítással.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#902) Somatom válasza Reggie0 (#900) üzenetére


Somatom
veterán

Most nem érted, vagy nem akarod érteni? A közvetett módnál nem az akkuhoz csatlakoztatod a töltőt, hanem a telóhoz. Az akku persze, hogy csak töltést ismer. A plusz szabályzás a telóban van, nem az akkuban. Az USB port lábai nem közvetlenül az akkuhoz csatlakoznak.

Pontosan az egyéb alkatrészek áramterhelésének a csökkentése miatt emelik a feszültséget. Tehát, úgy érnek el gyorstöltést, hogy nem az áramot, hanem a feszültséget emelik.

Ghiottone:
Nekem úgy tűnik, hogy ez single SIM.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#903) Reggie0 válasza Somatom (#902) üzenetére


Reggie0
félisten

Te nem erted, hogy az akkut ez baromira nem erdekli? Minden Li toltest toltesvezerlo vegez, akar a telefonban van, akar a telefonon kivul. Az USB labai sosem csatlakoznak az akkuhoz.

Tehát, úgy érnek el gyorstöltést, hogy nem az áramot, hanem a feszültséget emelik.
Azzal a toltesi melyseget sokkal jobban novelik, raadasul az aramkorlatozott szakasznak nagyon a vegen fog csak szamitani, tehat gyak. nem fog gyorsabban tolteni. (Ezt is megtalalod azokon a linkeken amit irtam.) Ezen felul meg ellentmod azzal a tennyel, hogy a telo gyorstoltoje erdekes modon 15W-os, aminek az az oka, hogy az 3A-t tudjon leadni 5V-on. Ha csak a feszt novelnek, akkor siman eleg lenne az 1.2A-es vagy 2A-es regebbi tolto. Azaz nyilvan nagyobb a toltoaram.

[ Szerkesztve ]

(#904) Somatom válasza Reggie0 (#903) üzenetére


Somatom
veterán

Inkább hagyjuk, mert teljesen másról beszélünk!
Egyébként is tök mindegy, hogy hogyan töltöd, ha a tervezett életciklusáig használod. Sztem két évet mindenképpen kibír. Legalábbis az eddigi telóim mind kibirták. Két éven túl nem szoktak használni ilyen telót, mert az egyéb hardverelemei is elavulnak, és szoftveresen sem lesz már naprakész.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#905) Reggie0 válasza Somatom (#904) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, nekem a note 1-em tobb mint 4 evig birta es meg mindig gyari akksis 1.5 nap uzemidovel. :) Azt 500mA-s toltovel toltottem a gyari 1A helyett.

[ Szerkesztve ]

(#906) Somatom válasza Reggie0 (#905) üzenetére


Somatom
veterán

És mennyit bírt az a Note 1, amit ugyanolyan felhasználás mellett, a gyári töltővel töltögettél? :)
Engem nem nagyon érdekel ez a töltögetősdi. Van egy SGS 2 -m, és egy Xperia Minim. Mindkettőben a gyári akku van. Na, akkor most mi van?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#907) Reggie0 válasza Somatom (#906) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez nagyon jo kerdes, mert nem volt parhuzamosan szuksegem ket telefonra, meg azzal sem csinaltam volna maskeppen. De annyit tudok, hogy egy ilyen meggyengult akksinal mar eszreveheto kulonbseg van akozott, hogy ha gyarival toltom vagy a 500mA-essel.

(#908) ghiottone válasza Somatom (#902) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen az, de nem rossz ajánlat érte.

Az aksi töltésével kapcsolatban szerintem fejezzétek be, mert itt konszenzus nem lesz. Mindenki töltse úgy a telefonját, ahogy jónak látja.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#909) MrPetya19 válasza Reggie0 (#903) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nézd meg jobban azt a töltőt, mert az 5V 3A az USB-C töltési mód, amit a telefon nem támogat.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#910) Reggie0 válasza MrPetya19 (#909) üzenetére


Reggie0
félisten

(#911) MrPetya19


MrPetya19
addikt

De akkor hogyan támogatják a Qualcomm QC-ot?
Ilyet még nem is láttam.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#912) Reggie0 válasza MrPetya19 (#911) üzenetére


Reggie0
félisten

Sehogy. A Moto Z Play TurboPower-t tamogat, nem Quick Charget.

(#913) MrPetya19 válasza Reggie0 (#912) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ja csak régen a TurboPower egy saját marketing név volt a Qualcomm QC-ra

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#914) TechMagneTic válasza ghiottone (#890) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. Én is kaptam mail-t. Ki is töltöttem. Könnyebb volt, mert van Projektor Mod-om és nagyon szeretem. Plusz múlt héten jött egy Update rá. Így már nem csak addig működik ameddig le nem merül a mod hanem utána a Telo akksiját használja. Így majd 3 órát működik. Szerintem nagyon klassz így.

(#915) laleeee válasza TechMagneTic (#914) üzenetére


laleeee
őstag

Jó minőségben vetít ?

(#916) zsoltzsolt válasza laleeee (#915) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez engem is érdekelne :)

(#917) Reggie0 válasza TechMagneTic (#914) üzenetére


Reggie0
félisten

Mennyire kell besotetiteni hozza?

(#918) TechMagneTic válasza laleeee (#915) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. Nos. 854x480. Nem egy bajnok felbontás. De élvezhető a minősége. Természetesen a legideálisabb ha teljes sötétben használjuk, de ha nincs teljesen sötét akkor is használható. Viszont vicces ha éjszaka használom, mindent lekapcsolva (lámpák, hifi, stb) az egész szobát bevilágítja. Viszont nagyon fontos hogy a vetítendő felület minél világosabb vagy lehetőség szerint fehér fal vagy plafon legyen. Ekkor hozza ki a legszebb színeket. Sajnos itthon nem rendelkezek ilyen felülettel. De a Mamánál van. Nála használjuk sokat. Nem kell tőle csodát várni. Kell neki azért hogy sötét legyen. Méretéből adódóan nem tud akkora fényerőt de neki pozitív csalódás volt. Sokszor használom. És az akku üzemidő is javult 7.0 alatt. Ha érdekel még valami kérdezzetek nyugodtan

(#919) Somatom


Somatom
veterán

Na, ennyit a TMX -ről! Nem fogom otthagyni a telót nemtudjákmeddig, egy 10 perces ROM újrahúzás miatt. Szóval, magamnak kell megcsinálnom. Az összefoglalóban levő ROM tuti a mienkhez való? Csak azért kérdezem, mert nem látok utalást arra, hogy single, vagy dual SIM ROM.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#920) TechMagneTic válasza Somatom (#919) üzenetére


TechMagneTic
tag

Meddig akarták, hogy ott hagyd?

(#921) Somatom válasza TechMagneTic (#920) üzenetére


Somatom
veterán

Szerintük 5-30 nap. Ha azt olvastam volna róluk, hogy nagyon pengék és szakszerűek, akkor talán otthagytam volna. De, telefonon nem tudtam elérni őket, ezért személyesen mentem oda. Úgy néztek a telómra, mintha sosem hallottak volna ilyenről. A hölgy tíz percig nézegette a számlát, meg a garilevelet, mire megállapította, hogy ők az illetékesek szervíz ügyben. Azt mondták, hogy a gyári ROM újraflashelése önmagában nem garivesztő, úgyhogy ilyen előzmények után inkább nem bíztam rájuk a telót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#922) TechMagneTic válasza Somatom (#921) üzenetére


TechMagneTic
tag

Uha.. Akkor vannak gondok... :)

(#923) Somatom válasza TechMagneTic (#922) üzenetére


Somatom
veterán

A helyszínen minden pulton Samsung matrica volt, Samsungok kiállítva, a kivetítőkön Samsung reklámfilmek futottak. A Samsung készülékeknek külön átvevő pultjuk volt, külön sorszámmal. Én úgy gondolom, hogy ha egy cég kijön valami újdonsággal, akkor a szervízeseket felkészítik azokra. A mi telónkon csak az a csatolófelület, és a hozzá tartozó, szortveres háttér a különbség egy átlagos, Snapis telóhoz képest. Mégis úgy néztek a telómra, mint borjú, az .... Sztem kb. ezt kell kifizetni egy Samu telónál. A többi meg .....
Nem vagyok árérzékeny, anyagilag nem volt jelentősége, hogy Moto Z Play, vagy S8. Pontosan tudtam, hogy miért ezt választom, de ha valaki nem azért a pluszért választaná, amit más teló nem tud, az sztem csalódni fog, mert a Moto név értéke semmivel sem több, mint a Xiaomié, Meizué, vagy bármelyik másik, nem dzsunka chinafoné.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#924) ghiottone válasza Somatom (#923) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Motorolát csak az vesz, aki régről ismeri a márkát. Hirdetéseknél is jól látni, hogy mennyire nyomott áron mennek el használtan egy hasonló hardverezettségű Samsung, Lg-hez képest.

Itt egy Firmware gyűjtőmappa.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#925) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kellemes méretű lesz az új Moto X ;) A kialakítása a tokból is következtetve olyan lesz majd, mint az 1. és 2. generációsnál, szélein elvékonyodó hátsó résszel. + a tok 9mm vastag

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#926) laleeee válasza ghiottone (#925) üzenetére


laleeee
őstag

Csak nem rendeltél már hozzá tokot ?

(#927) ghiottone válasza laleeee (#926) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Naná, amint elérhető volt már rendeltem is. A Z2 Playhez is van, mert azt hittem veszek olyat, de aztán mégsem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#928) #08205312


#08205312
törölt tag

üdv!

Mivel a G5 plus topik nem pörög, itt kérdezném meg: hogyan lehet a gyors töltést kikapcsolni?

Köszi, B

(#929) ghiottone válasza #08205312 (#928) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Normàl töltőt használva.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#930) laleeee válasza ghiottone (#929) üzenetére


laleeee
őstag

Ghiotthone 4 president

(#931) ghiottone válasza laleeee (#930) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már fáradt voltam - 3 nap 2 projektterv beadása után. 🤔

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#932) nicu71


nicu71
addikt

nagyon késik már a 7.1.1 ,mikor lesz már :D Én már ezen a héten biztos voltam hogy jön ,de semmi..lassan egy hónapja ,hogy beharangozták :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#933) ghiottone válasza nicu71 (#932) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Soak test alatt Indiában egy ideje, most kaptak rà frissítést.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#934) nicu71 válasza ghiottone (#933) üzenetére


nicu71
addikt

és van valami változás a frissitésben? vagy csak pár bugfix?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#935) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Olyan kérdésem volna hogy nem lehet beállítani hogy rezegjen 1et ha hivok valakit és létre jön a vonal? Pár teloban van ilyen és nagyon hiányzik

(#936) laleeee válasza ghiottone (#933) üzenetére


laleeee
őstag

Ghio meg tudnád mondani hogy amazonon vett cuccot hogy lehet visszaküldeni ?

(#937) ghiottone válasza laleeee (#936) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem csináltam még, de a fiókon belül az orders-nél kell lennie lehetőségként, hogy return vagy valami ilyesmi. :F

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#938) Lovi24 válasza laleeee (#936) üzenetére


Lovi24
senior tag

Chat-en is le tudod velük beszélni,onnantól kezdve intéznek mindent.

(#935) Fr0z3n
Próbáld ki ezt.

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#939) Balázzs válasza Lovi24 (#938) üzenetére


Balázzs
senior tag

Chat sem kell, csak rámész a visszaküldésre (return), majd kapsz egy olyat, hogy view return label and instructions, itt le van írva, hogy mit kell csinálni, itt van még olyan, hogy print label and instructions, kinyomtatod a visszaküldendő doboz címzését és fel kell tüntenti, hogy lithium ion akkut tartalmaz, ennyi. Amit megkapják, már utalják is vissza a pénzt, nem szórakoznak.

[ Szerkesztve ]

(#940) Lovi24 válasza Balázzs (#939) üzenetére


Lovi24
senior tag

Lehet,de nekem egyszerűbb volt,mivel hibás volt a készülék. Itt meg tudtam velük beszélni a továbbiakat. Pl ,hogy nem kérek cserét.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#941) Somatom válasza ghiottone (#924) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Nézem, de nem egyértelmű. A teló szerint RETEU van rajta. A letölthetők között egyetlen RETEU van. Ez:

XT1635-02_ADDISON_RETEU-EMEA_MPN24.104-25_cid50_subsidy-DEFAULT_regulatory-XT1635-02_CFC_EMEA.xml.zip

A telón levő kód szerint ez van rajta:

MPNS24.104-44-16

Nem tudom, hogy mit jelent a rövidítés, de az oldalon külön van MPN, és MPNS ROM.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#942) ghiottone válasza Somatom (#941) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Régen egyszerű volt a korábbi Motokon, mert volt a sima rom, amibe nem volt plusz jelölés és a dual simes, amibe ott volt a dsds. Most ahogy itt szerepel:

"Moto changed the Firmware layout. On the Moto Z Play are all basebands in the /fsg folder and after a modem wipe (dualsim=true or false) loads the matching baseband to modemst1 and modemst2."

szóval 1 rom van a reteu-ra, mehet fel.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#943) Balázzs válasza Lovi24 (#940) üzenetére


Balázzs
senior tag

Ok, értem, lényeg, hogy nagyon normális a hozzáállásuk és vissza fogod kapni a pénzt.

Más rendelésnél még fotót sem kellett küldenem, és már másnap utaltak 52USD-t, pedig kérhettem volna az újrarendelést - ingyen - és az amazon gift card-on történő jóváírást is

(#944) laleeee válasza Balázzs (#939) üzenetére


laleeee
őstag

De a visszaküldés díját én fizetem ?

(#945) Balázzs válasza laleeee (#944) üzenetére


Balázzs
senior tag

Igen, ezt Neked kell fizetni. De pl. nemrég apple-nek küldtem vissza téves rendelés miatt két tételt, ott miután elküldtem a bescannelt postai számlát még azt is visszautalták.

(#946) laleeee válasza Balázzs (#945) üzenetére


laleeee
őstag

Dehát az horror összeg ,mennyi lehet vajon ? Egy bicikli lakat

(#947) Reggie0 válasza laleeee (#946) üzenetére


Reggie0
félisten

A postai kuldemenyeket tomeg alapjan arazzak, nem termekkategoria szerint.

(#948) Somatom válasza ghiottone (#942) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Próbálkozom. Remélem, hogy megnarad a két IMEI -m. Persze, felírtam, de ha buknak, abból mindenképpen torna lesz. Hogy én mennyire útálok ROM -olni! Főleg úgy, hogy először flashelek Snapis telót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#949) Lovi24 válasza Balázzs (#943) üzenetére


Lovi24
senior tag

Igen,az a lényeg,hogy nagyon korrektek. A mostani Z-m is Amazonos.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#950) laleeee válasza Lovi24 (#949) üzenetére


laleeee
őstag

Remélem hogy a postát is visszautalják,mert a képen meg a leírásban más volt,nem azt kaptam amit akartam

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.