Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) dud998 válasza ghiottone (#550) üzenetére


dud998
őstag

Tényleg jól néz ki, de már 1000 éve vágyok igazi fa hátlapra. :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#552) ghiottone válasza dud998 (#551) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is, főleg az 1. genes diófa hátlapos X-em után, de inkább maradt a fólia + max átlatszó Nillkin tok, mert tul brutál a hátlappal a teló.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#553) dud998 válasza ghiottone (#552) üzenetére


dud998
őstag

Nagyon menő a Dbrand is! ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#554) TechMagneTic válasza dud998 (#549) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia! Láttam érdeklődtél a hátlapok után, ezeket találtam: https://www.telekom.hu/shop/termek/Lenovo+Moto+Z+fa+hatlap+modul--LENOVO+CA+WOOD+MODUL?sku=jsku1754614341&contractType=listPrice&paymentType=FULL

https://www.telekom.hu/shop/termek/Lenovo+Moto+Z+bor+hatlap+modul--LENOVO+LEATHER+MODUL?sku=jsku1754614343&contractType=listPrice&paymentType=FULL

Kb olcsóbban mint az Ebay-en :)

(#555) ZolkoW válasza TechMagneTic (#554) üzenetére


ZolkoW
őstag

menő, a bőrt 8+ -ért láttam ebayen :Y

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#556) ghiottone válasza TechMagneTic (#554) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Legközelebb majd légyszi ne így másold be a linkeket.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#557) TechMagneTic válasza ghiottone (#556) üzenetére


TechMagneTic
tag

Rendben. Bocsi. Nem igazán, tudom hogyan kellene. :(

(#558) TechMagneTic válasza ghiottone (#556) üzenetére


TechMagneTic
tag

[link] akkor így :) találtam valamit, hátha valakit érdekel. Én rendeltem belőle 5db-ot. Ha meg jött nyilatkozom milyen is.

(#559) dud998 válasza TechMagneTic (#554) üzenetére


dud998
őstag

WOW de jó, nagyon szépen köszönöm! Tényleg majdnem fele annyi mint Ebay-en. :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#560) dud998


dud998
őstag

A kamerához van jobb app a gyárinál?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#561) missz válasza TechMagneTic (#558) üzenetére


missz
tag

Amúgy ez mire jó azon kívül hogy szerintem jelentősen le fogja rontani az amúgy sem kiemelkedő kamera minőségét?? :)

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#562) ZolkoW válasza #79335424 (#533) üzenetére


ZolkoW
őstag

ma vettem észre olyat a saját -Mi4- telómon, hogy névjegy mentésekor nem csak a Google és Mi fiók volt felkínálva, hanem a "csak sim", vagy valami ilyesmi is.
Talán azzal függ össze, hogy előző nap megengedtem a beépített tisztogatónak, hogy töröljön általa feleslegesnek vélt dolgokat, és azt hiszem, pár program cache-ét is törölte. szóval nálam volna lehetőség, nem kizárt, hogy ott van ez nálatok is, csak kicsit rejtve.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#563) ghiottone válasza ZolkoW (#562) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem sajna, már a pixel, nexus leírasokban is keresgéltem, de a Google erőlteti a saját szinkronizációs fiók hasznalatát. (Kollega nemsokára visszatér, csak töröltette magát szintlépés miatt, nem akart jómunkás lenni)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#564) laleeee válasza ghiottone (#563) üzenetére


laleeee
őstag

Mi az a jómunkás ? :U

(#565) ghiottone válasza laleeee (#564) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ph rangrendszer - mindenkinek megvan a heppje, neki ez volt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#566) laleeee válasza ghiottone (#565) üzenetére


laleeee
őstag

És a jómunkásember rang valami nagy felelősséggel jár ,vagy mi ?

(#567) TechMagneTic válasza missz (#561) üzenetére


TechMagneTic
tag

Azért kerestem valami hasonlót, mert az én kamera lencsémen már vannak hajszálkarcok és, hogy ezzel talán megvédem a későbbi karcok ellen...Arra nem gondoltam, hogy rontani fog-e a kamera minőségén, ha meg érkezik kipróbálom :)

(#568) TechMagneTic válasza dud998 (#560) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. A Better Camera appot vettem meg annó. Az előző készülékemen is az volt (G Flex) és értékelhetőbb képeket lőttem vele. A Moto-n is használom, egyszerű, viszont ezzel nem mennek a manuális beállitások

(#569) Herczi


Herczi
senior tag

Szerintetek jönni fog valaha dac mod? dac mod + egy kis külső akksi, 3.5 jackel. kicsit bilibe lóg a kezem :DDD

(#570) Herczi


Herczi
senior tag

Mediamarktban kuponnal 117k most a dual Simes Play, ami nem egy rossz ár, de egyszerűen nem tudok dönteni a Play, a sima Z és a ZTE Axon 7 között. Mind a három egy árban van. Észérvek mellett mennék akkor az axont választanám, az viszont nem Moto és nincs active display sem, meg nem is olyan szép. A Moto meg Moto, jó ránézni, na meg az aksi. A sima Z-n meg az se tudom minek gondolkodok még, a kicsi aksi meg a jack hiánya teljesen kizárja szinte, csak maga a tudat, hogy az felsőbb kategóriás telefon (elvileg).

Kemények ezek a harmadik világ béli problémák. :DDD

(#571) ghiottone válasza Herczi (#570) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A ZTE se egy rossz készülék, de ha az aksit és a Moto "appokat", gesztusvezérléseket nézem akkor a Z Play irányába dúl a mérleg nyelve. A dac jó kérdés - sajna nem sietik el a kiadását.
Én most megláttam a Moto X4-et - duál kamera, fém, 3D üveg (a fene tudja mit jelent ;) ) IP68, Snapdragon 660 és 3800-as aksi :Y tyű, ez kell nekem :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#572) Herczi válasza ghiottone (#571) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha amoled lesz, meg lesz Jack dugó akkor álom telefon, de gondolom 600-700 usd körül lesz, az meg kicsit túl van az inger küszöbömön. Mondjuk fene tudja mert "csak" SD 650 lesz benne, lehet lejjebbb pozícionálják, de kétlem.

(#573) Somatom válasza ZolkoW (#562) üzenetére


Somatom
veterán

Ismét itt vagyok. :)
Nincs ilyen lehetőség, de ha nem engedjük szinkronizálni, akkor a telón maradnak a névjegyek. A helyi tároló elérését még nem tudom, mert még nincs root jogom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#574) MrPetya19 válasza ghiottone (#571) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem is :)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#575) dud998


dud998
őstag

Gondolkodom a Hasselblad modulon, van valakinek tapasztalata vele?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#576) laleeee válasza Somatom (#573) üzenetére


laleeee
őstag

Miért nem akartál Jómunkás lenni ?

(#577) laleeee válasza ghiottone (#571) üzenetére


laleeee
őstag

Az x3 az melyik volt ?

(#578) Somatom válasza laleeee (#576) üzenetére


Somatom
veterán

Azért, mert egyáltalán nem tartom viccesnek. Éltem abban a rendszerben, amelyikben ez a kifejezés (pontosabban az, amit akkor jelentett) született. Nagyon negatív képeket, rossz emlékeket idéz fel bennem. Eleve rossz ötletnek tartom, hogy ez jelképezze a legmagasabb "rangot" a PH. -n, de ez ellen nem tudok tenni. Az viszont kizárt, hogy az én nickem alatt ez a kifejezés álljon.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#579) ghiottone válasza laleeee (#577) üzenetére


ghiottone
nagyúr

X Style / X Pure és az X Play 2015-ben tartozott a 3. generációhoz. Most is lesz egy Style és egy Play variáns is talán a legújabb info alapján.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#580) Somatom


Somatom
veterán

Teszteltem a telót néhány perifériával. MK702 I légegér működik. Sztem az összes, 2,4GHz -es adapteres periféria is. Ennek talán akkor lesz jelentősége, ha majd meglesz a HDMI kimenetem.
Apple BT billentyűzet szintén működik, bár szokás szerint, a 0, és Í billentyűket remapolással fel kell cserélni.
Logitech m555 b egér szintén működik, bár a jobb gombra is enter van, a középső gombra pedig semmi. Androidon a jobb gomb kéne legyen a vissza, a középső gomb pedig jobb ROM -okon a home. Szóval, ezen még dolgoznom kell, ha majd lesz root.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#581) Herczi válasza Herczi (#570) üzenetére


Herczi
senior tag

Na megszültem sima Z lett 334 euróért amazonról. Ennyi pénzért bele fér egy akku mod, amivel már bőven jó vagyok. Így csak a 3,5es jack a gáz, de hátha jön majd arra is mod, addig meg marad az átalakító, mint majd 10 éve a ROKR E1-mel. Még a dual Sim jó lett volna de ez van.

(#582) dud998 válasza Herczi (#581) üzenetére


dud998
őstag

Használd egészséggel, majd írd meg milyen. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#583) Somatom


Somatom
veterán

Tud vki olyan flip tokot linkelni, amivel fekvőben, döntve asztalra rakható a teló? Most az előző telómét használom. A gyári hátlap nélkül bele tudom erőltetni a Z Play-t, de a szilikon kereten máshol vannak a kivágások.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#584) Herczi válasza dud998 (#582) üzenetére


Herczi
senior tag

Köszi szépen. Még kicsit gyanakszom, mert számomra hihetetlen egy kicsit, hogy ekkora szórás legyen az árakban,

Amire viszont nem gondoltam, hogy fehér telefont vettem (amennyire ódzkodtam tőle még az X pure-nál, annyira megtetszett utána) viszont battery mod nagy csomó helyen csak feketében van, Telekomnál is.

(#585) dud998 válasza Herczi (#584) üzenetére


dud998
őstag

Élőben lehet jól fog az kinézni az éles kontraszt miatt. Kiemeli a moduláris témát. Szerintem. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#586) MrPetya19 válasza Herczi (#581) üzenetére


MrPetya19
addikt

Sajnos azt el kell ismerni, hogy az Apple legalább jól csinálta meg ezt a jack elhagyás dolgot.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#587) Herczi válasza MrPetya19 (#586) üzenetére


Herczi
senior tag

Ott mivel jobb? Nem ismerem az Apple cuccokat, szal komolyan kérdem.

(#588) MrPetya19 válasza Herczi (#587) üzenetére


MrPetya19
addikt

Pl ha elhagyod könnyen lehet új átalakítót venni, van hozzá olyan átalakító amivel tudsz zenét hallgatni és tölteni/adatotmásolni egyszerre.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#589) ZolkoW


ZolkoW
őstag

nem mondom, hogy nem vennék meg jack aljzat nélküli telefont, de egyelőre úgy vagyok vele, hogy ameddig van választásom, addig legalább a vásárlásommal jelzem,hogy mi a véleményem :) az meg külön extra, ha egy gyártó még arra is figyel, hogy arra az oldalra -alulra- teszi,ahol szerintem minden telón lennie kéne.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#590) laleeee válasza Somatom (#578) üzenetére


laleeee
őstag

Amúgy erre akarnak utalni vele,de tényleg nem túl hízelgő titulus,az biztos
[link]

(#591) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy kis roadmap az ezévi Motokról X -5.2 col :R - végre :

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#592) Herczi válasza ghiottone (#591) üzenetére


Herczi
senior tag

Na ez egy jó hír, így nem fogok vágyakozni utána. :DDD

(#593) dud998 válasza ghiottone (#591) üzenetére


dud998
őstag

Kíváncsian várom az újdonságokat. Nekem is szimpatikusabb az 5,2 coll.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#594) Somatom válasza dud998 (#593) üzenetére


Somatom
veterán

Én "csajosban" nyomom. Nem a méret a lényeg, hanem az, hogy jó nagy legyen. :) Jobban örülnék, ha a Z Play 6,2-6,5 -ös lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#595) dud998 válasza Somatom (#594) üzenetére


dud998
őstag

Alapban nekem sincs ellenemre az 5,5 coll, de a kisebb nekem zseb barátabb.
Persze ezért az akkuidőért szívesen beáldozom ezt a fajta kényelmet. :)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#596) MrPetya19 válasza ghiottone (#591) üzenetére


MrPetya19
addikt

Most már csak az a kérdés, hogy mikor jelenik meg.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#597) ghiottone válasza MrPetya19 (#596) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Legkésőbb szeptemberben kint lesz szerintem.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#598) Somatom


Somatom
veterán

No, úgy tűnik, hogy root nélkül is símán haza lehet vágni a telót. Apex -ben behívtam a beállítások menü összes parancsikonját. Volt köztük egy "Band Mode" nevű. Az egy ablakot dob "USA Band" néven. Azóta nincs GSM elérésem az 1 -es sloton. "EU Band" opció viszont nincsen. Még nem tudom, hogy a túróba lehet visszaállítani.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#599) dud998 válasza Somatom (#598) üzenetére


dud998
őstag

Legrosszabb esetben egy wipe/chache-es HR megoldja szerintem.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#600) Somatom válasza dud998 (#599) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, de most külföldön vagyok, úgyhogy ezt nem szeretném kipróbálni. A 2 -es slotban van az itteni, netes kártyám. Az működik. Majd ha otthon leszek, akkor kipróbálom. Át kéne raknom a Telenoros kártyát másik telóba (van még nálam kettő), de azok mikro SIM -esek, és a nyomorult Telenor bótban vágással csináltak belőle nano SIM -et, ami ezáltal naná, hogy nem passzol a mikro -s átalakító keretbe. :W

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.