Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Aprósólyom válasza sfefe (#90) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem tudtam, hogy a Lumia 650 tudná ezt. Viszont akku elvérzik.
Egy dual sim-es telefonhoz nem árt átlagon felüli kraft. Dual sim SD kártya mellett és jó akku. Ezt a triumvirátust nem sok telefon tudja, ami még azért értékelhető képet is csinál. De nagyon megtetszett ez a Z Play. Lehet helyet cserél hamarosan az X Play-el...

Jevons paradox

(#102) ghiottone válasza Aprósólyom (#101) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem fogod megbánni ;) X Play - G4 Plus - Z Play volt nalam a sorrend apróbb megbotlásokkal (Redmi Note 3 Pro, Honor 5c, Mi5s). Csak a könnyebben kezelhető X Play méret, ami hiányzik - de a Modok behatárolják a fizikai méretet még pár évig a Z sorozatnál.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#103) Aprósólyom válasza csako (#100) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Megkérdezhetem, hogy egyeseknek miért annyira fontos az értesítő LED? Nem kötözködés képpen, hanem az én felhasználásom nem igényli és nehezen is tudom elképzelni mi igényli.
Manapság annyit nyomkodjuk a telefont, hogy legfeljebb fél óra késéssel veszek észre egy nem olvasott üzenetet vagy hívást. De mivel órának is használom, jegyzetelésre is, költségvetés vezetésére, e-mail forgalom jó részét telefonon bonyolítom, navigálok, naptárazok, web böngészek, ja és telefonálok, sms-ezek, küllönféle messengereket használok, parkolódíjat fizetek stb... Nincsen olyan fél óra, hogy ne használnám. De talán minden 5-15 perc között biztosan a kezemben van és ránézek a kijelzőre is egy pillanatra.
Ezek a MOTO telefonok beállíthatóak arra, hogy mikor zsebből veszem ki, felvillantják pár másodpercre a kijelzőt. Egyből látok minden elmulasztott infót... Vagy ha áll az asztalon, akkor képesek időközönként bekapcsolni a kijelzőt és megjeleníteni az elmulasztott eseményt. (Ha esetleg nem voltam hallótávolságban.) És ezt ismétli időközönként. Szerintem pont ezért nem tesznek bele LED-t, mert nem pár színű LED-el akarnak értesíteni, hanem láthatod a képernyőn konkrétan melyik alkalmazás értesítését "mulasztottunk el"... Nekem így személyszerint jobban tetszik. De ha ez nem jó, miért jobb egy értesítő LED? :R

Jevons paradox

(#104) Aprósólyom válasza ghiottone (#102) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ha nem említed a méretet, nem is ellenőrzöm le, hogy nagyobb mint az X Play-em. :B
Mondjuk meg kellene fogni, úgy az igazi. A mostani X Play, a méretéhez képest nagyon könnyen kezelhető.
Lehet marad így az X Play. Meg kellene fogdosni valahol a Z play-t. Van tipped erre?
Szerk.: Közben olvasom a cikkedet a logout-on. Az szimpi, hogy ha tényleg 3 évig vállalják a MOD-ok méretét. Akkor talán az általános support is marad viszonylag magas szinten.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#105) acura13 válasza csako (#100) üzenetére


acura13
aktív tag

villogatja a képenyöt bizonyos idöközönként, söt ha beállitod fel is olvassa, csak értd meg az angolját:-))
Persze meg lehet oldani mindenféle appal, de éppen ez a lényeg hogy minden külsö alkalmazás nélkül tudja, igy nem lesz szükség 6Gb RAM-ra sem:-))

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#106) csako válasza Aprósólyom (#103) üzenetére


csako
veterán

Az értesítési led nem jobb, csak kiegészíti az AD-t a szinte folyamatos jelzéssel.
Én igénylem, hogy amikor a telefon felé pillantok, akkor egyből lássam, hogy jött-e valami vagy sem. Tudom saját probléma, nem is szoktam kardoskodni igazán a led mellett, ma csak egy ilyen napunk van :))

(#105) acura13: az időközönként a probléma... az angol megértés menne szerencsére, de nem használnám, az már túlzás és biztos sokan örülnének is neki körülöttem, ha a telefon elkezdene beszélni :))
Kifejezetten Active Display-es telefonom nem volt amoleddel a Motorolától, csak egy Moto G-m (4G-s), ami az 5.1-es frissítés után képes volt értesítés esetén villogtatni a kijelzőt a fehér led mellé, azt is szerettem. Én most úgy vagyok vele, hogy talán meg tudnám szokni led nélkül az AD-t, de szerintem önmagában nem olyan jó. Ha váltanék erre a Z Play-re, akkor rootolnám és bekapcsolnám.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#107) Den Hadnagy válasza Aprósólyom (#99) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

"De te megmondod mindenkinek, hogy mi a jobb vétel." - te mit olvasol, de tényleg? Leírtam a saját véleményem, nyilván a saját felhasználói szokásaim, meg a hobbiszintű rálátásom alapján. Tőlem mindenki azt vesz, amit akar.

Ugyan megint felesleges szócséplés felé mész, de akkor utoljára: senior tagként ugye tudod, mi az a "szvsz"? Ha nem, akkor nincs miről beszélni, ha igen, akkor tényleg nem értem, hogy miért rabolod az időmet.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#108) nicu71


nicu71
addikt

atya ég..hány oldalon folyik még ez a LED vs Moto Display vergődés,és hanyadik fórumba?
úgysem tudjátok meggyőzni egymást,csak megy itt a szócséplés.Nekem tetszik ez a Moto és simán megvenném LED nélkül is,akinek meg villogófétise van az próbálkozzon mással ,adieu :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#109) Aprósólyom válasza csako (#106) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Köszi, nekem ennyi elég is volt. Ha te így érzed jobban magad, ezt elfogadom. Nehezen tudtam elképzelni miért igény, de most már jobban fogok aludni. :K

(#108) nicu71: Rajtam ne akadj ki, én ezzel a kérdéssel nem foglalkoztam még. Lehet nem vagyok ezzel egyedül és fogsz is még a kérdéssel találkozni. :B

(#107): Nyílvánvalóan nem adsz helyt meglátásomnak. Ez van. (Az indokom részletezem, ha kéred, innentől privátban) Viszont azt nem fogadom el, hogy menet közben ki is fordítod, amit írtam és olyat adsz a számba, amit nem írtam... de erre persze nem reagáltál. Innentől kezdve én elengedem a témát, mert ez mutatja, hogy egyelőre egyoldalú a párbeszéd. A kioktatós szvsz-es hepciáskodást szerintem ne erőltesd. Ne nézd nettó hülyének a másikat, mert téged is annak fognak. Bármi további felvetés, privi, mert nem OFF-ol szét a topicot. :R

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#110) Den Hadnagy válasza Aprósólyom (#109) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Mivel a jelek szerint a kommunikációs szakadék köztünk áthidalhatatlan, pont annyi értelme van folytatni, mint elkezdeni ezt a "beszélgetést": nulla. Azért remélem, hogy ezentúl a tesztvégi összegzésben rendszeresen szereplő, alternatívát felvonultató pár sorhoz is odaírod majd minden alkalommal a tesztelőnek az itt feleslegesen puffogtatott banalitást: különböző embereknek különböző igényei vannak, mindenkinek más a jó vétel. Wow.

Btw igazi varázslat lenne a részemről, ha kiforgatnám a szavaidat, tekintve, hogy tőled idéztem, szó szerint. Érdekes, hogy szerinted én nézlek hülyének, ehhez képest pár hozzászólással ezelőtt azzal kezded, hogy olvassam el, mire reagálok. Szép :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#111) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy kis érdekesség - eddig tartják az ígéretüket a Mod-okkal kapcsolatban.

Itt van az Indiegogo gyűjtőoldal is a külsős Mod koncepciókhoz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#112) laleeee válasza ghiottone (#111) üzenetére


laleeee
őstag

(#113) ghiottone válasza laleeee (#112) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálad van már a teló? :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#114) laleeee válasza ghiottone (#113) üzenetére


laleeee
őstag

Holnap d.u. :Y

(#115) nickedez89


nickedez89
senior tag

Látom több embert zavar, hogy nincs led.

Nekem a fizikai nav. bar hiánya szúrja a szemem!
Most tényleg, ha amoled-et szeretnék jó akksival, előlapi ujjlenyomat-olvasóval és fizikai nav. bar -al (uram bocsá háttérvilágítással) és esetleg normális kamerával akkor 200+ ezres Samsungot kell vennem? :F

Pedig ezen kívül nagyon tetszik a készülék!

De a mostani telefonomban is egyedül a virtuális "gombsor" zavar, meg a hátlapi FPS.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#116) Viktor0610 válasza nickedez89 (#115) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De csak S7-ig bezárólag, mert előreláthatólag az S8 már több fronton nem fog megfelelni ezeknek a feltételeknek. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#117) acura13


acura13
aktív tag

Na, megegyszer Led kontra AD

van egy villogo LED..mondjuk piros...feloldod a telot, belépsz az adott applikácioba, megnyilik, elolvasod..OK..ha nincs más lehetöség, jo dolog..
DE...
AD..ráböksz mondjuk az SMS ikonra, máris olvashatod az üzeneted, emailt...stb..anélkül hogy feloldanád a képernyot, belépnél appokba......
Söt...mig a LED kalibrálhato bizonyos számu értesités+szin kombora,mondjuk 10 db....csak irok egy számot..addig az AD minden üzenetet saját ikonjával jelenit meg(gyakorlatilag végtelen számban)

Nem értem miért ragaszkodnak egyesek a Trabanthoz, mikor Mercedessel is lehet A-bol B-be jutni..csak nem mindegy hogy kényelem, gyorsaság, stb....Mert Neked csak az van????? attol még nem áll meg a fejlodés....
Ezzel nem azt mondom vegyen mindenki Motot, de egyszer ha belerakanak egy korszerübb megoldást, miért kell hiányolni a régebbit..
Kinek jut eszébe a kocsijába elektromos ablakemelo mellé kézi tekeröt kérni???

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#118) nickedez89 válasza Viktor0610 (#116) üzenetére


nickedez89
senior tag

Na igen! Még a OP3T lehetne alternatíva, de azt meg ugye szolgáltatónál felejtsem el és a gari sem feltétlenül egyszerű...

Szerintem szándékosan nem csinálnak "tökéletes" telefont a gyártók mert tönkre tenné a piacot!

Az s7e állna hozzá(m) legközelebb, mondjuk stock droiddal!:))

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#119) ghiottone válasza acura13 (#117) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Engedd el. :B Nem használták huzamosabb ideig, nem lehet őket meggyőzni és nem is kell. Akinek ilyen telója van és használja a Moto Display-t az megszokta, ragaszkodik hozzá és a Led-et már korlátozott felhasználhatósága miatt nem is preferálja a továbbiakban.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#120) Zitta válasza acura13 (#117) üzenetére


Zitta
őstag

Mindkettő ugyanannyira jó - csak máshogyan.

Kb 3-4 nap és megszokja bárki - sőt nagyon jó dolog.

Azért hisztiznek, mert nem tudják igazából miért hisztiznek.

Hagyd rájuk - reménytelen!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#121) laleeee


laleeee
őstag

Pár napja ezt használom: [link]
,a AD-el tökéletesen kiegészítik egymást ( nem kell odamenni a telóhoz,messziről is látod,mi újság)
Az ikonok színei beállíthatók,fogyasztása zéró. Akinek ez sem jó..

(#122) Viktor0610 válasza laleeee (#121) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez szerintem alternatíva az AD-re, nem kiegészítés. Illetve inkább akkor jön jól, ha nincs sem led, sem AD. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#123) laleeee válasza Viktor0610 (#122) üzenetére


laleeee
őstag

Pont azt mondom,hogy AD mellé jól elfér(szerintem). Jó kis apppp

[ Szerkesztve ]

(#124) acura13 válasza laleeee (#123) üzenetére


acura13
aktív tag

kiprobalom, köszi:-)

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#125) janeszgol


janeszgol
félisten

Tetszik ez a telefon. A kamera nagyon jó (alsó sor második képen jobbra az utcanév ha nem is ovlasható el, de jól kivehető az írás formája). Kijelző szuper, SoC nekem elég. Szép is. Az üzemidő meg ötös, ha nem is csillagos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#126) #79335424 válasza acura13 (#117) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem, hogy minek az AD, meg a Led. Rezeg a karomon a Huawei Talkband, ránézek, és látom, hogy ki üzent. Ennyi. ;]

(#127) laleeee


laleeee
őstag

próbálok a géphez csatlakozni,de XT1635-02 mappa üres és nem lehet bele másolni :O

[ Szerkesztve ]

(#128) ghiottone válasza laleeee (#127) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Lehúzod az értesítési sávot és töltésről átállítod MTP-re miután összedugtad a géppel a telefont.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#129) laleeee válasza ghiottone (#128) üzenetére


laleeee
őstag

:R

(#130) Zitta válasza laleeee (#129) üzenetére


Zitta
őstag

Mi a helyzet Laleeee batyam - boldogsag van? ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#131) laleeee válasza Zitta (#130) üzenetére


laleeee
őstag

Zitta mester ùgy néz ki hogy nagyon frankó,egy òràja nyùzom mēg csak,de eddig semmi bajom vele,majd ajvēkolok,ha valami nem tetszik.Gyors mint az āllat,meg az ujjlenyomat olvasó is karaj 😂

[ Szerkesztve ]

(#132) ghiottone válasza laleeee (#131) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mondtam én, hogy jó lesz :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#133) laleeee válasza ghiottone (#132) üzenetére


laleeee
őstag

Kocsiban simân megàll a zsebemben,talån majd bicajon lesz kiesõs,mēg nem tudom.Ez a nillkin tok is bejön rajta

[ Szerkesztve ]

(#134) laleeee válasza Zitta (#130) üzenetére


laleeee
őstag

Kösz az ūvegfòliåt is Zitta

(#135) Zitta válasza laleeee (#134) üzenetére


Zitta
őstag

;) (az sosem art)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#136) acura13 válasza #79335424 (#126) üzenetére


acura13
aktív tag

na, ez a 3. variácio:-))))))

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#137) laleeee


laleeee
őstag

Tudja valaki hogy Z Play-n hol lehet bekapcsolni az Active Display-t ? Nekem nem akar sikerülni :(

(#138) ghiottone válasza laleeee (#137) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto app.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#139) laleeee válasza ghiottone (#138) üzenetére


laleeee
őstag

Ott a műveleteknél felkapcsoltam mindent, de az active display mégsem megy

(#140) ghiottone válasza laleeee (#139) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ott van az - a Megjelenítés alatt:

Legközelebb tessék jobban szétnézni. :)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#141) laleeee válasza ghiottone (#140) üzenetére


laleeee
őstag

Be van kapcsolva,de így sem megy :(

(#142) ghiottone válasza laleeee (#141) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor szed le a noledet. Biztos felraktál valamit....

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#143) laleeee válasza ghiottone (#142) üzenetére


laleeee
őstag

Semmi ilyesmi

(#144) Zitta válasza laleeee (#143) üzenetére


Zitta
őstag

Gyalúld már le! Gyári visszaállítás! Törlés és rakd/húzd/telepítsd újra!!! :Y

Ma már addig le nem fekszem ameddig ezt meg nem oldottad - mégha innen a fórumról kell indúlnom hajnali 5-kor!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#145) laleeee válasza Zitta (#144) üzenetére


laleeee
őstag

Nincs más hátra

(#146) ghiottone válasza Zitta (#144) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Akkor tarsd a frontot.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#147) Zitta válasza ghiottone (#146) üzenetére


Zitta
őstag

Menj csak, majd én örzöm a tüzet.
Hajnalban majd leváltasz... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#148) laleeee


laleeee
őstag

Tiszta hülyék vagytok :)

(#149) Zitta válasza laleeee (#148) üzenetére


Zitta
őstag

Te inkább tedd a dolgod! :DD

Nah készen van már?

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#150) laleeee válasza Zitta (#149) üzenetére


laleeee
őstag

Na ,reset után egyből működött. Szépen felvillan az óra,de nem olyan szenzitív mint az x, lehet hogy csak a súlya miatt, jobban meg kell rugdosni az asztalt alatta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.