Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Thomboy83 válasza ghiottone (#300) üzenetére


Thomboy83
csendes tag

Sziasztok!
Rendelt-e már valaki Ediginél ilyen telefont?
Érdemes lenne megrendelni?
Nekem nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

(#302) retroid válasza Thomboy83 (#301) üzenetére


retroid
senior tag

Ennyiert sok sztem....
Honor 8 simán alázza mindenbe kb.....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#303) Zitta válasza retroid (#302) üzenetére


Zitta
őstag

Ugye ezt viccnek szántad?
Annak kétségkívűl jó volt.

Ritka egy hulladék cucc az a honor!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#304) ghiottone válasza retroid (#302) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt a kijelentést azért fenntartásokkal kezelem. ;) Ingyen adnák se vennék Huawei telefont soha többet.
Az viszont tény, hogy drágán adják 6 hónappal a hivatalos Európai start után. Még 4 hónapja is jóval olcsóbban megtudtam szerezni...

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#305) Thomboy83 válasza ghiottone (#304) üzenetére


Thomboy83
csendes tag

Most az árat ne nézzük.
MM-ban nézegettem a telókat és érdekes tapasztalataim voltak sok sztárolt készülékkel szemben,de ebben nem szeretnék belemenni,mert kiállított készülékeket már biztos szétnyomkodták,álligattak rajtuk,és biztos összevissza nyomkodták már,mert alapvetően ismerősöknek jó tapasztalatuk van róluk,így nem mennék bele a f.kázásba.
Régóta keresek már jó telefont ebben az árkategóriában és eddig nem nagyon nyerték meg a tetszésemet,de ez igen.
Kérdés tőlem inkább arról szólt volna hogy érdemes ilyen telefont venni?
Aki vett az meg van vele elégedve?

(#306) laleeee válasza Thomboy83 (#305) üzenetére


laleeee
őstag

Hibátlan szerintem, a fényképezője olyan,amilyen..

(#307) ghiottone válasza Thomboy83 (#305) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Már 4 hónapja használom ezt a telót - teszt a logouton. Mi5s-t váltott és nagyon megvagyok elégedve vele - itt a 2 telót hosszabban összehasonlítottam.
Minőségre és megbízhatóságra nálam a Motorola magasan vezet. Az elmúlt öt és fél évben rengeteg készüléküket használtam, némelyikből többet is, illetve egyszerre 2 modellt is, addig ameddig nem volt dual simes Moto. (Atrix 2, G1, G1 GPE, X, Droid Mini, G2, X Play, G4 Plus, Lapdock, Zoom ME tablet) - nálam max 8 hónapig van egy teló, általában akkor szoktam eladni és újabbat venni. Elkalandoztam Samsung, Honor és Xiaomi felé is, de mindig visszatértem a márkához.

Nincs fagyás, nincs kényszerített leállás, nincs újraindulás, nincs hirtelen merülés (anno volt a faxebook okozta, de akkor az OP3-tól az Lg G4-ig mindenhol, globálisan 1-2 napig) a telefon megbízhatóan teszi a dolgát, úgy ahogy azt kitalálták. - ezért is szeretem a Moto telókat, mert nem hagytak még sose cserbe. 1 darab volt csak kijelzőhibás, de azt aliexpressről vettem (az utolsó volt, hogy nem biztos forrásból vásároltam) és a kínai eladóból ki is sajtoltam a kijelzőcsere árát, ha már hibásan adta el a terméket.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#308) Thomboy83 válasza ghiottone (#307) üzenetére


Thomboy83
csendes tag

Köszönöm szépen a választ. Elolvasom amit belinkeltél összehasonlítást.
Ha ez igaz akkor ilyen teló kell nekem,nem kell úgymond csúcsmobil,mert zenehallgatás,fotó és internet lenne használva,némi alap játékkal,legyen jó az akksi,ne zuhanjon a töltöttség hirtelen,ne akadjon,ne fagyjon,ne dobjon ki az alkalmazásokból. Huawei P7-et váltanék le,ahol voltak akadások ilyen fent felsorolt alapvető dolgoknál is sajnos.
Olvastam másoknál is hogy pl. Moto G4 vagy G4 play esetében is az adott paraméterek mellett és 2GB rammal milyen jól megy minden és csak néztem "hogy mi van?",erősebb procis telóknál meg akad a rendszer.

(#309) nicu71 válasza Thomboy83 (#308) üzenetére


nicu71
addikt

csatlakozom,hihetetlen jó kis telefon,az akkuidő egyenesen parádés,/a nougat frissités után is!!/a kijelző gyönyörű,zenelejátszás egy élmény rajta...nem is tudom mit mondjak,huaweieknél meg a honoroknál sokkat jobb/és nincs rajta az az undorító EMUI :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#310) retroid


retroid
senior tag

Akkor magyarul kb nexus szinten mozog a frissites?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#311) Integrale válasza nicu71 (#309) üzenetére


Integrale
veterán

Nougat utan milyennek latod/latjatok az uzemidot?

"Bad reklám is reklám too"

(#312) Zitta válasza nicu71 (#309) üzenetére


Zitta
őstag

... meg nincsen az a fisfos anyaghasznalat se... :N

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#313) ghiottone válasza Integrale (#311) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pazar még most is. :K Most 48 óránál tartok, az utolsó töltés óta és van még hátra 45%-om. 4 óra 18 perc aktív kijelző és csak fél óra beszéd volt eddig. Első 2 napban teszteltem, akkor 9 óra kijelzőidőnél tartottam 37 óra "tétlenség mellett" és még volt hátra 15% (az 1-1.5 óra böngészés, youtube, stb)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#314) Integrale válasza ghiottone (#313) üzenetére


Integrale
veterán

Akkor minimalisan, de javult az uj droiddal?

"Bad reklám is reklám too"

(#315) ghiottone válasza Integrale (#314) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még elhamarkodottnak érzem 2 töltés után ezt kategorikusan kijelenteni. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#316) nicu71 válasza Integrale (#311) üzenetére


nicu71
addikt

Nálam két nappal a Nougat után fantasztikus az üzemidő továbbra is.Féltem hogy elrontják,de hálistennek eddig ugy néz ki hogy maradt ugyanolyan jó/tegnap este hatkor töltöttem 97% ra, ma 21.00 órakor 68 % .És azért használtam is ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#317) laleeee


laleeee
őstag

[link]
Nem olcsó

(#318) nicu71 válasza laleeee (#317) üzenetére


nicu71
addikt

minden relatív.Telekomnál kártyafüggő xaros p9 lite 110 ezer ft például

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#319) ans válasza ghiottone (#300) üzenetére


ans
aktív tag

A zsugorítás középen maradt, vagy állítható jobbra vagy balra?

(#320) ghiottone válasza ans (#319) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Állítható lett. Középről indítva balra, jobbra lehet pozicionálni az alap középső állás mellett.:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#321) ans válasza ghiottone (#320) üzenetére


ans
aktív tag

Kösz!

(#322) Thomboy83


Thomboy83
csendes tag

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy kinéztem 2 telefont,az egyik a Lenovo P2, a másik a Lenovo Moto Z Play. Mindkettőt ugyanúgy a Lenovo gyártja és a P2 teló hátlapján legalul említés is van a Motorolára is "Manifactured by Motorola Mobility LLC". MM-ben láttam,de ahogy nézem a P2 Mobilarénás tesztben a fotón is ez áll a készülék hátlapján a Lenovo felirat alatti két sor második sorában.
Méretileg azonosak,specifikációban is azonos felszereltségű, P2 mondjuk 4Gb,a Moto 3Gb ram de a Moto stock android miatt azonos sebességet mutat a P2-höz viszonyítva.
Mindkettő meg fogja kapni a 7.0 androidot, a Moto az alapból az újdonság miatt,és P2 is meg fogja kapni áprilisban hivatalos hírek szerint, így támogatottság megvan mindkettőnél. Ahogy néztem majdnem egyszerre jött ki ez a két készülék az internetes oldalak szerint.
P2 5000 mAh feletti akksival bír, de ahogy olvastam a Moto is rendkívül jól bírja és readásul a Motoban gyorstöltés is benne van.
Teszt videókban azonos gyorsasággal bír mindkettő, néhol a P2 nyitja meg gyorsabban egy játékot, néhol a Moto, de alapvető feladatokban azonos.
A P2 100000Ft míg a Moto Z Play 130000Ft. Megéri ezt az árkülönbséget?
Tudom mindenkinek a saját készüléke felé hajlik a keze,de kíváncsi lennék azok véleményére akik használják.

(#323) Zitta válasza Thomboy83 (#322) üzenetére


Zitta
őstag

[link]

Szerintem Z Play.

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#324) ghiottone válasza Thomboy83 (#322) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A P2 aksiban jobb, de másban napi felhasználás mellett nem érezni a 4gb ramot. A 📷 gyengébb. A 2 sim mellett nem bővíthető. Nem egyszerű döntés ezek alapján. Apró hibakat olvasni csak a P2 topickjában.
A Z Play-re jobban figyelnek frissítés ügyileg, már 7.0-val fut. + a Moto gesztusok is ott vannak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#325) Thomboy83 válasza ghiottone (#324) üzenetére


Thomboy83
csendes tag

Köszi a választ mindenkinek. Ti mivel véditek a készüléket? Jól összerakott mobil,erős szerkezetű fizikailag?

(#326) laleeee válasza Thomboy83 (#325) üzenetére


laleeee
őstag

Markoljuk erősen
[link]
Plusz ez üvegfóliával nekem bejött

[ Szerkesztve ]

(#327) Thomboy83 válasza laleeee (#326) üzenetére


Thomboy83
csendes tag

Köszi 😄

(#328) ghiottone válasza Thomboy83 (#325) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nillkin üveg fólia előre, hâtra dbrand vagy gadgetshileldz fólia (fentebb) és szürke átlátszó Nillkin tok, mint fent, vagy imak sandstone.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#329) retroid


retroid
senior tag

Samsung Galaxy A5 2017 vagy Moto Z Play?! :F

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#330) Zitta válasza retroid (#329) üzenetére


Zitta
őstag

Ezt tényleg itt bírod megkérdezni?!

:C

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#331) #79335424 válasza retroid (#329) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Samu hátuljára milyen kiegészítőket lehet felpattintani?

(#332) nicu71 válasza Thomboy83 (#322) üzenetére


nicu71
addikt

egyetlen dolog miatt választanám a p2-t ,az ujjlenyomatolvasó home -gombnak is használható,és igy a virtuális gombok el is tüntethetők/használd ki a nagy képernyőt :) /
amugy a z playnél is ügyes a fingerprint button,csak ezt /még?/ nem tudja.
Minden szempontot figyelembe véve amugy a z playt venném /már megvan/ ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#333) ghiottone válasza nicu71 (#332) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem a Z Play is megfogja ezt kapni egy frissítésssel, mvel a Moto G5/G5 Plus-ba már belerakták.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#334) beneboy válasza #79335424 (#331) üzenetére


beneboy
tag

Pl: S-View flip tok. Én most még el sem tudom képzelni milyen lesz az életem egy ilyen tok nélkül. Pofára esésnél jobban tompított mint egy sima üveglap, + én a flip részét visszahajtva, és ezzel hozzászorítva egy feliró táblához rohangálok egész nap. Ez most nem lesz. Az utángyártott flipp tokok meg nem ablakosak. Amúgy a kiegészítők nekem elég drágának tűnnek még.
A fényképező árából lehet venni egy rendes fényképezőt. A hangszóró meg csak szimplán nagyon drága, kijön belőle 3db jbl go.

(#335) #79335424 válasza beneboy (#334) üzenetére


#79335424
törölt tag

Viszont, nyílt API -k vannak hozzá, megvásárolható fejlesztőkészlet, így nyitottak a lehetőségek más Modok előtt. Amúgy meg custom lockscreen (pl. C-Locker) + Zooper Widgets, és olyan flip képet faragsz magadnak, amilyet akarsz.

(#336) Thomboy83 válasza ghiottone (#328) üzenetére


Thomboy83
csendes tag

Sajnos a közelemben nincs ilyen készülék igy sajnos nem nagyon tudom valóságban látni a dolgokat. Pár kérdésem lenne még: nem melegszik? A kamera mennyire lóg ki a hátlapján,és karcolódik-e könnyen? Zsebben mennyire hordható? Felhelyezhető hátlap alatt illetve a kameránál a tok alatt mennyire koszolódik? Raktárban dolgozom ezért kérdezem.

(#337) ghiottone válasza Thomboy83 (#336) üzenetére


ghiottone
nagyúr

4g használatakor langyosodást érezni. Melegedés nincs, mint a 61x-es Snapdragonoknál.
1-2 miliméter között van kijjebb a síkból.
Én hátlappal, tokkal használtam, így az megóvta eddig a gonosz karcoktól.
Zsebben - határeset. Leülésnél általában mindig kiveszem normál méretű farmer-, nadrágzsebeknél.
A hátlap és a hátoldal között lehet egy nagyon minimális rés - az a baj, hogy nem tudom megnézni, mert nekem fólia + tok van rajta. A fólia pedig eltartja 0,23 milliméterrel alapból.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#338) laleeee


laleeee
őstag

"Figyelem!
Fiamnak most települt fel automatikusan az Android 7 (Nugat). Az addig kitűnően működő telcsiben figyelemre méltó változás következett be.
Autóban a telefonnal történő Bluetooth-os kihangosítás nem valósítható meg.
Rádió műsor közvetíthető. Állítólag sokuknak is ez lett a problémája. (A gyártó sem tudta megoldani)"

(#339) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Srácok, ennek a toknak nagyon faszányos a fogása :DDD Az imak sandstone mellett ez az új kedvencem. Ja és még csak 3 dolcsi se volt. Ezt fogja majd a Spigen is kiadni 20-25 dollár körül.:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#340) Zolton


Zolton
csendes tag

Végre csatlakoztam a Moto Z Play-t használók táborához!

(#341) laleeee válasza Zolton (#340) üzenetére


laleeee
őstag

Üdv a klubban. Hol vetted ?

(#342) Zolton válasza laleeee (#341) üzenetére


Zolton
csendes tag

Köszi! Média Markt Árkád. Egyetlen darab volt.

(#343) TechMagneTic válasza ghiottone (#339) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia! Egy kérdésem lenne. Mióta települt a 7.0 észrevettem egy hibát. Vagy lehet nem is hiba. A lényeg: ha csatlakoztatok egy Mod-ot (JBL vagy Projektor) eddig ha lehúztam az értesitési sávot kettő akku ikon volt. Egy a telónak egy a Mod-nak. Most csak a készülék van ott, nem tudom mennyi százalékon van a mod. Érdekes. Valami ötlet?

(#344) ghiottone válasza TechMagneTic (#343) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a baj, hogy nincs modom, így nem tudom kipróbálni :( - a Beállítások- Akkumulátor se mutatja külön? illetve csatlakozáskor ha lehúzod az értesítési sávot a Szerkesztést kiválasztva az alsó csempéknél a Moto Mods csempe - ha felhúzod a többi mellé - nem ad róla infót?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#345) TechMagneTic válasza ghiottone (#344) üzenetére


TechMagneTic
tag

Valóban! Most feltöltöttem 100%-ra a Projektort. Most bezzeg mutatja. Az akkunál is meg az értesitésnél is. Érdekes, ezzel babráltam délután vagy fél órát, de sehogy nem mutatta. De most most úgy tűnik minden rendben. Köszönöm szépen

(#346) #79335424 válasza Zolton (#342) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mi volt rajta gyárilag? Még 6, vagy már 7? Ha veszek, akkor inkább megtartanám a 6 -ost, mert Nugátra még nincs Xposed framework.

[ Szerkesztve ]

(#347) Zolton válasza #79335424 (#346) üzenetére


Zolton
csendes tag

6. De volt vagy 3 biztonsági frissítés és azután jött a 7.

(#348) #79335424 válasza Zolton (#347) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi!

Más. Használ valaki Whatsappot? Hívásnál a közelségérzékelő nem bontja a hívást? Egyes telókon (az aláírásomban levőn is) lezár a kijelző, és megszakad a hívás. Ki kellett iktatnom a közelségérzékelőt.

(#349) Zitta válasza #79335424 (#348) üzenetére


Zitta
őstag

Talán inkább nem kellene használni Whatsappot beszélgetésre!(?)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#350) ghiottone válasza Zitta (#349) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Maradi vagy... 🤣

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.