Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Lovi24 válasza laleeee (#950) üzenetére


Lovi24
senior tag

Ezt kellene chat-en lebeszélned velük.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#952) laleeee válasza Lovi24 (#951) üzenetére


laleeee
őstag

Hány napom van rá hogy visszaküldjem ?

(#953) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Új Modok - Ghánában mutatták be őket:

- Moto 360 Camera Moto Mod
- ROKR Moto Mod by Marshall,
- Studio Moto Mod - Marshall
- DTV Mod
- DSLR Mod - csatlakoztatható kameralencsékkel,
- Action Moto Mod - forgatható kamerával.

Bővebben.

+ új Insta Share projektor koncepció.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#954) Balázzs


Balázzs
senior tag

Qi töltőpadot és hátlapot használ valaki ehhez a telefonhoz? Ha igen, mik a tapasztalatok?

(#955) laleeee válasza laleeee (#952) üzenetére


laleeee
őstag

Hú ezek korrektek. Visszautalták a pénzt,plussz a lakatot sem kellett visszaküldenem (13 000ft)

[ Szerkesztve ]

(#956) TechMagneTic válasza ghiottone (#953) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. Feléd irányul egy fontos kérdésem, mert látom otthon vagy a Moto telefonokkal. Hiba. Pár hete kezdődött. Mostanában sokszor osztom meg a mobilnetet. Egy cimborám haza jött Angliából és neki osztom a netet. A gond, hogy nem érnek el telefonon. Mármint hálózaton fent van a készülék. De aki hív "kisípol" neki. Illetve sms-t ha küldök csak pörög és nem jelzi hogy el küldve. De valamikor elkuldi, csak nem kapok róla vissza jelzést (kézbesítési jelentés) illetve tegnap 5xör küldte el ugyan azt. De érdekes mert csak 2/3 embernél van ez. A Cimbora angol számára mindig el küldi az sms-t és mindig tud hívni. Tegnap volt sim csere a telenorba. De nem lett jobb. Esetleg valami ötlet? Persze a telenor készülék hibát mondott... Persze mi más...

(#957) ghiottone válasza TechMagneTic (#956) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1 vagy 2 simmel használod?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#958) ghiottone válasza ghiottone (#957) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Prioritást hogy állítottad be a Beállítások - Sim-kártyák alatt?:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#959) TechMagneTic válasza ghiottone (#958) üzenetére


TechMagneTic
tag

Egy darab SIM el az egyes slot ban. De nálam nincs ilyen lehetőség. Nálam szürke ami nálad aktív.

(#960) ghiottone válasza TechMagneTic (#959) üzenetére


ghiottone
nagyúr

AAA, reménykedtem, hogy 2 sim és ott a prioritás lesz a hiba forrása. Lehet itt is ez kavar be, mert amúgy a rom ugyanaz a 2 simesnél, mint az 1 simesnél. Én ezt nem tapasztalom 2 kártya mellett sem. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#961) TechMagneTic válasza ghiottone (#960) üzenetére


TechMagneTic
tag

Kérdés. Tudsz olyan bumpert a Z Play-re amire utána felmennek a modok?

(#962) ghiottone válasza TechMagneTic (#961) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Two-Tone Bumper Case for Moto Z Play - néha az ebayen ki lehet fogni viszonylag olcsón.
Co-Molded Bumper - itt egy picit már nehezebb rárakni hátra a modokat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#963) Somatom


Somatom
veterán

Próbálta már vki a telót roaming -ban? Manuálisan kényszerítem a Telekom D -re. Felváltva villog az aktuális kapcsolatmód ikonja, és a "nincs szolgáltatás" (a notibar bal oldalán, maximális prioritással egy háromszög, felkiáltójellel). De, a "nincs szolgáltatás" ideje alatt is fullos a térerő ikon, és folyamatosan van net.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#964) laleeee


laleeee
őstag

Néha megcsinálja a telefonom hogyha hívnak,sötét marad a képernyő,csak akkor tudom felvenni,ha a bekapcsoló gombbal bekapcs a képernyő először. Mi lehet ez ?

[ Szerkesztve ]

(#965) Reggie0 válasza Somatom (#963) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem nincs vele gondom.

(#966) ghiottone válasza Somatom (#963) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Müködött nálam is rendesen roaming alatt.

Vissza raktad màr a gyári romot?
Lehet az zavar be, hogy ha be van kapcsolva az adatkapcsolat is, akkor hívásoknál 4gről visszavált a teló 3gre, mert felénk még nem elérhető a volte, így az adatkapcsolat megy, de ha még nem raktad vissza és csak 4g-d van akkor a hívásnál ez bekavarhat :F más ötletem nincs.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#967) Somatom válasza ghiottone (#966) üzenetére


Somatom
veterán

Nem raktam még vissza, mert totális a káosz a leírások között. A driver -t illetően az Universal, és a Google USB driver ugyanaz, mivel a Google a típusspecifikus driver linkje visszavezet az universal letöltő linkjéhez. Az RSD Lite, és a Moto All In One tool telepítési/használati metódusa összeütközésben van a driverek telepítését illetően. Az ilyen szivatások miatt kimondhatatlanul gyűlölök ROM -olni. Úgyhogy, jelenleg egyetlen adatkártya van a telóban, amivel ha akarnék, akkor sem tudnék hívást bonyolítani. Tehát, szimplán adat módban produkálja ezt a jelenséget, és mindegy, hogy milyen adatmódban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#968) Somatom válasza ghiottone (#966) üzenetére


Somatom
veterán

Érdekes, hogy ha átváltom automatikus hálózatválasztásra, akkor megszűnik az ugrálás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#969) realzidane


realzidane
csendes tag

Sziasztok

teló javítás témában tud valaki tanácsot adni?
Hol érdemes Moto Z Play-t javítani? sikerült betörnöm a kijelzőjét, teljes csere kellene sztem

kösz

(#970) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Most sikerült hozzájutnom egy play-hez. Előzőleg Huawei p10 et használtam. Ott az ujjlenyomat olvasó működik Home gomb ként anélkül hogy az ujjlenyomatot beállítottam volna. (többen használják a készüléket). Be lehet állítani ezt itt is valahogy?

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#971) ghiottone válasza drzsoo1 (#970) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Még nem. Remélhetőleg egy rendszerfrissítésbe belerakjàk a G5/G5 Plus és Z2 Playnél szereplő one button nav-ot és akkor itt is megoldható lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#972) Balázzs válasza realzidane (#969) üzenetére


Balázzs
senior tag

Szia!

Nekem most ért haza a moto x play-em Németországból, az alábbi cég csinálta:

Hotline 0180 5 94 00 94*
Fax +49 461 95 775 39
Mail info@datrepair.de
Web www.datrepair.de

datrepair
Ingram Micro Services GmbH
Am Sophienhof 8-10
24941 Flensburg

Korrekt, normális hozzáállás és minőség.

(#973) TechMagneTic válasza realzidane (#969) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia! Ha rendelsz új LCD-t szívesen beépítem neked garanciával, csak annyi a bökkenő, hogy Pécsi vagyok

(#974) drzsoo1 válasza ghiottone (#971) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

köszi. Most így utána olvasva ez a one button nav nem csak nekem hiányzik. Nem gondoltam volna hogy ez nem alap funkció egy ujjlenyomat olvasó esetén. Az ujjlenyomat olvasó így csak az értékes helyet foglalja az előlapon. Sajnos maga a z play a kijelző/előlap arány negatív rekordere. Régen láttam ilyen nagy készüléket ekkora méretű kijelzővel.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#975) Lovi24 válasza drzsoo1 (#974) üzenetére


Lovi24
senior tag

Keress rá az áruházban : fingerprint quick actions. Több alkalmazás is elérhető,ami módosítja az ujjlenyomatolvasó felhasználhatóságát,habár egyik sem tökéletes.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#976) Reggie0


Reggie0
félisten

Es rendes Phone appot tudtok? A gyari androidos egy hulladek. (Meg contacts es calendar tipp is johet, ha van valami hasznalhato).

(#977) nicu71 válasza Lovi24 (#975) üzenetére


nicu71
addikt

és ez eltünteti a navigációs gombokat?csak ez érdekel /általában root jogok szükségesek ehhez tudtommal,de nem kívánom rootolni.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#978) Somatom válasza Reggie0 (#976) üzenetére


Somatom
veterán

Én a Rocket dial -t használom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#979) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,
szemezek a telóval amazon.de-ről.

mik a tapasztalatok a garanciával?
itthon is érvényesíthető, vagy amazon return?

nexus 5x utódot keresek

előre is köszi

(#980) Reggie0 válasza Somatom (#978) üzenetére


Reggie0
félisten

Es at is veszi a gyari szerepet teljesen? En pl. felraktam a ZenUI diallert, de ott nem jelenik meg a telefon hivaslistaja, csak az, amit abbol az appbol inditottam. A bejovo hivasoke meg egyaltalan nem.

(#981) Somatom válasza Reggie0 (#980) üzenetére


Somatom
veterán

A híváslista biztosan megjelenik, és sokféleképp testreszabható. A hívásfogadó activity természetesen a gyári. Talán ki lehetne vele babrálni, de nekem nem éri meg a vesződést. Huawei Talkband B2 -t használok, többnyire azon fogadom a hívásokat, nem a telón.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#982) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Kezdi a készülék az idegeimet borzolni. Ma csak 4 app esetén jelzett force close-t, gyári alkalmazás esetén is, este pedig feltünt, hogy délután alig csengett a telefon. Megnézem, tele nem fogadott hívással. Kipróbáltam, a telefon teljesen néma, a csengőhang 71 % on állt. A Beállítások - hangok esetén ha a csengőhang hangerejét állítottam, végig néma maradt, a többi esetben rendesen visszajelzett, tehát nem a hangszóró döglött be. Újrainditásra megjavult. Kezd tele lenni vele a bugyrom, 2 nap alatt több baj van vele mint a moto g 4g vel 2 év alatt. Az legalább atom stabil volt, csak kicsit lassú. Legújabb 7.0 van rajta, sajnos úgy tűnik hogy várhatom a következő bugfixet.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#983) ghiottone válasza drzsoo1 (#982) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy gyári beállítások visszaállítása segíthetne.
Nálam 7 hónapja problémamentes a teló 2 simmel használva.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#984) realzidane válasza TechMagneTic (#973) üzenetére


realzidane
csendes tag

Köszönöm a segítséget, ezeken el tudok indulni

(#985) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto Gamepad - 89 euró lesz.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#986) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Z2 Play kicsomagoló videó.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#987) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Módosított Moto Z2 Play Galéria alkalmazás.
forrás: XDA Junior Passos.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#988) zsoltzsolt válasza ghiottone (#987) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi

(#989) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Búcsúzom a topicktól. Tegnap egy hirtelen vezérelt ötlöttel + hallgatva egy barátomra felraktam a Z Playt a hardverapróra és túl hamar lecsaptak rá. Most még megvárom mit gurítanak jövő héten a Motorola bemutatón majd benevezek egy X4-re, vagy Z2 Playre. Addig lehet egy G5-öt szerzek holnap átvészelni a köztes időszakot.

Felmerül még egy kérdés: Topikgazda szeretne valaki lenni, vagy maradjak?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#990) Somatom válasza ghiottone (#989) üzenetére


Somatom
veterán

Én hosszú távra tervezek, minimum 1-2 évig maradni fogok ennél a telónál. Ha tudod figyelni ezt a topikot is, akkor én örülnék, ha maradnál Topikgazdánk.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#991) laleeee válasza Somatom (#990) üzenetére


laleeee
őstag

+1

(#992) Somatom válasza ghiottone (#989) üzenetére


Somatom
veterán

Még valami eszembe jutott, csak amolyan gondolatébresztőnek. Lehetnek különböző telók a Z sorozatban, de van, ami mindíg közös lesz bennük. A Modok. Hogyan kéne ezt kezelni? Nem lenne jó, ha típusonként aprózódnának a Modokkal kapcsolatos infók, hiszen azok a Z sorozat minden típusára érvényesek. Pl. én is adós vagyok még egy Modos infóval. Több negatív körülmény miatt csúszik a dolog, de azt már tudom, hogy megérkezett Mo. -ra az MDK -m (csak most én vagyok külföldi "gályarabságon"). :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#993) ghiottone válasza Somatom (#992) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg itt a mobilarénán volt egy modos teszt, de azzal nem sokan foglalkoztak. Amúgy jó ötlet, támogatom.Főleg úgy, hogy elcsíptem egy Z2 Playt ;) csak maradok itt, pedig Lg G6-ban is gondolkodtam, de 120 alatt azt ugye nem lehet venni, afölé meg nem megyek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#994) laleeee válasza ghiottone (#993) üzenetére


laleeee
őstag

X4-et hol vennél ?

(#995) ghiottone válasza laleeee (#994) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ebay vagy amazon. A Z2 Play ebayről jön majd olaszoszágból, szállítással 391 euró volt (bár még izgulok, mert nem írta oda, hogy dual, de mást abból EU-n belül még nem láttam + expansysról is így jött annó a Z Play). Az olasz amazonon az 500 eurós kezdőárat akciósan 400-ra vitték le és folyamatosan emelik vissza. Figyelni kell a német, spanyol, francia és olasz amazont, mert mindig máshogy van ugyanannak a terméknek az akciója. A német oldalról pl. 39 euró felett a primeos saját cuccok ingyen postával jönnek. De ami még plussz emeli az árat az az áfakülönbözet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#996) laleeee válasza ghiottone (#995) üzenetére


laleeee
őstag

X4-et láttál már valahol ?

(#997) ghiottone válasza laleeee (#996) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Be se mutatták még....

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#998) laleeee válasza ghiottone (#997) üzenetére


laleeee
őstag

Pakisztánban már lehet venni :))

(#999) ghiottone válasza laleeee (#998) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nézd, ha nincs expansys, akkor megtalálom a legolcsóbb lehetőséget ;) ha Kamcsatkáról küldik 2 év garival akkor onnan fogom megvenni. ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1000) laleeee válasza ghiottone (#999) üzenetére


laleeee
őstag

Az expansys úgy tudom nagyker lett, onnan magyar kereskedő rendelhet ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.