Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Somatom válasza ghiottone (#1750) üzenetére


Somatom
veterán

5 -ért szerintem sem. A projektorba viszont lehet, hogy beneveznék. Nem mintha égető szükségem lenne rá. De, kütyü! Játék! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1752) szobimark93 válasza Somatom (#1749) üzenetére


szobimark93
csendes tag

Sima, én még 10-ért vettem 1 hónapja.
Szerencsére egyik raktáron levős euronicshoz sem lakok közel, így nem is bosszankodok. :DDD

(#1753) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Nincs valaki itt Kaposvárról, Szegedről vagy Zalaegerszegről?

(#1754) Somatom válasza szobimark93 (#1752) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Az nem hoz lázba.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1755) laleeee válasza Reggie0 (#1733) üzenetére


laleeee
őstag

Az orvos mit mond ?

(#1756) laleeee válasza ghiottone (#1748) üzenetére


laleeee
őstag

Hasselblad 40 rugóért,az nagyon jól hangzik, kárt hogy ezt egy 20 ezres nikon coolpix kihugyozza :)

(#1757) Reggie0 válasza laleeee (#1755) üzenetére


Reggie0
félisten

Hogy csak neked adhat ki infot rolad, de nagyon aggodik.

(#1758) laleeee válasza Reggie0 (#1757) üzenetére


laleeee
őstag

Az oké de rólad mit mond ? :)

(#1759) FireFox1996 válasza ghiottone (#1748) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Látszik, hogy most szórják ki a készletet. Ennyi pénzért sajnos nekem sem kell.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#1760) Somatom válasza FireFox1996 (#1759) üzenetére


Somatom
veterán

Na jó, de ezek a modok a "szódával elmegy" kategóriába tartoznak. Mekkora annak a projektornak a fényereje és a felbontása? A Hasselblad -ról a legtöbb teszt nem éppen elismerően nyilatkozik. Horror drága a tudásához képest és még az sem hibamentes. Sztem méltatlan a márkához. A JBL -ből már van újabb, ezért szórják a régit. Ez a pótakku meg tényleg tucat-kacat. "Érdekes", hogy pl. a billentyűzet Modot, vagy az MDK -t nem akciózzák. Meg aztán lássuk be, hogy az utóbbi két évben a Lenovo szart se csinált a lehetőségeihez képest. Hol van pl. a beharangozott tabletes dokkoló, vagy a Samsung DeX -hez hasonló Mod?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1761) FireFox1996 válasza Somatom (#1760) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Egyetértek veled.
Sonynak van egy univerzális fénykép modulja, simán megveri ezt a motot.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#1762) laleeee válasza Somatom (#1760) üzenetére


laleeee
őstag

A jbl 10-ért talán megéri

(#1763) Somatom válasza laleeee (#1762) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem tudom. Valakinek biztos Én nem tudok olyan szitut, amiben hasznát venném. Egyedül az "oldalsztendert" irigylem, de azt meg kiváltja a flipes tokom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1764) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

A moto mod instashare-t lehet töltőre rakni használat közben?

(#1765) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1764) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt nem, de a telót igen:

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1766) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1765) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, és eközben a projektor is töltődik?

[ Szerkesztve ]

(#1767) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1766) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt írja. Ha lenne valakinek megerősíthetné. ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1768) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1767) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, mintha erre utalna a szöveg, de az Amazonon, annak ellenére, hogy nagyon jó az értékelése és jókat írnak róla, egy-két ember panaszkodik, hogy hamar lemerül, egy filmet nem bírt végig és így felmerült bennem, hogy nem lehet vajon tölteni közben?!

(#1769) TechMagneTic válasza zsoltzsolt (#1766) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. Igen. Ha picit magasabban van a komplett szett. Értsd mivel kb mindig döntve használom én is ezért elég fura szögbe esik a Projektor töltő csatija. De én pl alá szoktam rakni a Huawei Powerbank-ot és az emel rajta annyit. Különben mióta kapott a mod egy frissítést, azóta jobban bírja az akkuja, és nem is melegszik annyira. 80%-os fényerővel majd el megy egy 2 órás film. Max fényerővel 1,5 max. De ha lemerült nálam a telo látja el táppal nem kapcsol ki mint regebben. És az előttem szólóhoz valóban kevés a fényerő illetve a felbontása. De! Este, le kapcsolt lámpánál normális fehér falfelületre szerintem nagyon is jó. Sokat használjuk itthon, főleg hétvégéken.

(#1770) zsoltzsolt válasza TechMagneTic (#1769) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Ezek hasznos infók!

[ Szerkesztve ]

(#1771) TechMagneTic válasza zsoltzsolt (#1770) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szívesen. Elég régen vettem még Pestről. 30 ezer körül. Majd másfél éve. Szerintem meg érte az árát. Sokat haszbaljuk. És nem zavaró a kisebb felbontás. Ha még érdekel valami kérdezz nyugodtan.

(#1772) nyalifali válasza ghiottone (#1748) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Kössz a tippet!

Nem tudom, hogy lesz ebből végleges 8, már a második javítás (biztonsági frissítés jött ki) lehet 8.1 lesz ebből is mint a 7-es esetében?

VaNmIT

(#1773) FireFox1996 válasza nyalifali (#1772) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ha a kínai verzióra már van O, akkor hamarosan mi is megkaphatjuk.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#1774) nyalifali válasza FireFox1996 (#1773) üzenetére


nyalifali
aktív tag

Értem, de nem emlékszem már, hogy a 7-es estében hogy volt.
7.0 lehet ott kezdett, EU pedig már 7.1-et kapott, legalábbis nekem 7.1 jött OTA-n keresztűl anno.

VaNmIT

(#1775) nicu71 válasza nyalifali (#1774) üzenetére


nicu71
addikt

először sima 7 volt márciusban,aztán szept-oktoberben kb jött a 7.1
amugy te soak testen vagy?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1776) nyalifali válasza nicu71 (#1775) üzenetére


nyalifali
aktív tag

XDA adb sideload.

Nekem semmi problémám a soak tesztekkel, minden penge.
De mindjár jönnek a "megmondomok" és helyretesznek :)

VaNmIT

(#1777) laleeee


laleeee
őstag

Ma kipróbáltam az euronics-ban a jbl modot. Halk, kevés a basszus. Már csak 9ezer, de nem éreztem óriási késztetést hogy megvegyem, pedig elég sokat rádiózok a telefonomon főzőcskézés közben.

[ Szerkesztve ]

(#1778) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Lehet kicsit láma a kérdés, de a Play16 vagy 32 GB? Vagy van mindkettő féle?

(#1779) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1778) üzenetére


ghiottone
nagyúr

32gb, és egyes régiókban volt 3/64-es is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1780) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1779) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R
Az Euronics oldalán 16 gb-t írnak.
Érdemes még Playt venni? AZ Euronicban 70 ezer. A szervíz a Z-t nem javíthatónak minősítette, nem is küldte vissza (Telekomtól lett vásárolva), így most nézek helyette valamit.
Telekom már nem forgalmazza, így pénzt kérek vissza és egy Playt tervezek venni. Sokat nem akarok már belefektetni, de az iránytól sem eltérni, hisz van JBL? Hasselblad és most egy InstaShare projektor, amit pont ma vettem az Euronicsban 20 ezerért, és utána jött a levél a nem javíthatóságról.
A Play mennyire visszalépés a Z-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#1781) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1780) üzenetére


ghiottone
nagyúr

elírták, x play volt 16gb

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1782) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1781) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi, és írtam fentebb, ami a szerkesztés miatt előrébb került :), azokra tudsz valami ötletet, javaslatot?

[ Szerkesztve ]

(#1783) laleeee válasza zsoltzsolt (#1780) üzenetére


laleeee
őstag

Szerintem sebességben nem fogsz különbséget érezni, viszont az üzemidőt imádni fogod

(#1784) TechMagneTic válasza zsoltzsolt (#1780) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia. Én holnap megyek egy Incipio Modot venni. Főleg az érdekel, hogy ez vajon az a verzió amit lehet vezeték nélkül tölteni?

(#1785) zsoltzsolt válasza TechMagneTic (#1784) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem az a verzió, ez tuti, így látatlanban is.

(#1786) zsoltzsolt válasza laleeee (#1783) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Akkor napi használatban nem fog esetleg őrületbe kergetni? :)
Az üzemidő, igen, az elég szar volt a Z-nél.
Egyéb hátrány i lehet még? Kijelző mennyire rosszabb? Vagy annyira nem észrevehető a különbség?
Hátláp, ami ugye itt üveg, az mennyire sérülékeny?

(#1787) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1782) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én már nem venném meg az 1. generációs Z playt, inkább a Z2 playt választanám - aksiban gyengébb, de a Znél erősebb, 4gb ram / 64 gb háttértár miatt időtállóbb is lesz, mint az 1. gen, kamerában a Z-nél jobb lett, és tovább lesz támogatva szoftveresen 1 évvel. A Z-nél azért jó pár probléma volt, amit az 1 és 2. genes playnél nem láttam - augusztustól van használatban nálunk problémamentesen z2 play. + az olasz amazonon péntek délután-szombat délelőttönként néha leakciózzák 300 euróra is (nem tudom miből lehet gazdálkodni).
Z után az 1. genes Play bumfordinak érződhet, a 2. genes Play kb. akkora érzetre is. + ugye 6000-es alumínium, ami jobb a puha üveg helyett.
Szerintem nem lesz annyira visszalépés a 2. genes Play - én anno Snapdragon 821-es 3/64-es Xiaomi Mi5s-ről váltottam az 1. genes 625-ös 3/32-es Playre és teljes megelégedettséggel használtam 8 hónapig. Most van egy htc u11-em, de napi használatban semmilyen különbséget nem érzek a snapdragon 630 és 835 között. Ahol kijön az játék lenne, ha játszanék, de nem játszom, így nem is veszem észre. + kamerában jobb a htc, de most is inkább vissza megyek az X4-re amíg nem lesz Z3 Play, mert könnyebben kezelhető 1 kézzel.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1788) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1787) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a a tanácsokat, infókat!
Még alszom rá egy (vagy kettőt :) ), addig is körbenézek, hogy hol lehet a legkedvezőbb áron megvenni.

(#1789) laleeee válasza zsoltzsolt (#1786) üzenetére


laleeee
őstag

Hátlap nagyon maszatolódik,csúszik, de én ezzel használom és tökéletes[link]

(#1790) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1748) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most nézem az Euronics oldalát.. Elfogyott a projektor?
Még reggel nyitásra mentem, akkor volt még, vettem is egyet. Mondjuk ennyiért ingyen volt.

Más...nem tudom, akarok-e beleölni megint annyi plusz pénzt egy csak pár évig használható készülékbe. Elég sokat költöttem így is telefonokra és mindig megfogadom, hogy nem teszem többé :) :D És most 70-ért nagyon jó ár a Euronicsban.

(#1789) laleeee :R

[ Szerkesztve ]

(#1791) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1790) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tudom milyen irányba mennek tovább. Régi Motorolás cimbi, akitől Lalee is szerezte a Z Play-ét megvan róla győződve, hogy kijön a 3. széria és annyi volt a z sorozatnak, meg a modoknak. Valamilyen szinten igazat adok neki, mert annyi lehetőség lenne ebbe a rendszerben, de - konkrétan hozva a szokásos formát - mindenki elmegy mögöttük, annyira tesze-tosza a hozzáállásuk az egészhez. Szoftveresen se tudják rendbe rakni, amire Somatom is utalt már többször. Remélem az új CEO már más irányt fog képviselni és rendbe rakják ezt a részt.
Jó lenne, ha nemcsak Indiába gyártanák a G és E szériát. Innovációban régen tudtak alkotni.....

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1792) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1791) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi az infókat!
No, főként ezért nem akarok már ebbe többet ölni anyagilag.
A Telekom valamennyit visszafizet, azt kiegészítve 70-ért veszek egy Play-t, a projektor lemegy pár évig a telefonnal, a Hasselblad is teljesen jó hétköznapi fotózásra (legalábbis jobb mint egy sima mobil, de főként az optikai zoom miatt).
AZt két-három év múlva majd meglátom, én nem szeretetem és nem is szoktam két évnél korábban cserélni a telefonjaimat :) , de úgy átlagban 2-2,5 évenként veszek újat.
Szerintem ez addig kiszolgál majd, akkor körbenézek valami új iránt, a modokat meg tovább használom a telóval (vetítés, fotózás)

[ Szerkesztve ]

(#1794) Somatom válasza zsoltzsolt (#1792) üzenetére


Somatom
veterán

Egy másik vélemény. Sztem a Z Play jobb, mint a Z2 Play. Hosszabb üzemidő, jack, 2SIM+mikroSD.
Rajongok ezért a "Z" koncepcióért. Ezért fájnak annyira a szoftveres malőrök, és a Lenovo hozzáállása. Meggyőződésem, hogy "csodát" lehetett volna tenni ezzel a koncepcióval.

Ghiottone:
Töröld légyszi az előzőt! Út széli parkolóban, Edge -en vagyok, és ilyenkor hajlamos duplázni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1795) zsoltzsolt válasza Somatom (#1793) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Z2 nem dual simes + sd? Nekem az muszáj.
Akkor most már egyre jobban azt látom, hogy Play lesz ebből. AZ üzemidő is fontos, a Z-nél volt, hogy mire beértem a melóba, addigra lemerült (6-kor le a töltőről, 10-re kikeppcs, ezért is ment szervizbe, ahol javíthatatlannak minősítették - bár szerintem csak nem akartak vele sz@rakodni).

[ Szerkesztve ]

(#1796) ghiottone válasza Somatom (#1794) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ok, töröltem.

+ zsoltzsolt: 2 sim + micro sd a z2 play is. :K

"A telefon tetején jobb oldalt van egy mikrofon és bal oldalt találunk egy – hál' Istennek nem hibrid, hanem valódi - 2 nano SIM 1 micro sd kártya befogadására alkalmas tálcát. Egyik oldalt találjuk a 2 SIM kártya helyét, a tálca hátoldalán pedig a maximum 2 TB kapacitást is kezelő microSD kártya helyét."

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1797) Somatom válasza ghiottone (#1796) üzenetére


Somatom
veterán

Jogos! Sorry! Összekeveredtem. A Z vs. Z Play maradt meg bennem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1798) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kamera frissítés érkezőben.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1799) Somatom válasza ghiottone (#1798) üzenetére


Somatom
veterán

Van rajta mit javítani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1800) TechMagneTic válasza ghiottone (#1798) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia! Ezt láttad már? [link] Most találtam Ebay-en, érdekes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.