Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

jó teszt, jó telefon de kicsit drága.
Viszont azt nem értem hogy 3 giga ram mióta szűkös ?

(#2) Mezcal válasza batai15 (#1) üzenetére


Mezcal
addikt

Amióta a One Plus 3-ban 6 giga van.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem sok telefon fogott meg mostanában ,de mióta legutóbb járt nálam egy Moto, azóta valahogy kéne.

Ennek is tetszik a design, egyedül az ujjlenyomatolvasó nem annyira, persze hátra nem kerülhetett, a Mods miatt.

Így viszont nem lehet rámondani ,hogy nyúlás :D

A Sim tálca zseniális, és igazából kézenfekvő megoldás, így kéne minden gyártónak / amire igazából lenne is lehetőségük.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na ez tetszik. Szeretek zenét hallgatni a telefonon, így a jó hangminőség hatalmas piros pont, a másik fétisem meg az üzemidő, és az szintén kiemelkedő itt.

***

(#5) helixP


helixP
nagyúr

Mégiscsak lehet két SIM-et meg melléje SD-t is "tálcán kínálni". Lehetne tanulni mindenkinek!
Jó telefon, rég nem volt ennyire Must have érzésem.

(#6) batai15 válasza Mezcal (#2) üzenetére


batai15
félisten

az rendben van, de 3 giga egyáltalán nem szűkös. jelenleg a 6 giga értelmetlen kategória .

(#7) ZolkoW


ZolkoW
őstag

hű, ez jó lett, nem gondoltam volna, hogy Moto így meg fog tetszeni. és ha ez rendes itthoni bruttó ár, akkor nem tűnik vészesnek.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#8) ghiottone


ghiottone
nagyúr

1-2 apróság: Gorilla Glass 4 a felhasznált üveg és Cat 7-es az LTE modul. Galileo még arrébb van, de a Snapdragon 625 elvileg kompatibilis.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#9) novger


novger
tag

"A készülék hátoldala egyszerűen lenyűgöző"

Ezt akár egy fényképpel is alá lehetett volna támasztani 🙄

(#10) ghiottone válasza novger (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem adja vissza teljesen de tessék:
Kép 1, Kép 2.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#11) szentkuti11 válasza ghiottone (#8) üzenetére


szentkuti11
addikt

A hivatalos termékoldal szerint Gorilla Glass 3. Az LTE-t javítom, valóban 150 Mbps a maximális feltöltési ráta. Rengeteg lapka kompatibilis egyébként, kérdés, hogy a Z Play megkapja-e a támogatást a későbbiekben.

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Nagyon jó teszt lett és véleményem szerint a nyitóára is remek, sőt szerintem a sima Z életképtelen eme készülék mellett. Remek üzemidő, szép kijelző, gyönyörű köntös és a jól átgondolt modularitás. Ahogy beesik 100 ezer alá a telefon Best Buy lesz, így simán csak jó választás. :)

(#13) ghiottone válasza szentkuti11 (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Simán elírhatták ezt is, az angol oldalon már nem is szerepel a verzió megjelölése :D. A Lenovo fórumán is ment anno a találgatás egy ideig. Annyi biztos, hogy a hátoldali üveg puhább, mint az előlapi, így hatásosabb védelmet igényel.
Amúgy anno a Moto Z-nél is volt elírás a Cat modulnál.
+ a Z Play-nél az egyik nemzetközi webáruházzal leveleztem, hogy írják már ki a dual sim tényét - de a termékfelelősnek nem erősítette meg a Lenovo/Moto így maradt 1 nano simmel. Szóval a Motonál jelenleg zavar van 1-2 készülék technikai paramétereit illetően.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#14) ollie válasza batai15 (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mondanám a 6GB-t értelmetlennek, de jelenleg a 3GB is elég még egy ideig.

(#7) ZolkoW: jelenleg a 110k a legolcsóbb, sufnigsm-es ár. Szóval kérdéses hogy mennyi lesz a hivatalos ára, már ha lesz egyáltalán hivatalosan forgalmazva nálunk.

[ Szerkesztve ]

***

(#15) amzso


amzso
tag

Inkább törlöm :)

[ Szerkesztve ]

(#16) leslien válasza amzso (#15) üzenetére


leslien
nagyúr

te meg mész pihenni.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#17) ghiottone válasza amzso (#15) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jól tetted. :K

Nemsokára jön az Adventure Mod is. - legalábbis anno augusztusban még ez volt a neve:

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#18) ollie válasza ghiottone (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csajt is adnak a mobilhoz? Na ez az igazi adventure! :DDD

***

(#19) nicu71


nicu71
addikt

na nekem a jelenlegi kínálatból az egyetlen ideális telefon-Stock droid,5.5 super amoled-full HD, remek audio,combos akku, közelgő Nougat,szuper kamera... :R

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) ghiottone válasza ollie (#18) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt sajna sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom. ;] de biztos lespórolják.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#21) Cifu


Cifu
nagyúr

Dunno, én valahol nem értem a nagy rajongást.

110e Ft-ért nincs értesítési LED ( !! :F ), nincs OIS, erősen középszerű SoC, egybeszerelt töltő ( mikor látott valaki utoljára ilyet? :F ), stb.

Egy Honor 8 / Huawei P9 többet nyújt az AMOLED kijelzőt leszámítva, a OnePlus 3T pedig mindenben többet nyújt, kicsivel drágábban.

Itt tényleg max. azoknak éri meg ez a telefon, aki a modulos hátrészekre gerjed. Kb. ennyi... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#22) fattyu válasza ollie (#14) üzenetére


fattyu
veterán

ne már.

másfél gigás a3 2016al semmi baj. ez a cégesem.
sajátom 801 + 2gb. untig elég nem kell. több az én felhasználási szokásaim mellé. Tudom hogy vannak mások is akik meg igénylik a többet, csal ne mondjunk már ilyeneket hogy a 3gb ram is szájhuzva fogadható el... mert nagyon user függő.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#23) ollie válasza Cifu (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez jobb audiot és üzemidőt kínál, mint a 3T, nálam pl. pont ezek az elsődleges szempontok (a kijelző mellett, ami min. 5.5 legyen). Ettől függetlenül megértem a te álláspontodat, neked más dolgok fontosabbak.

(#22) fattyu: az egyéni szokások rengeteget számítanak. Nekem pl kell a minimum 3GB, mert egyszerre kell egy exchange kliens, böngésző, gmail app, deezer, facebook kliens, skype és skype for business a memóriában, és ha e mellett elindítok egy játékot, akkor ezek fussanak tovább a háttérben.

[ Szerkesztve ]

***

(#24) Cifu válasza fattyu (#22) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért márpedig lehet látni a különbséget, ha sok app van megnyitva, és váltogatsz közöttük (fotó app, Facebook, böngésző több lappal megnyitva, outlook, galéria, gmail, stb.). 3 GB ram esetén (Huawei P9) már elég a Facebook és a 9 lappal nyitott böngésző között váltogatni, hogy tölteni kezdjen, 6GB ram esetén (Oneplus 3T) a váltás azonnali mindenféle alkalmazás között.

Nyilván kérdés, hogy kinek mire van igénye. Aki nem használ memóriaigényes alkalmazásokat folyamatosan, váltogatva, az nem vesz észre különbséget. Aki használ, észreveszi...

@ollie: Természetesen ahány ház, annyi szokás és annyi igény, nem vitatom el azt, ha valakinek ez jön be, csak én a tudásához képest picit sokallom. Meg valahogy nem tudom elfogadni, hogy egy 110e Ft-s telefonnál az értesítési LED-en spórolnak... :U

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#25) ghiottone válasza Cifu (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem próbáltad, így nem egyszerű ennyire a képlet.

A Moto Display mellett az értesítési lednek nincs sok értelme. Az OIS elfért volna, de az EIS nem működik annyira rosszul benne. Erősen jól optimalizált az a középszerű SoC ennél a telcsinél - Snapdragon 821 után a mindennapi felhasználásban nem vettem észre sok különbséget, csak lassabban nyíltak a játékok 1-2 másodperccel.
Huawei P9 kezdőárban azért nem itt volt, OnePlus 3T-vel pedig nem jó ötlet összehasonlítani más kategória a 2 telefon. Ez a telefon a felső-közép kategóriában van, ott ahol a Honor 8, Lenovo P2, Asus Zenfone 3 is versenyzik. Amúgy ha az OnePlus 3T hivatalos forgalmazásban lenne áfával megtoldva és nem a mostani gyártói értékesítési modellben, akkor már ott is szorulna cseppett a hurok - de így ügyesen csinálják.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#26) fattyu válasza Cifu (#24) üzenetére


fattyu
veterán

mondom felhasználói szokások.

soha az életben nem volt 9 lap nyitva egyszerre telefonon mert minek facebookot nem használok. SLim Socialt ajánlom. Meg lehet szokni hogy gyakorlatilag csak egy wrapper a webpagere de szűri a mocsok reklámpostokat... és nem esz meg egy fél telefont... satöbbi.

az hogy 3 giga ram mellett két alkalmazás között nem vált reload nélkül az egy rossz vicc. nem azt mondom hazudsz vagy túlzol hanem hogy akkor az egy ótvar telefon szaruk megírt rendszerrel....

"Meg valahogy nem tudom elfogadni, hogy egy 110e Ft-s telefonnál az értesítési LED-en spórolnak.."

látod ezzel nagyon egyetértek... samu A széria szintén

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#27) batai15 válasza Cifu (#24) üzenetére


batai15
félisten

mert rosszul kezeli az emui a ramot.a stock droid jóval többet tud ugyan ennyi rammal.

(#28) Cifu válasza ghiottone (#25) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem próbáltad, így nem egyszerű ennyire a képlet.

Már bocsánat, de ez kb. olyan jellegű érvelés, mint hogy neked ilyen telefonod van, tehát elfogult vagy vele szemben. ;)

A Moto Display mellett az értesítési lednek nincs sok értelme.

Nehezen tudom elhinni, én a Motorla Defy óta úgy dolgozom, hogy az asztalon kint a telefon, hang levéve, ha esetleg felállok, elmegyek, félrenézek, stb., az értesítési LED-ből látom, hogy jött valami.

Javíts ki ha tévednék, de a Moto Display nem ég folyamatosan, ha üzeneted jön...

Plusz már elnézést, de az értesítési led filléres dolog, egy 30e Ft-s telefonból kihagyását sem igazán értem meg, egy jóárasítva 110e Ft-s telefonból meg egyenesen pofátlanságnak érzem... :U

Erősen jól optimalizált az a középszerű SoC ennél a telcsinél - Snapdragon 821 után a mindennapi felhasználásban nem vettem észre sok különbséget, csak lassabban nyíltak a játékok 1-2 másodperccel.

Szvsz inkább a felhasználói felület közötti különbségekről beszélhetünk, nem optimalizációról.

Huawei P9 kezdőárban azért nem itt volt

Most itt van, és vele van egy árban, vele kell összemérni.

Amúgy ha az OnePlus 3T hivatalos forgalmazásban lenne áfával megtoldva és nem a mostani gyártói értékesítési modellben, akkor már ott is szorulna cseppett a hurok - de így ügyesen csinálják.

Amúgy ha a Z Play hivatalos forgalmazásban lenne, rendesen, áfával megtolva, akkor az sem 110e Ft-be kerülne... :U

Félreértés ne essék, alapvetően a Moto Z-k moduláris megoldása tetszik, leszámítva a tokok miatti problémát (nem minden tokba fér bele az adott hátlap...). De ez az egyetlen előnye, és nem látom azt, hogy ennyi pénzért (az én felhasználási ingerenciám mellett) megéri a telefon. Ennyit kívántam a témához hozzászólni, nem flémkeltésnek szántam...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tetszik.
Köszi a tesztet.

(#30) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Remek konstrukciónak tűnik ez a készülék, nagy piros pont az előlapi ujjlenyomatolvasóért, a forma kívánatos, szépen össze lett rakva és szerintem az ára sem vészes, Android vonalon azt mondom simán bevállalnám. Tetszik.

(#31) Zitta válasza Cifu (#21) üzenetére


Zitta
őstag

Fogtal mar ilyet a kezedben, hasznaltad esetleg vagy van a kozeledben valakinek?

Gondolom nem. (?)

Kb ennek tudhato be a kommented.

Majd megnezem mit mondasz ha belefutsz egy ilyenbe! :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#32) ghiottone válasza Cifu (#28) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, nem teljesen ilyen jellegű érvelés. Egy Mi5s-t váltott nálam a Z Play. Igaz, hogy több, mint 15 Motorola telóm volt az elmúlt 5-6 évben és emiatt már simán elfogult vagyok ezt aláírom, de a stock droid, megbízhatóság, remek minőség (1 hivatalos forrásból vásárolt készülék se lett hibás) miatt mindig visszatérek ehhez a gyártóhoz.

És azt is látod, hogy mi jött? Messziről, figyelem felkeltés miatt jó a led, de így is-úgyis fel kell venned a telefont, hogy megnézd mi jött. Telefon leold, rákattint, megnyit. Itt megmozdítod, kiválasztod az értesítést az ujjaddal és látod az adatokat, ha fontos felfele húzod, ha nem érdekes, akkor meg lefele - ez így lehet gyorsabb, egyszerűbb.

Nem, Isten ments, hogy folyamatosan égjen a Moto Display, elég, ha a mozgásra reagálva felvillan.

Ja, amúgy van benne led, csak tiltva van alapból.

Ez a P9 ár, hogy most ennyibe kerül - ennek örülők, de minden telefonnál számolni kell az árcsökkenéssel több hónap után - szóval megint egyéni preferenciák kérdése, hogy ki mit választ, erről pedig tényleg felesleges vitatkozni is.

120 fölött van picivel a gyártói garis Moto Z Play - én ehhez az árhoz tartom magam, a bemutatómban is leírtam anno. Nemsokára megjelenik magyar forgalmazásban is, arra az árra kíváncsi leszek.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#33) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Valami hír a hivatalos márkaképviseletről? Vagy arról, hogy kitől érdemes ilyet venni?

x gon' give it to ya

(#34) Zitta válasza fordfairlane (#33) üzenetére


Zitta
őstag

Tölem! :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#35) Viktor0610 válasza fordfairlane (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Expansys.

Samsung Galaxy A54

(#36) Cifu válasza Zitta (#31) üzenetére


Cifu
nagyúr

Majd megnezem mit mondasz ha belefutsz egy ilyenbe!

Egy hónapja volt a kezemben Moto Z, abban sem értettem az értesítési LED hiányát, mivel a Moto Display a szememben nem pótolja...

Ennek fényében írtam, amit írtam.

@ghiottone: Nem, nem teljesen ilyen jellegű érvelés

De, ilyen jellegű érvelés, már megbocsáss.

És azt is látod, hogy mi jött?

Az értesítési LED színéből tudom, hogy csak üzleti levél, magánlevél, Facebook, Viber, elmulasztott hívás. Megbeszélés / egyébb teendők közben ebből le tudom szűrni, hogy most felkapjam a telefont, vagy ráér.

Ja, amúgy van benne led, csak tiltva van alapból.

Na ez újdonság nekem! :Y

Ezek szerint a tesztelők nem vették csak észre?

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#37) Integrale


Integrale
veterán

"Nem kap egyértelműen többet az, aki a jelentősen drágább, mégis kisebb akkumulátorú, 3,5 milliméteres jack csatlakozójú Moto Z-t választja"

Nincs Jack csatlakozòja a Moto Z-nek.

"Egyébként azonban nem lehet panaszunk a tulajdonságaira"

Vagy az egyik szó, vagy a másik.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#38) csako válasza ghiottone (#32) üzenetére


csako
veterán

"elég, ha a mozgásra reagálva felvillan."

Ez a problémám, ha nincs, illetve ki van kapcsolva a led. Ha valamilyen okból elmegyek a telefon közeléből, visszatéréskor csak akkor mozdítom meg a telefont, ha villog. Ránézek, látom, hogy valamilyen színnel villog a led, megkopogtatom, hogy feléledjen és elolvashassam pl. ki írt Messengeren + az üzenet egy részét, egyébként meg az asztalon pihen, amíg nem kell valamiért.
Az Active Display akkor lenne tökéletes, ha a telefon szimplán érzékelné, hogy "visszatértem" mellé és felvillanna a képernyő magától :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#39) GeryFlash


GeryFlash
veterán

3GB RAM -> memória szűkössége -> :F

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#40) #79335424 válasza ghiottone (#32) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez a LED hiány meglepett, mert úgy rémlett, hogy van benne. Ezért a
"Ja, amúgy van benne led, csak tiltva van alapból."
mondatodat fejtsd ki légyszi bővebben! Tulképp nem zavarna a hiánya, mert Huawei Talkbandet használok, de ha már úgy is rootolnám, akkor a LED -et is feléleszteném rajta. Egyébként meg ott a régi módszer, a NoLed alkalmazás. Mivel Amoledes a kijelző, ezért nem jár jelentős akkuterheléssel.

[ Szerkesztve ]

(#41) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszi a tesztet, mindig is szerettem a Motorola telefonokat, ez is tetszik. Kár a led-ért és az Fm rádióért. A 3gb ram szerintem is elég mindenre jelenleg.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#42) Integrale válasza #79335424 (#40) üzenetére


Integrale
veterán

Van benne LED, ha nullára meríted majd töltőre dugod, akkor világít is, csak a Moto display miatt, a további funkciók szoftveresen le vannak tiltva.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#43) Viktor0610 válasza GeryFlash (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, hát nem érted. :D

Mikor nyitottam már 100+ böngészőlapot a gyári böngészőben plusz még 100+-ot a Chrome-ban is, meg egyszerre játszom négy, egyenként is nagy memóriaigényű játékkal, akkor igenis kevés a 3 GB. :D

Samsung Galaxy A54

(#44) Cifu válasza Integrale (#42) üzenetére


Cifu
nagyúr

1.: Ez esetben a tesztelők kérem szépen nem voltak elég alaposak. :DDD
2.: Csak kiváncsiságból: ez a korlátozás a (gyári) szoftverből feloldható, vagy csak speciális helyzetekre tartogatja a Motorola?

Ha a 2.-esre az a válasz, hogy könnyedén visszakapcsolható a LED, akkor végül is a legnagyobb szívfájdalmam nem volt igaz.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) GeryFlash válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


GeryFlash
veterán

Jogos :DDD Nem azt mondom, egy 250 ezres Sony flagshipnél én is csodálkozom ha 4 helyett 3-at raknak, a távoli jövőre meg az árcímkére nézve, de hogy egy 110 ezres telefonnál ezt szóvá tenni, hogy hát jobb lett volna 6GB-tal...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#46) ghiottone válasza #79335424 (#40) üzenetére


ghiottone
nagyúr

"LED van, de a Moto Display mellett nem használják értesítésekre való figyelmeztetésként itt sem. Boatloader unlock és rootolás kell, hogy működjön, addig csak akkor fog felvillani, ha túlságosan lemerült és úgy rakja rá az ember a töltőre. Először és eddig utoljára csak a Droid Mini-n lehetett találkozni a LED és az akkori Active Display kombinációjával. A Moto M-en azonban a bal felső sarokban újra megjelenik majd a LED, de elhagyják majd a Moto displayt és a Moto appokat." - hogy saját magamat idézzem a tesztemből.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#47) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A cikkhez annyit szeretnék struktúra szempontból, hogy ahhoz képest, hogy a telefonnak a hátlapja a legérdekesebb külső szempontból, pont arról nem volt semmi kép.

A telefont pedig nagyon nagyon szexi és ahhh. A motorola szerelmemet ébresztette fel. Ám a racionális én inkább rádobna az árra még 30-at és venne OP3T-t.

Finn the human

(#48) jacis


jacis
nagyúr

Szépek ezek a motorolák bárki bármit mond.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#49) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nagyon szép hátlap, ocsmány előlap.

Aki nem a modularitásra veri, annak bármikor jobb vétel egy O+3T, ez a teló most szvsz nem jó vétel ezzel a vassal. A három giga ram meg minden épeszű felhasználónak elég kell, hogy legyen, hacsak nincs valami elbaltázott rendszere. Amúgy is stock (vagy ahhoz közeli tisztaságú) droidon 3 giga annyit ér, mint máshol 4.

Nagyon tud a Motorola külsőt tervezni, nem értem azt az ujjlenyomat-olvasót most.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#50) Jeanne d'Arc

Nagyon jó kis készülék, kb 1 hétig használtam és elégedett voltam vele.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.