Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) darnyi válasza Kobak 27 (#1000) üzenetére


darnyi
tag

Mikor én néztem a projektor is benn volt. Én egy battery modot vettemmert ennek a telónak egy gyenge pontja van az Akksi. 😊

(#1002) Szabcsizz válasza darnyi (#1001) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Sajnos én azt már nem látom a modok között. :/

(#1003) darnyi válasza Szabcsizz (#1002) üzenetére


darnyi
tag

Az akkut vagy a projektort nem? Gondolom a projektort mert már én se látom. Reggel 6 fele volt fenn ha jól emlékszem 41 vagy 42 ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#1004) Szabcsizz válasza darnyi (#1003) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az akksit. 😁 Telekomnál is láttam,de ahogy rámegyek,hibával el is száll az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#1005) darnyi válasza Szabcsizz (#1004) üzenetére


darnyi
tag

Az ott van pedig : https://edigital.hu/vesztolto-powerbank-kulso-akkumulator/lenovo-moto-mod-battery-2200mah-vezetek-nelkuli-akkumulator-fekete-p498839 de közben a projektort is megtaláltam még.

(#1006) Szabcsizz válasza darnyi (#1005) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Köszi,tényleg ott van. Pedig a kereső nem dobta ki gépen.

(#1007) Uzi74 válasza Kobak 27 (#1000) üzenetére


Uzi74
senior tag

45 990 a projektor modul, ott van az....

ja látom megelőztek, nem refresheltem :)

[ Szerkesztve ]

(#1008) Kobak 27 válasza Uzi74 (#1007) üzenetére


Kobak 27
tag

Igen, közben én is megtaláltam, csak reggel valamiért nem adta ki a kereső.
Evvel együtt a projektorra nekem nincs szükségem. Ha nagyon kellene, elkérem egy barátomtól, de most más hasznát én nem látom.
A fényképezőgépre viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen minőségű képeket lehet vele csinálni. Így, hogy 40e Ft körül van, már egy olcsóbb kompakt gép ára, aminél talán jobb minőséget hoz. Az eredeti árát szerintem nem éri meg, de ennyiért meg kellett vennem. :D
Az, hogy rendelésre van, szerintetek mennyi idő? A többi van nekik raktáron, de ez sajnos nincs. Mivel ki is fizettem és nem kifutó termék, így gondolom mindenképpen meghozzák.
Örülök, hogy ezt a telefont választottam. Milyen poén lenne ehhez megvenni a polaroid modot, amivel egyből ki is lehetne nyomtatni. A bajom avval csak a mérete, mivel elég kis képet csinál sajnos a méret korlát miatt.

(#1009) Uzi74 válasza Kobak 27 (#1008) üzenetére


Uzi74
senior tag

Bettem a jbl-t meg a projektort, de számlázási címnek nem lehet megadni németországot, az ügyfélszolgálat meg nem tudott válaszolni rá mi a helyzet ilyenkor...

[ Szerkesztve ]

(#1010) Joe215


Joe215
aktív tag

Én múlthéten vettem meg a Hasselblad modot akkor még raktáron volt 2 nap alatt szállították ingyenesen, és 39990.- volt.
Mos hétvégén lesz rá több időm képeket lőni vele és összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#1011) Kobak 27 válasza Joe215 (#1010) üzenetére


Kobak 27
tag

Arra az összehasonlításra nagyon kíváncsi lennék, bár remélem nem sokára én is meg tudom tenni.
Most sajnos nem volt raktáron vagy legalábbis úgy volt feltüntetve. Én is házhoz szállítva kértem.

(#1012) gabesz1904 válasza Szabcsizz (#954) üzenetére


gabesz1904
kezdő

3gb-s van ebben az arban.meg gondolkodom ma semmi extra akciora nemleltem :P

(#1013) ghiottone válasza gabesz1904 (#1012) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az olasz amazonról szállítással együtt most 215 euróból megvan a G5s Plus - éjfélig él az akció.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1014) gabesz1904 válasza ghiottone (#1013) üzenetére


gabesz1904
kezdő

köszi.de ugytunik errol lemaradtam

(#1015) darnyi


darnyi
tag

Sziasztok. Edigitáltól rendelt valaki MOD-ot? És ha igen megkapta már?

(#1016) zsoltzsolt válasza darnyi (#1015) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen. Én még az első BF-en, használom is azóta (INCIPIO)

(#1017) Kobak 27 válasza darnyi (#1015) üzenetére


Kobak 27
tag

Én a második alkalommal rendeltem múlt pénteken reggel, elvileg összekészítés alatt, tehát még nem kaptam meg, de nagyon várom már.
Te mit rendeltél?

(#1018) Lovi24 válasza darnyi (#1015) üzenetére


Lovi24
senior tag

Én is első bf-en rendeltem jbl-t,már egy hete hétfőn megjött.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1019) darnyi válasza Kobak 27 (#1017) üzenetére


darnyi
tag

Battery módot. Múltkor én is hamar megkaptam, de a mostani rendelésem nekem is feldolgozás alatt van. De remélem hamarosan megjön. 😊 De ahogy néztem a modok árai nem mentek vissza. Még a végén kell vegyek egy kamera modult is. 😂

(#1020) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Szerintetek az Oreoval változni fog a felület,vagy marad ugyanez? Próbáltam más indítókat,de pl a Pixel launcher egy fos.

(#1021) nicu71 válasza Szabcsizz (#1020) üzenetére


nicu71
addikt

nekem z play van ,és ahhoz elérhető a moto launcher-pixel stilus,de sötét háttérrel,nekem az pl bejön! Nem tudom Z -re mi az alternativa persze.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1022) Szabcsizz válasza nicu71 (#1021) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Xda-n én is találtam egy ilyen indítót,de néha megakadt én meg allergiás vagyok az ilyesmire. Így inkább visszatértem,mert ez még csak egy pillanatra sem gondolkodik.
Kíváncsi vagyok,hogy ebben az évben még kapunk e Oreot. 🤔

U.i: linket tudsz dobni,hátha nem ugyanaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1023) nicu71 válasza Szabcsizz (#1022) üzenetére


nicu71
addikt

nekem egyáltalán nem akad ,vígan használom :)amugy erről van szó [link]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#1024) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Én a Microsoft launcherét használom. Semmi gond vele, gyors,szép, praktikus.

(#1025) mogyorosi55


mogyorosi55
tag

Sziasztok

Lehet nem ide tartozik de hátha érdekel valakit :)
üveg fólia

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#1026) gidion90


gidion90
tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. VOltam bent mediamarktban, és csak azért tapasztalható volt elég meleg végig a telefon felületén, mert folyamatosan be van kapcsolva? (kijelzőbeégés is volt).
Típushibák jöttek elő nektek, ha vannak? Pl az oldalsó kijelzőkávánál a mediamarktban kicsit felválást is láttam, viszont nagyon tetszik a telefon.
Lg G6 és e között vacillálok, IPS AMOLED kijelző.
Akksiban nektek, akik használtok akksi hátlapot, egy napot bőven kibír? Ugye jól tudom, hogy tölthető ha rajta van a telefonon a MOD mindkettő egyszerre. Ez sok idő, ha igen? Köszönöm előre a segítséget :)))

(#1027) SL-27 válasza gidion90 (#1026) üzenetére


SL-27
tag

Szia!

Bőven megéri a telefon. Nálam típushibák nincsenek...jószerivel semmi hibát nem találtam. Játszani nem szoktam rajta, melegedni max az utolsó 15-20% töltöttségnél szokott. Kijelzőbeégés 1 év használat után nincs, az összeszerelés tökéletes.
Korábban egyszer fordult elő, hogy a "Ne zavarj" funkció önálló életet élt, de akkor egy újraindítás segített - azóta sincs semmi gondom vele.
Egy napot simán visz a telefon a saját aksijával is (felhasználó függő), viszont egy saját márkás Moto Turbopower Pack kiváló kiegészítő.

Itt most jó árban van: [link]

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#1028) gidion90 válasza SL-27 (#1027) üzenetére


gidion90
tag

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Mérlegelek, ma lehet megrendelem, az amoled csak amoled kijelző :) Meg eszméletlen elegáns kis készülék, hiába a nagyobb káva. Ez a töltő tényleg jó árban van. :C

(#1029) Szabcsizz válasza gidion90 (#1028) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem fogsz mellé,hidd el. Én egy hónapja használom kb.és még mindig nem sikerült csalódást okozni a egyszer sem. :)

(#1030) gidion90 válasza Szabcsizz (#1029) üzenetére


gidion90
tag

Viszont a hátlapot szerintetek lehet tölteni úgy is, hogy rajta van a telefonon, de kábelről töltődik? Ezzel van tapasztalatotok? :)

(#1031) Jherumit_ válasza gidion90 (#1030) üzenetére


Jherumit_
csendes tag

Igen lehet

(#1032) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Megjött a Hasselblad modul ma reggelt, úgyhogy egyből ki is próbáltam. Jó tudnia annak, aki ilyet vesz, hogy érdemes azonnal frissíteni a mod szoftverét, meg néhányszor újraindítani a telefont, mert nekem az elején kamera hibával folyamatosan leállt. Mostmár remélem működni fog rendesen.
Amúgy a mod kinézetre nagyon rendben van.
A zoom pöpec és érezni benne a stabilizátort, mert nagy zoomnál sem remeg a kép. Az auto focus lehetne gyorsabb, de azért ne várjunk csodát, ez nem egy DSLR. Jó fényviszonyok mellett elég jól megtalálja a fókusz pontot, sötétben van hogy kicsit pontatlanabb, de előbb utóbb megtalálja.
Még csak 1-2 képet lőttem vele, úgyhogy a komolyabb teszt majd hétvégén, ha érdekel titeket, akkor majd beszámolok róla.

(#1033) Kobak 27


Kobak 27
tag

Tegnap este próbálgatni akartam a Hasselblad modot, de előjött egy hiba, amivel nem tudok mit kezdeni.
A mod folyamatosan leáll kamera hibával. Ahogy olvastam, külföldön is előjött ez, nem is 1-2 helyen és valami a szoftveres probléma lehet, de nem tudom a megoldást.
Ráteszem a modot, bekapcsolom és vagy azonnal vagy nagyon rövid idő múlva leáll camare errorral.
Van erről bárkinek bármilyen tapasztalata?
Cseréltessem vissza az edigitallal vagy valószínű egy másik moddal is ezt csinálná? Nagyon nem találtam rá megoldást, annyit írtak csak, hogy a csatlakozókat érdemes megtisztítani. Ez nem vált be, kb 10-ből 2x sikerül működésre bírnom.
[link] itt írnak róla, meg [link] meg még lehet találni sokat. Bármilyen ötlet, hogy mit csináljak?
A telefonon és a modon is a legújabb szoftver van, mindent lefrissítettem.

(#1034) zsoltzsolt válasza Kobak 27 (#1033) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Kipróbálom és majd leírom mit tapasztaltam.
Update:
Lőttem jó pár képet, zoommal és anélkül, szerencsére nem jött elő hiba.
Dr van, hogy régebben csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#1035) zsoltzsolt válasza Kobak 27 (#1033) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Restart volt?

(#1036) Kobak 27 válasza zsoltzsolt (#1035) üzenetére


Kobak 27
tag

Persze, a telefont is, a modot is, együtt is, külön is.
A mod úgy fagy le, hogy kint van az obi, csak úgy lehet visszahúzni, ha újraindítom.

(#1037) Szabcsizz válasza Kobak 27 (#1036) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Lehet,hogy egy fr megoldaná a dolgot. Ha nem,akkor én a helyedben cserét kérnék.

(#1038) ghiottone válasza Kobak 27 (#1036) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az alkalmazások adatait is törölted?
Beállítások - Alkalmazások - Moto Mods, Moto Mod kamera, moto mods kezelő + még a Moto kamera és mindegyiknél a gyorsítótár majd az adatok törlése majd teló újraindítás.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1039) Kobak 27


Kobak 27
tag

Köszi, ez jó ötlet volt. Megpróbáltam, bár most épp előtte is működött. Meglátjuk, remélem jó lesz. Próbálgatom, tesztelgetem, meglátjuk. Másnál nem volt ilyen hiba?

(#1040) zsoltzsolt válasza Kobak 27 (#1039) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De, ez időnként előjön, de pár perc alatt rendbe szokott jönni.

(#1041) Kobak 27 válasza zsoltzsolt (#1040) üzenetére


Kobak 27
tag

Neked is előjön a hiba? Te is most vetted a modot nem?
Nem lenne baj, ha ezt javítaná a Motorola azért...
Ahogy olvastam, a 360as moddal is voltak problémák.

(#1042) zsoltzsolt válasza Kobak 27 (#1041) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én még nyáron vettem. De időnként csinálja ezt. Hamar megszűnik, de azért bosszantó tud lenni.

(#1043) Johny26


Johny26
tag

OFF!!!! Sziasztok. Van egy eladó bontatlan sound modul ha valakit esetleg érdekelne. OFF vége. :R

[ Szerkesztve ]

(#1044) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

(#1045) Szabcsizz válasza zsoltzsolt (#1044) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Na,akkor már nem lehet messze. :)
Ez lesz az utolsó főverzió,amit kap a telefon? Ha jól tudom,6.0-ról indultunk.

[ Szerkesztve ]

(#1046) zsoltzsolt válasza Szabcsizz (#1045) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát igen, nem hinném, hogy az Oreo utánit megkapná, amit nem is tudunk mi az :) Tán Palacsinta?

(#1047) Kobak 27 válasza zsoltzsolt (#1046) üzenetére


Kobak 27
tag

Pedig elvileg ezen kvázi natív android fut, nem tudom, hogy mennyit kell mókolni rajta, hogy megkapható legyen.
Jó lenne azért, ha minél tovább támogatnák, hisz ezért is vettem ezt a telefont.
Ja, a Hasselblad mod most működik, tegnap próbálgattam, akkor jó volt. Pozitív, hogy pl videó közben is lehet zoomolni és élesít is, igaz nem annyira gyorsan, de megteszi.

(#1048) Szabcsizz válasza Kobak 27 (#1047) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szerintem 8.1-et még biztosan fog kapni,plusz biztonsági csomagokat. Utána majd jöhet a custom ROM,hála isten foglalkoznak is vele,vannak jó ROM-ok. Addigra meg még jobbak lesznek.

(#1049) zsoltzsolt válasza Kobak 27 (#1047) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mondjuk lehet, hogy meg fogja kapni, csak ritka, hogy három fő verziót is támogatna egy gyártó.

(#1050) Szabcsizz válasza zsoltzsolt (#1049) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Aki ismeri a Moto frissítési politikáját,az tudhatja. Én nekem ez az első Motom,soha nem is követtem a tevékenységeiket. Ghiottone majd megmondja,ő a szakértő ebben a témában. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.