Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Szabcsizz válasza SP!T (#1300) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pontosan mire gondolsz?

(#1302) ghiottone válasza SP!T (#1300) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Más launchert neki. - Mondjuk Nova. Vagy tap a Google alkalmazásra -> beállítások jobb alsó sarokban -> az ön hírcsatornája -> Hírcsatorna megjelenítése és itt miután a pipát, jelölőt kiveted akkor csak egy üres Google keresőt kapsz.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1303) SP!T


SP!T
addikt

Főoldal gyári launcherrel. Menj bal szélre és Google kereső jön elő egy csomó hülye hírrel.

ghiottone: megcsináltam már és még mindig ott van minden egyéb. Nálam valami bebuggolt, mert régen nem volt ott, csak valamelyik update óta ilyet. Ragaszkodok minden telefonnál a gyári launcherhez. :(

Más: Megvettem ExtremeDigital-ban a másik Moto Z-t feleségemnek. Sajnos benyaltam, mert nem működik a WiFi, csak keres és keres, de nem talál semmit. Viszont közben a weben miután megvettem az van hogy kifutott. Lehet utolsót vettem és cserét sem kapok... :( Na majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1304) Szabcsizz válasza SP!T (#1303) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Kárpótlást esetleg javítást muszáj,hogy adjanak. Még ha utolsó darabot is vetted meg. Gondolom van rá garancia.

(#1305) SP!T válasza Szabcsizz (#1304) üzenetére


SP!T
addikt

Van, kozben elokerult egy es ujra rendelheto volt. :) Allitolag utolso darabra cserelik, tehat ez remelem mukodni fog. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1306) ati888 válasza SP!T (#1305) üzenetére


ati888
senior tag

Ez a wifi hiba ezek szerint elég gyakori probléma. Én is visszaküldtem Németországba múlt hét szerdán, tegnap szóltak, hogy készen van és átadták a GLS-nek. Remélem rendben lesz. Kicsit paráztam a német szervíz miatt, de úgy látszik még jobban is járok vele :).

Kíváncsi lennék magyar tapasztalatokra a szervizeléssel kapcsolatban.

Ati

(#1307) szobimark93 válasza SP!T (#1303) üzenetére


szobimark93
csendes tag

Főképernyőre hosszan bökj rá, Beállítások és Hozzáférés gyors csúsztatással-nál ki lehet venni.
Ha erre gondolsz. :)

(#1308) szobimark93 válasza szobimark93 (#1307) üzenetére


szobimark93
csendes tag

Nekem Z2 Play launcherem van, nem tudom a gyáriban másabb e. :B

(#1309) zsoltzsolt válasza szobimark93 (#1308) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az letölthető valahonnan vagy hogyan tudom megnézni?

(#1310) szobimark93 válasza ghiottone (#282) üzenetére


szobimark93
csendes tag

@zsoltzsolt: Fórumban találtam, ráhivatkoztam, így megtalálod könyebben. :))

@ghiottone: Visszamenőleg is köszi a hasznos tippeket, tartalmakat! :)

[ Szerkesztve ]

(#1311) zsoltzsolt válasza szobimark93 (#1310) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#1312) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

A Dual SIM variáns itt is hybrid slotos, tehát nem lehet két SIM + microSD kombót használni? :O

Üdv,
G.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1313) zsoltzsolt válasza darthsmoke (#1312) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Hát nem.

(#1314) darthsmoke válasza zsoltzsolt (#1313) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi. A fene egye meg... :W
Jól látom, hogy például a Z2 Play tudja ezt?

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1315) ghiottone válasza darthsmoke (#1314) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1316) zsoltzsolt válasza darthsmoke (#1314) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azt nem tudom

(#1317) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

A gyári kamera alkalmazásban mi a különbség a "hdr automatikus" és a "hdr be" között?

(#1318) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1317) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha automatikus, akkor a szoftver a külső körülményeknek megfelelően kapcsolja be, ha "be" akkor minden kép hdr módban készül.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1319) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1318) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#1320) darthsmoke válasza ghiottone (#1315) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi.
Látom, az alzánál kapható, csak kicsit sokallom 125-ért, még a plusz modokkal együtt is, mert azok nekem nem kellenek (kéne viszont battery). El lehet adni ezeket valamennyiért vajon?

Üdv,
G.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1321) ghiottone válasza darthsmoke (#1320) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Biztosan, persze olcsóbban. Én örültem volna, ha augusztusban amikor 130-ért vettem a Z2 Playt adtak volna hozzá valami modot.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1322) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Oreo
[link]

(#1323) Szabcsizz válasza zsoltzsolt (#1322) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Sajnos március előtt nem fog ideérni,van egy ilyen érzésem..:(

(#1324) zsoltzsolt válasza Szabcsizz (#1323) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

(#1325) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Tud valaki gyorsan beszerezhető forrásból jó minőségű üvegfóliát?

(#1326) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Hátha valaki hasonló cipőben jár: Németországba kellett visszaküldeni garanciális javításra a telefont, 1,5 hét alatt visszaküldték (ingyen), javítva, új IMEI-t kapott és 7.1.1 androiddal, gondolom cserélték az egész alaplapot.

Szóval nem kell félni a német szervizeléstől ;)

Ati

(#1327) zsoltzsolt válasza ati888 (#1326) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Jó lenne most már haza szerviz tapasztalatokról is olvasni.

(#1328) Szabcsizz válasza ati888 (#1326) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ennek mind örülünk,de gondolom itthon vásárolt termékek ott nem javíttathatóak. Ha esetleg bármi gond lenne,akkor sokkal inkább oda küldeném mint a TMX-be..

(#1329) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Nem tudjátok, hogy az új Google alkalmazások ikonjain el lehet tüntetni azt a fehér alapot?

(#1330) zsoltzsolt válasza ati888 (#1329) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ha letöltesz valami kompatibilis ikon packot.

(#1331) SP!T


SP!T
addikt

Töltő témában leírnám a tapasztalatom... :D Hátha valaki érdekel, vagy tud nekem újat mondani.

Gyárilag TurboPower töltő van a telefonhoz, ami a gyártói weboldal szerint a QC2.0 telefonokkal kompatibilis gyors töltésre. Tehát ezek szerint képes 5V/9V/12V feszültségre és és max 2A áram erősségre. Ennek ellenére a gyári töltő hátulján csak 5V van feltüntetve. Tehát nekem az volt a gyanúm, hogy ez egy QC2.0 töltő, ami limitálva van 5V-ra (ill ugye max 2A, ez így 10W)

Ki is próbáltam, hogy egy QC3.0 BlitzWolf adapterem mennyivel képest tölteni a Moto Z-t. Végig 5V/2A volt, tehát a telefon önmagában limitálja. Amúgy minden más QC támogatott telefonnal tud 5/9/12V@2A-t a BlitzWolf. De nem is írják sehol, hogy támogatná QC töltést a Moto Z, a töltőjével ellentétben.

A konklúzió számomra, hogy a TurboPower önmagában egy QC alapon működő limitált 5V/2A max töltés.
Amit viszont nem értek, hogy van több QC töltőm, de nem mindegyikkel képes tölteni 5V/2A azaz 10W teljesítménnyel a Moto-t.

Tudom, hogy vannak külön szabványok pl a Samsung-nál, Huawei-nél. De a gyári töltő leírásábán mely szerint az QC2.0 kompatibilis arra enged következtetni, hogy ehhez a TurboPower-hez elegendő egy QC2.0 töltő. Hát marhára nem... Pedig én keresek egy olyan töltőt, ami dual QC3.0 csatlakozós és tölti a Moto Z-t.

Én ezt a Vinsic 36W adaptert vettem, de potyára: [link] A BlitzWolf töltője tökéletes hozzá, megy vele az 5V/2A csak nem dual QC3.0 csatis: [link]

Bocsi, hogy hosszú lett, hátha valaki végig olvassa... :DDD

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1332) ghiottone válasza SP!T (#1331) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igaz nem Z-vel, de nekem ilyen U-green töltőm van, amivel Z2 playt és X4-et is töltünk (bár azok QC3-asak) és minden gond nélkül megy TurboPower. Az irodában egy másik u-green van, ami szintén tudja a Turbo Powert. Lehet neked ezt a dual usb-st kellene kipróbálni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1333) SP!T válasza ghiottone (#1332) üzenetére


SP!T
addikt

Köszi, de ilyen töltőm már van nekem. Az a BlitzWolf, de az is dual. De az QC3.0+2.4A, mint ez a uGreen is. Nekem olyan adapter kellene, amin 2db QC3.0 csatlakozó van és egy egyidejűleg tudja is tölteni a két Moto Z-t TurboPowerrel... :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1334) ghiottone válasza SP!T (#1333) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olyat még nem, láttam. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1335) SP!T válasza ghiottone (#1334) üzenetére


SP!T
addikt

Azt hiszem sikerült kiderítenem a lényeget. Amivel egészen biztosan működik az az USB PD töltők. Azaz Power Delivery. Ennek a csatlakozója minden esetben Type-C. Viszont sehol a világon nem találtam olyan töltőt, amin 2db ilyen csatlakozó van. :DDD Az igényem úgy néz ki egyedüli és kielégíthetetlen. :U

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1336) artos válasza SP!T (#1335) üzenetére


artos
tag

(#1337) SP!T válasza artos (#1336) üzenetére


SP!T
addikt

Sajnos csak az egyik port tudja a PD-t, a Type-C foglalat. :(

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1338) Picco


Picco
addikt

nos nalam is ment vissza a moto z gariba motorolahoz mert elment a BT.
moto uk-tol vettem direktbe. irtam supportnak, 5 perc alatt sikerult lerendezni, kuldtek DHL matricat, masnap jott futar. jol meg is lepett, mondtam neki jojjon vissza hetfon, jott kedden.
meglatjuk mit kapok vissza, telorol vannak fotok. :)

(#1331) SP!T szerintem amit az irodaba vettunk munkatarsammal az tudja, holnap keszitek egy kepet rola. nalam kiirja a turbo charge-ot :K

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1339) zsoltzsolt válasza Picco (#1338) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ha tud ez ilyen kulturáltan külföldön működni, akkor ez otthon miért nem sikerül??

(#1340) Picco válasza zsoltzsolt (#1339) üzenetére


Picco
addikt

azert varjuk meg mi jon vissza mert a moto/lenovo repair center ertekelesi konvergalnak az 1 csillaghoz erosen :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1341) ati888 válasza Picco (#1338) üzenetére


ati888
senior tag

Érdekes, mindig a BT-nál kezdődnek a bajok. Alaplap cserénél, új IMEI számnál vajon a garancia is újraindul?

Ati

(#1342) Picco válasza ati888 (#1341) üzenetére


Picco
addikt

en meg azon h vajon ez osszefuggesbe van e a kis pontokkal es ha azok kozott random rovidzarat okoz valami fem o'jjektum

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1343) SP!T


SP!T
addikt

Nekem a máosdjára cserélt Moto Z-m is gyári hibás. Minden kamera indításnál "a kamera elfoglalt" hibaüzenettel leáll az alkalmazás. Próbáltam recovery-ből nullázni, lefrissíteni minden progit és szoftvert rajta. Semmi nem segített. Így hát feleségemnek végül nem vállaltam be egy harmadikat... Ezek után félek, hogy az enyémmel mi baj lesz. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1344) zsoltzsolt válasza Picco (#1342) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Pontok¿?

(#1345) Szabcsizz válasza zsoltzsolt (#1344) üzenetére


Szabcsizz
őstag

A hátlapon lévő csatlakozókra gondol szerintem.

(#1346) Szabcsizz válasza SP!T (#1343) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Már egy ideje fontolgatom a főzött romokat,de ilyen hibák után inkább nem akarom bevállalni..:D

(#1347) SP!T válasza Picco (#1342) üzenetére


SP!T
addikt

Azért elég csúnya lenne, ha erre nem gondoltak volna. Szerintem első körben mágnesességgel érzékeli, hogy van-e rajta valami. Addig nem hiszem, hogy lenne mit rövidre zárni. De csak gondolom.... :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1348) zsoltzsolt válasza Szabcsizz (#1345) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R
Sose jöttem volna rá :)

(#1349) Benoe77


Benoe77
őstag

Nálam most volt olyan, hogy nagyon gyorsan merült a telefon, a Gmail app volt a ludas. Kijött hozzá egy frissítés, de a listában nem kínálta fel, csak amikor külön rámentem az alkalmazásra a play store-ban.

Frissítettem, azóta jó.

(#1350) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#1349) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem is nagyon gyorsan merül pár hete. De Gmail nálam tiltva, Inbox van helyette.
De lehet, hogy megint visszatérek a Gmail appra. Úgy is mindkettő google termék :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.