Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Szabcsizz válasza ghiottone (#1899) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Gondolom a globális verzió nem sokban fog különbözni ettől. Mert így ez nagy csalódás, marad a Samsung vonal..

(#1902) ghiottone válasza Szabcsizz (#1901) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem úgy néz ki, hogy lesz SD845-ös globál verzió.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1903) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.Lenne egy kis gondom.Vettem egy ilyen telót újonnan kb 1 hónapja.Eddig rajta volt a gyári fólia azért nem tűnt fel a hiba.Van egy szép folt a teló közepén.Ja media marktba vettem itt kinn Ausztriaban.Ti mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1904) Benoe77 válasza wukodlak (#1903) üzenetére


Benoe77
őstag

Ez nem a gyári fóliáról ott maradt ragasztó maradványa? Mert akkor elvileg le kéne jönnie.

(#1905) wukodlak válasza Benoe77 (#1904) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Nem,nem ragasztó.És nem jön le semmivel.Már alkohollal is próbáltam eltávolítani,de semmi.Olyan mintha a vízlepergető réteg ott vastagabb lenne,mert amikor próbáltam lemosni akkor is erősebben látszódott a folt.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1906) ghiottone válasza wukodlak (#1903) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Gyári fólia? Z-re raktak gyári fóliát? Vagy a "szállítási" fóliára gondolsz, amin az infók vannak?
Jó pár moto megfordult már nálam, de ilyet még nem láttam. :( Szerviz szerintem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1907) wukodlak válasza ghiottone (#1906) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Igen,az infós fóliára gondolok.Barátnőmnek vettem szülinapjára,múlt hétvégén volt,addig benn volt dobozában,ezért csak most tűnt fel,hogy valami nem stimmel.
Amúgy már írtam a német supportnak,majd meglátjuk mi lesz.

[ Szerkesztve ]

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1908) ati888


ati888
senior tag

Sziasztok!

Ajánljatok már egy jó kamera alkalmazást, ami auto beállításokkal is normális képet készít, mert ami alapból fent van, attól már hülyét kapok. Egy éles képet nem bír csinálni. Nem akarok semmit állítgatni csak fényképezni.

Köszi

Ati

(#1909) proradeon válasza ati888 (#1908) üzenetére


proradeon
őstag

Esetleg Google Camera Pixel 2 Mod? Én kezdetek óta ezt használom. Korábban írtam róla, hogy miért.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1910) ati888 válasza proradeon (#1909) üzenetére


ati888
senior tag

Ránézek, köszönöm.

(#1911) ghiottone válasza proradeon (#1909) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Force-on kb. 6-7 Google camera appot kipróbáltam. Apkmaniarol a "sima", nem mókolt google camera is felment 5.2-ig, de a vaku érdekes volt. Innen több mókolt gcam-ot is leszedtem, de némelyik már az indításkor összeomlott, több esetében pedig a videofelvétel indításakor leállt az app. A végén pár nappal ezelőtt megtaláltam az XDA Google Camera Port Hub oldalt. Innen az X4-re szánt verziót leszedtem,és úgy néz ki, hogy az összes funkció működik és ha csak lőni kell egy képet, akkor ahogy nálatok a Z-nél itt is szintén jobb a végeredmény, mint a gyárival, bár nem akkora a különbség.
Majd ha időm engedi csinálok összehasonlítást.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1912) Benoe77


Benoe77
őstag

Gamepad-et próbálta már valaki milyen?

(#1913) Lovi24 válasza Benoe77 (#1912) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nekem van,szerintem jó találmány.
Ps emulatorral és Gta San Andreassal játszottam. Kipróbáltam még pár játékot vele : Asphalt, Rayman,Modern Combat. Ezeknél jól működött.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1914) ati888


ati888
senior tag

Sziasztok!

Nagyon recseg a mikrofonom, már zavaró. Hol tudják ezt vajon szakszerűen javítani?

Már nem garanciális a telefon, bár volt egy alaplap cseréje egy fél éve Németországban, nem tudom hogy ez esetben hosszabbodik-e a garancia?!

Ati

(#1915) proradeon válasza ati888 (#1914) üzenetére


proradeon
őstag

Én is próbáltam keresni szakszervízt, de egyszerűen nincs. Nálam az akkumulátor döglődik. 50% alatt zuhanórepülésben merül. :F De egyszerűen sehol nem vállalják a cserét. Én magam meg nem esek neki, mert hőlégfúvó kell hozzá, az pedig már rég rossz.

Azt hiszem következő telefonom vásárlásánál ügyelni fogok rá, hogy cserélhető legyen az akku hőlégfúvó alkalmazása nélkül.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1916) Uzi74 válasza proradeon (#1915) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nálunk is a második Z-ben puszult el az akku szinte pontosan 1 év alatt- 400-500mAh töltést sem tudtam beleszuszakolni, míg az új akksis 2400mAh fölött vesz fel töltést.
Az első ben az akkut a német datrepair cserélte (direktben motorolától vásárolva), a második amazonos volt, választhattam akku csere és pénz vissza között - gondolhatjátok melyiket választottam.

(#1917) Zoltn válasza proradeon (#1915) üzenetére


Zoltn
senior tag

Ja az én akkum is döglődik sajna. 50% alatt már bármikor kikapcsol. :( Nem merem csak az akkus hátlappal használni.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1918) ghiottone válasza proradeon (#1915) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Abból sajna már nem nagyon van.
Ha kell van ismerős szervizes, aki szerelt már pár Motorolát. Z Play is volt nála. Írj vagy írjatok privátot.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1919) Benoe77 válasza Zoltn (#1917) üzenetére


Benoe77
őstag

Az enyém is most van emiatt szervizben Németországban, még garis.
Azt írták a Motorola cseszte el, hogy belerakta a turbopower-t, ez a vékony kialakítás nem bírja elvezetni a plusz hőt. (Más, nagyobb eszközökben jól működik). Mondjuk én direkt nem a saját töltőjével töltöttem, hanem egy kisebb teljesítményűvel, de így is meghibásodott.
Az újabb telefonokban már más technológia működik.

(#1920) Zoltn válasza Benoe77 (#1919) üzenetére


Zoltn
senior tag

Felbuzdultam, rendeltem ebayről akksit meg ragasztót hozzá, kicserélem itthon. :U

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1921) ghiottone válasza Benoe77 (#1919) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én valahogy úgy gondolok már egy ideje az 1. genes Z-re mint egy prototípusra.

Amúgy kár, hogy a Z3 nem jelenik meg - legalábbis Németországban ez évben már nem lesz csúcskategóriás Z, így gondolom akkor az EU-ban sem. Marad a Verizonnak a 4/64-es és Kína megkapta a 6/128-ast a közép- és a felső kategória határán.
Új Modok se jöttek az IFA-ra + Fura, hogy nincs 845-ös telefonjuk eddig... bár azt olvastam, hogy a középkategóriában akarnak teret nyerni, ami a G6 és az E5 szériával jól alakul, valamint a "moto" vonaltól elkülönített "one" vonal fogja ezt még segíteni. Bár a sima One árban viccesen sok lett 300 euróért, a One Power pedig eddig India only + a Kínai verzió - P30 Note - értékesítése is elindult ma (átszámolva a 4/64 - 250, a 6/64 pedig 290 euró).

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1922) Benoe77 válasza Uzi74 (#1916) üzenetére


Benoe77
őstag

Te tudtad követni a javítás státuszát a Datrepair oldalán? Azt írjek IMEI és irányítószám megadásával lehet belépni, de a magyar irányítószámmal nem megy...

(#1923) Uzi74 válasza Benoe77 (#1922) üzenetére


Uzi74
senior tag

Én tudtam, bár német címmel. Egy pár napig nem volt semmi status, aztán megindult.

(#1924) Benoe77 válasza Uzi74 (#1923) üzenetére


Benoe77
őstag

Épp ma érkezett meg, uh. már nem kell követnem...

(#1925) Kobak 27


Kobak 27
tag

Ha valaki idő közben túl van egy akkumulátor cserén, akkor ne tartsa magában a tapasztalatokat, mert kezd nálam is nagyon égető lenni a kérdés, mivel ma éppen 56%-os akkunál kapcsolt ki a telefon, majd 2%...Amúgy az LDCFixnél (Alllee) megkérdeztem, hogy mit szólnának egy Z-hez, azt mondta, hogy csak saját felelősségre, és 12e Ft. De ehhez kellene szerezni akkut, meg valakit, aki bevállalja és nem teszi tönkre.

(#1926) Benoe77 válasza Kobak 27 (#1925) üzenetére


Benoe77
őstag

Én éppen most, de még garanciális volt, Németországba küldtem ki.

[ Szerkesztve ]

(#1927) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#1926) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Onnan is vetted?

(#1928) Benoe77 válasza zsoltzsolt (#1927) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen, személyesen.

(#1929) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#1928) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

OK, köszi.

(#1930) Zoltn válasza Kobak 27 (#1925) üzenetére


Zoltn
senior tag

Alig várom, hogy megérkezzenek a cuccok hozzá. Itthon nekifeszülök, és ha elbaszom, hát így jártam, a nagy akupakk nélkül kb használhatatlan már a telóm. :(

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1931) ati888 válasza Zoltn (#1930) üzenetére


ati888
senior tag

Mit rendeltél hozzá és honnan? Én a hangszórót cserélném ki, mert nagyon k@ki. Van róla videó a youtube-on, de még nem szántam rá magam.

Ati

(#1932) Zoltn válasza ati888 (#1931) üzenetére


Zoltn
senior tag

https://www.ebay.ca/itm/292624979579
https://www.ebay.com/itm/183290116276

"Music is your only friend. Until the end!"

(#1933) ati888 válasza Zoltn (#1932) üzenetére


ati888
senior tag

Köszi.

Az utóbbi a ragasztó ugye? Jó megoldásnak tűnik. Rendelek én is egy ilyet és egy hangszórót is, mert nem jó az enyém. Aztán nekiesek egyszer. Az akksimat cserélték már garanciában, de inkább rendelek egyet. Többféle márka van, melyiket szabad vajon megvenni?

Üdv

Ati

(#1934) Kobak 27


Kobak 27
tag

Na, most lett elegem. Most már fél naponta kikapcsol, ma éppen 55%-ról kapcsolt ki.
Kell rendelnem akkumulátort és valakivel berakatom. Ez így kezd használhatatlan lenni, pedig a telefon nagyon jó. Csak e miatt nem akarok telefont cserélni, mert nekem nem nyújtana semmi pluszt egy új, méregdrága telefon.
Melyiket kell venni ezek közül?[link]
Sikerült azóta valakinek kicserélnie?

(#1935) SL-27 válasza Kobak 27 (#1934) üzenetére


SL-27
tag

Ez engem is nagyon érdekelne. Ma este 30%-nál lőtte ki magát a Z.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#1936) gocsi


gocsi
csendes tag

Sziasztok!
Cserélt már valaki kijelzőt?
Meg szabad venni az utángyártott kijelzőt hozzá?
(A gyári ~46.000Ft ha egyáltalán rendelhető, az utángyártott ~24.000Ft)

Élni születtünk, nem az életre készülődni.

(#1937) Kobak 27


Kobak 27
tag

Sziasztok!

Leírom a tapasztalatomat, hátha másnak is segítség lesz.
Sokan küzdünk a telefonnal, pedig nagyon jó kis készülék, de előjöttek hibák, valamint ugye az akkumulátor.
Nekem is már annyira akut volt a probléma, hogy használhatatlan volt a telefon. Ki akartam cserélni benne az akkumulátort, de akivel beszéltem azt mondta, írjak le hibákat és küldjem vissza a telefont.
Én a T-mobiletól vettem, ott ugye 1 év garanciát adnak rá.
Felhívtam a Lenovo szervízt, ahol IMEI szám alapján megnézték, hogy a készülékre valójában 2 év garancia van.
Azt tanácsolták küldjem el a TMX-hez szervizeltetni.
Írtam a TMX-nek, csatoltam a számlát majd jött egy MPL futár, aki plombált dobozban elvitte a telefonom (előtte persze teljes reset).
Ez volt szerdán délben. Azt írták 5-30 nap a javítás.
Ma reggel kaptam egy sms-t, hogy a futár egy csomagot hoz nekem...
Átvettem és egy vadonat új Moto Z2 force volt benne.
Szóval akinek nem járt még le a 2 év érdemes futnia egy kört.
Délután beüzemelem a Z2-t és elkezdem tesztelni, csak egy fóliát kell rá gyorsan vennem.

Ez a rövid sztori, remélem tudok segíteni vele 1-2 fórumtársnak.

(#1938) zsoltzsolt válasza Kobak 27 (#1937) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam még tavasszal volt ez a sztori, de ott még ezt nem lépték meg 😡

(#1939) ghiottone válasza Kobak 27 (#1937) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1940) Zolás válasza Kobak 27 (#1937) üzenetére


Zolás
addikt

Bakker, az enyim német számlás, gondolom nem szervizelik itthon...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1941) ghiottone válasza Zolás (#1940) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Olasz amazonról vett X4-et is cseréltek miután a Lenovo ügyfélszolgálat odairányította kollegát. Ő 4/64-es verzió helyett egy 3/32-est kapott volna, de a végén 4/64-es Z3 Play lett. Szóval korrektül cserélnek mostanában.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1942) Kobak 27 válasza ghiottone (#1941) üzenetére


Kobak 27
tag

Én is jobbat kaptam végül, mert 64/6 gigás készüléket kaptam, a force részt nem is nézve. Nekem ez is nagy előny, hogy végre vízálló a cucc, mert így kevésbé kell odafigyelnem. Viszont nagyon gyorsan kell vennem képernyővédő fóliát.
Nekem ez így nagyon korrekt eljárás volt, én most örülök, mint majom a farkának. Még frissítem a cuccot, most megy fel a szeptemberi frissítés, utána elkezdek beköltözni. Az akkura nagyon kíváncsi leszek.

(#1943) ghiottone válasza Kobak 27 (#1942) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ácsi, a Force nem vízálló :( , csak p2i nano védelem van rajta mint a többi Motorolán. Egyedül az X4-nek van IP68 védettsége a mostani Motok közül. Fóliából Brotect airglass a legjobb - minden más kuka. Aksi jobb lesz, mint a Z-n volt ;)

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1944) Kobak 27 válasza ghiottone (#1943) üzenetére


Kobak 27
tag

Jogos, igazad van. Mindegy, evvel együtt örülök nagyon. Fóliát amazonról?

(#1945) Lovi24 válasza Kobak 27 (#1944) üzenetére


Lovi24
senior tag

Ebay-ről , pár nap alatt itt van,és ez nagyon vékony üveg.

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1946) ati888 válasza Zolás (#1940) üzenetére


ati888
senior tag

Nem, nekem is ki kellett küldeni, de megcsinálták hamar. Februárban kicserélték az alaplapot is, kaptam új IMEI számot is, de megint kezd problémázni, gyakran elfeketedik a képernyő hívásnál és nem tudom sehogy felvenni, az ujjlenyomat érzékelő gyakran nem működik, aztán megjavul, de a legzavaróbb a halk és nagyon recsegő hangszóró, amitől már idegbajt kapok.

Most leírom ezeket a német szervíznek, kíváncsi vagyok mit írnak rá, az alaplapcserével a gari hosszabbodott-e?

Ati

(#1947) Zolás válasza ati888 (#1946) üzenetére


Zolás
addikt

Nálam csak az akksi gyengébb mint szeretném. Elég sokat nyomkodom az igaz.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1948) ati888


ati888
senior tag

Sziasztok!

Olyan személyt keresek, aki Németországban tartózkodik és megtenne nekem egy apró szívességet. Nevezetesen meg kellene nézni a telefonom IMEI száma alapján, hogy még garanciás-e? Sajnos magyar címről nem tudom megnézni.

Ha valaki tud segíteni írjon egy privit legyen szíves.

Üdv

Ati

(#1949) ati888


ati888
senior tag

Segített egy fórumtárs, megnézte német oldalról és ezt kapta:

Ezek szerint akkor még garanciális a készülék, ugye? Másfél éves kb, de februárban volt egy alaplap csere, amikor új IMEI számot is kapott.

Ati

(#1950) ghiottone válasza ati888 (#1949) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2 év a garancia. :K

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.