Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Picco válasza zsoltzsolt (#750) üzenetére


Picco
addikt

tolti magat az is, de lehetoseg csak kulon a modot is tolteni.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#752) zsoltzsolt válasza Picco (#751) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Valahogy az volt a fejemben, hogy csak külön lehet tölteni, az nem, hogy telefontöltése közben a modot is tölti.

[ Szerkesztve ]

(#753) artos


artos
tag

Nem hozott javulást a frissítés 4G ügyben. Jövő héten felkeresem a TMX-t.

(#754) zsoltzsolt válasza artos (#753) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Majd írj róla, hogy mi történt!

(#755) Simple Mind


Simple Mind
csendes tag

Sziasztok! Bluetooth problémával találkozott valaki mostanában? Talán a legutóbbi android frissítés óta nem tudom bekapcsolni a BT-t. A BT bekapcsolásnál a "csúszka-pötty" nem vált zöldre, átlátszó szürke marad. Többszöri gyári viszaállítás sem segített, lehet azért, mert nem a megvásárláskori op. rendszerre áll vissza, hanem a már frissített 7.1.1-re. Van valakinek ötlete? Ja a G4 probléma nem javult nekem sem. Köszi, előre is.

[ Szerkesztve ]

(#756) zsoltzsolt válasza Simple Mind (#755) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam - szerencsére- ezek nem jelentkeznek. Bár nálam folyamatosan be van kapcsolva a bt az órám miatt, de ha pl bekapcsolom a bt fülest simán, egyből átvált rá.
4g mindig jó volt szintén.
De gondolom rajtad ez most nem segít. Előttem szóló - artos - beadta végül szervizbe, lehet ez lesz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#757) zsoltzsolt válasza artos (#753) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mms szolgáltatás be van kapcsolva nálad?

(#758) Simple Mind válasza zsoltzsolt (#756) üzenetére


Simple Mind
csendes tag

Köszönöm a választ. Na éppen a szervizt szerettem volna kihagyni. Ma beszéltem a hellyel, ahol vettem és kérték, hogy juttassam el hozzájuk, s szervizbe küldik. 2-4 hét minima... Esetleg szerinted érdemes várnom egy következő frissítésig? Androidra és/vagy MOTO-ra?

(#759) Simple Mind válasza Simple Mind (#758) üzenetére


Simple Mind
csendes tag

Még annyit, h én úgy emlékszem, a 4G probléma a pár hete megjelent "nagy" Android frissítés után, a BT pedig a minapi frissítést követően nem működik...

(#760) Uzi74 válasza Simple Mind (#759) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nincs betelve´vagy majdnem betelve esetleg a háttértárad? Nekem akkor volt egy másik moto-val bluetooth gondom.

(#761) ghiottone válasza Simple Mind (#759) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Bluetooth probléma esetén - nézd meg ezt, hátha segít.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#762) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

4g problémára mintha azt olvastam volna, hogy az mms szolgáltatás letiltása okozhat gondot.
De az hol van? :) (bár nálam se bt, se 4g gond, kopp-kopp-kopp)

(#763) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Csak nekem új vagy a hangerő gombok eddig is exponáló gombként funkcionáltak fényképezés esetén? :)

(#764) Benoe77 válasza zsoltzsolt (#763) üzenetére


Benoe77
őstag

Eddig is.

(#765) ghiottone válasza zsoltzsolt (#763) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Egy ideje már benne van a Moto camera appban, csak nem figyeltél fel rá. ;)

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#766) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#764) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R Neked is (#765) ghiottone
Csak most zenehallgatás közben fényképezni akartam, hangerőt meg levenni és össze meg vissza exponálgattam :D

[ Szerkesztve ]

(#767) Benoe77


Benoe77
őstag

Itt a szeptemberi frissítés, állítólag javítja az sd kártya hibát:

[link]

(#768) Lovi24 válasza Benoe77 (#767) üzenetére


Lovi24
senior tag

Milyen probléma volt az sd-vel? Nekem egy 128-as kingston van a telóban és eddig nem volt semmi baj

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#769) darnyi válasza Lovi24 (#768) üzenetére


darnyi
tag

Nekem volt egy micro sd kártya amit nem kezelt hanem folyamatosan újraindult, de az egy kínai noname kártya volt így annak tudtam be. Bár munkatársam Sonyjába vígan elvan.

Azt meg tudnátok mondani, hogy a micro sd helyére micro Simet is tehetek? Mert már olvastam erről ezt is, azt is.

[ Szerkesztve ]

(#770) Simple Mind válasza Uzi74 (#760) üzenetére


Simple Mind
csendes tag

Köszi, biztosan nincs, szinte szűz.

(#771) Simple Mind válasza ghiottone (#761) üzenetére


Simple Mind
csendes tag

Köszi, nem segített sajnos.

(#772) artos válasza zsoltzsolt (#756) üzenetére


artos
tag

MMS apn be van állítva. Nem adtam be még szervizbe, mert semmi konkrétumot nem mondtak. Kérdeztem hogy valaki jelentkezett e ilyen hibával, de nem válaszoltak rá. Nem nagyon akarom több hétre beadni ha nem muszáj, illetve ha nem kell, nem szeretném ha hardveresen hozzá nyúlnának.

(#773) Uzi74 válasza darnyi (#769) üzenetére


Uzi74
senior tag

Attól függ a dual sim-es verziód van-e vagy nem, illetve ha nem dual simes akarod-e rootolni és bűveszkedni vele - elvileg lehet engedélyezni.

(#774) Kruso77


Kruso77
kezdő

Ip védettséget kapott a készülék? Köszi

(#775) Uzi74 válasza Kruso77 (#774) üzenetére


Uzi74
senior tag

Csak valami nano bevonatot, nincs hivatalos IP minősítése

(#776) mogyorosi55


mogyorosi55
tag

Sziasztok
Szerdán veszek ilyen telefont a B20 számomra nagyon fontos lenne van rá megoldás azon kívül, hogy nem hagyom frissülni a készüléket ( feltéve ha rákérdez, hogy szabad-e)?

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#777) Picco válasza mogyorosi55 (#776) üzenetére


Picco
addikt

szompolygunk :DDD :P

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#778) Lovi24 válasza mogyorosi55 (#776) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nálam például nincs gond, a B20 simán megy Szolnokon és Jászfényszarun is. Itt használom a telót általában. Legfrissebb 7.1.1 van rajta.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#779) Benoe77 válasza Lovi24 (#778) üzenetére


Benoe77
őstag

Nálam is minden ok.

[ Szerkesztve ]

(#780) Uzi74 válasza mogyorosi55 (#776) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nálam is működik a B20 a legfrissebb 7.1.1-en. Szerintem hagyd azonnal frissülni, aztán ha gond van állj el a vásárlástól.

(#781) Benoe77


Benoe77
őstag

"Szavazzatok", hogy legyen Night Display az Oreo-ban:

[link]

Hátha beleteszik.

Más: írtam, hogy nekem most minden jól működik, viszont kollégám vett egy kétkártyás változatot, neki nem megy a bluetooth kihangosítás. Zenét tud rajta hallgatni, összekapcsolódik kihangosításra is, csak nem működik, nem hall semmit, őt sem hallják. Ugyanazzal a BT eszközzel az enyém megy. Safe mode-ban sem, FR-t még nem próbálta. Ha attól sem jön helyre, mondtam neki, hogy vigye vissza oda, ahol vette első körben.

Itt azt írják, a szeptemberi frissítés mindenféle gondot megoldott, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#782) Benoe77 válasza Benoe77 (#781) üzenetére


Benoe77
őstag

Hát kollégámnak nem oldotta meg, igaz, hogy a srác 1188.8MB-os méretet ír, nekünk meg csak 100MB-ot.

(#783) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#782) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szavaztam :)
Mi 1188,8?

[ Szerkesztve ]

(#784) Benoe77 válasza zsoltzsolt (#783) üzenetére


Benoe77
őstag

A retapac telefonokra is megjelent az NPL26.118-20-5 számú szeptemberi frissítés, de nekik 1188MB-os az ota fájl. Ott állítólag egy csomó problémát orvosol. (merülés, melegedés, bt, wifi)

Nálunk ugyanezen számú frissítés csak 100MB, és kollégám BT hibáját biztosan nem orvosolta.

Viszont ha az ota link generátorba átírom retapac-ra a channelt, ugyanúgy egy 100MB-os fájl jön le, nem értem, hogy akkor melyik ota 1188MB?

[ Szerkesztve ]

(#785) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#784) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

A méretét utólag meg tudom nézni?

(#786) ghiottone válasza Benoe77 (#781) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én is "szavaztam" - tényleg nagyon hasznos és remekül is működik a kék fény szűrése, kár lenne ha itt kimaradna.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#787) Benoe77 válasza zsoltzsolt (#785) üzenetére


Benoe77
őstag

Ha tudod a korábbi verziószámot, és beírod az OTA Link Generator Tool-ba, akkor elvileg letölthető, én legalábbis így néztem.

Nekem ezekre a 100mb-os fájlt hozta:

model=XT1650
sv=Blur_Version.26.201.1.griffin.retail.en.US
carrier=reteu

(#788) Benoe77 válasza Benoe77 (#784) üzenetére


Benoe77
őstag

Asszem rájöttem: úgy néz ki mi is ugyanazon a verzión vagyunk most, mint a retapac, csak más ugrásokkal jutottunk idág: nekünk a kettővel ezelőtti frissítés volt 1189MB, azóta kaptuk az augusztusi meg a szeptemberi "kis" patch-eket.

Ők meg most egyben kapták a 7.1.1-et, amiben már benne van a szeptemberi patch is.

(#789) Benoe77


Benoe77
őstag

Itt és ilyen formában várják a visszajelzéseket azoktól, akiknek 4G/Volte problémájuk van.

(#790) zsoltzsolt válasza Benoe77 (#788) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi az infót!

(#791) artos válasza Benoe77 (#789) üzenetére


artos
tag

:C Én kb. 2 hónapja elküldtem nekik, semmi válasz, semmi megoldás. Ennyit a Motorola probléma megoldó képességéről. Ennyi idő alatt egy banán köztársaságban egy kisebb stadiont felhúznak.

(#792) Benoe77 válasza artos (#791) üzenetére


Benoe77
őstag

Küldd el mégegyszer, mit veszíthetsz?

Amúgy még mindig fennál a hiba, az utolsó ota frissítés után is?

(#793) artos


artos
tag

Holnap megyek újra Pestre, majd kiderül változott e valami.

(#794) mogyorosi55


mogyorosi55
tag

Megvettem ma a telefont. Frissítettem és kb a 2. rendszer frissítés után nem talál wifi-t. És jelzi, hogy van új frissítés csak éppen wifi kell neki :( Ha bekapcsolom a wifi-t akkor kb 2-3 perc után ujraindul a készülék. Találkoztatok már ezzel a hibával? Ja plusz poén, hogy kikapcsolni sem hajlandó csak írja, hogy leállítás és pörög a karika kb 10 perc is kevés neki a kikapcsoláshoz :)

[ Szerkesztve ]

Vedd félvállról az életet és légy boldog! Szard le az elvárásokat a korlátokat! Különben hamar bele döglesz!

(#795) Benoe77 válasza mogyorosi55 (#794) üzenetére


Benoe77
őstag

Hát, inkább visszavinném a helyedben.

(#796) Lovi24 válasza mogyorosi55 (#794) üzenetére


Lovi24
senior tag

Resetet próbáltad?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#797) Picco válasza Lovi24 (#796) üzenetére


Picco
addikt

kollega probalt mindent(wipe cache, factory reset), szetneztem XDA-n is, eleg sokaknal feltunt az 1GB + frissites utan, valamelyik particio, talan a modem mondja be az unalmast a frissites soran.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#798) Lovi24 válasza Picco (#797) üzenetére


Lovi24
senior tag

Bíztató.... :F

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#799) Picco válasza Lovi24 (#798) üzenetére


Picco
addikt

ne is mondd, par honapja voltam otthon es hetvegi laza iszogatas kozben vetett szemet ra, ajanlottam is kedvezo ara miatt joszivvel, hiszen nekem eddig kb SEMMIlyen anomaliam nem volt meg eddig a keszulekkel, de amig elert hozzam motorola.co.uk-nel leadott rendeles teljes rendeles tartalma, addig en is meg paran az ugyfelszolgalattol is beleoszultunk. :W :DDD

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#800) Benoe77 válasza Picco (#797) üzenetére


Benoe77
őstag

Amit valszeg egy teljes firmware felírás megold, azt meg csak szervízben tudják, mert a moto még nem adta ki az image-ket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.