Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) acura13 válasza Rigormortiis (#10) üzenetére


acura13
aktív tag

Szia

és egy normál használatu telefonnál miben nyilvánul meg ez a 10 000 Antutu pont?? (nem játék !!)

Javaslom sok forumtársnak olvassatok figelmesen ! Többen leirtuk hogy 170 az ára az Expansyson..a tesztelok nem tudták ezt még ezek szerint.-)) 199? röl indult (UK verzio) majd jelenleg 171?? mekkora áresés??
Akksija amugy normál használattal lazán 1,5 nap..Persze ha játsszol vele, és egyebek, akkor nem lesz ennyi...Modokban sincs igazatok..van hozzá minden, pl ebay.......
Az elöttem szolo igazat mondott, valoban sok külföldi teszten teljesit nagyon jol a kamera, persze nem tökéletes, de akkor fényképezöt veszek nem telefont...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#52) maximilian4 válasza no more (#44) üzenetére


maximilian4
addikt

Lényegtelen hogy támogatja-e vagy sem. Nem telefon függő, hanem android függő, és elméletben hiába támogatja, ha fizikailag nincs ilyen kártya.

Amúgy mégegyszer idézem a mondatot:

"...és akinél van egy 2 terabájtos microSD kártya, ..."

Mégis kinél lenne?

Maxi

(#53) Juhaszatti válasza maximilian4 (#52) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A lényeg hogy akár akkorát is beletehetnél, ha 2 hét múlva kidobna egy olyat az egyik gyártó.

(#54) Integrale válasza maximilian4 (#52) üzenetére


Integrale
veterán

A Sandisk jovore dobja piacra a 2 TB-os Micro SD-t.

"Bad reklám is reklám too"

(#55) TTTotya válasza Juhaszatti (#53) üzenetére


TTTotya
senior tag

Külsejét tekintve én a tetszett tábort gyarapítom. Aztán itt vége... kamera, akksi, füles, kábel, csatlakozó, hangszóró mizéria... ez sem 230-ért, sem 170-ért nem kell... nekem.

(#56) maximilian4 válasza Integrale (#54) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez a teszt, mint az összes többi is, a jelen helyzetre tekintettel íródott. Eleve nincs is értelme jövőbeli feltételezésekre figyelemmel bármit is írni, mert az már nem objektív, ami jövőre lesz az most nincs, és nem is 100% hogy jövőre lesz. Akkor biztos amikor már kézzel foghatóan, szemmel láthatóan létezik. Tehát olyat írni hogy akinél van 2 terabájtos microSD, az arra is telepíthet, szerintem baromság, mert nincs senkinél. De ez csak egy észrevétel volt.

Amúgy valami forrást tudsz dobni?

Mert rákeresve gugliban csak 1 terabájtos sandisk prototípusról találtam híreket, de az sem microSD, hanem SD kártya. És a megjelenés dátuma is várható ára nem ismert...

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#57) no more válasza maximilian4 (#56) üzenetére


no more
addikt

Azért valljuk be igazat beszélsz, de ennyire nem kell felkapni a vizet. Lehet, hogy Bone csak poénkodott, ennyi.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#58) Cifu válasza acura13 (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Olcsobb az One Plus 3T?...
na ja..csak Full Hd....

Aham. Ebben az egyben gyengébb. Mert amúgy erősebb SoC, másfélszer több memória, 2x/4x nagyobb belső tárhely, 3400mAh-s akkumulátor, ja, és azon van füles kimenet.

Szóval az összevetés teljesen jogos, mivel per pillanat a Oneplus 3T a flagshipeknél az egyik fő ár/érték bajnok. A Moto Z pedig fel tud mutatni vele szemben egy QHD kijelzőt és a moduláris rendszerét, nem picit drágábban. Hátőizé...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#59) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Szerintem ez a moduláris felépítés nem rossz ötlet és támogatom is a dolgot. Pont azért nem lehet tökéletes telefont csinálni mert mindenkinek más a fontos. Ha sikerülne valamelyik gyártónak kihoznia egy olyan készüléket ami tényleg személyre szabható és ne adj isten még a későbbiekben modernizálható is ( pl cserélhető központi modul új SOC-al és rammal ) akkor nagyot kaszálhatna ( persze az igazán nagy húzás az lenne ha ezek szabványossá válnának ). Ez lehet hogy még sokáig nem valósul meg de ha jól emlékszem valaki annó próbálkozott már a dologgal ( külön modul volt a "központi egység", kijelző, akku, kameramodul, multimédiás modul ).

Ez a telefon még nem moduláris, max bővíthető...

A moduláris telefon valahol itt kezdődik illetve kezdődne:

https://www.wired.com/2014/04/google-project-ara/

[ Szerkesztve ]

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#60) bazsc20ne válasza ghiottone (#34) üzenetére


bazsc20ne
tag

Pedig az nagyon jo dolog, csak kellenek hozza az infra szenzorok. Nekem nagyon hianyzott az X Play-bol, orulok, hogy az X Force-ban van. :)

(#61) Cifu válasza Csapo83 (#59) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én is nagyon vártam az ara-t, aztán tessék, kukázták.

Abból a szempontból lehet igazuk van, hogy az átlag felhasználó nem fogja a SoC-ot és a képernyőt cserélgetni. A hátlap cserélgetése úgy, hogy abban lehet plusz aksi, hangszóró, tárhely, még kamera, anyámkínyja, talán emészthetőbb az átlag felhasználóknak - látod Bone is rajongója lett.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#62) bazsc20ne


bazsc20ne
tag

Annyit meg hozzatennek, hogy a kiallo kamera nem veletlen es a vastagabb Force es a meg vastagabb Play eseteben pont ugyanannyit all ki, mivel az tartja felul a modulokat.

(#63) maximilian4 válasza no more (#57) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem kaptam fel a vizet, én is tudom jól hogy igazából nem sok jelentősége van a dolognak.

Maxi

(#64) Csapo83 válasza Cifu (#61) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Az igaz hogy az átlag felhasználók nem fognak bele ilyen műveletekbe de ha egy cseppet is belegondolunk akkor az ilyen 200-300 ezer közti készülékeket nem is ők veszik meg évente.

Szerintem a gyártók sem fizetnének rá mert pl egy új kameramodul vagy egy új SOC modul cserére könnyebben és gyakrabban rá lehetne venni a felhasználókat. Nézd meg a PC piacot. Több gyártó és több termék amiket kombinálva ki lehet alakítani a számodra megfelelő rendszert. Pl van aki a kamerákért van oda és nagyon magasról tesz a kijelzőméretre, másnak a kijelzőméret a fontos és az akkuidő de a kamerával szemben nincsenek nagy igényei ( pl tartalomfogyasztáshoz ).

Érdekes gondolatkísérlet lenne ha leírnák páran hogy mi is lenne a tökéletes telefon nekik ( ésszerű keretek közt, a jelenleg piacon lévő részegységekből ), és szerintem nagyon kevesen találnának a piacon olyat ami tudja amire szükségük van de nem kell plusz költségbe verniük magukat olyan funkciókért amiket nem vagy csak alig használnak.

[ Szerkesztve ]

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#65) artos


artos
tag

Nem tudom miért húzza le mindenki a kameráját. Szerintem jobb képeket készít mint a tavalyi Style, és azt az egyik legjobbnak tartották tavaly. Igaz hogy nem olyan részlet gazdag mint az 21 mpx-el, de sokkal jobb a dinamikája. Egy Samsung, Iphone se készít jobb képet, akinek meg jobb képminőség kell vegyen egy Milc gépet külön. Egyenlőre egyik telefon fényképezője se csinál olyan minőségbe fotót. Én a Pixel és a Z között vaciláltam, de amikor az árát bejelentették a Pixelnek, inkább ezt választottam, és nem bántam meg.

(#66) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon tetszett a teszt. Tök jó hangulata volt Bone123-nak ez tisztán kivehető. A végén viszont nem tetszik, hogy egy másik telefon van felmagasztalva és ez a másik miatt lehúzva.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#67) MrPetya19 válasza acura13 (#51) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az a helyzet, hogy ők mindig is a hivatalos forgalmazói árat szokták megmondani, ha van ilyen.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#68) ghiottone válasza bazsc20ne (#62) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amúgy érdekes, hogy a Z vékonysaga miatt a kamera sziget jóval vastagabnak tűnik, mint a Playnél, pedig a hatlapot rápattintva itt is síkban, vagy minimalisan alatta(bentebb) lesz.

A végén még kipróbálod a Z-t. ;)

MrPetya19: de azért párszor előfordul, hogy megemlítik más beszerzési csatornán keresztüli árakat is. Itt se ártott volna.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#69) .DLL


.DLL
veterán

A Moto mindig is tudott szép (vagy extravagáns) telefonokat készíteni, és itt a légies vékonyság szép, de igazából semmi eget rengető. Gondoljunk csak a Gionee Elife S5.1-re, ami egy leheletnyivel még vékonyabb is volt, nem lóg ki a kamera, semennyire sem, inkább beljebb van, az üveg mögött, és természetesen ott a 3,5mm-es Jack aljzat is, mert akkoriban még nem tudták, hogy ezt le is lehet hagyni egy csettintésre... Erről ennyit.

Az előlap meg csak simán sután néz ki, borzasztóan sok a kihasználatlan síkság, a négyzet alakú home gomb is hogy néz már ki, teljesen disszonáns ebben az összképben. Máshol, más készüléken lehet hogy passzolna a dizájnba de itt nagyon félrement. Az ujjlenyomatolvasóra is lehet mintát tenni, mint ahogy sok gyártó bevonattal, festékkel látja el, így simán lehetett volna ez egy kör alakú Moto logó, és akkor a felirat is elhagyható lett volna, ezzel csökkentve az alsó káva magasságát.

Próbálkozásnak nem rossz, de ártól függetlenül is mást választanék, viszont a modulos megoldás kifejezetten tetszik.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#70) bazsc20ne válasza ghiottone (#68) üzenetére


bazsc20ne
tag

Barmi lehet meg, de egyelore a dual sim helyett a pixel+iphone7 kombo a csabito. Mondjuk elotte meg kell gyoznom magam, hogy le tudok mondani a sok eve megszokott moto feature-okrol. :)

(#71) bazsc20ne válasza .DLL (#69) üzenetére


bazsc20ne
tag

Ujra: a kamera direkt all ki, nem azert, mert igy sikerult megoldani. ;)

(#72) .DLL válasza bazsc20ne (#71) üzenetére


.DLL
veterán

Ja értem, azon a hsz-en átsiklottam és a tesztben erről nem esett szó. Akkor ennél a gyártónál ez az ára a modularitásnak. Kényelmes az ő részükről... két kisebb lyuk fémből a sarkok vagy szélek közelében sokkal komfortosabb lett volna (olyasmi mint alul középen) De úgy agyalni kellett volna, hogyan süllyesszék be a kamerát kevesebb mint 6mm-be, amit megértek, mert van a mernökóráknak is egy megtérülési faktora, ráadásul itt OIS-es kameráról van szó, szóval kényelmesebb volt így elhelyezni, az meg, hogy ez nekem nem tetszik, egyéni szoc. probléma. :) A Jack csatlakozó lespórolása viszont szerintem nem az.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#73) acura13 válasza Cifu (#58) üzenetére


acura13
aktív tag

Szia

számomra igenis lényeg a QHD.....amugy ha el akarsz jutni A-B-be, mehetsz autoval vagy lovaskocsival is ..nemde?.-)
Akksija az Én használatommal 1,5 nap, a régi Droid turbom a 3900-as akksival sem volt szenzácios....
tárhelyem a 32 Gb-bol folyton szabad tizenpár giga, .+ha akarom bövithetö.....
Zenét kocsiban hallgatok, nem telefonon, amugy adtak hozzá USB-C-füles átalakitot......
Viszont a gesztusvezérlés, touchless controll, a minöségi összeszerelés, a név !...az azonnali frissitések, a tesztöl függetlenül mégiscsak jo kamerája, sokkal többet jelet számomra...
a 820-821 Snapi.....leirtam mi a különbség:-))

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#74) UnA válasza acura13 (#73) üzenetére


UnA
Korrektor

Rossz hasonlat, mert a QHD / FHD az már csak minimális különbség a normál használat során.

(#75) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Kár a gyenge aksiért. Ha 3300mAh-t belerakták volna, akkor jó lenne (feltéve, hogy az árát nem nézzük)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#76) #16820480 válasza .DLL (#72) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom mi a baj a kidudorodó kamerával. Most ilyen van a telefonomon, de észre sem venni napi használat során, semmi különbséget nem érzek az előzőekhez képest, ahol síkban volt. A jack hiánya tényleg nem olyan kényelmes, de fog az ember egy BT fülest, és viszlát :)

(#77) MrPetya19 válasza .DLL (#72) üzenetére


MrPetya19
addikt

Csak, ha szintben van a kamera, akkor szinte minden modnál lesz egy olyan csúnya lyuk, mint pl a JBL modnál.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#78) MrPetya19 válasza #16820480 (#76) üzenetére


MrPetya19
addikt

Kivéve, ha olyan vagy mint én, és tudod, hogy elfelejtenéd tölteni, meg most vettél egy drágább vezetékes fülest.
De nem lenne para, ha lehetne külön is kapni az átalakítót, esetleg lenne olyan is, amin a Jack mellett van egy USB-C port is.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#79) #16820480 válasza MrPetya19 (#78) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért egy fülest nem olyan nehéz tölteni, és elég gyorsan meg is van. Powerbankról is mehet akár, és ilyen 15 perc kb feltölteni őket :K
Ha most vettél drágább vezetékest, az tényleg kellemetlen, de vannak olyan BT adapterek, amibe bedughatsz akármit, aminek jack csatlakozója van.

(#80) ch.lac válasza maximilian4 (#56) üzenetére


ch.lac
tag

Nálam átjött a szarkazmus, még mosolyogtam is rajta. Jó kis gúnyos beszólás volt ez :)

(#81) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem rossz, a modularitás ötletes.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#82) ghiottone válasza MrPetya19 (#78) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó minőségű LeEco USB Type-c to 3,5 mm jack átalakító.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#83) Zitta válasza ghiottone (#82) üzenetére


Zitta
őstag

Nem baj papa - nekünk jó lesz a Play verzió és hátradőlve nézzük majd az előadást - vékonyságról, aljzatokról stb... :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#84) Griff55


Griff55
senior tag

Feleslegesen vékony a telefon... 2600-as akksi egy snapi820-hoz harmatgyenge.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#85) MrPetya19


MrPetya19
addikt

És ez vajon működik is vele?
Tudja egyáltalán valaki, hogy a Z széria aktív vagy passzív átalakítót használ?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#86) judas13


judas13
addikt

Az LG felelős mérnökei remélem azóta már repültek és áthívták tanácsadásra a konkurencia szakembereit, a " hogyan is készítsünk praktikus és könnyen használható moduláris telefonokat" alkategóriában.

Viszont ezek itt meg a szarevésen spórolhatnának mikor 230 pénzért kisóherkednek egy közepes minőségű fülest is a dobozból.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#87) szami777


szami777
addikt

Nem is tudom mikor láttam utoljára olyan hátlapot, ami ennyire bejött, bitang jól néz ki.

Köszönjük a tesztet! :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#88) vicze válasza MrPetya19 (#85) üzenetére


vicze
félisten

Nem létezik olyan hogy passzív átalakító, digitálisból analógot kell csinálni, 1-eseket és 0-kat elég nehezen ért értelmez a füled.

(#89) tejbele


tejbele
csendes tag

Remek cikk.
A telefon kívülről csodás, reméljük hoszabb használat után is az marad.

Üdv, Tejbele

(#90) .DLL válasza vicze (#88) üzenetére


.DLL
veterán

De lehet passzív átalakító, mert támogat olyat a type-c, hogy adott pin-eken analóg hangjel jön ki. ;)

(P.H.)

(#91) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tartozik szorosan a Moto Z-hez max ez is Kínai szóval mi van a Meizu dec. 24-i csúcs telefonjával hol tudnám meglesni??? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#92) #63534592


#63534592
törölt tag

tetszett a telefon addig amíg nem.olvastam hogy nincs 3.5-es jack.Minek kell majmolni az applet ebben?Itt is adnak egy átalakitót mint 2001-ben a nokiákhoz?Szánalmas.Ezért vettem drága normális headszetteket,hogy kompromisszumokat kössek?Most majd ez lessz a trend?

(#93) #63534592 válasza #16820480 (#76) üzenetére


#63534592
törölt tag

Neked is mindegy a hangminőség.Gondolom neked is iphone 7-ed van és elvagy a zenei élménnyel.Nem mindenki elégszik meg a normál hangzással,valaki szeret igényes zenéket hallgatni mondjuk flac kiterjesztésben nem mp3-ban,igényes normális füleseket használva.Sajnos nekem is 7-es van,igaz kaptam egy nevetséges átallakitót,de ahogy szól azt nem nevezném minőséginek.A másik semmit mondó xiaomi mi4c telefonom szebben szól mint az iphone.A bluetooth headszetbe nem találtam még olyat,aminél nincs hangveszteség.

[ Szerkesztve ]

(#94) ghiottone válasza #63534592 (#92) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem majmolnak ők senkit. A Moto Z hamarabb elhagyta a 3,5-ös jacket, mint az Apple az iPhone-on. :N

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#95) #63534592 válasza ghiottone (#94) üzenetére


#63534592
törölt tag

a legnagyobb hülyeség volt.

De hidd el most minden gyártó ezt fogja tenni :(

(#96) #16820480 válasza #63534592 (#93) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, nem :D Nincs szifonom, mert nem szeretem a rendszerét, meg marha drága. És igényesen hallgatok zenét, a gyűjteményem nagy része bizony flac (még akkor is, ha amúgy vakteszten a legtöbb ember nem tudná megmondani a különbséget a veszteséges és veszteség mentes közt, valószínűleg én sem, nem próbáltam), és van itthoni zenehallgatásra elég nem éppen olcsó rendszerem.

De utazás közben a buszon, metrón, forgalmas utcán, repülőn nem érdekel annyira a minőség, mert a finom részleteket úgysem hallja az ember, a háttérzaj sajnos nagyobb annál. Ha pedig ezt figyelembe veszem, akkor legalább legyen kényelmes, amire a vezeték nélküli teljesen jó.
Volt egyébként 300+ ezres hordozható zenelejátszóm is, meg hozzá 100+ ezres füles, és imádtam is őket, de az is csak csendes környezetben jön ki, hogy mennyire jó, utcán nem.

(#97) #63534592 válasza #16820480 (#96) üzenetére


#63534592
törölt tag

teljes mértékben igazad van ebben

(#98) SL-27 válasza acura13 (#51) üzenetére


SL-27
tag

Teljesen osztom, amit leírtál. :C

Mindenféle személyeskedő hangnemet mellőzve, a saját tapasztalataim alapján mondom...

Senki ne várjon a túlárazott (27%-os ÁFA) magyar árakra, Expansys-ról tízezrekkel olcsóbb. Én is akkor csaptam le rá, mikor a font megnyekkent. Bár, akkor ezzel most szándékosan bojkottálom a hazai eladást?

Én a bejelentés óta spóroltam erre a telefonra, mert még egy régi RAZR HD-vel futkostam, nem mellesleg MOTOROLA fan vagyok, más nem is jöhetett volna szóba. Ha már RAZR...ez a telefon egy méltó penge utód.
A Play nem tetszik, kicsit "olcsó" kinézetre. Az igazi tuti választás a Z FORCE lenne...de tudjuk, hogy nem lehet kapni. Azt is látni kell, vagyis sejthető, hogy a Moto Z család az utolsó régi vonalas (még Amerikában tervezték) Motorola telefon. Pár évet kiszolgál, utána lehet elbúcsúzom a márkától :(( Ne legyen igazam.

SZÖRNYŰ, de életemben nem hallgattam telefonon fülessel vagy anélkül zenét - tehát nekem teljesen felesleges a 3,5mm-es Jack aljzat; a fényképező minősége olyan, amilyen, de nem is kívánok kiállítást szervezni a képeimből. Fellőni a Facéra vagy Instára pont elegendő.
Nálam (is) simán viszi a másfél napot a telefon (annyi megjegyzéssel, hogy este repülőn van).
A mellékelt fekete Ballistic Nylon hátlappal tényleg csúszós a teló, de szeretlek eBay... januárban jön a fa Style Shell (szürke tölgy vagy kőrisfa). Ja, tavasszal lesz rá Power Pack (MOD) is, mert akkor az ember ugye többet megy ide-oda... elkél a plusz enerdzsi a hegyen vagy utazáshoz :DD

November 17. óta használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Én, mint full átlag júzer. Bárkinek kérdése van, privátban szívesen válaszolok.
Kábel innen lett.

Senkit nem fogok rábeszélni semmire, elvégre mindenki tudja, hogy mit akar vagy mire vágyik. Nem igaz? :DD

[ Szerkesztve ]

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#99) ghiottone válasza SL-27 (#98) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jól sikerült a Z Play minőségre is, de a kinézet szubjektív dolog.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#100) .DLL válasza #63534592 (#93) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt nem épp a legjobb embernek írtad :D Sheratan kissé aktív a Hifi, DAC, és fejhallgatós topikokban már elég rég óta, szóval jót mosolyogtam. :))
A jack elhagyása egyébként nem feltétlenül a hangminőség szempontjából gáz, mert vannak olyan mobilok, amik Jack kimeneten nagyon harmatos minőséget tudnak csak, de USB DAC segítségével azookból is lehet jó lejátszót faragni, persze az +1 eszköz, plusz macera... ez az egyik.
A másik, hogy az a szerencslten 1db USB csatlakozó szét fog menni 1-1,5 éven belül, ha valaki sokat használja ezeket.

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.