Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Shamat


Shamat
aktív tag

Én a Piktures-t használom jópár hónapja, hibátlan progi. :K

DEAD LIKE ME

(#1252) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Itt a régi Motorolás Galéria app.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1253) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1252) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R
Biztos én vagyok értetlen, de ezt az appot miért nem lehetett a Z részévé tenni?
Lenovoék mire gondoltak, hogy nem tették bele? :W

[ Szerkesztve ]

(#1254) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1253) üzenetére


ghiottone
nagyúr

'Stock rendszer - nincs külön galéria app, csak a google fotók' osszt csókolom a júzereknek. :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1255) zsoltzsolt válasza ghiottone (#1254) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tényleg, igaz. Végülis ez a gyári :F

De rájöttem közben, hogy nekem olyan kéne, ami a Google Fotókban és az OneDrive-on lévő képeket is mutatja, mert én nemigazán tárolok fotókat a telefonon, hanem mentem fel őket egyből felhőbe és törlöm a telóról.

(#1256) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Tudtok esetleg olyan üvegfóliáról, ami nem halo effektes? Sajnos ez az eBay-es - mint láthatjátok - nem épp tökéletes.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1257) ghiottone válasza proradeon (#1256) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nálam a Nillkin mindig bevált.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1258) proradeon válasza ghiottone (#1257) üzenetére


proradeon
őstag

Köszi! Sajnos ezen a képen kifejezetten írják, hogy teljesen normális (aha ... ), hogy a széleken lesz egy "fehér" sáv. Keresgélek tovább.

Nexus 6 esetében is ez volt a gond, végül sima fólia lett. Csak az a baj, hogy az meg egy idő után elszíneződik / besárgul.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1259) ghiottone válasza proradeon (#1258) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Z Play-en / G5s-en ilyen nem volt. Z2 Playen egy kevéske maradt az alsó szélen de messze nem annyi mint a te képeden. X4-en elsőre nem sikerült normálisan felrakni, hasonló lett a végeredmény mint nàlad - most rendeltem megint mert más normális fóliát nem találok. Ami teljesen fed annál pedig a tok nyomja fel :W Fene egye ezt a 2,5D lekerekített széleket.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1260) Lovi24 válasza proradeon (#1258) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia! Amit én rendeltem az Aliról üveg kijelzővédőt,egyáltalán nem levegős a szélén. Kezdetektől rajta van és semmi gond vele.

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1261) proradeon válasza ghiottone (#1259) üzenetére


proradeon
őstag

"Fene egye ezt a 2,5D lekerekített széleket."

Ja, pontosan. :W

(#1260) Lovi24: Köszi, akkor rendelek egy ilyet, és remélem a legjobbakat. :) Majd beszámolok ha megérkezett.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1262) Szabcsizz válasza zsoltzsolt (#1243) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nekem a Moto appot úgy lefrissítette az Apptoide,hogy többet el sem indult. Megnéztem és nem is volt telepítve(?) Nagynehezen sikerült visszatenni,úgyhogy én inkább várom a hivatalos frissítést.
Gondolom februárban nekünk is megjön már. Persze ez a 7.1-es ROM szerintem nagyon kiforrott,nekem tényleg hibátlan.

(Közben meg őstag lettem)

[ Szerkesztve ]

(#1263) zsoltzsolt válasza Szabcsizz (#1262) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, szerintem is érdemesebb megvárni, hogy jöjjön az Oreo. Remélem hibamentes lesz, mert tényleg jól fut a 7.1.1

(#1264) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Megjárta a Moto Z-m a németországi szervizt. Leírom tapasztalataimat, hátha valaki hasonló cipőben jár, és hasznát veszi.

A telefonomnak először a BT funkciója mondta fel a szolgálatot, majd nem sok idő múlva a WiFi is. Mivel eredetileg Németországban lett vásárolva, a magyarországi Lenovo nem foglalkozik a javításával. Így a német Motorola ügyfélszolgálat javaslatára postáztam el a telefonomat az alábbi címre:

DAT Repair GmbH, Am Sophienhof 8-10, 24941 Flensburg, Deutschland

A csomaghoz csatoltam egy levelet, melyben leírtam a telefon hibajelenségeit. Más papírt nem küldtem vele. Feltehetőleg IMEI szám alapján csekkolták le a garanciaidejét a telefonnak.
A csatolt levélben leírtam nekik egy mailboxde-s címet is, mert a Motorola ügyfélszolgálata szerint csak németországi címre hajlandóak kiküldeni a telefont a javítást követően. Utóbbi szerencsére fals információ volt. Gond nélkül visszaküldték GLS-sel az eredeti csomagon feltüntetett magyarországi feladási címre.

A procedúra nagyjából két hetet vett igénybe, onnantól számítva, hogy megkapták a készüléket. Egyetlen egyszer vették fel velem a kapcsolatot: mikor átadták a GLS-nek a csomagot. Ekkor elküldték e-mail-ben a tracking number-t. 3 munkanap múlva a kezemben volt a telefon.

Egyelőre úgy tűnik, hogy szép munkát végeztek (alaplap csere). Végre szépen működik a Moto Z-m. :)

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1265) Szabcsizz válasza proradeon (#1264) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Külsérelmi nyomok nincsenek a készüléken?

(#1266) proradeon válasza Szabcsizz (#1265) üzenetére


proradeon
őstag

Nincsenek. Ugyanolyan állapotban kaptam vissza a telefont, ahogy küldtem.
A kijelzőjére raktak egy - átmeneti - védőfóliát is, ami szerintem a javítás teljes folyamata alatt rajta volt. Visszaküldéskor pedig profin becsomagolták. :)

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1267) D4ni válasza proradeon (#1266) üzenetére


D4ni
őstag

Még a végén jobban jár az ember ha külföldön javíttat

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1268) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

[link]

Oreo

[ Szerkesztve ]

(#1269) Benoe77 válasza zsoltzsolt (#1268) üzenetére


Benoe77
őstag

Reteu-ra még nem jött ki, de itt fog megjelenni, ha már igen.

(#1270) ghiottone válasza Benoe77 (#1269) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tegnap a reteu-s X4-ekre elindult. Majd jön a többire is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1271) ghiottone válasza zsoltzsolt (#1268) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amúgy ez Ausztráliára és Új-Zélandra vonatkozik, csak nem írták oda.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1272) Szabcsizz válasza ghiottone (#1270) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Gondolom akkor nekünk még csúszni fog a következő hónapra. A hónap 11. napján szokott jönni a biztonsági csomag(legalábbis eddig)és addigra várhatóan nem ér ide.

(#1273) ghiottone válasza Szabcsizz (#1272) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mivel nektek a januári patchel együtt érkezik majd szerintem az Oreo így lehet abból 28.-a környéke lesz. - Mostanában már nem annyira kiszámítható, hogy mikor érkezik + a főverzió frissítést lassabban engedik ki. G4 Plusra például már Indiában a februári biztonsági frissítés infója is kint van :F ott az Oreo később lesz kiadva..

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1274) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

(#1275) acura13 válasza zsoltzsolt (#1274) üzenetére


acura13
aktív tag

Jo estet!
tapasztalt már valaki olyant hogy Z készülékemet este fullra feltoltom, kikapcsolom, reggelre pedig 50-60%-ig lemerul..Mondjuk 10 napbol 2x....
Z2 nem lesz?? csal Z2Play és Force??

elfekvoben valakinek esetleg X2 folia???
koszi

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#1276) ghiottone válasza acura13 (#1275) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Összevonták a sima Z-t és a Force-ot a Z2 Force-ban. Kisebb aksi, nem cserélhető shatter shield felső réteg :(
X2 fólia ügyében keresd Zitta-t, neki van.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1277) acura13 válasza ghiottone (#1276) üzenetére


acura13
aktív tag

koszi..

merülésre valami tipped????

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#1278) ghiottone válasza acura13 (#1277) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs sajna. Ilyet nem láttam Z Play, Z2 Playnél, csak hasonlót a G-nél, de ott hirtelen halál formàjában. Z-m nem volt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1279) Szabcsizz válasza acura13 (#1277) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Így tippre,hibás lehet az egyik cella. Szervíz. :)

(#1280) MorioTaka válasza Szabcsizz (#1279) üzenetére


MorioTaka
újonc

Nézz már balra, az Ankának hogy áll már.

(#1281) mokuska02


mokuska02
tag

Van valakinek infója mikor érkezik hozzánk az Oreo?

(#1282) ati888 válasza proradeon (#1264) üzenetére


ati888
senior tag

Szia!

Ugyanez a problémám volt, most akarom visszaküldeni Németországba, már hónapok óta a fiókban pihen :).

Megnyugtattál most.

Milyen futárral küldted ki, mennyiért?

Ati

[ Szerkesztve ]

(#1283) proradeon válasza ati888 (#1282) üzenetére


proradeon
őstag

Szia!

Én az MPL EU Standard szolgáltatást választottam a csomag Németországba juttatásához. 6030 Ft az ára. Nem olcsó, de szerintem jó. Tulajdonképpen a DHL szállítja a csomagot.

Egyébként előtte utánaolvastam postázós topicban, hogy mivel érdemes küldeni. Ott az az ecoparcel.eu-t ajánlották, de mivel a címzett telefonszámát is kérte a küldeményhez, gyorsan feladtam. Pedig kb. 20 másodperc Google megtalálni a Dat Repair Flensburg elérhetőségeit (Telefonszám: +49 180 5 940094 E-mail: ingram.flensburg@ingrammicro.com).
Ezzel elvileg €18.75 (4 783 Ft) a futár. GLS viszi, az árban €100.00 biztosítás van. És elvileg a regisztráció után kapsz egy 5€ értékű kupont, ergo 13.75€-ból (~3500 Ft) megúszhatod.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1284) Szabcsizz válasza mokuska02 (#1281) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pontos infót senki sem tud,talán ebben a hónapban elkezdik szórni hozzánk is. Bár ez nem biztos.
A biztonsági frissítések nálam minden hónap 11.napján érkeztek,de most semmi. Szóval valószínűleg,az Oreóval együtt fog jönni,kicsit később..

[ Szerkesztve ]

(#1285) SP!T


SP!T
addikt

Extreme Digital-nál most akciós a Moto Z: 89.990 Ft :Y

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1286) SP!T válasza SP!T (#1285) üzenetére


SP!T
addikt

Srácok én beneveztem még egyre. Lecseréljük feleségem korosodó G Flex 2 telefonját is. :) Bár sokat vacilálltam a OnePlus 3T és a Moto Z közt. De használtan is min 80k egy OnePlus 3T sajnos...

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1287) Szabcsizz válasza SP!T (#1285) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ilyenkor fáj a szívem,mikor eszembe jut hogy én mennyiért jutottam hozzá..:D Ezt utálom csak a droidban. Nem túl értéktartó.

(#1288) artos válasza Szabcsizz (#1287) üzenetére


artos
tag

Ezért nem cseréltem le idén én sem a Z2-re, nem sok újat hozott, de annál többet visz el árban.

(#1289) Szabcsizz válasza artos (#1288) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Igazad van,plusz szerintem egyik gyártónál sem éri meg generációnként folyamatosan váltani. Egyszerűen nem hoz annyi újdonságot,ami megéri a többletet. Z1-ről Z3-ra,esetleg Z4-re már lesz bőven fejlődés.

(#1290) ati888 válasza proradeon (#1283) üzenetére


ati888
senior tag

Na feladtam én is, nekem felvette a posta levélként elsőbbségivel, ajánlva, követhetően 3290-ért. Becsomagoltam jól, remélem hamar visszajön.

köszi a segítséget.

Ati

(#1291) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Ha esetleg valaki nem értesült volna róla! :)

(#1292) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Mai reggel tapasztaltam,hogy a netem ismeretlen okokból elfogyott,így rendeltem pluszba. Jött az üzenet,hogy sikeres volt és ilyenkor érdemes újraindítani a telefont. Megtettem,csak éppen 96%ról 62-re esett vissza. Viszont két órája megy már így a telefonom,viszont azóta sem merült egy százalékot sem. Érdekes..esetleg valami bug lehet a háttérben?

(#1293) amo0001


amo0001
csendes tag

Az Alza-nál találtam csomagokban a telót:
https://www.alza.hu/lenovo-moto-z-black-d4439939.htm?o=3
https://www.alza.hu/motorola-moto-z2-jatek-lunar-gray-d5086776.htm

Ezek bestbuy ajánlatok?
Mit lehet tudni az Alza-ról?

Köszi.

amo

(#1294) zsoltzsolt válasza Szabcsizz (#1292) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezt nekem is el szokta játszani. Volt hogy egyszerűen kikapcsolt/újraindult és utána egy jóval alacsonyabb százalék értéket mutatott, mint előtte, de azon maradt jó ideig.
Remélem ez valami szoftveres bug, nem pedig készülék hiba.

[ Szerkesztve ]

(#1295) ghiottone válasza amo0001 (#1293) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Rendbe vannnak. Több Moto E4 és G5 készüléket is vettünk tőlük céges telefonnak szeptemberben - problémamentesek. De az edigitalon olcsóbb még most is, fentebb írták korábban.
+ itt van krikr fórumtárs beszámolója a garanciális ügyintézésükről

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1296) Kobak 27 válasza amo0001 (#1293) üzenetére


Kobak 27
tag

Azt jól látom, hogy hozzá adják végre a modokat ingyen?
A JBL mod akciósan 15 volt, a töltős hátlap talán 10.
A Hasselblad mod 40, a játékost még nem is láttam itthon. Ezek alapján szerintem mindkettő nagyon jó vétel.
Az edigitalnál csak az alap gépet kapod meg olcsóbban, a modokkal együtt már szerintem ez a nyerő.

(#1297) ghiottone válasza Kobak 27 (#1296) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Na, ezt nem is néztem. :B A Z2 Playhez ajándék Hasselblad és Gamepad - :F - végül is így fél évvel a készülék piacra dobása után. Kár, hogy a Z-hez nem adnak ennyit pluszba.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#1298) Szabcsizz válasza zsoltzsolt (#1294) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Cella hibára gyanakodtam,de a nap végén ugyanúgy alakult az üzemidő,mint általában. Szóval valószínűleg igazad lehet. (hála az égnek)

(#1299) Lovi24 válasza ghiottone (#1297) üzenetére


Lovi24
senior tag

Igen jó ár azért a kombóért!

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#1300) SP!T válasza SP!T (#1173) üzenetére


SP!T
addikt

Valakinek sikerült már kikapcsolni ezt az idegesítő hírcsatornát? :( Menüben mindenhol ki van kapcsolva látszólag, még is ott van.

There's a device that I've been using called a whoop.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.