Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) kapal

kapal
(újonc)

Tekintve, hogy kínai telóról van szó, ismerve a lelkes (kém)programjaik telepítési halandóságát, lehetett volna az a cím: MegMotoZ?
Az eszköz egyébként jófajta, de az ár elrugaszkodott a valóságtól. Talán fele ennyiért lenne sikere.

(#2) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Jövőév elejére ez semennyire nem lesz jó ajánlat, de még értékelhető is nehezen. A modok csak jövőre jönnek? Eredetileg legalább 3 éves kompatibilitást ígért a gyártó a jövőbeli modelleknél, ennek közel fele eltelik, mire egyáltalán kapható lesz valamilyen kiegészítő. Vagy egyszerre kellett volna kiadni, vagy hanyagolni az ilyenfajta kialakítást :U Inkább lenne normális akksi benne, mert ez a vagy kicsi, vagy nagy és nehéz nem igazán vonzó választás.

(#3) acura13

acura13
(fanatikus tag)

Olcsobb az One Plus 3T?...
na ja..csak Full Hd....amigy ez sem 230 e hanem csak 171...expansys....................
az erösebb hardverekrol annyit hogy ha van egy kocsid ami 200 pacis és 250-nél leszabályoz, meg van egy 400Le autod ami szintén leszabályoz...van értelme a teljesitménynek? nagyobb Ram, stb....nagyobb tárhely?? 1Tb-ig bövitheto MicroSD-vel..........
nekem az elsö Moto X is akadásmentes volt, ez is az....többet számit a szüz Android....
az hogy a kocsimban atartoban hozzá nem érve felhivok vkit, vagy sms-t küldök, az viszont oriási elöny!! ezt nem tudja más..Ivelt képernyö?? mi az elönye??? egyszerü design trükk...

Motorola Z2 Force, lexus GS 300, Asus ROG,, Motorola Razr V8(retro)

(#4) MrPetya19

MrPetya19
(PH! addikt)

Hülye kérdés, de cameraAPI 2-es programmal is csak 0.5sec a leghosszabb záridő?
Engem az is zavar, hogy nem lehet külön kapni az átalakítót, és hogy nincs olyan amivel tölteni is lehetne és zenét is hallgatni.
Az ár és a kamera tényleg majdnem vicc kategória.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5) Magnat válasza acura13 (#3) üzenetére

Magnat
(PH! kedvence)

A szemed is leszabályoz valszeg bőven a full hd alatt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6) no more

no more
(PH! kedvence)

Nem nagy eresztés, de hát várható volt a Lenovo mellett. Gyenge kamera, szar üzemidő, gyenge multimédia, ezek mellé nagyon drága is. Maximum 130-ért lehetne jó vétel.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#7) Integrale válasza Magnat (#5) üzenetére

Integrale
(PH! addikt)

Pedig látható a különbség ekkora méretben FHD és QHD között, nem számottevő, de észrevehető.

no more: Mondjuk a kamera valamiért csak itt szerepelt közepesen. Gsmarenan tök más volt, DxOMarkon pedig 84 pont, mint az i6s.

[ Szerkesztve ]

"Mindig várni vihart és a tűzvészt. S ha beköszönt a vihar és a tűzvész, nem csodálkozni és nem sopánkodni. Nyugodtan mondani: "itt van". S oltani és védekezni."

(#8) Bone123 válasza MrPetya19 (#4) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Fél másodperc a Manual Camerában is.

(#9) Rigormortiis

Rigormortiis
(őstag)
LOGOUT blog

Gyakorlatilag nincs olyan pontja, amiben az s7(e) fölé tudna kerekedni, de az legalább már olcsóbb és sok mindenben jobb is. De ott van az OnePlus3T is. Komolyan...mit akart ezzel a Lenovo? Vagy ennyi embert vonz a moduláris felépítés?

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#10) Rigormortiis válasza acura13 (#3) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)
LOGOUT blog

Csak hogy a kocsis példánál maradjunk: lehet, hogy mindkettő 250nél szabályoz, de az erősebb valószínűleg ráver pár másodpercet/más az élmény. Nagyjából mintha egy (széria) imprezát hasonlítanánk egy nissan gtr-hez. Nagyon jó kocsi a Subaru, de a GT-R megeszi reggelire (ha már a 200-450 le-t hoztad példának).

Ugyanúgy csak az mondja, hogy ekkora kijelzőn nincs különbség FHD és QHD között, aki nem használta az utóbbit.

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#11) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)

A cikkhez: LTE cat 12/13 (Qualcomm X12 (Integrated) 2G / 3G / 4G LTE (Category 12/13), nem 6-os, ami fura lenne,mert a Z Play-emben is 7-es van, ami 300/150 Mb-os.

Az árt inkább hagyjuk, elszúrták nálunk, mivel gyári garanciával inkább az expansys-ról fogja megvenni az ember 172-ért. (nem írták ki, de dual az EAN/SM szám alapján)

A kamera érdekes, de a Z Play kamerája (=, mint a G4 Plusban) mintha jobban teljesítene. Én biztos nem vennék Z-t. A Z Play nagyon jóra sikeredett. Épp korrektúra alatt a tesztem ;)

[ Szerkesztve ]

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#12) Bone123 válasza ghiottone (#11) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Azok az amerikai Droid modellek, Cat.6-ot ír a német és a brit hivatalos termékoldal is.

(#13) ghiottone válasza Bone123 (#12) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Ez igaz, de a termékoldalon sajna biztosan elírták. Az expansys-al is leveleztem, mert nem tüntették fel a Z, Z Play és a G4 Play esetében sem, hogy dual simesek, pedig beazonosítva azok. Sajna kavarodás van és nem jó infót adnak át a termékfelelősöknek sem. + Nem hiszem, hogy a Z Play-be Cat. 7 van, ebben pedig csak 6.....

(#14) S e t h

S e t h
(PH! kedvence)

Tehát lassan alaptartozék lesz egy power bank.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15) hallerlaller

hallerlaller
(PH! addikt)

Ez hol 230e?

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#16) ghiottone válasza hallerlaller (#15) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

majd nálunk, Magyarországi hivatalos forgalmazásba januártól

(#17) Valaki87

Valaki87
(senior tag)

ez egy vicc...

(#18) sheratan válasza ghiottone (#16) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Igazából külföldön is 700€ áron nyitott elvileg az ősszel, csak gondolom azóta esett bőségesen.

(#19) ghiottone válasza sheratan (#18) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Persze. De ilyen 60 ezres különbség azért nagyon durva. Én pont most beszéltem le az egyik barátomat a Z-ről, elég lesz a Play is (főleg nettóba). Amúgy azt nagyon eltalálták. Semmi lag, brutál aksi, remek kijelző + nem herélték ki a Moto appot sem (vagyis csak 1 dolog hiányzik, amit csak most vettem itt észre - a "Figyelmes kijelző")

(#20) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Tehettek volna bele snapi 821-et is ha már úgyis csak jövő év elején jelenik meg.

(#21) dementor

dementor
(senior tag)

Nekem nagyon bejön a design. Ötletes a hátlapi védelem. Az ára viszont no comment.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#22) sheratan válasza ghiottone (#19) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Igen, de azért jól mutatja, hogy 2-3 hónap alatt mennyit esett az ára. A többi flagship azért nem szokott ennyit zuhanni talán.

(#23) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

egyszeruen Nem er ennyit ! :N

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#24) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Köszi a tesztet és a videót.

(#25) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Eleg fos a kameraja szegenynek, a hdr mod meg hasznalhatatlan xyhdrphotographyva varazsol minden kepet. :D

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#26) ghiottone válasza sheratan (#22) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

A Z a Verizonnál 624 dolláron kezdett, majd szeptemberre, a független ár $699.99 volt, az angoloknál pedig 499 font volt a kezdőár. 700 dollárhoz képest, akkor kb. 30 ezret esett az ára? - az annyira nem tűnik vészesnek 4 hónapra vetítve.

(#27) artos

artos
(tag)

Én már 2 hónapja használom. Gyönyörű kézben fogva, gyors, nem csinál rosszabb képet mint a X Style, és már 7 android fut rajta. Az aksija többet bír mint az előző generációé.

(#28) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Nem rossz, a modulok is jók lennének, de fél éve lassan, hogy megjelent és csak most ér ide. Akkor még talán elnézhetőbb lett volna az ár, de most már lemaradt(karonfogva a zenfon 3-al). Szlovák Nayban lehet kapni 699€- os áron, ami nem olcsó, de kapsz hozzá egy pótaksi modult(2250mAh) legalább. Nekem amúgy tetszik, de most kb 150-160e lenne a reális ár.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#29) Integrale válasza beyruth82 (#20) üzenetére

Integrale
(PH! addikt)

Maga a modell mar nyaron bemutatkozott, nyilvan ezert sem kerult bele a 821.

Artos: az X Style-hoz kepest milyen az uzemido?

[ Szerkesztve ]

"Mindig várni vihart és a tűzvészt. S ha beköszönt a vihar és a tűzvész, nem csodálkozni és nem sopánkodni. Nyugodtan mondani: "itt van". S oltani és védekezni."

(#30) artos válasza Integrale (#29) üzenetére

artos
(tag)

Nálam valamivel jobb mint a Style-nak.

(#31) atike

atike
(PH! nagyúr)

Piros pont az 1,8-as optikáért. Mondjuk az eredményen sajnos nem látszik... Az a külön adatkábeles dolog meg tényleg érdekes. Na de az ár... Érthetetlen. Ez így sajnos nem buli. Kár érte.

(#32) MrPetya19 válasza ghiottone (#19) üzenetére

MrPetya19
(PH! addikt)

A figyelmes kijelző mit takar?

(#33) Probber

Probber
(őstag)

Jópofa, hogy a teszt oldalválasztó menüjében kiemeltétek az összes Z betűt! :)

A telefon meg elegáns és ötletes. Ennyi.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#34) ghiottone válasza MrPetya19 (#32) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Nem kapcsol le a kijelző, amíg használod, pontosabban nézed - legalábbis ezt írja a Moto app.

(#35) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

De jó teszt lett. :) Ennek a Z Force verzióját várom nagyon, de ez is tetszett főleg, hogy tartottak meg pár okosságot a Vibe Ui-ból is. Ettől függetlenül nem éri meg az árát! Bár Expansy-n 175-ért láttam.

(#36) MrPetya19 válasza ghiottone (#34) üzenetére

MrPetya19
(PH! addikt)

A nélkül talán lehet élni. :D

(#37) ghiottone válasza MrPetya19 (#36) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Hát persze :D

(#38) sheratan válasza ghiottone (#26) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Azok nettó árak, az ne felejtsd el. Az európai árat kell nézni inkább. Még a font is esett kicsit a nyár óta a brexit miatt, szóval az sem ennyi volt még akkor. ;)

(#39) Integrale válasza artos (#30) üzenetére

Integrale
(PH! addikt)

Valoszinuleg az amoled es a fejlettebb soc +nougat javit annyit a fogyasztason, hogy ellensulyozza a kisebb akksit.
Szamottevoen jobb egyebkent, illetve milyen hasznalatot takar?

(#40) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Nagyon vágytam egy ilyenre és egy hajszálon múlt hogy nem ezt vettem.
A fotós képességeit eddig mindenki dicsérte,akkor ezek szerint jó hogy másikat választottam.

[ Szerkesztve ]

(#41) joey04

joey04
(Jómunkásember)

230? Ez egy vicc. Tudtam, hogy ez lesz ha a Lenovo felzabálja a Motot. :(

Bazinga!

(#42) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

kurvajóóó. 1000 mah hátlapi gcivel mindjárt jó lesz az üzemideje is.

(#43) maximilian4

maximilian4
(PH! addikt)

"22 gigabájt használható fel szabadon, és akinél van egy 2 terabájtos microSD kártya, olyanra is telepíthet (adoptive storage)."

Kinél van 2 terabájtos microSd kártya? Az jelentkezzen nálam. Lehet csak én maradtam le a fejlődésről.

Maxi

(#44) no more válasza maximilian4 (#43) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Már a G3 is támogatta a 2 terát az LG szerint, de létezni még nem létezik olyan szerintem.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45) zzz03 válasza acura13 (#3) üzenetére

zzz03
(senior tag)

a c32amg is ugyanott szabalyoz mint a c63amg... elözö csak ~350lovat tudott utobbi meg ~450körül. es a c32böl atülve a c63ba...hat (hidd el) eg es föld a különbseg, szoval nem igazan mind1 annak ellenere, hogy a vege mind2nek ugyanott volt. ;)

a telefon meg nekem bejön, egesz pofas lett.

(#46) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Köszönöm a tesztet ,de ez a home gomb, meg úgy az egész előlapja, ronda.. De összességében nekem tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#47) Griff55

Griff55
(senior tag)

Ezért 230ezret elkérni.... vicc

Xiaomi Mi8 6/128 Black

(#48) Zitta válasza Griff55 (#47) üzenetére

Zitta
(őstag)

Inkább a gógől pixel árak viccesek - nem ez! :N

Moto Z2 Force, Samsung Galaxy S6, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#49) ->Raizen<-

->Raizen<-
(PH! nagyúr)

Csak tudnám miért kerül ez többe mint egy le max 2 mi indokolja ezt a brutális felárat? ;] Az a pár apróság biztosan nem amivel ez "többet tud". Designban sz@rabb a moto pölö. Ja hogy mert "Motorola"? Fizessem meg a márkanevet? Hát nem...

[ Szerkesztve ]

(#50) acura13 válasza Magnat (#5) üzenetére

acura13
(fanatikus tag)

nem szabályoz le, ennyi pénzért elvárom a QHD-t, valamint ez is olyan trend mint pl az ujlenyomatolvaso

Motorola Z2 Force, lexus GS 300, Asus ROG,, Motorola Razr V8(retro)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.