Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5805) CPT.Pirk válasza Zotya21 (#5802) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na azért ne túlozzunk. :N Egyébként munkavállalás és költözés előtt állok, sanszos h. nem cipelem magammal az egész számítógépet, hanem egy ideig a laptopomat használnám.

Amúgy meg mire kevés a 2G ram? Az MC ram használata egyik oprendszer alatt sem ment 1G fölé, ezt megnéztem. Maga a Linuxom meg foglal 289Mb ramot mindössze, szóval nem értem a problémát. ;]

Egyébként attól, hogy fejlesztenek valamit, nem törvényszerű, hogy nő a gépigény. Amúgy valami történt, mert mindegyik procimag dolgozik, még asztaliban is, pedig ott 4 van. Itt a laposon amúgy egyik mag se akadt le 100%-nál, szóval azt is kíhúzhatjuk a listáról, marad a VGA mint gyenge láncszem.

szerk: méghozzá ez miatt:
The GMA 950 shares the same architectural weakness as the GMA 900: no hardware geometry processing. Neither basic hardware transform and lighting,[4] nor more advanced vertex shaders are handled in the GMA hardware, these are only accessible via Software Rendering

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.