Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Tud valaki olyan modot amiben lehetőség van hogy a csákány meg ilyenek ne használódjanak?

(#502) Darahian


Darahian
tag

Az 1.3.01 egyszerűen tuti lett! Végre van ágry, meg ez az árnyékolás... Szép lett, na. Egyetlen bajom van az ágyhasználattal: amíg alszol, nem múlik az idő. Az a kisebbik baj, hogy nem sülnek a cuccok gyorsabban, vagy hogy nem nő a nád - ez nem fontos, nyilván hozzászoktam ha,mar, hogy abszolút értékben kell az idő elteltét mérnem. Az viszont gixer, hogy mivel új világot indítottam (seed: It's Darahian's), minden este kipróbáltam az ágyat, mert felszínen dolgoztam - viszont mivel éjszaka kelnek a mobok, ha átalszod, meg sem jelennek. Egy "hétig" minden éjszakát átaludtam normal módban, és a hatása ugyanaz volt, mintha peacefulban játszottam volna. Szóval hiányzik a helyzet előző állapothoz képesti realitása e téren...

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#503) konzone válasza Darahian (#502) üzenetére


konzone
csendes tag

Kicsit negatívum, hogy egyre inkább haladunk affelé, hogy olyan gép kell már lassan neki mint egy CoD4-nek... És a 2 közt azért ici-pici különbség van :) :F

Üdv, konzone.

(#504) konzone válasza Darahian (#100) üzenetére


konzone
csendes tag

Megjött az 1.3
Kinek tetszik s kinek nem az újítás?
Launcher, új árnyékolás technika, ágy, mentési rendszer stb :)
Nekem mind tetszik, szerintem nagyon jó lett.

Üdv, konzone.

(#505) bAtt001 válasza konzone (#504) üzenetére


bAtt001
addikt

én a launchert nem használom nem is izgat, a gépigény pedig még nem okozott problémát nekem csak amikor generálta a térképet, de tetszenek az újítások, főleg az ágy hogy nem kell egész éjszaka az ablak előtt állnom és bámulnom mire reggel lesz :)

(#506) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Nekem csak egy gyémántkereső detektor hiányzik :DDD

(#507) nepszter1


nepszter1
addikt

esetleg van valami magyar szerver ami 1.3 mas már mert meguntam a palsticot. ott tökörésznek az 1.1el ..

(#508) Nyiscsák válasza nepszter1 (#507) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Van a huncraft.net.

(#509) konzone válasza Nyiscsák (#508) üzenetére


konzone
csendes tag

Csak játszani lehetetlen, úgy laggol. Mozdulni sem bírtam nemrég mikor felmentem, mert visszadobott ahol voltam ... Ennyit a huncraft-ról...

Üdv, konzone.

(#510) gyga


gyga
senior tag

sziasztok otthoni szervert szeretnék kreálni, meg lehet oldani? mit kell tudni róla? jó lenne egy how to....

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#511) Nyiscsák válasza konzone (#509) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Én kb egy hónapja játszottam ott 2 hetet minden nap és akkor is lagolt a server de azért lehetet játszani. De tényleg lehetne egy PH! Minecraft csak szerintem kevesen játszuk itt a PH-ról!

gyga: Egy próbát megér! Én nem próbáltam ki. De a youtubon is rengeteg videót találsz. [link]

[ Szerkesztve ]

(#512) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Volna igény egy PH! Minecraft szerverre szvsz. ;)

braner00 kerüljétek!

(#513) nepszter1 válasza ViTaZi (#512) üzenetére


nepszter1
addikt

szerintem is :)

(#514) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Na akkor már alakulunk! Már csak egy szerver kell! :)

(#515) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan aki intel gma 945-ön játszik a játékkal? Már próbáltam hacked driverrel, de egyszerűen max 10 fps-em van a játékban.
Vagy ennyi lenne a max?
c2d 2ghz, 2gb ram

(#516) CPT.Pirk válasza hodostamas (#515) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hy!

Nekem van egy Thinkpad T60 laptopom, abban is ilyen van, 400MHz-en megy. Ebből a szériából ez a csúcs. (Core Duo 2Ghz, 2GB ram)

Max grafikán olyan 7-8FPS, levéve lowra, meg az új fények kikapcsolva, 16FPS körül van nálam, itt már egész játszható. Ezt OpenSuse Linux alatt néztem Firefoxban futtatva, win alatt is hasonló eredményeket kapok.

Ezek a karik ennyit tudnak, sajnos Intel nem erőltette meg magát a tervezésük alatt...

nepszter1: nem véletlen nem volt update.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#517) hodostamas válasza CPT.Pirk (#516) üzenetére


hodostamas
addikt

Köszi, akkor nem nagyon keresgélek már valami megoldás után :)

(#518) norbiphu válasza nepszter1 (#507) üzenetére


norbiphu
senior tag

most megy 1.3 tesztelése :) [link]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#519) nepszter1 válasza norbiphu (#518) üzenetére


nepszter1
addikt

nah megyek én is tesztelni csak nem jó a minecraft.net

(#520) bAtt001 válasza nepszter1 (#519) üzenetére


bAtt001
addikt

hát én még mindig a sever outdated üzenetet kapom, szóval már nem is próbálkozom, ha játszani van kedvem megyek single-ben, most van is egy szép kis házam és hogy van ágy idő hatékonyabban tudok játszani :)
ma volt hogy egy kivilágított szobában lefeküdtem aludni, arra kelek hogy egy csonti lő nagy erővel. még most sem tudom mit keresett ott.

(#521) CPT.Pirk válasza bAtt001 (#520) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nyilván mert a szerver címével próbálkoztál, és nem a teszt szerver címével. [link] - itt le van írva minden.

A legfrissebb infók szerint este 19-20 óra körül állnak át az 1.3-ra a Buckittal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#522) bAtt001 válasza CPT.Pirk (#521) üzenetére


bAtt001
addikt

hopp favágó voltam és fel sem mentem fórumra :) akkor lassan újra láthatom a régi házamat, ha megvan még.

(#523) Darahian válasza bAtt001 (#520) üzenetére


Darahian
tag

PONT ugyanígy jártam: egyik este túl későn feküdtem, ez háromszori halálomba került - csonti -> zombi -> csonti.

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#524) konzone


konzone
csendes tag

Nekem meg állandóan bedobja a fekete képernyőt és se kép se hang. Nem tudjátok miért?

Üdv, konzone.

(#525) Nyiscsák válasza konzone (#524) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Nem nyúlkáltál a játék mappájában lévő *.jar fájlokban?

(#526) nepszter1 válasza konzone (#524) üzenetére


nepszter1
addikt

rakd újra szerintem rosszul raktad fel a texture packot

(#527) Space marine


Space marine
aktív tag

Sziasztok!

Ritkán írogatok, inkább olvasgatok, de ami mostanság folyik ebben a játékban több mint érdekes... egy kihagyott kockahelyen bemásznak a tehenek, az épületbe hirtelen megjelenek a szörnyek /békésen bányászok, megfordulok valamiért, mögöttem a kanyarban egy zombi/ stb.. pókok felmászása a falon még reális, de ezek... :F a békés üzemmód meg uncsi :)) de ez így gáz..

(#528) nepszter1 válasza Space marine (#527) üzenetére


nepszter1
addikt

fáklyázd ki :) és nem jönnek a zombik

(#529) CPT.Pirk válasza Space marine (#527) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kicsit korábban kisilabizálták a kódból, hogy tőled 24méter távolságban nem születnek mobok, de körülötted 144*144 kocka területen születhetnek, ha sötét van, akkor gonosz mobok, ha világos, füves, akkor meg állatok... [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#530) konzone válasza Nyiscsák (#525) üzenetére


konzone
csendes tag

Nem nyúlkáltam benne. Texture packom pedig nincs, az eredeti textúrával játszom.

Üdv, konzone.

(#531) Space marine válasza nepszter1 (#528) üzenetére


Space marine
aktív tag

azért annyira nem játszom ritkán, hogy ezt elfelejtsem :D rendesen ki volt fáklyázva minden...

(#532) Nyiscsák válasza Space marine (#527) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Nekem meg az a bajom hogy kevés a zombi. :))

konzone: Akkor tényleg csak annyit tudok mondani hogy telepítsd újra csak a mapot mentsd le előtte.

[ Szerkesztve ]

(#533) norbiphu válasza nepszter1 (#519) üzenetére


norbiphu
senior tag

jó ez az 1.3, csak plastikon elég könnyű minden.
5 home hely, ha meghalsz ládába kerülnek a tárgyaid amiért visszamehetsz, minden vehetsz a shopban így alig van kihívás. :( ez már nem is igazán survival.

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#534) Nyiscsák válasza norbiphu (#533) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Nézz fel a huncraft serverre :K

(#535) konzone válasza Nyiscsák (#534) üzenetére


konzone
csendes tag

Az meg annyira laggol, hogy megmozdulni sem lehet, mert dobál össze vissza ...

Üdv, konzone.

(#536) norbiphu válasza Nyiscsák (#534) üzenetére


norbiphu
senior tag

tegnap neztem, eleg lagos volt pl a plastikhoz kepest (bar meg mindig nem annyira mint a buxville, ami ezt, meg a varolistat figyelmen kivul hagyva a legjobb szamomra :) ) meg ez a kvizrendszer se tul bejovos, jatek kozben nem kerdesekkel akarok foglalkozni. :D

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#537) bAtt001 válasza norbiphu (#536) üzenetére


bAtt001
addikt

irány a single szerintem jobb mint a multi, nincs lag se semmilyen előny vagy dolog ami elterelné a figyelmed. igaz nincs több ember de hát ez van valamit valamiért :D

(#538) Nyiscsák válasza norbiphu (#536) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Mondjuk szerintem a kvíz jó dolog mert beválthatod cuccokra és azért mégsem olyan könnyen kapod meg őket. Ha meg nem tetszik nem muszáj válaszolni a kérdésekre. :) De a lényeg hogy tényleg nincs egy normális szerver!

(#539) konzone válasza Nyiscsák (#538) üzenetére


konzone
csendes tag

Hamarosan lesz! www.coremmo.info (hamarosan www.coremmo.hu)

Üdv, konzone.

(#540) norbiphu válasza konzone (#539) üzenetére


norbiphu
senior tag

hát ebből túl sok info nem derül ki. :D

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#541) bAtt001


bAtt001
addikt

két nap alatt két spawnert találtam :D a csontikhoz építettem is egy csapdát legyen sok nyilam :)

mellesleg nem laptop barát a játék, 70 fokra fel is kúszott a videókártya míg játszottam :)

[ Szerkesztve ]

(#542) Darahian válasza bAtt001 (#541) üzenetére


Darahian
tag

Én a csatlakozásom környékén (2010. december) próbáltam először, akkor még nem igazán volt optimalizálva a MC teljesítménye - a maihoz képest :B - így pöttyet elcsodálkoztam, hogy a z ASUS K50AB-SX010L típusú családi notinkat megizzasztotta.

* AMD Athlon64 X2 2,1GHz
* 2GB RAM, 250GB HDD
* Radeon HD4570 512MB VGA

Azóta viszont a frissítgetések során jelenős teljesítmény-növekedést tapasztaltam, hálistennek röccenés nélkül fut rajta. (megenné a fene, ha nem menne)

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#543) Nova96


Nova96
őstag

Üdv nem tudom hogy ez warez e , ha igen bocs.
Hogyan lehet privát szervert készíteni?Haverommal akarok játszani. :R

(#544) norbiphu válasza Nova96 (#543) üzenetére


norbiphu
senior tag

lehet warez is, de nem feltétlenül, úgyhogy elmondom :D
le kell tölteni a minecraft szervert a minecraft.net-ről, majd első indítás után lesz egy server.properties fájl a könyvtárában. azt kell szerkeszteni, pl. erre:
level-name=world
hellworld=false
spawn-monsters=true
online-mode=offline
max-player=20
spawn-animals=true
max-players=20
server-ip=
pvp=false
server-port=25565

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#545) bAtt001 válasza Nova96 (#543) üzenetére


bAtt001
addikt

nem hiszem hogy warez lenne mivel ha fizettél a játékért abban benne van a szerver is szóval teljesen nyugodtan indíthatsz sajátot, szerintem :)

(#546) [w] válasza vamzi (#50) üzenetére


[w]
őstag

őőő... semmi.

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#547) Nova96


Nova96
őstag

Megint lenne kérdésem :DDD
Téglát hogy lehet csinálni?

(#548) Nova96


Nova96
őstag

Hogyan lehet mentést átküldeni? Mert haveromnak átküldtem és az övé jelent meg

(#549) norbiphu válasza Nova96 (#547) üzenetére


norbiphu
senior tag

keress agyagot, vízközelben szokott lenni, homokkal együtt [link]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#550) kexksz válasza norbiphu (#544) üzenetére


kexksz
addikt

Ha Hamachin akarsz játszani akkor az online módot falsera rakod, az IPhez pedig beírod a Hamachis IPdet. Ez működik eredeti és virágboltival is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.