Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) bAtt001


bAtt001
addikt

jah és még annyit akartam kérdezni hogy a letöltős változat is ugyanúgy fut mint a netes beépített? mert a nagyobb térképeken elég kevés fps-t produkál a gépem (gyenge vga :()

(#352) pethYeti válasza Ilsyde (#350) üzenetére


pethYeti
addikt

Felmentem rá. Eléggé lagos, + itt is mennem kell 10 percet mire olyan helyre kerültem ahol építkezni is tudtam volna:)

Én maradok még single-nél. Szerintem semmivel sem több a multi, max ha tényleg többen építetek egy valamit.

(#353) Ilsyde válasza bAtt001 (#351) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem tudom, soha nem próbáltam még a bongészobol futtathatót. De nem hiszem hogy jobban futna a normál.

Ja hát ez az egyik legnagyobb szeró, azért kell 10 percig sétálni :D Pont ezért szeretem, az egyjátékosban is az zavar hogy kihalt.
De túl sokat sem szabad sétálni, a map kulseje PvP lesz így ha nem vagy klánban akkor inkább ne építkezz oda.

(#354) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nyiscsák kérésére itt a legújabb verziója a létezo legjobb textúra csomagnak. Nem csak a blokkokat cseréli le hanem szinte mindent (mobok, állatok, szerszámok, nap, hold stb.) és dobtam mellé egy hasznos kis minimap modot ami kiírja a koordinátákat és kis zászlókkal megjelolhetoek vele fontosabb helyek amiket aztán nyilakkal mutat (MMORPG módjára).
Meg persze ott az amibent occlusion, anélkul még elindítani sem érdemes a játékot :)

Telepítés is egyszerubb lett, leírás a pakkban taláható.
(mivel 128x128-as, ezért a Minecraftba beépített hivatalos telepítovel nem fog mukodni!)

letoltés: http://www.file-upload.net/download-2968145/MC_tex_pack.rar.html



(#355) Nyiscsák válasza Ilsyde (#354) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Köszi szépen! :R A texturát sikerül megodlani de a többit nem mert a java-t nem futtatja le pedig már újraraktam, a minimap telepítője meg dll-fájlt hiányol. De már így is sokkal jobb!

(#356) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Ti találkoztatok már olyan kőzettel amit nem tudtatok szétverni?

(#357) sto1911 válasza Nyiscsák (#356) üzenetére


sto1911
veterán

Valoszinuleg elerted a palya aljat, es azt a kovet bedrock-nak hivjak.

(#358) Space marine


Space marine
aktív tag

zöld kövel mit lehet csinálni? mert szétkaptam egy valszeg swapn vagymi pontot és ott termeltem ki :)

(#359) Darahian válasza Space marine (#358) üzenetére


Darahian
tag

>>ITT<< megtalálhatsz minden anyagot. Ha a "zöld" anyag a mossy cobblestone, akkor az a dungeonok fala. A másik zöld max a kaktusz lehet.

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#360) Darahian


Darahian
tag

Holnap UPDATE! :C

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#361) Oshram


Oshram
csendes tag

Üdv!

Meg szeretném venni a játékot, viszont nincs bankkártyám, és Unicredit sincs a közelben ahol fel tudnám tölteni a paypalom.
Valaki írta hogy tudna segíteni, de most nem találom hogy ki volt, tudna az a valaki írni egy privit a részletekkel?

Köszönöm előrre is!

(#362) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Hali

A játék várálását tervezem de nincs PP accountom. Valaki esetleg nem venné meg a játékot persze elutalnám a pénzt meg minden. Aki megtenné nekem ezt aszívességet az kérem írjon privit! (referenciáim)

Előre is köszönöm! :R

UI.: Oshram +1 :B

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#363) Darahian válasza ViTaZi (#362) üzenetére


Darahian
tag

:D Nagyon beteeeg :))

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#364) Darahian


Darahian
tag

Vitazi, Oshram: privát üzenet ment!

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#365) ollie válasza Darahian (#363) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

:DDD

***

(#366) bAtt001 válasza Darahian (#363) üzenetére


bAtt001
addikt

ez a játék maga a kreativitás :D

(#367) Darahian válasza ViTaZi (#362) üzenetére


Darahian
tag

ViTaZi: Kell még a pass egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#368) Oshram


Oshram
csendes tag

Üdv!
Köszönöm a sok felajánlást, de már sikerült megvennem a játékot. :)
Csak azért írom ki ide is, rengeteg segítőkész ember írt már. :)

(#369) Darahian


Darahian
tag

Ja, ha már itt vagyok: hogy ízlik a béta, emberek?

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#370) konzone válasza Darahian (#369) üzenetére


konzone
csendes tag

Egyenlőre vannak még benne bugok, de majd meglátjuk :)

Üdv, konzone.

(#371) ak1ra


ak1ra
csendes tag

Sziasztok
Dabadab közreműködésével ezennel én is beléptem a minecraft tulajdonosok táborába. Ezúton is még egyszer köszönöm a neki a segítséget. Két napja nem feküdtem le hajnali fél három előtt, de az vesse rám az első követ aki nem így volt a vásárlás utáni napokban. Meg voltak az első elhalálozások és a jól megszerzett cuccok elvesztése. De tegnap hajnalba már kinőttek az első saját termesztésű növényeim is. Lassan, ha kijátszottam magam felnézek a szerveretekre is.
Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!

May the source be with you! - Linux

(#372) ak1ra


ak1ra
csendes tag

Más. Nektek a tegnap esti frissítés után nem fagy le időközönként a játék? Nekem 2x is elfeketedett a képernyő és csak kikapcsolni tudtam. Cuccaim is elvesztek :( .

[ Szerkesztve ]

May the source be with you! - Linux

(#373) Darahian válasza ak1ra (#372) üzenetére


Darahian
tag

Nekem egy korábbi verzió csinálta, még a béta előtt. Kifagyott, semmi továbbira nem volt hajlandó, úgy kellett task managerből lelőnöm. A béta éppenhogy megoldani látszott ezt a bajt - legalábbis eddig nem jelentkezett újra.

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#374) konzone válasza ak1ra (#372) üzenetére


konzone
csendes tag

Eddig nekem sem volt ilyen még :Y előtte volt 1-2x.

[ Szerkesztve ]

Üdv, konzone.

(#375) pethYeti


pethYeti
addikt

Sikerült indítanom egy hmod szervert de ha mellette játékot is futtatom nem tudok játszani annyira eszi a procit...

amúgy 2 magos magonként 1600Mhz és 2gb ram

Ötlet javaslat:S?

(#376) konzone válasza pethYeti (#375) üzenetére


konzone
csendes tag

a ram lesz a kevés :/ egyik barátommal futtatunk szervert, abba 12 giga van és egész jól elfut :) ha esetleg van kedved csatlakozni, írj egy PÜ-t! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, konzone.

(#377) pethYeti válasza konzone (#376) üzenetére


pethYeti
addikt

lenne kedvem+1 haveromnak is:)

csak nekem olyan kéne ahol alig vannak páran, és SVM-es:)

(#378) konzone válasza pethYeti (#377) üzenetére


konzone
csendes tag

hát egyenlőre vagyunk: én + 3 haver. tehát 4-en :)

Üdv, konzone.

(#379) pethYeti válasza konzone (#378) üzenetére


pethYeti
addikt

Okés akkor ha másodmagammal mennék és nem gond szívesen eljátszogatnánk ott. Majd egy ip-t dobj.

(#380) konzone válasza pethYeti (#379) üzenetére


konzone
csendes tag

minden további nélkül szívesen fogadunk benneteket :) most jelenleg a hey0 mod-ra várunk, ami fut a dec.20-ai bétával, elvileg ma jelent meg, csak most havert nem tudom elérni :/ de amint megy a szerver, küldök PÜ-t! :)

Üdv, konzone.

(#381) pethYeti válasza konzone (#380) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi!

Amúgy a szerver többnyire 0-24?

(#382) konzone válasza pethYeti (#381) üzenetére


konzone
csendes tag

Igen, 0-24 :)

Üdv, konzone.

(#383) David75


David75
őstag

Épp ezen dolgozom.Maximum magasságú piramison.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#384) konzone válasza David75 (#383) üzenetére


konzone
csendes tag

Ehh, gyémánt piramis ;) Komoly. Sok sikert hozzá! :C

Üdv, konzone.

(#385) nepszter1


nepszter1
addikt

szenet nem találok sehol . :(

(#386) konzone válasza nepszter1 (#385) üzenetére


konzone
csendes tag

nem olyan mélyen van ... van hogy a felszínen is van. :K

Üdv, konzone.

(#387) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Hali

Problémám volna mégpedig ez: link

Várom a válaszokat!

braner00 kerüljétek!

(#388) nepszter1


nepszter1
addikt


pedig ugyan ilyet találtam és kibányásztam és semmi :W

(#389) nepszter1 válasza nepszter1 (#388) üzenetére


nepszter1
addikt

Érdekes találtam szént de most meg fáklyát nem hajlandó csinálni .

(#390) konzone válasza ViTaZi (#387) üzenetére


konzone
csendes tag

Próbáld meg a JAVA-t frissíteni, nekem megoldotta ezt a gondom.

Üdv, konzone.

(#391) konzone válasza nepszter1 (#389) üzenetére


konzone
csendes tag

Ott a fáklya. Már csak tedd be az invertory-dba

Üdv, konzone.

(#392) ViTaZi válasza konzone (#390) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Legfrisebb van fent a program szerint.

braner00 kerüljétek!

(#393) Darahian válasza ViTaZi (#392) üzenetére


Darahian
tag

Ebből le is szűrhetem, hogy Neked sincs már szükséged a kódra?

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#394) David75


David75
őstag

tudja valaki hogy szét lehet-e valahogy tőrni a bedrock-ot és ha igen mivel?

És tudja valaki mi a lényege ha lemegyek a pokolba?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#395) ViTaZi válasza Darahian (#393) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

De kell még, ha egyszer elindul a játék. :O

braner00 kerüljétek!

(#396) Darahian válasza David75 (#394) üzenetére


Darahian
tag

Tatám azt felejtsd el! A legkeményebb még törhető anyag az obszidián. Ha a bedrockon lukat találsz, és bele is ugrasz, akkor szimplán kiesel a világ fenekén a semmibe aztán ébredés a kezdőn. Obszidiánból kell egy portált nyitnod, aminek a belsejébe egy flint&steel (kova és acél) szerszámmal bepöckölsz egy szikrát, amitől az megnyílik, beleállsz, és az ikertesójából kiszállsz az alvilágban.

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#397) Darahian válasza ViTaZi (#395) üzenetére


Darahian
tag

Ha a gépeddel minden rendben van, akkor csak tedd el a mentéseidet, (vegyél egy kódot, élesítsd :DDD ), és szimplán jelentkezz be, töltsd le a legfrissebb verziót és kész. Nekem ami nyűgöm eddig csak lehetett a minecraft technikai oldala körül azt egy újrahúzás rendszerint megoldotta.

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#398) Darahian válasza David75 (#394) üzenetére


Darahian
tag

Bakker, a kérdésed másik felét nem is néztem. Persze hogy van értelme lemenni!

Az alvilágban van egypár érdekes anyag:

1.) hellstone: puha mint a föld, és ha meggyújtod örökké lángolni fog. Dekornak pöttyet érdekes, mert engem kb agyvelőre emlékeztet a színösszeállítása, de eredeti dolgokat lehet belőle összehozni. Viszont túl puha, így védelemre csak földszínbe süllyesztve és meggyújtva van értelme.
2.) futóhomok: lassít ha belemászol, és süllyedni kezdesz benne (elvileg)
3.) glowstone: ez egy világító anyag, amit ha megtörsz, minden blokk ad 1-1 adag glowstone port - viszont újracraftolni egy glowstone blokkot csak 9(!) adag porból tudsz, szóval nem valami gazdaságos. Ja, és a megközelítésük sem mindig könnyű, mert a hellstone platformok ALJÁN lógnak a világító blokkok fürtökben. :Y

Aztán vannak még odalent egyéb érdekességek is:
4.) zombi pigman-ek - ezek a félig zombi félig malac lények karddal rohangálnak, és amíg nem hergeled őket, semmi bajt nem csinálnak. Ha elhullanak, sülthús marad utánuk.
5.) ghast-ok: ezek a visító szellemek a frászt hozzák rám. Tüzes robbanó cuccokat köpködnek, amik eléggé amortizálják a hellstone blokkokat, de ha hallod azt a jellemző hangjukat amikor köpnek, rendszerint kikerülhető a csomag, vagy - kis szerencsével - vissza is küldhető a feladónak. Ja, és sem a pigman-ek, sem a ghast-ok nem égnek meg a lávában.
6.) sokkal több gomba található odalent, így a mushroom soup alapanyag gyűjthető.
7.) odalent nem tudsz vizet használni, amint kiöntenéd a vödörből, mindjárt elsistereg.
8.) mivel felvilági szörnyek nem spawnolnak odalent, a fény csak azért kell, hogy lásd hová lépsz.

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#399) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Üdv.

Van most valami jó kis szerver ahol lehet játszani?

(#400) bAtt001 válasza Nyiscsák (#399) üzenetére


bAtt001
addikt

én most kezdtem plastik szerveren, itt ajánlották nekem is fórumon eddig tetszik meg vannak is rajta mindig [link], írni kell fórumba utána kapsz jogosultságot addig csak nézelődni tudsz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.