Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-01-31 10:30:54

LOGOUT.hu

A warez minden formában tilos a topicban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#552) kirtarce


kirtarce
csendes tag

Sziasztok Az lenne a problémám hogy
Minecraftban ha leveszem a grafikát szóval mindent akkor elkezdek laggolni ez nem rég történt egy hosszú updatálás után és hát azóta nem szünt meg
ha meg mindent benyomok árnyékolást a kockáknál meg minden akkor f3 at meg nyomom piros az egész persze nem szaggatok de a lagg eltünik és tökéletes lesz én meg ugy szeretek játszani a minecraftal hogy minden levan véve
ha esetleg valakinek volt ilyen problémája és megoldotta akkor kérem írja le
Elörre is köszönöm.
Üdvözlettel Robertó

[ Szerkesztve ]

(#553) Nova96


Nova96
őstag

Ki milyen textúra packot használ? Én a Angel craftot. Ki tud ennél szebbet? :R

(#554) Darahian válasza Nova96 (#553) üzenetére


Darahian
tag

Alfa időszakban Notch sokunkat leszoktatta a textúra pakkok használatáról... :)) Pillanatnyilag annyi változtatás van fent, ami a kockanapot meg kockaholdat realisztikusra cseréli.

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#555) Nova96 válasza Darahian (#554) üzenetére


Nova96
őstag

Szia ez nem igaz, Angelcraft textúra nem tiszta pixel hanem kidolgozott.

(#556) kexksz válasza Nova96 (#555) üzenetére


kexksz
addikt

Csak én nem látom, vagy tényleg nem is az Angel akármiről beszélt? :F

(#557) Darahian válasza kexksz (#556) üzenetére


Darahian
tag

Nyilván rákészült egy kis szócsatára, ahol majd jól megvédi azt a textúra packot gyk. bármivel szemben, vagy más topikban is feldobta a témát aztán mellé ment a válasz. :D én is csak pislogtam kicsit, de mindenki megnyugtatására közlöm (hátha Nova96 kolléga ebből is kihámoz valamit), hogy igen, én is szeretem a jó házi pálinkát, egyébként meg negyvenkettő. :))

...amúgy ez kicsit arra emlékeztet mikor egyszerre száz felé chatelsz, asszony hozzád szól, aztán borul minden - a chatpartnerek meg egytől egyig pislognak hogy mivan...

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#558) Nova96


Nova96
őstag

OFF: Nem szó csatára készültem . Ha ez látszott akkor én kérek elnézést...
Csak az érdekel hogy titeket nem zavar a nagyon pixeles kép.
És emiatt nem kezdtek, textura packok után nézi.
És nem kérdeztem meg másik fórumba. És szerintem akkor ezzel be is fejezem. Az off-t

Nincs kedve valakinek olyat csinálni ,mindenki be mutatja a házát?Single playerbe vagy multiba?

[ Szerkesztve ]

(#559) kexksz


kexksz
addikt

Elkezdtem egy kommentált EscapeCraft 2 végigjátszást az összes titkos cuccal együtt, aki kíváncsi rá itt megnézheti.

(#560) bAtt001 válasza Nova96 (#558) üzenetére


bAtt001
addikt

én próbálgattam packokat de nekem csúnyák voltak, eredeti sokkal jobb szerintem az meg hogy pixeles pont jó a játékban, én ezt is szeretem benne. bár mióta felidegelt nem léptem be :D

(#561) Darahian válasza bAtt001 (#560) üzenetére


Darahian
tag

"amióta felidegelt"?

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#562) bAtt001 válasza Darahian (#561) üzenetére


bAtt001
addikt

fel bizony, mászkáltam egy új bányában zsebemben kb 150 vas meg 200+ szénnel éppen mentem kifelé amikor belaggolt a játék és beestem a zombi mellé... meghaltam persze nem tudtam merre volt a bánya, minden cucc odalett, azóta rá se néztem

(#563) kexksz válasza bAtt001 (#562) üzenetére


kexksz
addikt

INVeditor.

(#564) bAtt001 válasza kexksz (#563) üzenetére


bAtt001
addikt

köszi de nem használok semmit a játékhoz, nekem úgy jó ahogy meg lett írva :D
am sem hiányzik az a sok dolog így is tele van minden ládám cuccal, csak akkor nagyon idegesített hogy lehetett volna több is de nemlett :(

(#565) norbiphu


norbiphu
senior tag

aaa, épp játszani akarok erre 503minecraft.net halott :W

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#566) Darahian válasza norbiphu (#565) üzenetére


Darahian
tag

Bizony az utóbbi időben a minecraft.net megsínyli a megnövekedett érdeklődést. Reménykedem, hogy Notch ennek a megoldásán is vadul gondolkodik...

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#567) bAtt001 válasza bAtt001 (#562) üzenetére


bAtt001
addikt

na már megint úgy jártam mint a múltkor, az oké hogy nagy a pók de hogy meg bele is lök a lávába már kicsit sok :U

(#568) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Ez mekkora játék még most is :DD Jó cikk lett!

(#569) Nova96


Nova96
őstag

Valaki leírná hogy kell ezt a módot telepíteni:MineColony?

(#570) Nova96


Nova96
őstag

Na megint írok szerver készítés nem sikerül.. Mert ledob a szerver.
Megváltoztattam a server.properties erre:
#Minecraft server properties
#Sat Mar 26 15:51:41 CET 2011
level-name=world
verify-names=true
server-port=25565
grow-trees=false
hellworld=false
port=25565
server-ip=86.101.18.231
max-player=20
spawn-animals=true
online-mode=offline
pvp=false
server-name=Minecraft Server
admin-slot=false
max-players=20
max-connections=3
public=true
spawn-monsters=true
motd=Remélem sikerült\!

(#571) Nova96


Nova96
őstag

Meg a mcedit nem akar elindulni. pedig bemásoltam a mappába.

(#572) Soni84


Soni84
tag

Hali!

Új vagyok a játékban, az elején nagyon tetszett, aztán rájöttem, hogy a végén legózásba fog fúlni a game, és "kihal" a túlélő része.
Az elején nagyon tetszett, hogy menekülni kell, gyorsan építeni sheltert, de az elejétől a végéig ugyanazokkal a szörnyekkel találkozol(creeper, zombie, csonti,stb.), és egyre könnyebb lesz. Hiányolom belőle a kihívást. Nonstop építkezni nem nagyon szeretek. Néha fun persze.
Nincs véletlen egy olyasmi mod ami területekre osztja a mapot, és ahogy vándorolsz úgy lesznek erősebbek az ellenfelek? És pl. csak azokon a területeken lenne bizonyos kőzet, amiből új extra dolgokat lehet csinálni?
Néhol lehetne zombitámadás a shelter-ed ellen, csak hogy feldobja a hangulatot.
Egyébként szívesen kipróbálnám ketten valakivel multiba!

(#573) Darahian válasza Soni84 (#572) üzenetére


Darahian
tag

Én még nem találkoztam ilyen erősödős moddal, viszont van egy, amit érdemes kipróbálni - Mo Creatures. Az oroszlánok, farkasok, meg ogrék ( hogy a többiekről ne is beszéljek) csak megérik a telepítéssel járó bonyodalmakat, nem?

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#574) konzone válasza Darahian (#573) üzenetére


konzone
csendes tag

Van frissítés! 1.4! Elvileg benne vannak a farkasok, de nem találom őket ...

Üdv, konzone.

(#575) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Valami saját PH! szervert csinálhatnánk!

Vagy valaki esetleg hogy kell szervert csinálni? 3-4fő-set szeretnék.

braner00 kerüljétek!

(#576) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Nah sikerült szervert csinálnom és minden jól is megy. Néhány embernek ha van kedve akkor jöhetne.

braner00 kerüljétek!

(#577) ViTaZi válasza Darahian (#573) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

1.4-es Minecraft alatt nem megy. Addig várni kel az új verzióra!

braner00 kerüljétek!

(#578) bAtt001


bAtt001
addikt

egyre jobban eszi a gépet, verziószámmal a melegedés is növekszik ami laptopon eléggé zavaró. valamit kezdhetnének ezzel is mert nem egészséges ez semmilyen gépnek.

(#579) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Sajnos mind a sima mind a Bukkit szerverrel nagyon laggol a játék.

Arra gondoltam bérelhetnénk egy szerot? 10 slotos szerot néztem az 2200ft /hó ami sztem elfogadható ár!

Akit érdekel az kérem írjon rám!

braner00 kerüljétek!

(#580) skymoi


skymoi
csendes tag

Legends of Minecraft
Egy barátommal közösen csináljuk,remélem tetszik.. enjoy! :)

(#581) bAtt001 válasza skymoi (#580) üzenetére


bAtt001
addikt

ígytovább nagyon bírom a minecraft videókat, ezt meg főleg, szakadok a kommunikációkon :D

(#582) Nyiscsák válasza bAtt001 (#581) üzenetére


Nyiscsák
aktív tag

Érdekes lesz az 1.5 Beta. [link]

(#583) bAtt001 válasza Nyiscsák (#582) üzenetére


bAtt001
addikt

nem érdekes, hanem nagyon jó. szerintem nagyon feldobja az időjárás a játékokat, remélem lesz jó nagy dörrenés villámlás mellé, de olyan hogy megijedjek :D

(#584) Nova96 válasza Nyiscsák (#582) üzenetére


Nova96
őstag

Ez egész jó :K

(#585) Essencia


Essencia
csendes tag

Sziasztok 1 olyan problémám, lenne hogy megvan a játék eredetiben viszont minden szerverről 1 olyan 1-2 perc után kidob 1 olyan hibával, hogy:

Internal Exception: java.net.SocketException: Connection reset by peer: socket write error.

Hogy erre tudtok-e valami megoldást, választ köszi előre! (Java, term. felvan rakva)

-

(#586) CPT.Pirk válasza Essencia (#585) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Így kb. azt mondja a java, hogy valami letiltotta a portot, amit ő használ, és nem tud kifelé adatot küldeni. Ha valami extra tűzfalad van (gondolom windowson vagy), akkor nyomd ki egy teszt idejére.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#587) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Amúgy ismeritek azt a lehetőséget, hogy egy pontgyűjtögetős oldalon beválthatók a pontok Minecraft accountra (többek közt)?
Akit érdekel, katt az aláírásomban lévő referrer linkre! :K
Ezzel hozzájárultok az enyémhez is. :B

(#588) kexksz válasza Teasüti (#587) üzenetére


kexksz
addikt

Ha jól emlékszem ezeket a referreres cuccokat az alapelvek ellenzik, de ne legyen igazam.

(#589) Teasüti válasza kexksz (#588) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Akkor tekintsétek tárgytalannak a hozzászólást! :B

(#590) Sapis91 válasza Nova96 (#570) üzenetére


Sapis91
csendes tag

Hello..látom nem sikerül a szerverkészítés...
http://www.youtube.com/watch?v=FBtP9PCMZt4
ez alapján csináltam meg és megy rendesen!! remélem segítettem
:)

(#591) bAtt001


bAtt001
addikt

most keresem hogy hol van a beígért 1.5-ös frissítés és elhalasztották jövő hétre :( de megint új dolgokat ígért bele notch, remélem megkaparintom a héten :)

(#592) Darahian


Darahian
tag

Egy ideje már megvan a minecraft, de tegnap sikerült a Minecraft Wikin találnom egy érdekességet, ki is próbáltam, és működik. Ha a csontot a workbenc-en megdolgozod, ugyebár kapsz 3db csontport, amit aztán lehet gyapjú fehérítésre használni. Amit viszont nem tudtam: ez a csontpor (bone meal) trágyázásra használható, a búzát is, és a facsemetéket is lehet vele trágyázni. Leteszed a facsemetét / magot, jobb gombbal "meghinted" csontporral, és kész is.Pillanatok alatt megnőnek, így egy csontból egy kenyérnyi búza nyerhető.
...kár, hogy csontváz kell hozzá, hogy kinyerd :D

"Unique to bone meal is its use as a fertilizer - when applied to crops or saplings one bone meal is consumed and the plant grows instantly, though there is a chance of failure and in this case, the procedure must be repeated. Crops become ready to harvest and saplings will grow into trees, provided they have enough space. This effect does not work on cacti or sugar cane. Additionally, bone meal used on saplings that do not have enough room to grow will consume the bone meal with no visible effects. Care must be taken when growing trees as the player does not block tree growth and new leaves or wood blocks may cause suffocation if they grow into the block containing the player's head. "

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#593) bAtt001 válasza Darahian (#592) üzenetére


bAtt001
addikt

azt a farmosat majd kipróbálom én is, még eddig nem jöttem rá. még szerencse hogy nekem van csontváz csapdám :D csont és nyíl van dögivel csak oda kell állni.

(#594) Darahian


Darahian
tag

Nem akartam ráduplázni, de ezeket is most találtam: úgy néz ki, megvan egy pár "vasúti"érdekeltség, ami a cikkek szerint szintén az 1.5-ben fog kijönni
Power rail
Detector rail

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#595) Darahian


Darahian
tag

Kint van az 1.5. Nem írom le mi az újítás, mert kétszer kattintottam a verzió históriára és mindkétszer mást mutatott (nyilván most töltik fel), de amit láttam, tetszett :D

"Sose higgy el feltétlenül mindent, amit az interneten olvasol!" -Abraham Lincoln

(#596) CPT.Pirk válasza Darahian (#595) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Végre az 5-15fps helyett megy a laptopomon 40 fölött is, igaz nem max beállításon, de eddig minimumon sem ment 20 fölé.
Nagyon ideje volt már ennek! :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#597) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

[link]

Eszerint az 1.6-ban lesz térkép is, ami az eddig bebarangolt helyeket mutatja.
Végre nem kell Cartographal szarakodni :).

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#598) CPT.Pirk válasza X3B6O0X (#597) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, de nem az eddig bebarangolt terület lesz rajta, hanem a térkép kraftolásától kezdi nézni, és az lesz a középpont, ahol csináltad. Valamint a térkép nem fog scrollozni, ha lemész a térképről, újat kell csinálni. ;]

Remélem multiba is meglesz. Amúgy az ígért bugkiírtást most jobban várom.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#599) D1Rect


D1Rect
félisten

'reggelt!

Hol tart most ez a játék?
Meg lehet még venni minden ez után következő update-tel együtt valahogy még?

(#600) tv123


tv123
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  [Re:] Minecraft (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.