Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25551) Hawk02


Hawk02
tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget,melyet kaptam! :R A sideload vonalat végleg elengedtem,mert a wipe vitte magával.Sikerült közben néhány számomra hasznos alkalmazást leszednem a Yalp Store-ból. Másod telefonnak jó lesz még a passport.Kompromisszumokkal még használható kategória. :C

(#25552) lezerpiramis válasza Hawk02 (#25551) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Sideload nelkul nagy bajban lennek: se N64-emulator, se RetroArch, se Term48...

De persze inkabb legyen az embernek egy sideloadra nem kepes Passportja, Passport nelkul felesleges is elni :D

(#25553) Hawk02 válasza lezerpiramis (#25552) üzenetére


Hawk02
tag

Sideload jó lenne azért nekem is ,de elfogadom a hiányát.Működik és ez a lényeg. :C

(#25554) Hawk02


Hawk02
tag

Szerettem volna zenét hallgatni a passporton,de a zene,videó,óra ikon hiányzik.Gondolom ez amiatt van,hogy nem ment végig a telepítés.Tudnátok mondani alternatívát,hogyan tudnék zenét hallgatni a passporton.Az SD kártyán tárolt zenékből.

[ Szerkesztve ]

(#25555) lezerpiramis válasza Hawk02 (#25554) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha az apk-telepítés működik, akkor esetleg valami 4.3-as droidon futó VLC-vel lehet próbálkozni.

(#25556) Hawk02 válasza lezerpiramis (#25555) üzenetére


Hawk02
tag

java.lang.illegalstateexception:song cannot play,the mediaformat may not be suported

Ez a hibaüzenet fogad,mikor elindítom a lejátszást.Több lejátszó alkalmazást próbáltam és mind ezzel fogadott.

(#25557) lezerpiramis válasza Hawk02 (#25556) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Az pech… akkor is, ha atmasolod a telora az mp3-at?

Lehet, hogy ezek az appok mar nem supportaltak, bevallom, sose probaltam BB10-en a gyari appokon kivul mas medialejatszo alkalmazast. Mas (nem medialejatszos) droidos appok futnak?

[ Szerkesztve ]

(#25558) Polarstar válasza lezerpiramis (#25557) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Bold 9700 olyan szépen viszi a Flac és mp3 fájlokat még ma is, hogy besírsz. :D
Mondjuk, nem csoda. Kis vacaknak dedikált Texas Instruments audió kártyája van.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25559) Hawk02 válasza lezerpiramis (#25557) üzenetére


Hawk02
tag

mnt/sdcard/music mappába másolva azt írja ki a lejátszó program,hogy másoljak a készülékre.Azt gondolom,hogy ez a készülék mappa.Nem jól gondolom?

(#25560) pelyib válasza Hawk02 (#25554) üzenetére


pelyib
tag

a zene,videó,óra ikon hiányzik.

Ha jol emlekszem nekem akkor volt ilyen amikor developer verziot raktam fel. Mar nem emlekszem pontosan, hogy hogy csinaltam, de valamiert nagyon fel akartam rakni azt a verziot.

(#25561) Hawk02 válasza pelyib (#25560) üzenetére


Hawk02
tag

Azt olvastam, ha autoloaderrel van telepítve ,akkor van ilyen jelenség,hogy hiányoznak az ikonok..Nem tudom,hogy ez mennyire igaz.
10.3.3.2049 van a készüléken.Láttam,hogy a 3216 is kint van,de nem merem elindítani,mert most még így használom.Nem szeretnék egy téglát.Nem látja semmi program a készüléket.Nincs sideload.

[ Szerkesztve ]

(#25562) Hawk02 válasza lezerpiramis (#25557) üzenetére


Hawk02
tag

droid app: ami működik.
Total Commander,ZArchiver,FX file manager,Számológép,Contact,Óra,Pulsar média lejátszó,PI Music Player.
Google alkalmazások nem működnek.Yalp store-ból tudok letölteni,de nagyon sok program induláskor megáll és kiugrik belőle.Többségében azok futnak melyeket már régen frissítettek vagy nincs GSF.
Az is lehet,hogy a 10.3.3.3216 rommal futna több minden.Nekem a 10.3.3.2049 van a készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#25563) Hawk02


Hawk02
tag

Segítséget szeretnék kérni.Lehetséges az,hogy teljes telepítés hiánya okozza a java összeomlását,mikor indítanám a média lejátszót.Azt a hiba üzenenetet dobja fel,hogy nincs supportálva az mp3 média formátum.

[ Szerkesztve ]

(#25564) Hawk02 válasza Hawk02 (#25563) üzenetére


Hawk02
tag

Kíváncsiságból egy mp3 fájt átírtam flac-re és ezt viszi a lejátszó.Megoldódott.

(#25565) St3ven válasza Hawk02 (#25559) üzenetére


St3ven
addikt

Az egy felcsatolt mappa (mnt alatt van). De írja is, hogy sdcard.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#25566) Hawk02 válasza St3ven (#25565) üzenetére


Hawk02
tag

mnt/sdcard/music mappába vannak a zenék bemásolva.Flac formátum gond nélkül indul.mp3 hibát dob.

(#25567) albert8


albert8
addikt

Sziasztok!
Használ itt még valaki key2-t?
Érdekelnének a vélemények mennyire használható normális hétköznapokban. telefon, sms, gmail, facebook, esetleg instagram, otp, revolut alkalmazásokhoz talán még rezsi befizetéses alkalmazások használata lenne fontos.
Sokat olvastam, hogy nem valami jó a biztonsági frissitések hiánya, ez mennyire reális?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25568) Polarstar válasza albert8 (#25567) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van használatban K2. Minden megy. Az alkalmazásokat amit használsz, frissíteni kell. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25569) albert8 válasza Polarstar (#25568) üzenetére


albert8
addikt

Mit takar pontosan az hogy frissíteni kell? Vannak hozzá jelenleg is?
Illetve a securitys kérdés mennyire jelenthet gondot?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25570) Polarstar válasza albert8 (#25569) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Valszeg megállt a frissítés az oprendszernek.
A használt programokat illik frissíteni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25571) BB9360 válasza albert8 (#25567) üzenetére


BB9360
aktív tag

Keyone Black Editiont használok, tehát Key2 előttit. Op rendszer nem frissül, az alkalmazások folyamatosan. Facebook-ot, Instagram-ot nem használok. A többi felsoroltat igen, plusz mobilbank, érintéses fizetés. Mennek rendesen. Nem bírom elengedni, pedig biztos, hogy pár dologban kényelmesebb lenne. De párban meg nem.
Ami nagyon zavar, hogy egy ideje a Waze használata közben, ha telefonhívásom van (mindegy, hogy kimenő vagy bejövő) eldobja a netet a Waze. Amint leteszem, újra megy. Navigálni addig is navigál, csak az online része nem megy. Plusz van egy alkalmazás, ami nagyon lassan működik, de ez nem mindenkit érint.

(#25572) albert8 válasza BB9360 (#25571) üzenetére


albert8
addikt

köszi! Ezt jő hallani, szerintetek ez meddig lesz így? :D Tudom valszeg ezt nem lehet megmondani. Most le kell cserélnem a telefonom és van egy key2 125 ért, amit mindig is szerettem volna. Volt régen is bb-m és nagyon szerettem, de nem szeretnék mondjuk 5évig megint venni. Addig még működhet? Szerintetek jó vétel?
Ez a biztonsagi frissitéses dolog zavar még, de nem tudom ez mennyire reális, igazabol annyira nem jasznalok kétes oldalakar meg alkalmazasokat.

Polarstar köszi

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25573) Polarstar válasza albert8 (#25572) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hehe... Most akarom én is eladni... de nem 125-ért! :DDD
max 80.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25574) lezerpiramis válasza Polarstar (#25573) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Röhejes áron van kirakva a legtöbb Key2 és Key2 LE, de valahol érthető, mert aki gombokat akar, az:
- vagy kiperkálja az összeget
- vagy vesz egy régiebbi, lassab KeyOne-t
- vagy benevez egy ki tudja, milyen Unihertzbe
- vagy vár az idők végezetéig egy (szintén ki tudja, milyen) F(x)tec-re.

(#25575) Polarstar válasza lezerpiramis (#25574) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Unihertz egy kalap szar. Nem mertem nagy betűvel leírni nehogy rám fogják, hogy kiabálok. :D
Azt gondoltam az első Unihertz után - na, legyen jó, legyen klassz!
Durván sikerült azért ezt elrontani.
A Passport és a K2 volt a legjobb. Minden más felejtős szerintem. FxTec nem a Blackberry szintjét hozza. Az másra való.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25576) lezerpiramis válasza Polarstar (#25575) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Másra jó, de legalább gombjai vannak :)Sőt igazából az lenne az überkirályság, mert az tényleg full QWERTY, de persze a Passport az etalon :) Csak hát afölött már eljárt az idő, pedig hardveresen még vállalható lenne.

(#25577) albert8 válasza lezerpiramis (#25576) üzenetére


albert8
addikt

Ezt jó, hogy írjátok mert az unin is gondolkoztam :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25578) lezerpiramis válasza albert8 (#25577) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Így jártunk, maradnak a régi telók és a virtuális gombsor.

(#25579) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Új K2 felhasználónk lett. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25580) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A németeknél bemutatták a BlackBerry filmet. Azt mondják, hogy kissé abszurd. Azt is mondták, hogy vígjáték. Szerintem inkább "kín" játék.
Egy cég, aki a világ mobiljainak 43%-át adta.. Most ugye sehol sincs.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25581) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A magyar bemutatóról nem tudok még. Linkem van. [link]
Illetve a kínaiak megest csináltak valami érdekeset. :D [link]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25582) eventus válasza Polarstar (#25580) üzenetére


eventus
veterán

Talán egyszer megnézem. Fájó lenne, ahogy át is éltük.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#25583) Polarstar válasza eventus (#25582) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van egy igen erős gyanúm, hogy ezt a filmet se hozzák be ide.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25584) eventus válasza Polarstar (#25583) üzenetére


eventus
veterán

Pedig milyen híres, erős ország vagyunk.. ja, nem

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#25585) icezozo válasza Polarstar (#25581) üzenetére


icezozo
addikt

végigolvasva a cikket, megkönnyeztem a BB-t :O

http://qwankido.hu/

(#25586) Hawk02


Hawk02
tag

Sziaztok!
Szolgáltatót váltottam és a kapott sms tartalma nem jelenik meg.Beállítások rendben vannak,mert bejön az sms és a beérkezettre tudok válaszolni,de újat írni nem tudok.Szolgáltatónál tanácstalanok,nem tudnak segíteni.(Vodafone)
Tudna valaki segíteni!
Előre is köszönöm! :R

(#25587) Polarstar válasza Hawk02 (#25586) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Rügd ki őket nyugodtan.
Mellesleg milyen telefon ez?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25588) Hawk02 válasza Polarstar (#25587) üzenetére


Hawk02
tag

Blackberry Passport.
Telenor volt eddig,kedvezőbb lehetőség miatt váltottam. 10 éve voltam a Telenornál és semmi kedvező lehetőséget nem tudtak ajánlani,ami maradásra bírt volna.

(#25589) Polarstar válasza Hawk02 (#25588) üzenetére


Polarstar
nagyúr

BIS vagy BES-ed volt?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25590) Hawk02 válasza Polarstar (#25589) üzenetére


Hawk02
tag

Telenornál nem volt,talàn még a BB9900-n a telekomnál. Akkor még másik telefonszámom volt.

(#25591) Polarstar válasza Hawk02 (#25590) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az SMS ezektől független. Lehet hogy simán ki lettél tiltva, mert ugye a gép azonosítót megtudja a szolgáltató.
Mennie kellene pedig.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25592) Hawk02 válasza Polarstar (#25591) üzenetére


Hawk02
tag

Ha ki lennék tiltva,akkor is bejönnek az sms-ek?Válaszolni tudok a beérkezettre.Viszont a teljes tartalom nem jelenik meg. :F Újat nem tudok küldeni. :WNem tudom,hogy annak van-e köze hozzá,hogy csak a kezdeti beállításokon tudtam végig menni.Wipe volt a telefonon mielőtt megvettem. Sideload sincs sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#25593) Polarstar válasza Hawk02 (#25592) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az én nem sikereresen kinyitott 9700-em fogad de nem küld SMS-t. Nem érdekel különösebben mert szolgálati mobil.
A te esetedben is ez lehet a kulcs?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25594) Hawk02 válasza Polarstar (#25593) üzenetére


Hawk02
tag

Sajnos arra gondolok,hogy nem lehetséges a teljes beállítás és emiatt több minden nem működik.Írtam,hogy nincs óra,zene,videó app.Más forrásból kellett letöltenem, őket,hogy tudjam használni ezeket.(Androidos alkalmazások)

(#25595) Polarstar válasza Hawk02 (#25594) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Esetleg Dr.mobillal beszéld meg. Hátha van neki még gyári szoftverje erre. Egy levelet vagy hívást megér szerintem.
Ez tényleg szoftveres hiba lesz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25596) Hawk02 válasza Polarstar (#25595) üzenetére


Hawk02
tag

Köszönöm! :R

(#25597) Polarstar válasza Hawk02 (#25596) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ha nem megy az újra szoftverezés - szerintem szembe kell nézned azzal, hogy ez a hiba még több gondot okozhat. Végső esetben meg fog a mobil dögleni! Az én Passportom is így járt. Még a kimenekítés sem sikerült. Alkatrész lett belőle sajnos.
Gondold át majd ezt a lehetőséget is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25598) Hawk02 válasza Polarstar (#25597) üzenetére


Hawk02
tag

Szoftveres lehetőség nincs.(Beszéltem dr.mobillal)Internet,telefonálás,email,zene hallgatás,videók nézése ritkán, ezekre kell, mert a banki,szolgáltató ügyeket iphone-n intézem.Pedig nagyon szerettem a BB-t.(Most is szeretem használni)
Vannak még alkalmazások(Időjárás,youtube,gmail,menetrendek...),amiket alternatív megoldásként interneten nyitottam meg és elmentettem kezdő oldalként és onnan nyitom meg,ha szeretném használni.Jelenleg működik. :C

[ Szerkesztve ]

(#25599) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Telegram BB10 csatorna tele minden földi jóval. :DDD
Nagyon durván tolják a srácok!
[link] Hajrá! Pattanjatok fel a vonatra! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25600) Hawk02 válasza Polarstar (#25599) üzenetére


Hawk02
tag

Kíváncsiságból letöltöttem néhány alkalmazást és 98% nem működik a passporton.Lehetséges,hogy régi a szoftver verzió.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.