Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25451) Polarstar válasza Hawk02 (#25450) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Wifin még hagyján. A böngészőket bankok kitiltják pl mert elavult. Amúgy mennie kellene. Van amit nem fogsz rajta látni.
Telefon, SMS mindig fog menni rajta.
Ha magán leveleződ van, azt be tudod regisztrálni szerintem és wifin megy.
Mobil neten nem fog menni szerintem. Merthogy alkalmasint kellett az adat miatt a Blackberry Internet Service. Bár már olyan régen volt ilyen mobilom nekem is, mert ennek után kell nézni. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25452) Tamy válasza Polarstar (#25451) üzenetére


Tamy
senior tag

Ha felrak egy akármilyen levelezőklienst (ami egyébként is ajánlott a gyári fapad megoldások helyett), akkor a mobilnet nem lesz gond, más kérdés, hogy erre milyen régi verziót fog tudni felrakni, és ahhoz mit fog szólni a szolgáltató. De ez éppúgy igaz lesz wifin keresztül is. Manapság 100-ból 101 ember gmail-t használ, az pl. elég kényes szokott lenni az ilyesmikre.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25453) lezerpiramis válasza Tamy (#25452) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Egyébként melyik az az "akármilyen levelezőkliens", amelyet még lehet telepíteni BB10-re, és működik is rendesen? :)

(#25454) Tamy válasza lezerpiramis (#25453) üzenetére


Tamy
senior tag

Én az Aquamail-t használtam, de az már évekkel ezelőtt volt. Alternatív forrásból fel lehet lelni régebbi verziókat, azok el fognak indulni.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25455) Polarstar válasza Tamy (#25454) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez pl igaz.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25456) Hawk02


Hawk02
tag

Sziaztok!
Köszönöm szépen a válaszokat.
Közben képbe került egy passport is,elég messzire lakom az eladótól és "Ő is csak vette régebben,mert nagyon szép állapotú."Azt szeretném kérdezni,hogy a régi BBID fiókom törölve lett évekkel ezelőtt.Tegnap regisztráltam ismét a BBID-n.Van ennek értelme,mert a szervereket már lekapcsolták? Működni fog egy gyári visszaállítás esetén?Nem hozzáértő akitől venném(én meg már sokat felejtettem :W ),hogyan ellenőrizhető,hogy a BB Protectből kilett lépve?A jelenlegi infó alapján belehet lépni a készülékbe és működik.Mi a nagyon fontos,amit TILOS megtenni.Pl.Gyári visszaállítás?Mire kell figyelni vásárláskor?
Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#25457) Polarstar válasza Hawk02 (#25456) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Protektből ki kellett lépni, BBID alapra nullázva legyen.
Protekt védelem ha be van kapcsolva - a mobil akár levélnehezék is lehet.
Ha bekapcsolod - hisztizni fog a jelszóért - ezzel már semmit sem bírsz kezdeni, mert nem kapcsolódik a hitelesítő strukturához.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25458) Hawk02 válasza Polarstar (#25457) üzenetére


Hawk02
tag

Köszönöm a választ.
Későbbiekben,ha esetlegesen lenne egy akkucsere,olyankor nem lesz gond?

[ Szerkesztve ]

(#25459) Polarstar válasza Hawk02 (#25458) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem. Dr.mobil a Blackberry partnerünk. XI. Ker Bartók Béla út 44. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25460) Hawk02 válasza Polarstar (#25459) üzenetére


Hawk02
tag

Köszönöm! :R

(#25461) Polarstar válasza Hawk02 (#25460) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nm!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25462) lezerpiramis válasza Tamy (#25454) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Azon még megy two-step verification nélkül a Gmail? Mert a Hubhoz már nem lehet új fiókot hozzáadni (a régi Gmail-fiókok még működnek).

(#25463) Tamy válasza lezerpiramis (#25462) üzenetére


Tamy
senior tag

A régi verziós AquaMail-en nem tudom mi megy mostanság, én már elengedtem a Blackberry vonalat. Próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#25464) Hawk02


Hawk02
tag

Gondolom innen leszedve még működik.

https://www.apkmirror.com/apk/mobisystems/aqua-mail-email-app/aqua-mail-email-app-1-24-0-1585-release/aqua-mail-email-app-for-any-email-1-24-0-1585-android-apk-download/

BB Passportra szeretném feltenni.

(#25465) lezerpiramis válasza Hawk02 (#25464) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Valamelyik nap kiproszalom Q10-en, Passporton (van meg Z10, Leap es Q5 is szerencsere, Q10-bol pedig ketto is :D )

(#25466) Polarstar válasza lezerpiramis (#25465) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Dr mobilnál van még Q, Z sorozat. Milyen pofás még ma is a Z30!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25467) Hawk02


Hawk02
tag

Milyen tokot tudnátok ajánlani Blackberry Passport-ra ? :R
Nagyon szegényes már a választék.

[ Szerkesztve ]

(#25468) lezerpiramis válasza Polarstar (#25466) üzenetére


lezerpiramis
őstag

A Z30 nálam kimaradt mint saját teló, tesztelésre volt csak nálam, jó kis masina volt, de nálam a Q10 verhetetlen (na meg a Passport, de az nem is telefon, hanem egy tank :D )

Doktoréknál KeyOne nincs már emberi áron?

(#25469) Polarstar válasza lezerpiramis (#25468) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem elvitték.
De nálam még akad valami szebb és jobb. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25470) lezerpiramis válasza Polarstar (#25469) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ez mán off egy kicsit :)

Hát én 50 ezernél többet nem áldoznék rá. Maradnak a BB10-ek második telefonként, a fő gép meg most egy Motorola Defy 2021. Se nem QWERTY-s, se nem csúcsmodell, ellenben bírja vagy 3 napig az akksija, illetve a szöget is be lehet vele verni a falba. Tacskósétáltatáshoz ideális...

(#25471) Polarstar válasza lezerpiramis (#25470) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Persze hogy off. Ellenben miért nem veszel egy vintázs mobilt? Tacskók birják ezeket is. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25472) lezerpiramis válasza Polarstar (#25471) üzenetére


lezerpiramis
őstag

64 ezerből megvolt ez a Defy, kicsit komótos, de azért eldöcög rajta nagyjából minden, ami kell nekem, ráadásul a Hacker's Keyboarddal egész jó manőverezni (persze nem egy Q10...).

(#25473) ElFeo válasza Hawk02 (#25450) üzenetére


ElFeo
tag

Szia, telefon, SMS megy. A gyári böngésző-a biztonsági tanúsítványok nem frissülnek-felejtős. Az opera mobil megoldás lehet de nem próbáltam. Az emailek sem mennek. Bármi, amihez bbid kell, nem működik. Ezzel nagyon kell vigyázni, a készüléket ne állítsátok vissza, mivel az első indításkor bbid bejelentkezést kér, és szerverek hiányában nem fog sikerülni, a telefon használhatatlan lesz! Egyébként én munkás telónak egy bb 9900-át használok, tök jó, hogy egy hétig is elmegy egy töltéssel, nagyon gyors. De ugye az is már csak telefonálásra jó.

[ Szerkesztve ]

(#25474) Hawk02 válasza ElFeo (#25473) üzenetére


Hawk02
tag

Szia!
Köszönöm a válaszokat!Kíváncsi leszek,hogy mi fog működni a passporton.Várom már a találkozást.Mikor megjelent megvettem és szerettem is használni.Másod telefonnak szánom.Nekem a telefonálás,email a fontos.Megpróbálom majd feltenni az aqua vagy blue mailt.Hátha azokon keresztül összejön.Majd beszámolok,hogy mit sikerült.

(#25475) Polarstar válasza Hawk02 (#25474) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Passportnak volt talán minden idők legfaszentosabb klaviaturája. Ahogy elkezdted használni, mindig ott volt a "hűbazdmeg!" érzés, bárki kézbevette ezt.
Sajnos ez már csak a múlt....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25476) eventus válasza Polarstar (#25475) üzenetére


eventus
veterán

De hiányzik :( Sony ad egy kis nosztalgiát.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#25477) ElFeo válasza eventus (#25476) üzenetére


ElFeo
tag

Hogyan?

(#25478) Hawk02 válasza Polarstar (#25475) üzenetére


Hawk02
tag

Mindegyik billentyűzettel ellátott BB telefont volt szerencsém használni.
Valóban a passport volt a csúcs számomra.Sajnáltam,hogy oda jutott a rendszer ahová jutott.Több volt benne.Számomra kompakt volt és nagyon jól használható.Működött és ez volt a lényeg.Azért kíváncsi lennék hol tartanának most.Nem fagyott soha,mint a zöld emberkés rendszer.Most már közel 3 éve,hogy elhagytam azt a rendszert is,mert ott valóban gyorsan elavultá vállnak a készülékek.Nem sok alternatíva maradt.Most is gyümölcsös rendszert használok,mert sokáig használni tudok egy készüléket így. :Y Jönnek rá a frissítések hosszú éveken keresztül.

Azt még megkérdezném,hogy Cobalt fájlokat feltelepítve(Play store) menni fog a BB?Nem okoz gondot továbbra sem?Régen használtam,akkor működött.

(#25479) lezerpiramis válasza ElFeo (#25473) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ha nincs/nem volt beallitva BB ID, akkor lehet wipe-olni, utana kis ugyeskedessel vegig lehet menni a kezdeti beallitasokon.

(#25480) ElFeo válasza lezerpiramis (#25479) üzenetére


ElFeo
tag

Nekem nem sikerült a wipolt telefont-valamit a wifi beállításnál kell mókolni-visszaállítani. Ment a fiókba, elővettem a bb 990-át.

(#25481) lezerpiramis válasza ElFeo (#25480) üzenetére


lezerpiramis
őstag

https://forums.crackberry.com/blackberry-10-os-f269/fix-bb10-devices-stuck-setup-sideloading-issue-1193846/

(#25482) Hawk02


Hawk02
tag

Szeretném kérdezni, hogy mi lehet a gond egy BB Passport nem ismeri fel az sd kártyát. Sandsc sdxc 64gb.Totál Commander latja. Illesztő program hibát ír a passport. Mindig ezt a hibát írja ki ,amikor le akarja tölteni.win10 van laptopon.

[ Szerkesztve ]

(#25483) Polarstar válasza Hawk02 (#25482) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nwm sérült vagy régi a kártya? Ismerősöm kártyája is ezzel kezdte. Kuka lett hamar.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25484) Hawk02 válasza Polarstar (#25483) üzenetére


Hawk02
tag

Kb.5 éves,de nem volt használatban.

(#25485) Hawk02


Hawk02
tag

Szeretném kérdezni,hogy használ-e valaki közülletek play store-t a bb10os-n jelenleg.Esetleg már felejtős?
Azért kérdezem,mert nem fogadja el az adataimat a belépéshez sem.Sőt a fiókot sem tudom beállítani vagy esetleg a google beállításokban is be kell állítani valamit?

(#25486) Polarstar válasza Hawk02 (#25485) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Play store? Nem volt szederre olyan. Mert ugye ez nem android hanem QNX.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25487) Hawk02 válasza Polarstar (#25486) üzenetére


Hawk02
tag

Még mikor megvettem a passport-t régen már ,akkor használtam android alkalmazásokat.Ez már azután volt,hogy egyre kevesebb alkalmazás volt,amire nekem szükségem lett volna a bb boltban.Azért használtam így az android appokat.Fel lehetett rá varázsolni.Azért tettem,hogy ne kelljen eladnom még,mert igen megszerettem a passport-t. :C
Valamiért az sms írás sem működik.Befelé bejönnek az üzenetek a Hub-ba.

[ Szerkesztve ]

(#25488) Polarstar válasza Hawk02 (#25487) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Fel lehetett varázsolni. Szerintem régebbi progikat most is fel lehet tenni.
Az sms-nek mennie kellene pedig.
Nálam a droid progik furán mentek anno. Ez az elcsúszott, vagy hiányos volt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25489) Hawk02 válasza Polarstar (#25488) üzenetére


Hawk02
tag

Az a gondom még,hogy lehetséges,hogy a win10 miatt sem a sachesi,sem a darcy's blackberry tools nem tud kapcsolódni a bb passporthoz. :W Lehetséges,hogy valamilyen driver hiányzik még.

(#25490) Polarstar válasza Hawk02 (#25489) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ahogy meghalt a Passportom, átnyergeltem droidberryre. Azóta már nincs ilyen macera.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25491) Hawk02 válasza Polarstar (#25490) üzenetére


Hawk02
tag

Nekem az már úgy nem jött be.Bár lehetséges,hogy jó készülékek lettek kiadva.Nem maradtam ezen a vonalon.
Most is másik rendszert használok,de másod telefonként szeretném a BB-t használni.

(#25492) Polarstar válasza Hawk02 (#25491) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen rendben van. Én a droidra hegesztem fel a droidos szeder programokat. Illetve közben durván korlátozom a droidot. :D
Vicc amúgy a droid egy QNX-hez képest.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25493) ElFeo válasza Hawk02 (#25489) üzenetére


ElFeo
tag

Most nem rémlik, pontosan, de van rá metódus.Az autoloader meg ezek alappból nem indulnak el, de működésre lehet bírni,utána kéne nézni.

(#25494) eventus válasza Polarstar (#25492) üzenetére


eventus
veterán

Fotózás meg Sony finomságok miatt váltottam vissza szifonról. Rémálom a droid :((( Legalább van egész jó gesztusvezérlés, nem 3 gombos.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#25495) Hawk02 válasza Hawk02 (#25464) üzenetére


Hawk02
tag

Feltelepítettem az aqua mail-t és tökéletesen dolgozik.Gmail fiókot hozzá adva bejönnek az emailek.
Hub jelez,ha email érkezik és mutatja a lezárt kijelzőn.Nekem ez így teljesen megfelel. :C
Memória kártya úgy tűnik működik,most egy 2GB -os van benne.
SDXC-t nem szerette.

[ Szerkesztve ]

(#25496) Hawk02 válasza ElFeo (#25473) üzenetére


Hawk02
tag

Szia!
Nekem az SMS-ek befelé jönnek,de írni sajnos nem megy.Yettel a szolgáltató.Felhívom őket és lekérem a beállításokat,ha még támogatják a BB-t.

(#25497) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az én kis 9700-em szolgáltató könyves még. Olvasni sms-t tudok, írni nem.
No de kit érdekel! :DDD
Ez csak szolgálati mobil, kollégákkal nem pötyögök! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25498) Hawk02 válasza Polarstar (#25497) üzenetére


Hawk02
tag

Felhívtam a szolgáltatót,hát nem lettem okosabb.Nem tudtak mondani semmit sem,hogy mi lehet a gond ilyenkor. :W
Annyit mondtak,hogy nézzem át a beállításokat,mondjuk ezt annélkül is tudtam,hogy felhívtam volna őket.

(#25499) pelyib válasza Hawk02 (#25495) üzenetére


pelyib
tag

Nekem a gyari kliens is kezeli a Gmail-t, Zoho-t gond nelkul. Passport, Q10, Z10 egyiken se volt gond.

Ahogy aktiv lesz ez a topic eloveszem oket, feltoltom par napig simogatom oket. Most is ez volt, szepen frissitettek magukat.

(#25500) lezerpiramis válasza Hawk02 (#25482) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Ezt nem tudja mar over-the-air letolteni a telo, ez lehet a gond:
https://bbstore.vercel.app/apps/5WJ58pLhYvbkfknUzOBE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.