Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) lsc


lsc
nagyúr

Így már tűrhetőek a színek, a linkek is jobban látszanak.

Az élet kegyetlen .

(#1102) Kansas válasza Lenry (#543) üzenetére


Kansas
addikt

Ja, zavarnak a világos színek, most, hogy egy óra után a monitoron kívül máshova nézek, karikák táncolnak a szemeim előtt, pedig a munkahelyem által adott "monitorvédős" :D szemüvegen át nézem...

És most vagy mondj olyan papírlapot, ami világít, vagy menj a sarokba térdepelni... :) ugyanis pont amiatt, hogy nem világít, alacsonyabb a kontrastja, még ha fehér alapon fekete is...

Azért azt remélem, hogy a címlapon előbb-utóbb logikusabb helyekre kerülnek a cikkek... úgy értem, majd ha nem egy meglevőt kell muszájból átstruktúrálni, hanem már az új elrendezésbe lesz beilleszve az újabb tartalom

Az idő megtérül... már feleannyira sem bánt az új diziájn, mint egy órája, csak a szemem fáj még mindig... :O

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#1103) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na ezt mondtam én...

Igy már a véleményem:

Gratulálok, az új külsőhöz, és így tovább.... :R

(#1104) Parci válasza GrandeP (#1099) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a gamepodot nem fogjuk "basogatni" még évekig, mert relatíve új.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1105) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Ez így korrekt, itt azért meglátszik az, hogy a készítők a userek érdekeit is nézik, nagyon is. Nem az megy, hogy "nesztek itt van", aztán majd megszokjátok, hanem úgymond értünk vannak a készítők. Próbálják úgy testre szabni az oldalt, hogy nekünk jó legyen.

Szerintem ez nagyon is becsülendő, és követendő példának is kéne legyen. Gratulálok srácok ! Kezd összeálni mostmár a dolog. :) :R

És akkor, a többi arculat mikor változik? Nha meg amit kérdeztem még előzőleg, hogy a komment "box" is fog változni?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1106) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Akinek igy nem tetszik, az buta...:)

Eddigi változtatásokon nem volt beleszólásunk, de most sikerült elérni hogy változtassanak rajta a kérésünkre, és akárki mit mond, szerintem jobb igy mint a régi... :)

[ Szerkesztve ]

(#1107) tildy válasza sputnick (#1064) üzenetére


tildy
nagyúr

Esetleg próbáld meg a listázást úgy, hogy ne lenn legyenek a friss hozzászólások. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1108) hackeeeee válasza B-L-A-C-K (#1106) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ahogy mondod, szerintem is. Így sokkal olvashatóbb a fórum. :K

Véleményem szubjektív...

(#1109) aldebaran


aldebaran
őstag

Még sosem jöttem a gamepodon keresztül, mert nem vagyok játékos -idáig nem is tudtam, hogy a társlapokon keresztül is lehet a fórumba jönni és mások a dizájnok-, de most megtettem és el vagyok ájulva... Sokkal jobb, hogy oldalt olyan sötét, jobban fókuszál középre a szem.... Nagyon teccik. Bár lehetne még középen is mélyíteni a színt, de így egész jó. Ha más nem, hát így mentem el a fórumot.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1110) Pubszon


Pubszon
veterán

Egyre jobban kezd tetszeni. :C

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1111) tildy válasza aldebaran (#1109) üzenetére


tildy
nagyúr

Mindig is lehetett, logouton szoktam fórumba jönni, nekem pl. a a gamepod "csicsája" nem bejövős (cikkcakkos fejlécek, stb...) .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1112) rii válasza B-L-A-C-K (#1106) üzenetére


rii
nagyúr

voltaképpen nekik is a mostani kinézet szerepelt a végltetes tervekben, de tudták, hogy lesz kunyera :DDD ...olyan ez, mint 20%-kal drágábban kínálni a lakást, hogy legyen miből alkudni :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1113) DigitXT válasza DigitXT (#1083) üzenetére


DigitXT
félisten

Szélesség témában tévedtem, a méret sorrend:
itcafe>logout>mobilarena>gamepod>prohardver

Szerk: bocs, első körben felcseréltem a jelek irányát.:DDD
Szóval a PH! fórum lett most a legkeskenyebb. Bár ez
a fejlesztőknek nyilván nem új, csak fórumozóként volt
meglepő, hogy a látszat ellenére nem teljesen ugyanaz
a dizájn - más színnel - még a hasonló portálokon sem.

[ Szerkesztve ]

(#1114) 8zabi


8zabi
őstag

gratula, tetszik :R

és végre középre igazított :C

(#1115) Barthezz2 válasza aldebaran (#1109) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem meg pl a gamepod kinézete nem tetszik, de ízlések és pofonok

rii: :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1116) Ren Hoek válasza hackeeeee (#1108) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem ez az új barnás-szürkés jobban is tetszik, mint az előző PH!-s... és totál passzol az arculatba. A régi ebony-popó barna tényleg nem ment volna az új dizájnhoz. De ez faintos :) Ezért sem kell megijedni.

Parciék meg tapasztalt "rendszerváltók" már... Keményen kell a dolgokhoz ragaszkodni (és max utána finoman változtatni az igények szerint) Mert ha egy határozatlan "döntsetek ti!" demokrácia van, akkor hamarosan káoszba, fejetlenségbe torkollt volna, mert rengeteg szubjektív véleményből most kire hallgassanak?

Az tény, hogy ennyi munka után, meghallva ezt a sok sírásrívást... én már lehet seggrészegen, lehányt PROHARDVER!-es pólóban feküdnék a szerkesztőség padlóján :DDD Szóval kitartás!

[ Szerkesztve ]

(#1117) 14adam válasza Panther (#1086) üzenetére


14adam
addikt

Nálam FF-be még mindig nem jó :U

Jah,és egy kis hiányosság vagyis nekem nagyon hiányzik mert fel kell menni a lap tetejére

(#1118) Panther : Ff-be nem jó még mindig :U

[ Szerkesztve ]

(#1118) Panther válasza Panther (#1086) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na, dolgoztam még egy sort azon a gyorskeresőn, szóval tesztelheti mindenki újra... :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1119) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no, örülök, hogy picit pozitívabb lett a közhangulat. most egy picit elfáradtunk, de remélhetőleg az egy napos reakcióidő (teszteléssel, módosítással együtt) még belefért. köszönjük a türelmet... ;)

(és most indulhat a "tök jó, de legyen akkor barna háttéren vörös linkekkel" hullám :DDD)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1120) tildy válasza Parci (#1119) üzenetére


tildy
nagyúr

Tökjó, de ha a szerkesztés link piros, nem lehetne a többi link is piros? ;] :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1121) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na, a fórum része már majdnem olyan, mint amilyen régen volt. :D

Az "itt szóltam hozzá" box-ot nem lehetne feljebb hozni (úgy, ahogy eddig volt)? Mert most görgetni kell hozzá, nem valami kényelmes. Az a gépházas, alapelves box meg úgysem annyira sűrűn használt, hogy ennyire az arcunkba kéne tolni.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#1122) jegenye77


jegenye77
addikt

Volt egy hirdetéshez belinkelve egy oldal,ahol beírtam a PH-s nevét az illetőnek/akitől venni akartam valamit/és kiírta az üzletelésért kapott piros pontjait.
Hol van ez a rész?

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1123) zed1983


zed1983
őstag

Nagyon szép és nagyon szokatlan... :R

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#1124) 14adam válasza jegenye77 (#1122) üzenetére


14adam
addikt

Itt vagy itt

Panther: Ph-s kereső már jó,de az itcafe vagy logout...még mindig nem jó.De mindegy,menjetek aludni,szép munkát végeztetek,köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#1125) DigitXT válasza Parci (#1119) üzenetére


DigitXT
félisten

Ráérnek holnap is azok a vörös linkek: jó pihenést!:D

(#1126) TomKiss válasza Panther (#1118) üzenetére


TomKiss
tag

A kezdőoldal alján lévő "Kulcsszavak"-kal is lehetne kezdeni vmit?
Nem törli automatikusan, kézzel kell kitörölni.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1127) Barthezz2 válasza Panther (#1118) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

operával oké :R

Parci: Nem lehetne egy árnyalattal világosabb színeket használni, és az oldalsó fórumlinkeket is kékre rakni? :DDD

Everybody lies.

(#1128) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hogyan lehet a logouton lévő témaindító írást megnézni?
Eltűnt a fül.

(#1129) Calogero


Calogero
addikt

Gratula az új kinézethez. :C
Nekem bejön.......erre a desingre én 10 pontot adok :)

(#1130) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Hali
Reggel ,délben és délután is PH-eztem több kevesebb alkalommal .A totyikot is többször olvastam.Hát pörög rendesen.
A főoldal alapszerkezete nem változott viszont színesebb és formatervűttebb lett.Ez király.
Néhány perc kattintgatás után számomra áttekinthető.Nem látom a sokak által leírt katasztrófát.Ha változott hát változott.
Kezdem megszokni.Csak ez a furcsa szürke szín-ezért is nem off topikban írom- a fórumokban és kék linkek...
Ha lehetne rajta változtatni azt megköszönném.
Ami a cikk elején ír Parci ....Tudjátok, azt a ma oly divatos Twitter-Facebook-Google izét,.... :(
Nem bánom csak ne legyen kötelező.
Egy szónak is száz a vége .Tiszteletem az erőfeszítésetekért és türelemért.További jó munkát.És tudjátok d'ont vory be happy
Kösz!

[ Szerkesztve ]

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#1131) TomKiss válasza SzalaiG (#1128) üzenetére


TomKiss
tag

jobb felső sarok a fejléc alatt

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1132) Hunter2 válasza Parci (#735) üzenetére


Hunter2
addikt

Na azért az sem elsőre lett jó, mikor először láttam az új hardveraprót az is világított mint az állat a világos háttérszín miatt, aztán alakítottatok rajta és most jó.
Egyébként ha a 2. leglátogatottabb lap a PH lapcsaládban akkor rakhatnátok egy linket a legfelső sorba a többi lap közé. mindegyik oldal ott van csak a Hardverapró nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1133) Winner_hun válasza Hunter2 (#1132) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak egy picit van lejjebb a BitMarkettel együtt;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1134) Gorneck válasza Hunter2 (#1132) üzenetére


Gorneck
titán

Apróhírdetések miért nem jó?

Gorneck#1239

(#1135) Face8814 válasza putti (#908) üzenetére


Face8814
őstag

Több mint egy órája bújom a topikot.
Kíváncsi voltam a reakciókra, kinek mi nem tetszik, mivel van baja.
Nézegettem a főoldalt, kattintgattam, keresgéltem, szokni próbáltam, de eljutottam oda ahová Te.
Tökéletesen megfogalmaztad az én aggályaimat is! ( megkíméltél egy hosszabb posttól :DDD )
Már az elején szemet szúrt a hardver hírek hányattatott sorsa, de bíztam benne hogy - mivel a prohardveren vagyok - csak a szokatlan ( friss ) megjelenés tehet róla, és csak én nem látom át rendesen a dolgokat.
Tévedtem .......

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1136) LBandi


LBandi
aktív tag

Gratula!
További sikereket és örömöt a munkátokban! :R

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#1137) joasztalos


joasztalos
csendes tag

Jóóó lett! Esetleg a helyesirási hibáimat javitsa ki helyettem! És miért pontozza alá pirossal minden második szavam?

Halhatatlan vagyok. Egyelőre.

(#1138) spirit007 válasza Gorneck (#1134) üzenetére


spirit007
senior tag

..esetleg azért,mert elsőre én is ctrl+F -el találtam meg :)

(#1139) hemaka


hemaka
nagyúr

Alakul ez, mint púpos gyerek a villamos alatt :D

(#1140) jegenye77 válasza 14adam (#1124) üzenetére


jegenye77
addikt

:R :R :R

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1141) Panther válasza 14adam (#1124) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Most már elvileg azok is jók. Csekkoljátok!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1142) Parci válasza Face8814 (#1135) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pici türelmet kérünk, esküszöm, h senki sem dolgozik máson a hardver tesztek helyett, aki eddig azon dolgozott. magyarán más tartalom is lett, de ettől még rudi, fless, abu és a többiek nem fog kevesebb anyagot csinálni, mint eddig.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1143) t_a_m_a_s válasza Parci (#1119) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Parci: Most délután huzamosabb ideig használtam a fórumot, szvsz jó döntés volt visszatérni a "megszokott" barna háttérhez. Reggel kissé szemen ütött a világoskék, nagyon sütötte kifele a szemem, de mostmár 3-4 órája nézem a barnás hátteret, és nem zavaró... Nomeg szépen lassan szokom azt is, hogy nincs fototrend, és "ömlesztve" vannak a fotós topikok.

Számomra teljesen jól használható a fórum, ki tudok igazodni rajta. Amúgy a másik kedvencem, a totalcar átdizájnolásakor is volt némi fröcsögés, aztán lecsillapodtak a kedélyek ott is...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#1144) 14adam válasza Panther (#1141) üzenetére


14adam
addikt

Jó ám :R

(#1145) Face8814 válasza t_a_m_a_s (#1143) üzenetére


Face8814
őstag

a totalcar átdizájnolásakor is volt némi fröcsögés

Sz@rabb is lett mint a régi ..... :K

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1146) hackeeeee válasza Ren Hoek (#1116) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát az lehet, hogy nem csak Te... De amúgy honnan tudod, hogy Ők nem itt tartanak? :DDD

Véleményem szubjektív...

(#1147) t_a_m_a_s válasza Face8814 (#1145) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Jah, ebben igazad van... És ne csak a külcsíny, hanem a belbecs is... :W De csak megszoktuk azt is.

Holnap majd jól beletépünk...

(#1148) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem még 1 kérdésem lenne, esetlegesen. Szóval a linkelés színét nem lehetne megváltoztatni, ugyanúgy pirosra, mint régen volt? Kicsit feltünöbb, észrevehetőbb lenne, mint a kék. De ez csak egy ötlet. :)

Véleményem szubjektív...

(#1149) bajuszati


bajuszati
tag

tetszik...ennyi :K :R

(#1150) _Voyage_ válasza putti (#908) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hírek. Napra lebontva.

Híreket itt találod, úgy, mint eddig oldalt: [link]

Hírek most picit másképp néz ki, de értelmezhető, abszolút: [link]

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.