Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) D1Rect


D1Rect
félisten

Háhá! Félkövérrel van a "LOGOUT blog" :R

(#1052) Barthezz2 válasza 7 (#1037) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem valahogy a piros és a kék így nem jön be egymás mellet, nade ennyi bajom legyen :)

D1Rect: Tényleg. Így pofásan néz ki :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1053) PhoenixK válasza D1Rect (#1051) üzenetére


PhoenixK
őstag

És tényleg! És tényleg!!! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1054) tibibi


tibibi
őstag

szerintem irgalmatlan szembántó és zavaró az új színvilág. :(

(#1055) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Lehet, hogy a ti peccselésetek miatt, lehet, hogy csak kezdem megszokni, de vhogy ma sokkal jobban bejön az oldal. :) Sajna még nem az igazi.

(#1056) Parci válasza tibibi (#1054) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem nem és irgalmatlan jól sikerült.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1057) 64b0r


64b0r
aktív tag

Öcsém! Tééényleg hasít az oldal!! Én még csak most vettem észre, hogy megváltozott az oldal (vmikor ebéd előtt jártam itt utoljára :DDD ), és máris túl van az ezer hozzászóláson ez a fórumtopik... :Y

Mindenesetre elmondom amiért jöttem, szép munka srácok, és csak így tovább!!! :R
Ja, és király lett az új arculat! :K

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#1058) Chaser


Chaser
titán

Mások nevében nem nyilatkozom, bár eddig csak olyan megnyilvánulásokat láttam amit én éreztem mikor először megláttam, most hogy másodjára is megláttam véleményem csak megerősödött, ez tré, jobb kifejezést nem tudok amit elbírrna a péhááá. Magam részéről köszönöm szépen, az előző -sokkal- jobb volt. Mért kellett azt bántani?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1059) DigitXT válasza PhoenixK (#1053) üzenetére


DigitXT
félisten

És nem kékek a linkek!:C (Legalábbis egy részük, de már ez is haladás.:D)

(#1060) carrot


carrot
tag

majd megszokjátok, mint minden mást...
egyébként nem rossz sztem, de az a kategória vagyok, akinek nem sokat számít az interface, arra a pár oldalra amit olvasok itt. Ettől eltekintve respeect a nagy PH oldalcsaládnak.

(#1061) laptopzsolt


laptopzsolt
csendes tag

Nekem bejött, így. Elsőre furcsa volt, de már meg szoktam.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel." (B. Russel)

(#1062) aboriginal74 válasza laptopzsolt (#1061) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Tetszik a head a footer, de ha nem túl nagy kérés akkor a BG-nek adhatnátok egy árnyalattal sötétebb színt...egyébként gratula nem lehetett kis meló átemelni a cuccokat...
:R

ui.: még egy észrevétel félkövérrel nem fért volna az apróhirdetések a bal frame-be?! :R

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#1063) VIPowER


VIPowER
senior tag

Megváltozott az oldal?

(#1064) sputnick


sputnick
tag

én így látom a fórumot-csatolt kép
számomra nagyon zavaró a két szélső világos sáv.
nem lehetne kicsit sötétíteni rajta?
aki 1024-ben nézi, azt úgysem zavarná.

[ Szerkesztve ]

Think.

(#1065) D1Rect válasza DigitXT (#1059) üzenetére


D1Rect
félisten

[link]?
Nekem még mindig kéknek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#1066) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Na, lehet most leszek leütve :DDD Megmaradt egy tab, még az előző színnel, és most itt ugye a kissé változtatott... A szövegszínek így jobbak, de nekem a világosabb háttér egy hangyányival jobban tetszett :B A hsz-eknél ok, de a mellettük lévő most olyan hülye színű :D
Csak óvatosan a köveket :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1067) Barthezz2 válasza D1Rect (#1065) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Két oldalt a fórumlinkekre gondolt szerintem ;)

Everybody lies.

(#1068) spirit007 válasza Parci (#1014) üzenetére


spirit007
senior tag

...mit kellene erre reagálnia a házigazdának?
Szia !
Semmit. Egy designe váltás a felhasználók felének tetszik , a másik felének meg nem ez mindig így volt (emléxem itt az összesre) . Ez a meghatározhatatlan színű "kék" link eléggé bántó és eddig 4 környezetben néztem(tük) de mindenhol más színűnek láttuk.
Most LG monitoron nézve igazi lábbalhajtósmoszkvics színű kalapács lakk kék.
HP notin nézve erősen szürkébe hajlik.
Dell monitoron nézve dácsia-delfinszürke.
Acer monitoron pedig világoskék ... remélem jól megaszondtam :DDD

(#1069) aboriginal74 válasza Barthezz2 (#1066) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Az a baj ha sokat nézed akkor viszont egyáltalán nem nyugtató hatással van mind a szemed , mind az idegredszeredre a világosabb háttér...márpedig MI itt sokat szoktunk barangolni és böngészni.... :R

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

(#1070) Chaser válasza spirit007 (#1068) üzenetére


Chaser
titán

Dell monitoron égszínkék:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1071) Barthezz2 válasza aboriginal74 (#1069) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Utólag beleírtam, hogy nem a hsz-ek háttérszíne a gond, az így is jó, nem a hsz-ek melletti. De nem kukacoskodok tovább..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1072) aboriginal74 válasza Chaser (#1070) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Akkor az a dell nincs jól kalibrálva netán :DDD :R

i don't know, but i need energy

(#1073) klepto válasza Parci (#1056) üzenetére


klepto
addikt

Szia Parci!

A főoldalon a friss hírek, és a tesztek is picit belesimulnak a többi szövegbe.
Nem lehetne valahogy kiemelni, láthatóbbá tenni az aktuális napi híreket, és teszteket; akár a régi dizájn szerint dátummal, akár kerettel, vagy megkülönbözető háttér, vagy szövegszínekkel?

Köszi: Klepi :R

[ Szerkesztve ]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1074) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Pfújjjjjj..... :W

(= Zala =)

(#1075) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Egyre többet nézegetem és egyre jobban tetszik az új arculat.

Úgy vagyok vele, ha állítok/állítanak valamit, akkor megvizsgálom lehetőleg minnél több oldalról. Így képtelen vagyok megérteni azokat akik azt, mondják mennyire zavaros meg nehezen olvasható, meg káosz a címlap...
Gondolom javarész felnőtt emberek vagyunk nemhiszem, hogy gondot okoz egyszer végignézni az oldalt és kb 2 perc alatt megszokni mi hol van, hogy milyen sorrendben vannak a hírek...stb Akinek ez megterhelő nézegessen képeket.
Az eddigi hozzászólások akik értelem nélkül fikáztak kb mint a dedóba... Ez nem egy jótékonysági intézmény. Megértem az arculatváltás okát. Fenn kell maradni és ehhez újítani kell. Időről időre változtatni jobbát tenni. Másképp nem megy. Ezt mindenki beláthatja, aki nem azok többnyire mindennapokban is ezt a "ezt használom mert megszoktam, nem baj ha már nem megfelelő..." elvet követik.
Jó példa erre az öregek akik úgy ragaszkodnak az 50kg-os csillió wattot fogyasztó öreg vacak tévéjükhöz mondván az újat nem tudják megszokni. Hát nem! Nem akarják, és ez nagy különbség.

Végül pedig nem tudom ez mennyire hiba, de XP SP3 Chrome 4.0.249.78 alatt az új hozzászólás textbox alsó sarkában lévő kis vonalra kattintva ki tudom nyújtani jobbra a dobozt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1076) sgergi


sgergi
veterán

Sajnos az "itt szóltam hozzá" még mindig a "Kedvenceim" alatt van, ráadásul még lejjebb került a "Tovább opciók" miatt. Jól gondolom, hogy ez már nem lesz meg cserélve, ugye?

(#1077) Chaser válasza aboriginal74 (#1072) üzenetére


Chaser
titán

Lehet benne valami, egy inspiron 1525 kijelzője :P de szép is lenne már ha ph-hoz kalibrálni kellene egy monitort ;] Nekem a régi style tetszett, ennek meg még a színvilága is érdekes...

szerk: sutszi: "Akinek ez megterhelő nézegessen képeket." Hátha mindenki megfogadja a tanácsod akinek nem tetszik. Addig el kellene jutni, hogy akik itt reklámért fizetnek, nem a ph-s bagázs sok szép szeméért teszi, hanem az oldal látogatottságáért. No én fordított helyzetben azért annyit megtennék, hogy megkérdezzem mit szólnak hozzá a tagok, mondjuk feltételhez kötném, pl legalább 1000 napos reg, x hsz, de nem a saját lelkivilágomat akarnám ráerőltetni mindenkire, na de ez én vagyok:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1078) aboriginal74 válasza Chaser (#1077) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Osztom, tetszik-tetszik, de egy ici-picit lehetne sötétebb árnyalatú minden BG.... :R

i don't know, but i need energy

(#1079) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, így azért jobb a színvilág. Köszönjük. :R

Véleményem szubjektív...

(#1080) marcias válasza Zalaymate (#1074) üzenetére


marcias
őstag

Köszönjük.

Steam: marcias88

(#1081) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak a "vicc" kedvéért, nem dobtok ki egy szavazást a főoldalra?

Hogy tetszik az új dizájn?

- Király!
- Jó!
- Elmegy
- Kicsit jobb, mint a régi
- A régi jobb volt
- Nem tetszik
- Gyenge
- Gagyi
- Nem tudom milyen volt a régi

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#1082) hackeeeee válasza Zalaymate (#1074) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értelmes hozzáállás, ezt akár meg is tarthattad volna... :U

@jer1cho: Ez tényleg egy jó ötlet, támogatom. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1083) DigitXT válasza D1Rect (#1065) üzenetére


DigitXT
félisten

Az oldalsávot nézd: már totál olvasható!:R Lehet, hogy idővel visszajön a piros a fórumba is?:D (Nem csak az extra kiemelt témákra: talán lesz még itt Kánaán...:DDD) Btw. a PH arculatának ez a barnás árnyalat meghatározó része. Volt.:B (Emléxem a ~3 évvel ezelőtti váltásra, akkor sem tetszett a színek "fakulása", de kis idő múlva az ember totál megszokta: most is csak azért durva a kontraszt, mert pl. a szerkesztőablak a régi... Viszont a barnás árnyalaton a kék linkek, hááát...) A piros sokkal egyértelműbb volt. Most azt nem mondanám, hogy szebb is, mert az totál szubjektív. Viszont objektíve: jobban kiemelkedő, feltűnőbb, stb.:R

Igazából nekem csak az nem világos, hogy a "cozy" barnából pontosan miért
megyünk át "modern" szürkébe, de hát ez van, változás mindig volt / lesz...:B

Hogy egy kicsit ON is legyek: szépek, meg jók, az újítások, csak lehet, hogy az emberek nagy része olyan fórumozó, mint én, akinek a (A!) fórummal indul a nap (és azzal fejeződik be:D), meg napközben is közvetlenül a fórum főoldalára jönnek, és nem a PH! főoldalra.:N Szóval azoknak lehet, hogy picit sokkoló volt ez a "színkavalkád".:) De már alakul.:R Amúgy én személy szerint nem igazán szeretem a többi oldal színvilágát, nekem a PH a PH.:B Ezért volt fura, hogy most a PH is kapott egy kis "IT Cafés beütést".

Jah, amúgy nem tudom, mások írták-e, hogy szemmel láthatólag keskenyebb lett a HSZ-eknek fenntartott hely: remélem most már akkor a többi portállal egységesen, uis így elkerülhetőek lennének a különböző portálok alól megtekintett ugyanazon tartalmak - HSZ-ek / aláírások - eltérő tördeléséből adódó félreértési lehetőségek.:))

(#1084) Barthezz2 válasza TazLeacher (#1081) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem rossz ötlet :K

Everybody lies.

(#1085) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

pl ilyen és ezek csak minimális árnyalatok, de ezt most nem basztatás végett...személyes véleményem és tudom, hogy ha világos marad akkor lesznek itt panaszok...egyébként tényleg elismerésem, mert tudom nem 1xü átrakni és kitalálni... :R

i don't know, but i need energy

(#1086) Panther válasza eXodus (#935) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Javítottam egy Opera-bugot is a gyorskeresőben, akinek volt vele baja, ellenőrizze újra!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1087) Gorneck


Gorneck
titán

Ez így ebben a formában nagyon bejövős...

Panther: Nálam ie8 alatt végre tökéletes a kereső.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1088) KrAt


KrAt
veterán

Kicsit lemaradtam, mikor lett megint barna az oldal? Királyság.. :R

(#1089) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Mindig is lesz pár olyan ember, akinek nem tetszik az új dizájn meg fújol rá... Rájuk kell hagyni... Ha a több x száz/ezer ember, azt mondja, hogy király, akkor király. Akik készítették az oldal dizájnát azoknak gratulálok, mert biztos rengeteg munka volt benne, és szerintem nagyon szép és jó lett. Nekem első másodpercben megtetszett és megszoktam.... Igaz szokni kell, hogy mi, hova került, de nagyon jó az oldal.
Úgy hogy csak így továb fiúk, szép lett az oldal. :R

Gratulálok nektek!

Ez csak a véleményem volt...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1090) ixtom válasza TazLeacher (#1081) üzenetére


ixtom
tag

Remek ötlet!
Majd pár hónap múlva megint meg lehetne kérdezni az embereket, és így össze lehetne hasonlítani az eredményeket.

A másodiknál kellene ilyen lehetőség is:

- megszoktam
- megszöktem

:D

#1086 Panther: Most már Opera alatt is jó a gyorskereső (nálam)
Köszönjük! :R

[ Szerkesztve ]

(#1091) gaborbol


gaborbol
őstag

Nagy szepen koszonom, sokkal jobb ezezkkel a szinekkel. :R

(#1092) Esmein válasza Sub-ZeRo (#1089) üzenetére


Esmein
nagyúr

Akarmirol legyen szo, akarmilyen temaban akarhol, atlag 8-10 hozzaszolas kell hozza hogy fujolas, zsidozas stb legyen belole. Ahhoz kepest itt nem is rossz az arany, szerintem full kiraly, professzionalisabb erzese van, olyan "portalosabb". Amit meg esetleg atnyalaznek a fonokek helyeben talan a jobb sidebarban az adsense szinezese a nem bejelentkezett latogatoknak.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1093) Oliverda válasza TazLeacher (#1081) üzenetére


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1094) Lenry


Lenry
félisten

egyre jobb a színvilág. kicsit hidegebbek a színek, mint a régi PH!-é, de attól még tetszik :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1095) Sub-ZeRo válasza Esmein (#1092) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez így van.Hát nem rossz arány. de akkor meg kultúráltabban adja elő magát... ennyi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1096) GrandeP


GrandeP
őstag

Nem lehetne inkább az apróhirdetések oldal dízájnját importálni?!

Mert így kifolyik a szemem (főleg az oldalt lévő erőssen írrítáló szín miatt!)... több monitoron nézve, alap beálításokkal is!

Most nem fogok 10-es kontrasztra meg 5-ös fényerőre nyomogatni minden egyes látogatásomkor..

Most komolyan, amúgy nincs semmi bajom a dízájnnal, a boxokra, szövegekre elhelyezésre simán rámondom az amment, kis fenntartással, de ez az oldalsó szín ettől könnyezik a szemem, pláne ha mondjuk 1-nél több hozzászólást olvasók el. :O :O

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1097) Barthezz2 válasza Panther (#1086) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Most nálam oké, de mivel eddig is hol jó volt, hol nem, még később is ránézek újra.

Everybody lies.

(#1098) aldebaran


aldebaran
őstag

Szerintem még mindig világos, de így már nem folyik ki azonnal az ember szeme ha pár száz hozzászólást elolvas... csak utána. :)

De azért már sokkal jobb így, mint volt.

Csak így tovább a sötétítéssel... :C

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1099) GrandeP


GrandeP
őstag

Kiegészítés...

Vagy ha nem fogjátok basogatni a gamepodot is, akkor mindegy h mitcsináltok, az még normális, így asszem azzal fogok fórumozni... :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#1100) aboriginal74 válasza Sub-ZeRo (#1095) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Remélem nem velem van bajod?! :Y

[ Szerkesztve ]

i don't know, but i need energy

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.