Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Jobb volt a régi színösszeállítás ! Azt nem lehet hogy választási lehetőséget ajánlottatok volna föl?
Vagy meg szavaztatni,hogy melyik szín szerepeljen? :F

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#452) Petro


Petro
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy nem lenne kedvetek írni egy cikket a Prohardver történetéről, a kezdetektől - napjainkig? Amolyan képekkel illusztrált (milyen volt régen), adatokkal megtűzdelt, sztorizgatósra gondoltam, amiből kiderül milyen utat járt be az oldal mire eljutott idáig.
Én szívesen olvasnék erről és gondolom vannak még így páran a napi 50.000 :R látogatóból.

(#453) cellpeti


cellpeti
veterán

A többi lap is meg fog újulni?(Mobilarena,IT Café.Gamepod.hu,Logout) :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#454) Lenry válasza Mawyx (#441) üzenetére


Lenry
félisten

akkor írja azt, hogy "nekem sem tetszik, de örülök, hogy megfontoltátok a további csiszolgatást", ne azt hogy "lesz egyedi/válaszható skin?" "húdeszarezakék" meg "kifolyik a szemem és hú de szar ez így, többet nem is nézek PH!-t"
mert ebből nekem totál nem az jön le, ami írtál, hanem az, hogy egyszerűen b*szik pár hsz-t elolvasni (pl aki rákeres legalább Parci hsz-eire, máris minden kérdésére választ kap, és csak 30 hozzászólást kellett elolvasnia)
lásd: #435, #451, #453

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#455) TomKiss


TomKiss
tag

Na, úgy látom már dolgoznak is a "reszelők" :D
Kicsit színezték a fehér oldalsó sávokat...

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#456) fricz19 válasza Petro (#452) üzenetére


fricz19
őstag

ez egy remek ötlet, támogatom:)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#457) luw2win


luw2win
őstag

Jó lett, nagyon, délutánra megszokom :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#458) grabber


grabber
addikt

Ja,a logout még a régi design.Ha így marad akkor lehet választani design-t.

(#459) TomKiss válasza cellpeti (#453) üzenetére


TomKiss
tag

Idővel. A következő a MA lesz, kb 2 hónap múlva.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#460) Parci válasza Lenry (#437) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nyugi.. :)

minden designváltás ilyen. most szétpörög ez a topik, aztán picit megnyugszik mindenki. mi meg úgy is tekergetjük majd a fórumot ma egy kicsit.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#461) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Jó lett az új design de alul is lehetne menü hogy ne kelljen mindig felmenni ha valamit akarok. :U

(#462) Parci válasza grabber (#458) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az még így marad egy darabig, másrészt, nagyobb a mozgásterünk ott, tehát például egy későbbi megújuláskor is lehet szempont, h a színösszeállítás maradjon. de egyelőre még napirenden sincs a logout megújulás tervezése sem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#463) Parci válasza ToBeY (#461) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mihez kell felmenni, a path baron kívül? (azt a kérést hallottuk, agyalunk rajta)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#464) slyie


slyie
csendes tag

Letisztult formavilág, átláthatóság, tetszik. :R :R

"Impossible is nothing"

(#465) Füge007


Füge007
senior tag

Kicsit fura, reggel csak pislogtam, mondom jó oldalon járok :D ? Szép ez is, csak meg kell szokni.

Az első észrevételem, a priviknél a link kiemelő színe maradjon piros szín, jobban kiemelkedik mint a mostani kék, főleg kicsi monitorokon lehet ez zavaró!

Nekem így elsőre ez nem tetszett.

Füge

(#466) Malachi válasza Parci (#460) üzenetére


Malachi
addikt

na, így jól tekergetitek, a szélső árnyalat máris ezerszer jobb
meg mintha a kék karakterek is sötétebbek lennének
vagy csak a szemem csal
hajrá, mindenesetre

(#467) Vitus


Vitus
őstag

Logikus, jól átlátható felépítés, tetszik. A színek meg ízlések és pofonok. Esetleg színprofilokkal, témákkal lehetne bővíteni a felhasználói beállításokat. De lehet, hogy csak én nem találtam még ilyet! :)

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#468) Lenry válasza Malachi (#466) üzenetére


Lenry
félisten

nem a szemed csal :N
tényleg sötétebb lett...
faszább így :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#469) virkir


virkir
veterán

Nagyszerűen sikerült a váltás :W
Hova lettek az utolsó hozzászólásaimra mutató linkek? Miért csak az első lapra tudok lépni?

FF-ben nem látszanak a fórumnál a lapozó gombok

Hozzászólás írásánál nincs háttere sem az OK sem a képfeltöltés OK gombnak.
Elhiszem, hogy sok időt töltöttetek vele de inkább mentetek volna sörözni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#470) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Jajj de furcsa! De majd megszokom :C

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#471) Muton


Muton
addikt

ha tudom, h reggel ez vár, fel sem kelek ;]

a "belépés" és a "hozzászólás írása" ablak is igazodni fog majd idővel az új dizájnhoz?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#472) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Huhh, ma reggel azt hittem, nem a PH-n vagyok, mikor a könyvjelzőkből rákattoltam az oldalra... :DDD
Őszintén szólva szeretem a változásokat, de nekem hiányzik a régi "arculat" (Olyan egyszerűen elegáns volt, áttekinthető (nem azt mondom, h. az új nem az!), amolyan vérbeli Prohardveres... Azt nagyon díjaznám, ha lehetne változtatni az új és régi kinézet között, kinek melyik a szimpatikusabb :U

Szerk.: A címlapon kifejezetten hiányolom az új cikkek melletti dátumot és időt...Lehet az én hóbortom, de könnyebb volt átlátni, mely cikk a friss (pl. aznapin belül) és melyik a régebbi...

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#473) ToBeY válasza Parci (#463) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azért kell felmenni hogy mondjuk a fáradt gőz-ből átnavigáljak a alaplapok-hoz vagy ilyesmi

(#474) TomKiss válasza virkir (#469) üzenetére


TomKiss
tag

Frissíts egy teljeset, mert amiket hiányolsz, azok mind megvannak

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#475) TomKiss válasza Muton (#471) üzenetére


TomKiss
tag

Idővel azok is igazodni fognak Parci szerint

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#476) waverider válasza Malachi (#200) üzenetére


waverider
senior tag

csatlakozom, rusnya design, kifolyik a szemem mire megkeresek valamit.
remélni merem a tartalom és a stílus marad a megszokott.
egyébként respect :R , belevágni egy újba mindig rizikós, nem lehet mindenkinek az igényeit kielégíteni, de azért vmit megemlítenék:
ha már új a design és valszeg nem kevés felhasználó gépezik éjjel (is) nem lehetne egy éjszakai skint is kérni tisztelettel amit választhatna a szerencsétlen éjszakai bagoly a beállításokban.
tessék ezen elgondolkozni kéremszépen! köszönöm! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#477) Muton válasza TomKiss (#475) üzenetére


Muton
addikt

király, már csak annyi kérdésem van, tesztelte ezt a színvilágot fáradt ember is? mert nekem most is halovány, este/éjszaka meg tuti, h ki fog folyni a szemem tőle. kontrasztosabb is lehetne

szerk: látom a szemkifolyásban nem csak én vagyok érintett

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#478) Timyyy válasza virkir (#469) üzenetére


Timyyy
őstag

Nálam egyik jelenség sincsen.

(#479) Shodan


Shodan
addikt

Ez a sárga-fekete színkombó nagyon tetszik, sokkal jobb mint a régi.És illik az oldal arculatához is, viszont főoldalon hova lett a gamepod :O

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#480) Barthezz2 válasza Timyyy (#478) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam sincs :N

Everybody lies.

(#481) Racecam válasza Shodan (#479) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ott van az. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#482) TomKiss válasza waverider (#476) üzenetére


TomKiss
tag

Ha visszaolvasol,. akkor meglátod az illetékestől is az infót.
Nem terveznek user általi beállítható designe-t.

az aláírásod kicsit soknak mutatkozik ;)

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#483) Winner_hun válasza Shodan (#479) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bal alul

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#484) mindfreak


mindfreak
őstag

Üdv,

Szép lett az új megjelenés. Grat! Talán a színvilágon lehetne még javítani. Biztos nem én vagyok az első, akinek ez annyira nem jön be. Jó-jó, meg lehet szokni, de miért szokjuk meg a rosszat? :S

(#485) mexel


mexel
veterán

Remélem a logout marad, én már át is szoktam oda, a linkjeimet is lecseréltem hogy oda vezessenek. A PH főoldala jó, ott elismerem hogy kell haladni a korral, hogy egy nívós oldal mindig a trendet kövesse, hiszen az a kirakat, a portál, ahová ha valaki betér akkor lássa hogy friss oldalra került. A fórum viszont az a rész, amit nem csak 1-2 pillanatig néz az ember, és főként nem a külalakját nézi, hanem a tartalmat.
Arra még nem gondolt egy tulajdonos/fejlesztő sem hogy egy oldal(fórum) az elmúlt években lehet hogy azért lett sikeres és látogatott mert a fórumozók egy jól kitalált szemkímélő oldalon tudtak olvasgatni? Sok éve valahogy úgy tűnik, hogy mindig a sötétebb tónusú oldalak voltak a nyerők, ismeretségi körömben is ezt láttam. A világos oldalakról mindig menekültem.
Jó példa erre a nemrégen külalakot váltott hwsw fórum. Ottsem tetszett a régi fórumozók legnagyobb részének. Szerencsére volt aki gyártott jó kis css-t hozzá, azóta is úgy használom, ha éppen használom, mert eléggé elszoktam onnan ez miatt. (főleg a hozzáállás miatt amikor többen kértek régi skint is)
Itt most még menekülőútvonal a fórumnak a logout, bár nem ugyanaz mint a ph volt. Nekem nem tetszik az új, főként a színek. Az, hogy újítanak a linkek elhelyezésén, a formán, az érthető is lenne (mondjuk a régi nekem hibátlanul funkcionált), de a kék betűk (és mintha más betűk is lennének) azok kicsit felfoghatatlanok számomra. A piros kiemelés -link stb pedig azért volt jó, mert a pirosat mindenhol, minden helyzetben általában figyelemfelkeltésre használják, pl egy gyorsan végiggörgetett oldalon ki lehetett szűrni hogy hol van egy link. A betűknek egyértelműen fekete kellene legyen a színűk, az ilyen színek inkább ilyen cicababa oldalakra valók, (pl NANA és Nők lapja). Egy (volt) szakmai fórumnak szerintem sokkal komolyabb külsőt adott a régi külalak. Érdekes a HarleyDavidson is fennmaradt, sőt virágzik, mert meg merték tenni, hogy meghagyták a klasszikus modelljeiket, nem tértek át a kizárólagos sport designre, és csicsás motorokra, csak mert egy időben ezt diktálta a piac.
Ez a véleményem, és sajnálom a régi PH-t. A fejlesztőt is sajnálom, mert végeredményben sokat dolgozott (jól) de kár hogy egy meglévő dolgot kellett átírnia. Ha egy új oldal készült volna, akkor egyedit alkotott volna, és mindenkinek tetszene, itt most rossz lehet olvasnia hogy sokaknak nem tetszik a munkája. Ez viszont csak és kizárólag azért van, mert egy megszokottat váltott le, nem az Ő munkája a rossz, hanem maga az ötlettel volt baj, hogy ezen drasztikusan változtatni akartak. Itt az emberek nagy része hasonlót sem tudott volna készíteni (mondjuk nem is ez a foglalkozásuk), de érdemes lett volna egy szavazást kérni arról, hogy a színvilágot kifordítsuk-e. :)
Én alig várom, hogy hwsw-hez hasonlóan valaki csináljon egy css-t ami a régi ph-t visszahozza, azt hiszem sokan örülnének neki.
Az már más kérdés, hogy most divat felülre helyezni a menüt amiből válogatni lehet, ez ismét divat, de a divatot sajnos nem olyanok irányítják akik logikusak, elég megnézni a médiában is a designereket és stylistokat. (nagyrészt emberformájúak lennének, de nehéz eldönteni mik is )
Pl az Időkép is megváltozott, és nehezebb lett kezelni, de sok oldalt tudnék még írni ahol így változtattak. Csak azt nem veszik észre, hogy éppen így tűnik el az oldalak egyedi volta.
Röviden így gondolom, bocs ha hosszú voltam de ez kikívánkozott belőlem. Remélem logoutot nem piszkálja senki, akkor megbékülök némiképp.

(#486) VIPowER


VIPowER
senior tag

Akinek még CRT monitora van, az megteheti hogy átállítja a színt 6500k-ra.
Majdnem visszajön a régi arculat.

(#487) stevve


stevve
nagyúr

Állat lett. :DDD Reggeli közben belépek kedvenc oldalamra olvasgatni, erre... jól meg is lepődtem, de eszembe jutott a tegnapi hír és megnyugodtam, hogy nem rossz címet írtam be. Nekem kifejezetten tetszik. Illik a kor szelleméhez. :R :C :K

(#488) 8nemesis8 válasza virkir (#469) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nálam tökéletesen megy FFben is.

(#489) Winner_hun válasza Muton (#471) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#490) Shodan válasza Racecam (#481) üzenetére


Shodan
addikt

Ja tényleg megvan, lennt a pincében :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#491) #41635072


#41635072
törölt tag

A mobilomon akaozik az új oldal, szinte használhatatlan. :(

(#492) Shodan válasza mexel (#485) üzenetére


Shodan
addikt

ne vicceljél már, az időkép előző oldala úgy nézett ki mintha a múltszázadból maradt volna ránk, teljesen átláthatatlan volt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#493) Arpee78


Arpee78
senior tag

~1 óra emésztés után csatlakoznom kell a "nem tetszik" táborhoz. Szokatlanság ide vagy oda a régi jobb volt, színvilágilag biztosan, de szerintem tipográfiai és design szempontból is. Funkcionálisan feltételezem jobb lett, az nem annyira ízlés dolga, de ezt annyira nem fedeztem fel.

A fejlesztés során jó lett volna egy kis interaktivitás a fórumozókkal, majd legközelebb remélhetőleg. A következő design váltás mikor lesz? Arra szavazok legyen hamarabb mint később. Az egyénileg testre szabható színeket én is üdvözölném, egy PH klasszik skin esetleg?

Addig is logout vagy ez a FF addon. Valaki a régi színkódokat...?

Szerk.: minél tovább nézem annál emészthetőbb

[ Szerkesztve ]

(#494) virkir válasza 8nemesis8 (#488) üzenetére


virkir
veterán

Nálam meg nem akar menni pedig már töröltem a cache-t is és úgy frissítettem.
Namost IE alól meg jó.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#495) Amras


Amras
tag

Gratulálok, nagyon jó lett az új oldal! Sok sikert a továbbiakban.

Minden születés véres. A Nap kései szabdalják a csavargók köpenyét, Széttépik a nehéz álmot.

(#496) X@b3e


X@b3e
addikt

Nekem kicsit arculattalan ez az új arculat. Olyan snassz.. De ez csak az én magánvéleményem.. A régi jobb volt.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#497) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nekem tetszik az új design, maga az oldal jó így ahogy van (van ami tetszik, van ami nem, de összességéebn szép munka).

Ahol szerintem tényleg reszelni kellene, az a fórum. Azt arányaiban többet is bámulja a törzsgárda, Ti is szabadabban mozoghattok, ahogy Parci írta. Mivel percekben számítva azt tényleg többet olvassuk (legalábbis jó páran) oda kellene valami szemkímélőbb design.

Magán a címlapon/cikkekbe még kibírható, nem folyik ki az ember szeme annyi ideig míg elolvassa a termést. A fórumot viszont tényleg gondoljátok végig, mert ha fizikailag rossz a szemünknek, akkor kevesebbet leszünk itt, és nem dacból, hanem mert fáj, az kevesebb letöltés, ritkábban figyelünk fel az új cikkekre, régieket ritkábban veszünk elő infókért, és ez már a Ti zsebetekre megy. :R

(#498) 8nemesis8 válasza virkir (#494) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez érdekes, FF restart megvolt? Nincs valami block-olásod? Bár ez nem flash szóval nem kéne úgy viselkednie. Más oldalon nem csinál hasonlókat?

(#499) Shodan


Shodan
addikt

Kettő gyors észrevétel, felül a banner remélem még változni fog, mert teljesen agyon nyomja így az oldalt.
Illetve jobb oldalt az ilyen alapelvek, RIOS, aktív témák stb csoport. Mehetne lejebb, így nem is látom teljesen hogy hol szóltam hozzá, csak ha scrollozok lefele1280x1024en.

magyarul az itt szóltam hozzá, és a további opciók részt illő lenne felcserélni, mert így nagyon nem jó. Nem hiszem hogy valaki mindennap a sugót bújná.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#500) Racecam válasza mexel (#485) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, az időkép is. És biztosan mindenütt hülyék és ostobák ülnek, akiknek fogalmuk sincs semmiről, csak csettintenek egyet, hogy változás és csinálnak egy szarabbat. Mert akkor boldogok, ha a felhasználók anyáznak, ilyenkor otthon a meleg szobában ülve dörzsölik a tenyerüket, hogy most aztán jól kicsesztem veletek!
Már leírtam egyszer, csak ugye a nagy pörgésben ki olvasta el, hogy mindig, mindenhol ez van, ha valami változik, az élet minden területén. Mindig vannak olyanok, akik eleve gyanakvással állnak hozzá minden újdonsághoz, a megszokottól eltérőhöz és nem azt keresik, hogy miben jobb, hanem sokszor csak, ebben az esetben két pillantás után, a megszokott szöveg: "Vissza a régit!"
A Fórum PH!-s kinézetén csiszolni fogunk még, Parci is világosan leírta, de egyáltalán nem egy katasztrófa most sem, csak meg kell szokni, mert más.
És, ha azt gondolod, hogy mindent a "divat" diktált, akkor bizony nagyot tévedtél.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.