Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Lg52xMAX válasza 7 (#988) üzenetére


Lg52xMAX
tag

Rendben hogy 1024-es szélességre van optimalizálva az oldal, de esetleg nincs olyan beállítás a webszerkesztőben hogy dinamikus szélességbeállítás? Nekem Joomla alapú honlappal volt hasonló problémám és ott betudtam állítani hogy a képernyőszélesség 80%-át töltse ki, akármilyen felbontás esetén.

(#1002) FF23 válasza Bocha (#990) üzenetére


FF23
senior tag

Ezt hogy érted? Igyam le magam, ha PH-zok, hogy szépnek lássam?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#1003) Pubszon


Pubszon
veterán

Parci!!!

Lenne egy kérésem.
A pirossal jelzett sávot be tudnátok rakni a kékkel jelzett sávba alulra is?
A lapcsalád többi részénél is ott van, nekem személy szerint hiányzik. :B
Előre is köszi. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#1004) 7 válasza Lg52xMAX (#1001) üzenetére


7
addikt

Párszor kifejtették, hogy a dinamikus szélesség ellehetetlenít egy csomó finomhangolási lehetőséget. Így, statikusan minden ott és úgy jelenik meg, ahogy azt eltervezték, dinamikus méretezésnél szétesne az oldal.

Na meg feltételezem, hogy az is fontos érv emellett a méret mellett, hogy a hozzászólások szövegének szélessége közelíti a szem számára optimális olvasási szélességet (az újságban is ezért vannak hasábok), ha meg nagyon sokmindent építenének köré, az zavaró lenne.

(#1005) tildy válasza putti (#908) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem jóval átláthatóbb lett, igaz szokni kell. Oldalt ott annak a különféle hardverek, stb, amire kattintva releváns hírek jönnek elő, szintén kiemelve a friss híreket.
A különböző híreknél meg: én látom a mobilarénás boxot, az it cafésat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1006) Esmein válasza FF23 (#1002) üzenetére


Esmein
nagyúr

Vagy vegyel ki par szabadnapot, focizz a haverokkal, nezz tv-t, aztan gyere vissza 2 nap mulva, sokkal jobb lesz hidd el :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1007) Lg52xMAX válasza 7 (#1004) üzenetére


Lg52xMAX
tag

OK! Tudomásulvettem. :K

(#1008) Bocha válasza fokukac (#997) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, megrökönyödhetsz, de ez végső soron semmit nem változtat. Majd a következő fodrászhoz menetelnél viszont nyilván erősen imádkozni fogsz. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#1009) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Nemes egyszerűséggel szerintem szar lett...

(#1010) venember83 válasza 7 (#853) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csesztek el semmit, minden tökéletes. :P

(#1011) Bocha válasza FF23 (#1002) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Finomítottam: egy átlagosan helyes nőt is láthatsz a legszebbnek a világon, ha szereted, érted. :) Azért az új PH-ról lehet mondani ezt-azt, de azért nem egy RONDA vagy SZ*R design... :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#1012) 7 válasza Lg52xMAX (#1007) üzenetére


7
addikt

Sajnálom, tudom, hogy kiábrándító, hogy nem lehet megoldani, de talán így, megindokolva elfogadható. ;)

(#1013) 7 válasza venember83 (#1010) üzenetére


7
addikt

Hülye trottyos, neszójjábe! :DDD

(#1014) Parci válasza horvathkrisz (#1009) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Nemes egyszerűséggel szerintem szar lett..."

no, emberek, akkor kérdeznék. mit kellene erre reagálnia a házigazdának? nem eladó vagyok, ő pedig nem egy vevő. nem vett tőlünk semmit, nem kattogtatja a bannereinket merő empátiából és a bannerek utáni aktív érdeklődésből. nincs anyagi hasznunk belőle, semmi.

fórumozók vagyunk, annyi különbséggel, h mi rohadt sok melót beletettünk az egészbe, ő meg nem.

szóval, mit kéne reagálni? csak azért kérdezem, mert a hasonlóan empatikus válasz körülbelül annyi volna, hogy "nemes egyszerűséggel seggfej módjára viselkedsz épp".

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1015) Stirlitz válasza WilliamGhost (#900) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Nem azt állítom, hogy használhatatlanul szar. Tisztelem a munkát amit ebbe belefektettek. Megértem, hogy több dolgot kell látnom a főoldalon vegyesen, mert a hírdetők ennek őrűlnek. Mert marketing szempontból jó. Mások szerint nem. Nem megyek bele ebbe a vítába. Én csak leírtam milyenek láttom most. Ilyennek, és most idézek, mert ez a mondat jól rá vílágit a lényegre: "hiányoznak a cikkek mellől a dátumok, időpontok, az összetartozó témák, rovatok szét vannak darabolva". Az én szempontom szerint kevésbé funkcionális, mint az elődje. Ezt azért gondolom leírhatom, jelezhettem, hátha az oldal készítői javítják. Nekem a színsémával nincs gondom, igaz crt monitorom van, nem tudom milyen lehet egy modern monitoron. Bug-ot nem találtam benne, sőt! Mintha könyebben töltödne be az oldal a cégnél lévő öregecske és meggyötört windows-al rendelkező gépen.

(#1016) tildy


tildy
nagyúr

hú, kezd határozottan olvashatóbb színe lenni a fórumnak :R :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1017) Barthezz2 válasza 7 (#1000) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nekem az első változat is tettszett, a kék szövegekkel sincs bajom, sőt így egy nap után ha esetleg kicserélik más színre, akkor lesz fura.
Nekem azok a semmiben lógó fenti boxok szúrják nagyon a szemem :O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1018) horvathkrisz válasza Parci (#1014) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Igen, tisztában vagyok azzal hogy seggfejül viselkedek, nem megbántani akartalak bennetek, ill. nem a munkátokat akarom leszólni, csak a véleményemet mondtam el 2 szóban.

(#1019) Strezi válasza Wolfskin (#729) üzenetére


Strezi
őstag

Respekt!

Na, erről van itt szó!

És ugyan ne vicceljünk már avval hogy valaki azt hiszi hogy itt bármit is hamarabb megtalál mint az angol oldalakat böngészve. Vagy mondjuk igényesebb technikai cikkek vannak mint Anand-nál :P Vannak igényes saját cikkek, igen, de a média van értünk és nem fordítva.

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1020) Parci válasza tildy (#1016) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindjárt felmegy a mai végső peccs, reményeink szerint lényegesen emészthetőbb lesz így minden.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1021) Parci válasza Strezi (#1019) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kétségtelenül mindenkinek joga van a saját véleményéhez. de szerintem összekevered a "média van értünk" dolgot azzal, h ha valami nem tetszik és sírásra görbül a szád, akkor a média ugrik, ott terem és azonnal megvigasztal. ilyesmit a szülők csinálnak a babájukkal, mert még nem tud beszélni... és mert rettenetesen szeretik.

mi nem szeretünk téged rettenetesen, és beszélni is tudsz már.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1022) madgie


madgie
titán

BUG REPORT: Szimplán fehér gúgli-hirdetések Firefox és Chrome használatánál (Opera és IE okés). Az oldalsó is ilyen, jobb oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#1023) 7 válasza Parci (#1020) üzenetére


7
addikt

Hajrá!

Bár nem ez a felület lesz az, amit nap, mint nap használni fogok (belefájdulnak a szemeim a világos alapon sárga fejlécekbe), de tény, hogy javul :K

@válasz: Az igaz, hogy letekerve nem, de a fórumozási szokásaim azt mutatják, hogy sokat tartózkodom a lap tetején, és ahogy tapasztalom, azok miatt a sárgák miatt fájdul meg a szemem. De mivel a specifikusan a prohardver színe a sárga, ezért nem igazán félek, hogy ne tudnék a többi lap alól fórumozni, szóval nem nagyon problémázom rajta. :P

[ Szerkesztve ]

(#1024) Parci válasza 7 (#1023) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt a sárga fejlécet már csak azért sem értem, mert az első 5 hsz után a maradék 10000-nél már nem is látszik...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1025) TomKiss válasza madgie (#1022) üzenetére


TomKiss
tag

Sztem ez egyéni bug lesz, mert pl nálam teljesen jó, hibátlan.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1026) Strezi válasza Parci (#1021) üzenetére


Strezi
őstag

Figyu. 1. Leírtad hogy a továbbiakban nem foglakozol az itteniekkel. Akkor most miért is?

2. Véleményem van, és ez neked fáj... Nem sírás, kedves. Vélemény.

Szolgáltattok vazze. A cégünk vitt már több százezres bannert magyar oldalnak.

No, nektek nem fogunk... Ennyi. Eltoltam a biciglit.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#1027) FF23 válasza Esmein (#1006) üzenetére


FF23
senior tag

A strandröplabdát kifelejtetted, annak is szezonja van :))

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#1028) DriderG


DriderG
tag

A fórumról sokkal jobban mutat az oldal, mivel középen van ez a világosbarna háttérszín, míg a címlapon ömlesztve van minden, a középső oszlop ott is lehetne ilyen világos barna és jobban elkülönülne az oldal a 3 fő egységre. Ott valahogy túl fehér minden, nem jön vissza semmi ebből a barnából. A HWSW-nél speciel 2 fő egység van, ott is jobban ki vannak emelve a jobb oldali szövegdobozok, ezért valamivel átláthatóbb. A Gamepod remélem nem változik, mert ott nagyon jól vannak megoldva ezek az elkülönítések!

(#1029) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A navbar alulra is ki fog kerűlni,hogy ne kelljen Home-ot nyomni a bill-en ha vissza akarok lépni a témákba? Engem csak ez zavar,ja meg a linkek kék színe szokatlan.

(#1030) #65675776 válasza ToBeY (#1029) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az alsó legördülő fórummenü miért nem jó?

(#1031) Parci válasza Strezi (#1026) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

inkább nem reagálok semmit a banneres dologra. a bicikli eltolását köszönöm, ugyanis a véleményed se építő, se konstruktív, se hasznos, se szükséges nem volt. neked nem sikerült észrevenned, de talán másnak majd szemet szúr, h azért vagyunk itt, mert épp a fórumot tekerjük, hogy jobban megfeleljen az elmúlt egy napban megfogalmazott igényeknek.

ennyire szarunk mindenkire.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1032) Neoka


Neoka
aktív tag

Gratulálok, jó lett az oldal. :C

(#1033) tildy


tildy
nagyúr

A baloldali linkek már feketék :U :C :R
Én viszont eltolom kicsit a bicajt, ha már annyira emlegettétek, vár egy újabb galériamodul....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1034) stevve válasza Parci (#1014) üzenetére


stevve
nagyúr

"no, emberek, akkor kérdeznék. mit kellene erre reagálnia a házigazdának?"

Ha diplomatikus akarok lenni, ennyit: "Nem baj. :U "

Ha nem, akkor: "És? :U "

Ha meg nem házigazdaként szólnék hozzá... hát, inkább le se írom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1035) Barthezz2 válasza Parci (#1031) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Örömmel látom, hogy kék félkövérre cserélődött itt fórumon a legutóbb megjelent cikke címe bal felül. :) A címlapon nem cserélitek le a pirosat ugyan így?

tildy: már a jobbon is :K

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1036) Major Major


Major Major
őstag

nekem tetszik az új design!
annyi kérdésem lenne, hogy várható, hogy megcsináljátok majd a cikkben említett, e-mailen kívüli megosztási lehetőségeket? nekem spec már jópárszor jól jött volna :)

(#1037) 7 válasza Barthezz2 (#1035) üzenetére


7
addikt

Nekem ott tetszik a piros, illetve a hozzászólásban a Szerkesztés feliratnál is, no meg jól el is különül :K

Inkább azon gondolkodom, hogy ha már feketék lettek az oldalsávi linkek, akkor hover esetén kaphatnának-e színt is az aláhúzás mellé, hogy feltűnőbb legyen, hol is babrálsz éppen :)

[ Szerkesztve ]

(#1038) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Nagyon király lett az új PH!

Csak így tovább! :C

Szerk.: egy-két új smile-t nem kaphatnánk? :P :D

[ Szerkesztve ]

(#1039) marcias


marcias
őstag

Szebbül, szebbül. :)

Barthezz2: jó az ott úgy.

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#1040) PhoenixK válasza Parci (#1031) üzenetére


PhoenixK
őstag

Respect, a fórum is alakul szépen!!! :C

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1041) Oliverda


Oliverda
félisten

Csak sikerül lassan újra megtalálni a helyes utat. :D

Az a kék elég borzasztó volt. Már csak a posztokban található linkek színével kellen kezdeni valamit.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1042) marcias


marcias
őstag

Amúgy nekem tetszenek az új kis "mini piktogramok" (pl. oldal mentése, stb.) olyan kellemes, kicsit retros IT ízük van. :)

Steam: marcias88

(#1043) stevve


stevve
nagyúr

Egyre jobb. Így a villágos háttérből ki lett emelve a szöveg a hsz.-eknél. Baba. :K

(#1044) Djuree


Djuree
félisten

jah új smájlik is jöhetnének :DD :) :)) :D :O :P ;) :K ;] :o :( :DDD :D :O :C :Y :Y :R :B :U ;] :DD :N :(( :)) :(( ;]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1045) skrabi


skrabi
senior tag

tetszik, grat:D

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#1046) FF23


FF23
senior tag

Még a két oldalt rikító téma/opció elválasztóktól káprázik a szemem, lentebb ahol nincs, már egész tűrhető [link]

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#1047) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ez a hiba még mindig fennáll (win7, ie8-ra épülő avant browser), asszem a google hirdetés eltolja a boxokat:

A változásról meg annyit, hogy trendibb lett az biztos, de az előző (barna-piros) dizájn otthonosabb, barátságosabb volt, egyszerűen kellemes volt ránézni (most csak a fórumról beszélek). Bár biztos megszokjuk majd ezt is. Az off-ok nagyon beleolvadnak a háttérbe, nagyon fárasztó olvasni. A főoldal kicsit katyvasz lett, a dátum/időpont megjelenítése a híreknél/teszteknél sokat segítene rajta. A monster.hu-s box túl lila, elüt az egésztől, elég lenne csak a vastag keretnek lilának lennie, a belső háttér maradhatna ez a szürkés. Fú már nem tudom mit is akartam még, majd biztos felmerül még bennem egy két dolog.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#1048) DriderG válasza Djuree (#1044) üzenetére


DriderG
tag

Vagy a régiek felújítva... azaz inkább a régiek felújítva, mert mit lehet például a :) helyett?

[ Szerkesztve ]

(#1049) Parci válasza marcias (#1042) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi, sokat matekoltunk vele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1050) Mappa


Mappa
addikt

hűha meglepődtem most jöttem még csak fel ma (hiba tudom ;] ) ...szokni kell de nem rossz..aztán nyomtam egy mobilaréna.hu is és ott látom minden a régi...azt hittem azok is megváltoznak.

de grat szép munka csak így tovább :C :C

Szerk.: Parci :)) 1 mp :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.