Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2051) Findzs


Findzs
addikt

ha egy fórumban ráklikkel az ember egy névre ugye kijönnek az adatai

milyen gépe van( már ha feltöltötte )
aláírás, mikor regisztrált mennyi a hozzászólása stb.

de az utóljára bejelentkezés dátuma és az utoljára feltűnt dátuma megegyezik akkor is ha csak valaki bejelentkezik nem szól hozzá sehol majd kijelentkezik

informatívabb lenne ha az utolsó feltűnés helyett az utolsó komment ideje lenne látható

más:

a hazai pálya írásai miért szerepelnek a tesztek között is ?
így értelmét veszti a hazai pálya link a felső sorban

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2052) Findzs


Findzs
addikt

erre már a madár se jár :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2053) Findzs


Findzs
addikt

csip csip

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2054) Winner_hun válasza Findzs (#2051) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2055) Findzs válasza Winner_hun (#2054) üzenetére


Findzs
addikt

értem, és köszi

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2056) gandrus


gandrus
tag

A főoldalon a legfrissebb tesztjeink résznél a képre írt rövid ismertető (sárga színű) néha elég nehezen, vagy csak részben olvasható a kép miatt.

példa

Az lenne a kérdésem, hogy meg tudnátok-e úgy csinálni, hogy vagy egy boxban legyen a rövid összefoglaló szöveg, vagy árnyékot adni neki a könnyebb olvashatóság érdekében? Esetleg bármilyen más megoldással?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#2057) HatakeKakasi


HatakeKakasi
tag

sziasztok!
nem tudom, itt a helye, de nem találtam jobb topicot erre..
miért van az, hogy:
Van ugye az UP-olás, amit napi 2x lehet csinálni. Az a helyzet, hogy nekem nem működik...
Megnéztem a hirdetésemet: 3. oldalon volt, fentről a 6.
UP-oltam, és ugyan ott van, 3. oldal fentről a 6.
Megcsináltam PHUpper-rel is, szintén nem effektál a dolog, hanem 3. oldal 6.

Ilyenkor mi a probléma?
- Vártam 4 órát, hátha időbe kerül, mire feljön a lista elejére [mivel elvileg azt írja, hogy a lista elejére kerül.... ] de nem.. -

Előre is köszi

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#2058) Ndruu válasza HatakeKakasi (#2057) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jobb oldalt, felül, Beállításaim menüpont, HardverApró apróhirdetések, Rendezés, utolsó up szerint csökkenőre állítsd és működni fog.

Harrrr!!!!

(#2059) HatakeKakasi válasza Ndruu (#2058) üzenetére


HatakeKakasi
tag

tudtam én, hogy bennem lesz a hiba :)
köszönöm!

Nem fogsz belehalni, hogyha válaszolsz az üzenetemre...

(#2060) Arpee78


Arpee78
senior tag

Emlékeim szerint a designváltáskor ez volt a nagy óbégatós topik. Én is óbégattam, most megkövetem magam. Szóval jobb lett, szebb lett a fórum. Nekem a kezdeti színeivel volt bajom, de szépen kijavították. A címoldal is egész jó, de azt fenntartom hogy picit zsúfolt, de ez megkerülhetetlen következmény ha sok mindennek kell rajt lennie.

Árpi

(#2061) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Tetszik a kis változtatás, hogy középről két oldalra helyeztétek a Fórum/Hardverapró linkjeit. Csak így tovább!

(#2062) vmatyko


vmatyko
tag

én nem kapok az utóbbi időben értesítést mailen ha jön egy pü-m. a beállításoknak minden ok.

(#2063) canniball válasza vmatyko (#2062) üzenetére


canniball
nagyúr

És más értesítőt megkapsz, esetleg spam szűrő nem fogja meg?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2064) PhoenixK válasza vmatyko (#2062) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha nem spam filter fogja meg, és más értesítőket megkapsz időben, akkor javaslom: Bugok a RIOS R5 PH! motorban

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2065) vmatyko válasza canniball (#2063) üzenetére


vmatyko
tag

semmilyen értesítőt nem kapok :(
a spam filter nincs is bekapcsolva, és a spam mappa is üres szal tényleg nem jön meg.

(#2066) canniball válasza vmatyko (#2065) üzenetére


canniball
nagyúr

Nos ha jó az adataidnál megadott mail cím, akkor én is csak a PhoenixK kolléga által javasolt topikot tudom ajánlani.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2067) poirot


poirot
senior tag

Ettől a sárgától kifolyik a szemem. :W :W

(#2069) Memmaao


Memmaao
addikt

Eddig nem tűnt fel, de most észrevettem, hogy a tagok személyes adataihoz szükséges ellenőrző kód motorja elég obszcén! Saját avataromra ránézve a fasz ajándék szót kérte beírni. Ezt követően frissítettem párat, elég gyakran dob olyan szavakat, amiért a fórumban sokszor dorgálás jár. Hogy van ez?

My name is Bond, James... Dean.

(#2070) Lauda válasza Memmaao (#2069) üzenetére


Lauda
félisten

A hozzászólásokban leírt szavakból generálja őket.

(#2071) Memmaao válasza Lauda (#2070) üzenetére


Memmaao
addikt

Epic fail :DDD

My name is Bond, James... Dean.

(#2072) Kódos


Kódos
aktív tag

Sziasztok,egy olyan kérdésem lenne,nem tudom mennyire lerágott csont már és az érintetteket mennyire zavarja a kérdésem,de muszáj megkérdeznem,annyira nem követem figyelmmel a rangokat miközben hozzászolok valamihez egy topicban de tegnap feltünt hogy valakinek "aktiv tag" rangja van igy feltételeztem hogy történt változás igy gyorsan utánna is néztem és 08-07 volt egy újra dolgozás a rangokkal kapcsolatban,kicsit csúszva is vagyok vele azt hiszem,de tervezitek,vagy tervezi valaki,aki ehez illetékes ezt a közeljövöben újra átgondolni,átrágni?Nincs vele semmibajom ne értsen senki félre csak pont hamár az "aktiv tag" rang tünt fel hogy már van,annak követelményét elemezve nem tartom teljesen versenyképesnek kiváncsi vagyok hogy az "aktiv" az mit takar mint jelző vagy mi alapján döntöttetek ugy hogy 500hsz és 365 eltelt nap a regisztráció napjátol számitva már felveheti ezt a titulust.50 nap híján,7 éve vagyok jelen az oldalon melyet 482 szakmai hsz sikerült kiégészitenem.Nem gondolnám hogy a 2555 nap alatt 482 hsz kevés lenne ahoz hogy minimum a hozzám hasonló élből aktiv tag rangot kapjon,ami napi 5 hsz-re jön ki 7 év alatt, a jelenlegi aktiv rang meg 0,73 hsz-el gyarapitja az oldalt naponta ha 500 hsz-e van 365 nap alatt ha jol számolok.Igen tudom ha ilyen effektivitással kommentel 7 év alatt és nem úgy mint én,ő azért kap veterán rangot én meg azért nem,ez rendbe van.De szerintem nincsenek arányaiban a hsz-ek mennyisége és az oldal felé tett ismerettséged,bele tett idő melyet az oldalon töltessz.Nekem ha egyensúlyba lenne a hsz mennyisége az itt töltött időmmel valahogy a hiányzó 6582 hsz kicsit irreálisan sok,még további 7 év elteltével se lesz csak 1000-1500 hsz-em ami ha igy lenne senior rang kicsit vicces 14év eltöltött idő után,legalábbis nekem.Hangsulyoznám még itt a végén is hogy nem rangot szeretnék kérni,nem fikázni szeretném a rendszert,hanem csak érdekel hogy mi alapján döntött a vezetőség igy?Ha valaki leirni röviden azt megköszönném hiszen érdekel,vagy csak szimplán arrol van szó hogy hiába vagy itt x éve ha nem teszel a közzöséghez eleget,legyen az hsz-el nem lehet a regisztrált napjaidat egykalap alá venni a produktivitással? :R Bocs ha hosszú voltam

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#2073) qad


qad
senior tag

Sziasztok. Részemről -1 a prohardver új főoldalának és -1 a gamepod főoldalának átalakítására. Mást nem zavar az előző rendezett és átlátható oldal után ez az új felület?

(#2074) Albigator válasza qad (#2073) üzenetére


Albigator
őstag

De...

(#2075) Bjørgersson válasza qad (#2073) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2076) qad


qad
senior tag

Részemről átállítottam a fórumra bejelentkezésemet a logout-ra, ha azt is átalakítják akkor máshol fogok fórumozni.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Megújult a Prohardver! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.