Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

A zenéhez hozzá csatolja a borító képet?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Meggyi001 válasza Luck Dragon (#1) üzenetére

Hi,nem. Lehet van rá valami javascript, hogy hozzáadja a youtube-os kezdőképet esetleg automatán, de ennyire még nem értek hozzá. Azért nézelődök.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#3) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ez a plugin csak valami "gyorsgomb" egy youtuberől letöltő oldalhoz?
Én ilyen célra a freemake video downloadert használom és a videóból az eredeti aac hangsávot szedem le.

(#4) Meggyi001 válasza KISDUCK (#3) üzenetére

Helló, igen, ez csak egy "integrált gyorsgomb".

"Tudom, hogy szinte mindenkinek megvannak a maga kis trükkjei/alkalmazásai/oldalai erre a célra. De talán akad köztetek olyan, aki még nem igazán találta meg a számára kényelmes megoldást, vagy éppen nem is tudja, hogy hogyan kell zenéket letölteni a Youtube-ról."

Reméltem is , hogy lesz aki megírja, hogy ő mit használ. Hátha valakiknek jól jön :)

https://gamergep.hu/

(#5) Luck Dragon válasza Meggyi001 (#4) üzenetére

Olyan lenne jó amihez van borító kép hozzá csatoló. Mert van rá alkalmazás. De az külön meló.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Meggyi001 válasza Luck Dragon (#5) üzenetére

Ja, az nem lenne rossz.

https://gamergep.hu/

(#7) Redneck


Redneck
veterán

Nem vagyok teljesen audiofil, de a Youtubeos minőség jó annyira hogy megéri leszedni? :F A stúdióalbumokat biztos nem szedném le, de élő vagy akusztikus felvételek végülis jók lehetnek. Már ha nincs belőlük jobb felvétel.

A módszert köszönöm, volt már olyan ismerősöm aki kérdezte hogy mivel. Bevallom nem tudtam válaszolni mert nekem nem jutott még eszembe. :)

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) Meggyi001 válasza Redneck (#7) üzenetére

Én fülessel hallgattam a leszedett számokat, nekem teljesen normálisnak tűntek.

Amúgy tényleg van vagy 50 alkalmazás erre, ami leszedi a zeneszámokat, ez csak az egyik alternatíva, hátha tetszik valakinek.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#9) KISDUCK válasza Redneck (#7) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az olyan átlag júzernek mint amilyen én is vagyok tökéletesen megfelel. A hang minőség változó videónként, van ahol 126/192/256 a plafon és 44100Hz-es mintavételezéssel (foobar által megadott információ) Letöltő programban nekem 125 és 187Kbps értékek vannak megadva bitratere AAC kódolásnál. Nem konvertálom a hangot, az eredeti aac hangsávot használom.

(#11) zolikaDB


zolikaDB
veterán

keepvid.com

(#12) Meggyi001 válasza #20749568 (#10) üzenetére

Még szép, hogy mehet :).

https://gamergep.hu/

(#13) Ashitaka


Ashitaka
tag

Szia köszi az írást,biztos hasznos lesz jó pár embernek. Én magam is sok programot kipróbáltam,míg végül rátaláltam a Free YouTube Dowland nevűre. Nemcsak mp3 -ba de mp4-be is képes leszedni videókat.

(#14) Meggyi001 válasza Ashitaka (#13) üzenetére

Köszi. Természetesen azt én is ismerem, egész jó, jó párat végig próbáltam az évek alatt, most ez van soron éppen.

https://gamergep.hu/

(#15) Meggyi001

Egy kis érdekesség, csajom laptopján nem látszik a piros gomb, de ott van és mükszik is, mitől lehet ez :F
Pedig szinte klón a két gép, csak az egyik pc a másik laptop, ugyanazok a kiegészítők vannak nála is feltelepítve mint nálam.

https://gamergep.hu/

(#16) Soma01


Soma01
veterán

Nálam azok a megoldások alapból kiesnek, amik valami weboldalra visznek.
Általában ezeken az oldalakon elég kevés a beállítási lehetőség.
A másik dolog pedig az, hogy érdemes kerülni a veszteséges tömörítés újbóli tömörítését.

(#17) PuMbA válasza Meggyi001 (#15) üzenetére


PuMbA
titán

Mi az a Free Keylogger? :DDD

(#16) Soma01: Chrome-ra nincs normális YouTube letöltő. Csak emiatt van feltelepítve nekem a Firefox Complete YouTube Saver plugin-nal. Semmilyen honlapra nem visz el és bármiben leszedhetsz bármit konvertálás nélkül vagy akár konvertálással is.

[ Szerkesztve ]

(#18) Soma01 válasza Ashitaka (#13) üzenetére


Soma01
veterán

Csak vigyázni kell a mellé csomagolt idegesítő programokkal, toolbarokkal. Figyelmet igényel installkor.
Majd kipróbálom én is, de amit eddig felsoroltatok
- Free YouTube Download
- Freemake Video Downloader
ezektől szerintem én találtam jobbat. Az én célom az, első sorban, hogy eredeti minőségben szedje le, ne konvertáljon. Ha nagyon kell majd én konvertálok úgy ahogy szeretnék.

PuMbA!

Az megvan nekem is, nem rossz. De külső programot használok mégis. Valami bajom volt vele, de nem tudom már mi.

[ Szerkesztve ]

(#19) Rimuru válasza Redneck (#7) üzenetére


Rimuru
veterán

160k a maxium ami fent van youtubeon.

Amugy chrome bovitmenyek kozott is tiltja a google kulso youtube dolgokat ugy mint play eseten? vagy miert kell developer moddal hulyeskedni?

ui: a legjobb cucc youtube-dl(+ esetleg mpv), igaz nem bovetmeny es nincs hozza gui, de folyamatosan fejlesztik es jol scriptelheto.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#20) Soma01 válasza Rimuru (#19) üzenetére


Soma01
veterán

Én 128k-tól nagyobbat nem láttam mostanában. linkelj már légyszi egy 160-asat.

Youtube dl tényleg jó, csak azt nem adhatod oda mindenkinek, mert nem tudják kezelni. Rendes grafikus felületet meg nem nagyon találtam hozzá. Így külön program lett végül.

(#21) Polllen válasza Soma01 (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

Elég aknamezőnek néz ki ez az oldal is. Az csak hab a tortán, hogy egy custom plugin-t is felrak hozzá az ember. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#22) KISDUCK válasza Soma01 (#18) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem a leírt igényeidnek a freemake video downloader megfelel.

(#23) Soma01


Soma01
veterán

Amúgy azt nem nagyon értem, miért kell külön saját tárhelyre feltölteni a plugint és onnan belinkelni. Egyszerűbb lenne egy linket betenni, konkrétan ezt: www.flvto.biz Itt le van írva minden (igaz nem magyarul de) képekkel illusztrálva.
Amúgy vannak ettől sokkal jobb weboldalak meg olyanok is, amik még ettől is egyszerűbbek, még plugin sem kell hozzá, minden böngészőből működik. pl. yout.com Vegyük észre, hogy a címsorból csak ki kell törölni, az "ube"-t a ".com" elől és entert nyomni és máris a letöltőoldalon vagyunk. (sajna csak 128-as mp3-at csinál) Itt van még a népszerű clipconverter.cc és a savefrom.net is és a keepvid.com ami nekem special nem működik Chrome alatt. Persze ahogy előttem is írták, ezek zöme azért "aknamező" tehát tele van hirdetéssel, vagy esetleg kártékony vagy csak bosszantó kódokkal amire egy laikus véletlenül is rákattinthat.
A peggo.tv pl nem rossz a kategóriájában és tageket is beállít, de át is írhatod, cserélheted, az MP3 minőségét is lehet állítani (felesleges), leszedi az esetleges csendet a szám elejéről vagy a végéről... Szóval valami ilyesmi kell az igényesebb, kevésbé hozzáértő felhasználóknak, vagy külön telepíthető célprogramok.

(#24) Soma01


Soma01
veterán

Ezt ki lehet még próbálni, sok beállítási lehetőség van ebben: AddonCrop YouTube Video Downloader Ez is egy bővítmény, nem külső program.
Amúgy a fejlesztői mód miatt nem reklamál a Chrome? Én úgy tudom, hogy minden indításkor szól.

[ Szerkesztve ]

(#25) Meggyi001 válasza Soma01 (#24) üzenetére

Nálam csak akkor szól, ha a pc van újraindítva.

https://gamergep.hu/

(#26) Soma01 válasza Ashitaka (#13) üzenetére


Soma01
veterán

Na, ezt a DVDVideoSoft Free YouTube Download programot gyorsan felejts el mindenki!!!
Én csak negatívumokat tapasztaltam vele kapcsolatban.
- 280 MB mire felrakod, vagy még több is, (egy letöltő program ekkora méretben, minek???)
- hosszabb, pl. 10 perces videókat már nem szed le az ingyenes verzió.
- folyton ajánlgatja, hogy vedd (már) meg
- ha nem veszed meg, az ingyenes szinte semmit nem tud
- ha meg is venném nem láttam olyan funkciót ami nekem kellene
- felrak valami Free Codec Pack csomagot, mit nem szed le maga után uninstallkor.
- nem sikerült kiválasztani, hogy milyen minőségben töltsön le, folytan azt írta, hogy vegyem meg, "Kap Prémium" :)
- felrak valami licensz menedzsert is, ahol még vagy 20 másik programot vehetsz meg és ott is mindenhol ott a "Kap Prémium" gomb.
- azt a Free Codec Pack csomagot még nem tudom, hogy szedjem le. Lehet, hogy csak törlöm a könyvtárat, remélem elég. Most keresgélek a neten, hogyan szedjem le.

Egy pozitívum, hogy nem rakott fel semmi plusz böngésző kiegészítőt és nem is állította el a böngészőt.

Megnézem a Freemake Video Downloader-t de gyanús, hogy a vírusirtót ki kellett kapcsolni letölés és telepítés közben, mert végig jelzett valami kéretlen dolgot. Volt valami help... setup amit leszedtem, mert a NOD jelezte, hogy nem kívánatos. Ez jobban tetszik eddig, már csak azért is mert csak 50-60 MB tárhelyet kért.

(#27) KISDUCK válasza Soma01 (#26) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én windows defendert és malwarebytes antimalwaret használok és a freemake programjaira nem panaszkodott eddig egyik se, továbbá már több mint egy éve használom és eddig nem volt rá panaszom.

(#28) Soma01 válasza KISDUCK (#22) üzenetére


Soma01
veterán

Freemake Video Downloader
Ez is egy fizetős program nem kértem tőle konvertálást, de írta, hogy vízjelezni, vagy valami jelet fog tenni a videóra és amúgy meg vegyem már meg. A friss verzióból nincs még tört változat, a régi meg biztos nem megy, mert ha a youtobe-on változik valami, akkor már nem megy. MP3-ba konvertálás csak a fizetősben van, így nem tudtam kipróbálni, hogy az a rész mennyire állítható be. A zenét leszedte, de azt írta, hogy 190 Kbps-os lesz, de csak 128 körüli lett. Csodálkoztam volna ha 190 körüli lesz. Mondjuk a zene leszedésére jó, abba szerintem nem nyúlt bele, nem konvertálta, ez jó pont. Szerintem a videót is leszedi úgy, hogy nem konvertálja. (ezt majd még megnézem) Jó pont az is, hogy nem nagyon szemeteli össze a gépet. Meg találtam portable változatot is belőle.

(#29) XtremLor


XtremLor
őstag

A yt video linkjebe ha beirtok 4 betut "conv", le is tudjatok tolteni, telefonon a legegyszerubb
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30) Meggyi001

Ha valaki használja a plugint, és eltűnik a gombja, töltde le újra a zip fájlt, és tegye be újra a plugint. Úgy néz ki az eredeti gomb kép eltűnt valahogy, a javascriptben átírtam a linket.

https://gamergep.hu/

(#31) KISDUCK válasza Soma01 (#28) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát én töltöttem vele már videót is konvertáltam vele mp3-at is, de se vízjel nem volt se felszólítás hogy vegyem meg, pedig a free verziót használom. Nálam csak a letöltési sebesség korlátolt az ingyenes verzióban.
Verziószám 3.8.0.26

Szerk.: mp3 konvertáláshoz beállítást nem találtam a programban, gondolom aszerint állítja a program, hogy milyen minőségű forrást választok.

[ Szerkesztve ]

(#32) Soma01 válasza KISDUCK (#31) üzenetére


Soma01
veterán

Na, most van egy kis időm, végigcsinálom vele. De a program írta, hogy fog az elejére és a végére is tenni valami logót. MP3-nál (és AVI-nál) meg ott van valami kis korona és kéri a serialt vagy a bankkártya számomat.
Nekem 3.8.0.34 van. Ez volt a fejlesztő oldalán.

[ Szerkesztve ]

(#33) Soma01 válasza Soma01 (#32) üzenetére


Soma01
veterán

+ kiírja, hogy 16 MB lesz a fájl, leszedi, KONVERTÁLJA és 37 MB lesz a végére. Pedig az van állítva, hogy "Csak letöltés". Konvertál ez, ha kell, ha nem. Még a webm-re is konvertál, igen konvertál, nem muxol. 17 megás fájlból 24-eset csinál.
Neked nem ilyen?

(#34) XtremLor válasza Soma01 (#32) üzenetére


XtremLor
őstag

3.8.0.27-ben meg nem volt ilyen uj ficsor.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#35) Soma01 válasza XtremLor (#34) üzenetére


Soma01
veterán

Úgy látom, akkor ez a program ennyi volt.

Azért sikerült szereznem azóta olyan verziót is ami "működik". De az a Converter, nem próbáltam még ki, de elvileg tud leszedni az is youtube-ról.

(#36) cappa72


cappa72
nagyúr

Köszi a cikket, tényleg hasznos.
Igaz, van felugró ablak "Meet local women tonight" címmel, de ezt már android fronton megszoktam (mármint a reklámok figyembe-nem-vételét.
Az is igaz, hogy 192-es mp3-at csinál (legalábbis amivel kipróbáltam), így 15kHz-nél vége is a frekvenciasávnak.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#37) Soma01 válasza cappa72 (#36) üzenetére


Soma01
veterán

...a youtube, meg kb. 128 körüliket ad neked... Igaz, nem MP3 kodekkel, hanem AAC-LC-vel.

(#38) Meggyi001 válasza cappa72 (#36) üzenetére

Szívesen Cappa. Basszus, nekem nincs ilyen csajos felugró ablakom :)

https://gamergep.hu/

(#39) PuMbA válasza Soma01 (#37) üzenetére


PuMbA
titán

Már 1 éve nem :) 165kbps-es OPUS-t ad azóta, de ezt csak a Firefoxos progival lehet látni.

[ Szerkesztve ]

(#40) quailstorm


quailstorm
nagyúr

4k video downloader még nem is volt?

Szörnyű, hogy csak a teleszemetelt reklámos hulladékra gerjedtek ;]

DVDvideosoft amúgy használható volt pár éve, aztán kellett a pénz.

(#41) cappa72 válasza quailstorm (#40) üzenetére


cappa72
nagyúr

4k video downloader
Na majd egyszer ez is sörre kerül... izé sorra kerül.
Köszi!

hulladékra gerjedtek
Szerintem nem gerjedünk rá, csak nem mindent ismerünk.
Megggyi is írta: ez egy lehetőség.

A minőségre visszatérve (nem quailstorm-ra válasz, hanem általánosságban) - arra elegendő, hogy meghallgasd offline módon azt, emit esetleg nem ismersz, vagy nem találod máshol.
(Spec. leginkább erre használom. Ha meg tetszik, akkor előbb-utóbb úgyis spórolok annyit, hogy egy használt cd-n megvegyem - és bizony ott iszonyatos minőségi különbség van, persze az eredeti médium javára)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#42) quailstorm válasza cappa72 (#41) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a vicc része volt, tudom hogy szemetes a piac.

Én meg leginkább azt töltöm le, ami ér annyit, hogy foglalja a helyet törlés esetére. Volt már olyan csatorna, ami meggondolta magát, nekem meg a vinyón itt van ami kell.

Meg ha valamit szervizeltem, akkor annak a szerelős videóját is mindig mentem offline.

(#43) cappa72 válasza quailstorm (#42) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az a vicc része volt
Úúúú bakker... vak vagyok. nem láttam a szmájlit... :B

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#44) Soma01 válasza PuMbA (#39) üzenetére


Soma01
veterán

Csak egyet mutass illetve linkelj légyszíves, ami ilyen minőségű (kódolású) hanganyagot tartalmazz.
FF alatt ha egy plugin ezt írja ki, az nem biztos, hogy az is lesz mire leszeded. Ha konvertál a plugin valami módon, akkor meg pláne nem igaz a ~160 kbps. Melyik plugin az?
Megnézem a youtube dl mit ír ki arra amit linkelsz, ha a szerint is 160-as és miután leszedtem, a gépen is az, akkor elhiszem.

(#45) PuMbA válasza Soma01 (#44) üzenetére


PuMbA
titán

Ha érintetlenül, konvertálás nélkül leszedem az FF pluginnal a YouTube videókat, akkor VP9 kodeket és OPUS hangkodeket kapok .webm formátumban már közel 1 éve :)

Itt olvashatsz róla bővebben a Comparison of YouTube media encoding options rész kifejtésében. Részlet a szövegből: "The default video stream is encoded in the VP9 format with stereo Opus audio; if VP9/WebM is not supported in the browser/device or the browser's user agent reports Windows XP, then H.264/MPEG-4 AVC video with stereo AAC audio is used instead."

[ Szerkesztve ]

(#46) Soma01 válasza PuMbA (#45) üzenetére


Soma01
veterán

Amit leírtál, az tökéletesen igaz!
De hol találok egy 160-165 kbps bitrátájú hanganyagot a Youtube-on??? (Lehet akár Opus vagy AAC is, nekem mindegy, ja és leszedve is annyi legyen konvertálás nélkül, ne csak annak jelezze xy program a letöltés előtt) Szerintem 128 kbps körüli a max. de lehet, hogy csak én nem találtam még jobbat. Mutass egyet nekem légyszíves!
:)

(#47) Soma01 válasza quailstorm (#40) üzenetére


Soma01
veterán

Látod, már a másik, a Freemake is "ilyen" lett, korlátozott képességű?!! :(

A 4K, amit írtál nem rossz, sok embernek jó lehet, mert nincs tele reklámokkal, bosszantó programokat sem rak fel, egyszerű a használata, látszólag jó minőségben "szedi le" az anyagot és nincs benne korlátozás csak nagyon kevés. A hosszabb (mint 25 videós) lejátszási lista letöltésénél és a feliratoknál van benne korlátozás, ami biztosan nem sokaknak hiányosság, de arra is van gyógyszer. ;)
A nagyobb baja viszont az, hogy konvertál mindent, ha kell, ha nem. Így romlik a minőség. (újra tömöríti a már eleve tömörített anyagot) A weboldal által sugárzott, streamelt, "eredeti" anyagot nem tudtam még vele kinyerni. Csak más programmal.

[ Szerkesztve ]

(#48) PuMbA válasza Soma01 (#46) üzenetére


PuMbA
titán

"De hol találok egy 160-165 kbps bitrátájú hanganyagot a Youtube-on???"

Az összes videó hangja át lett konvertálva ilyenre az eredetileg feltöltött anyagokból, amikor átállt a YouTube a WebM szabványra 1-2 évvel ezelőtt. Ahhoz hogy ezt leszedd csak egy új formátumokat is támogató és folyamatosan fejlesztett YouTube letöltő kell, ami jelenleg csak a Firefoxos Complete YouTube Saver plugin.

[ Szerkesztve ]

(#49) quailstorm válasza Soma01 (#47) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmit nem konvertál csak rosszul fogod. Konvertálni is tud persze...
Direkt M4A-ban szoktam vele leszedni csak a hangsávot.

[ Szerkesztve ]

(#50) Meggyi001 válasza quailstorm (#40) üzenetére

A dvdvideosoft-ost én is nagyon sokat használtam, rengeteget. Nem ismerem én sem az összes lehetőséget, csak 10-20- max 30-at... lehet ugye több 100 alkalmazás / trükk / módszer erre. De! Írjátok csak bátran, hogy mik vannak még, milyen progik / trükkök, mindenkinek jól jön a tanulás, a jó megoldások!

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.