Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Soma01


Soma01
veterán

Amúgy azt nem nagyon értem, miért kell külön saját tárhelyre feltölteni a plugint és onnan belinkelni. Egyszerűbb lenne egy linket betenni, konkrétan ezt: www.flvto.biz Itt le van írva minden (igaz nem magyarul de) képekkel illusztrálva.
Amúgy vannak ettől sokkal jobb weboldalak meg olyanok is, amik még ettől is egyszerűbbek, még plugin sem kell hozzá, minden böngészőből működik. pl. yout.com Vegyük észre, hogy a címsorból csak ki kell törölni, az "ube"-t a ".com" elől és entert nyomni és máris a letöltőoldalon vagyunk. (sajna csak 128-as mp3-at csinál) Itt van még a népszerű clipconverter.cc és a savefrom.net is és a keepvid.com ami nekem special nem működik Chrome alatt. Persze ahogy előttem is írták, ezek zöme azért "aknamező" tehát tele van hirdetéssel, vagy esetleg kártékony vagy csak bosszantó kódokkal amire egy laikus véletlenül is rákattinthat.
A peggo.tv pl nem rossz a kategóriájában és tageket is beállít, de át is írhatod, cserélheted, az MP3 minőségét is lehet állítani (felesleges), leszedi az esetleges csendet a szám elejéről vagy a végéről... Szóval valami ilyesmi kell az igényesebb, kevésbé hozzáértő felhasználóknak, vagy külön telepíthető célprogramok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.