Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Soma01 válasza Ashitaka (#13) üzenetére


Soma01
veterán

Na, ezt a DVDVideoSoft Free YouTube Download programot gyorsan felejts el mindenki!!!
Én csak negatívumokat tapasztaltam vele kapcsolatban.
- 280 MB mire felrakod, vagy még több is, (egy letöltő program ekkora méretben, minek???)
- hosszabb, pl. 10 perces videókat már nem szed le az ingyenes verzió.
- folyton ajánlgatja, hogy vedd (már) meg
- ha nem veszed meg, az ingyenes szinte semmit nem tud
- ha meg is venném nem láttam olyan funkciót ami nekem kellene
- felrak valami Free Codec Pack csomagot, mit nem szed le maga után uninstallkor.
- nem sikerült kiválasztani, hogy milyen minőségben töltsön le, folytan azt írta, hogy vegyem meg, "Kap Prémium" :)
- felrak valami licensz menedzsert is, ahol még vagy 20 másik programot vehetsz meg és ott is mindenhol ott a "Kap Prémium" gomb.
- azt a Free Codec Pack csomagot még nem tudom, hogy szedjem le. Lehet, hogy csak törlöm a könyvtárat, remélem elég. Most keresgélek a neten, hogyan szedjem le.

Egy pozitívum, hogy nem rakott fel semmi plusz böngésző kiegészítőt és nem is állította el a böngészőt.

Megnézem a Freemake Video Downloader-t de gyanús, hogy a vírusirtót ki kellett kapcsolni letölés és telepítés közben, mert végig jelzett valami kéretlen dolgot. Volt valami help... setup amit leszedtem, mert a NOD jelezte, hogy nem kívánatos. Ez jobban tetszik eddig, már csak azért is mert csak 50-60 MB tárhelyet kért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.