Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #11563776


#11563776
törölt tag

Sziasztok!

Jó lett a cikk. :C

Aki még nem ismeri, és további Ubuntu leírásokat szeretne -> [link]

Sok sikert és jó Ubuntu-zást ;)

(#52) hcl válasza hibavissza (#37) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Elég drágán működhet nálad a technika, ha mindig cseréled, ha baja van :D
Amúgy mi a helyzet egyes Bluetooth driverekkel? Már a sokadik típusnál járok úgy, hogy a Win7 BT drivere látszólag jól működik, felismeri az eszközöket, de nem hajlandó egyikkel sem csinálni semmit (kapcsolódni pl), amíg le nem vadászom a gyártó oldaláról a drivert, és nem teszem fel azt. Akkor ez hogy is van az out-of-the-box működéssel? :D
Xoptam már eleget... igen, windoesokkal a munkahelyemen :D Ezért van itthon pingvin.

@banhammer : Nemtom, windows alatt egy régebbi portable-t használok (céges laptop :D ) , Linux alatt semmi bajom a fileküldéssel...
Webkamerához elvileg van pluginje.

@hackeeeee : A Windóz rajongók honna tudják, hogy windózon hova kell nyúlni? Úgy születtek? És ha windózon meg tudta tanulni, akkor más rendszeren nem? :D
Külön frankó esetek azok, akik informatikusok, és win only működnek :D Nem beszélve arról, amikor egy Mac-et teszel eléjük :)

@gabo9201 : Moonlightot fel lehet tolni FF alá, de nem sok esetben működik, és mivel már a MS sem nagyon nyomja a Silverlight-ot, gondolom a Moonlight sem lesz befejezve.
Sajnos így PH TH sincs :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#53) hackeeeee válasza hcl (#52) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Windows-on úgysem akar linux-os programot futtatni.. Nem úgy, mint fordítva.. Ugye tudjuk, hogy több esetben van erre szükség. Mármint, hogy linux-os gépen windows-os programot kelljen futtatni..

Véleményem szubjektív...

(#54) hcl válasza hackeeeee (#53) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, már amikor.
Játékokon kívül én eddig a Nokia OVI Suite-al találkoztam, ami winnyózról kellett volna, meg esetleg a Canon gépem cuccaival, amire még nincs Linuxos RAW konverter :S
(De mondjuk egy Aut0cadem van itt a Linuxon, ami wine alatt megy :D )
Mondjuk én kifejezetten nem az átlag trndi dolgokat csinálom itthon, szóval nem mérvadó, hogy nálam mi megy, és mi nem :)

Különben akad pár dolog, ami Linuxoról szivárgott átt Windowsra. Maya, VLC, Mplayer alapú videolejátszók, VNC...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#55) hackeeeee válasza hcl (#54) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Programozóknál van több is..

Mondjuk .NET programozásakor kell a windows-os kliens.. :D

Túl sok példált Én sem tudok felhozni, csak főként a játékokat. :)

Véleményem szubjektív...

(#56) hcl válasza hackeeeee (#55) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mármint?
Én pont azért szórakozok (szórakoznék, ha ráérnék) dotnettel, mertaz fut mindenen.
Tök alap programokon el tud vérezni a wine, ami windózon meg Mono-n is jól fut :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#57) hackeeeee válasza hcl (#56) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát a Visual Studio dukál hozzá ugye. :D

Véleményem szubjektív...

(#58) hcl válasza hackeeeee (#57) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én notepaddel toltam Windows alatt is :) Másrészt meg van Monodevelop (ígértek hozzá GUI tervezőt is...)

Mutogatni való hater díszpinty

(#59) hackeeeee válasza hcl (#58) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egyik ismerős, .net-ben fejleszt, és ott visual studio-val nyomják linux alatt....

Ez ugye meg nézőpont kérdése.. :) Van aki egy komplett adatbázist is notepad++-ban ír meg, lekérdezésekkel, minden egyéb dologgal együtt.. stbstb.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#60) hcl válasza hackeeeee (#59) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az igazán profi programozó hexa számológép nélkül megtalálja a 6 megabyteos dumpban a hibát :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#61) hackeeeee válasza hcl (#60) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

! :D

Véleményem szubjektív...

(#62) hcl válasza hackeeeee (#61) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az eredeti :D
Ajánlott mellé elolvasni még a Pokoli Operátor és a Pokoli Rendszeradminisztrátor naplóját is. :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#63) hackeeeee válasza hcl (#62) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

"5. Az igazi programozó vagy tudja a felesége nevét, vagy nem. Mindenesetre az ASCII (vagy EBCDIC) kódtáblát fejbõl tudja."

Ehh. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#64) rybank


rybank
senior tag

Az elmúlt időszakban több Linux cikk is megjelent. Nagyon örülök ennek. Öröm őket olvasni.

(#65) Tv


Tv
senior tag

Az ubuntut és is tudom ajánlani minden kezdő linux felhasználónak, ezt és debiant használtam egy jó ideig. Talán ez a leginkább felhasználóbarát disztribúció amit ismerek. Gyakorlatilag szinte 0 linuxos ismerettel is elkezdhető a használata. Bár én most win7-et használok és teljesen elégedett vagyok vele (xp-t én is rühelltem néha).

(#66) datatomm


datatomm
tag

A Linux és a Windows összehasonlítását vagy elintézzük egy gondolattal: Tök más.
Vagy 10 Biblia méretű könyvet írunk tele. Mindenesetre a programfelhozatal összefoglalása hasznos. Köszi szépen!

UI.: Én már szokom a Gimpet, igaz Vistán.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#67) baliii


baliii
senior tag

Én az asus x101-esemen használtam először linuxot, és használok azóta is. A "nagy" laptopomra eszembe nem jutna feltenni win7 helyett, de erre a kis gépre 2 rendszert próbáltam: a gyári MeeGo-t, és a JoliOS-t. A meego szebb, de nem tudtam vele csatlakozni olyan wifi hálózatokhoz, amiknél nem elég jelszót megadni, hanem azt felhasználónévvel kell párosítani, így elkezdtem keresgélni és rátaláltam a Joli-ra, ami gyors, kevés helyet foglal (ugye a 8GB-os ssd eléggé behatárolja a lehetőségeket ezen a gépen)és kezeli a céges és az egyetemi wifi-t is. Egyetlen hátránya van: valamiért nem megy a mikrofon, uh nem tudok skypeolni, de annyi baj legyen. Összességében pozitvan csalódtam a linuxban, ezeket a kis netbookos ingyenes oseket is igényesen megcsinálták, gyors mind a 2 és nagyon könnyű feltelepíteni. Bocsánat, hogy ide írtam, de hátha valakinek hasznos lehet!

(#68) hibavissza válasza lumpen_stex (#48) üzenetére


hibavissza
veterán

ja, én a zxp-t sem szerettem sp3-ig. ha a win 98 mellett lett volna valami felhasználóbarát linux distro az jó lett volna.
a netbookra azért gondoltam feltenni, hátha hosszabb lenne az akkuidő. jó lenne a 6-7 órát kitolni.
öreg vagyok már a kompatibilitási gondokhoz. rákattintok oszt' csinnyájja' meg :)

(#69) hcl válasza baliii (#67) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"valamiért nem megy a mikrofon, uh nem tudok skypeolni"
Mixert nézted már? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#70) Talma


Talma
tag

Kirekesztve érzem magam, most álltam át FreeBSD-re és OSX-re :-D

(#71) janez


janez
aktív tag

Érdekes az írás, köszi az olvasnivalót. Bár én blogként tettem volna közzé, de végülis mindegy hol olvassuk.

A cikkhez csak annyit tennék hozzá, hogy régebbi és/vagy gyengébb gépekre valóban jobb valamilyen linux disztró, de ha már mindenképpen Ubuntu, akkor sem feltétlenül Ubuntu a gnome felülettel, hanem Lubuntu, Xubuntu stb. Szóval nem mindegy mekkora grafikát cipel a vas, ha egyáltalán elbírja.

Aztán a régi hangkártyákhoz jobb a "régi" alsamixer, mint a pulseaudio, amit
már az új(abb) disztrókba tesznek.

(#72) Blindmouse válasza hcl (#52) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Miaza Bluetooth? Használja azt eggyáltalán még valami? Különben is ki volt az a bolond, aki a sorosportot rádióra ültette?

Őszintén szólva, egy otthoni felhasználónak semmi szüksége linuxra. Jó az az oprendszer, amit a laptophoz adnak, mert ugye mindenki laptopot vesz ma már. Van hogy driver sem készül a linux verzióhoz. Egy gombos oprendszer visszaállítás a gépek nagyrészén.

Azt mondd meg, a sok szabadidőn kívül mi más venne rá egy embert hogy linuxxal foglalkozzon?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#73) sh4d0w válasza Blindmouse (#72) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pl. a kisebb erőforrás-igény, pl. hogy nem akar feleslegesen fizetni egy bughalmazért, pl. hogy ne kelljen még 1000 más programot felrakni, hogy biztonságban legyen ésatöbbi ésatöbbi ésatöbbi. Tudod van úgy, hogy Windows-hoz sem készül driver egy eszközhöz.

Egy otthoni felhasználónak tökéletesen elég egy linux, semmi szüksége nincs Windows-ra.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#74) rybank válasza sh4d0w (#73) üzenetére


rybank
senior tag

Az első bekezdéssel tökéletesen egyetértek!

(#75) hcl válasza Blindmouse (#72) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ö, az, hogy te nem használsz blútúszt, nek akadályoz meg egy rakás embert abban, hogy használja.
Pl. a telefonom simán látszik rajta keresztül meghajtóként. Nem egy gyorsvonat, de sokszor hasznos, és akkor még BT headsetet, egeret, akármit nem is említettem, amiket egy laptoppal elég sokat használsz.

"Egy gombos oprendszer visszaállítás a gépek nagyrészén."
LOL
Az egy vicc.

"Azt mondd meg, a sok szabadidőn kívül mi más venne rá egy embert hogy linuxxal foglalkozzon?"
Miért, ember, a windózt miért hegesztik egy csomóan szabadidejükben? :D Vagy az nem időpocsékolás, ha a windóz problémáit oldja meg valaki?

Ja, persze, a a windóz mindin oprendszerek létező legjobbika, nincs szükségünk másra? Mondták ezt már páran a történelemben (csak nem oprendszerrel...)

Mutogatni való hater díszpinty

(#76) ZCoyote válasza Blindmouse (#72) üzenetére


ZCoyote
őstag

Troll alert !!!!

Romani ite domum.

(#77) Polllen válasza sh4d0w (#73) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én csak a játékok miatt tartok windows-t a gépen. 1 db programot kellett feltennem a biztonságom érdekében. :)

Amúgy ha nem gémelnék valszeg az oprendszerért se fizetnék, hiszen más téren egy alap suse is kiszolgálna.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#78) rybank válasza Polllen (#77) üzenetére


rybank
senior tag

Az egyetlen dolog ami a Window$ mellett érvel.
Nekem "mákom van". A gépem csak régi játékokat visz. És azokat a wine tökéletesen futtatja. Illetve a nem erős gépigényűeket. Így hát. A windows-ban nekem semmi kecsegtető nincs.

(#79) Polllen válasza rybank (#78) üzenetére


Polllen
nagyúr

Magamat ismerve, sajnos ez még sokáig így marad... (főleg, ha steam megtartja jó szokását és fillérekért vehetek pc-re játékokat. :) )

Vagy gépfejlesztés híján a wine is jó alternatíva lesz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#80) rybank válasza Polllen (#79) üzenetére


rybank
senior tag

Ha pénzt fektettél bele nem éri meg csak Linuxosnak lenned. Habár a wine megbírkózgat ezzel is. Ilyenkor az ember nem kockáztat. Nem tiszta megoldás. De így nincs problémád.

(#81) hcl válasza Polllen (#79) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Steam-es cuccok viszont jó eséllyel mennek wine-on... Próbáltad?

Mutogatni való hater díszpinty

(#82) Polllen válasza hcl (#81) üzenetére


Polllen
nagyúr

régen, de mivel legal a win+minden más, nem szivatom magam:)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#83) hcl válasza Polllen (#82) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ha már van Linuxod is, egy próbát megér.

Mutogatni való hater díszpinty

(#84) Polllen válasza hcl (#83) üzenetére


Polllen
nagyúr

mindig akkor megy el a kedvem, mikor vmi nem müködik...;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85) Rimuru válasza Polllen (#84) üzenetére


Rimuru
veterán

Ilyen esetben nem kell feladni.

Vigyázat, csalok!

(#86) Polllen válasza Rimuru (#85) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már nem vonz a buhera, öregszem;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#87) hcl válasza Polllen (#86) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Engem így idővel már inkább az vonz :) Látszatja van, nem csak virtuálisan legyilkolt mindenféle :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#88) Rimuru válasza Polllen (#86) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyszer kell megcsinálni jól a rendszert és nem is kell több buhera :) (én már unom a jól működő rendszerem :DDD )

Vigyázat, csalok!

(#89) Polllen válasza Rimuru (#88) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tiszta sor, de még nem volt olyan linuxom, ahol minden ment volna alapból. 100%-ban driver issue:P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#90) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Azonban a Windows 7 alatt a processzor hőmérséklet kontrollálhatatlanul magas volt: 63-65 fok körül indult alapjáraton, egy flash tartalom lejátszása alatt pedig gyakran 90 fok fölé is ment.
OS csere hardver hiba miatt... az a gond, hogy ha valamit raeresztesz, ami 100%-on tekeri a procit, akkor ugyanugy 90 fokos lesz, hacsak nem a teljesitmeny rovasara lesz huvosebb.
Meg az is egy rossz szokas, hogy addig probalgatjuk a kulonbozo distrokat, ameg az egyikkel nem mukodik minden. Nagyon sok problema megoldhato kello tapasztalattal. Itt egy komolyabb pelda, ami talan tulzas, de mi lesz, ha kesobb kiderul, hogy megvalami nem mukodik?

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#91) pocokxx válasza bitblueduck (#90) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

OS csere hardver hiba miatt...
Teljesen igazad van abban, hogy ez a hardveres gondot nem fogja megoldani. Mivel azonban valamit ki kellett taláni, ha használni akarom a gépet, gondoltam nem vesztek semmit, ha kipróbálom az Ubuntut. És nagyon nem volt mindegy, hogy 60 fokról indul el a tekerendő proci, vagy 45 ről. Általában egyébként kíméltem a gépet ,nagyon ritkán használtam böngészés+msn en kívül másra, s folyamatosan figyeltem az aprót bontott F3 notiért...

Meg az is egy rossz szokas, hogy addig probalgatjuk a kulonbozo distrokat, ameg az egyikkel nem mukodik minden
Az az igazság, hogy nem csak azért próbáltam, mert nem működött minden, hanem mert kíváncsi voltam, hogy mi a "kínálat". Egyébként sokat fórumoztam mindkét problémával kapcsolatban, mielőtt váltottam. Lehet, hogy a cikk írójának nem jelentett volna akkora gondot , mint nekem. (Az említett pulseaudio vs alsa is ki lett próbálva.) Könnyen lehet, hogy valami "codec" gond van, mert az összes .wav kiterjesztésű file recseg.

Nagyon sok problema megoldhato kello tapasztalattal.
Na pont ez hiányzik....:DD

Egyébként köszönöm az észrevételeket....:R

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#92) hcl válasza bitblueduck (#90) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Annyira nem lehetett hardver hiba, mert mint a cikk végén írja, hűtéscsere után is meleg volt a proci. Legjobb esetben gyárilag így van méretezve a hűtés, az meg :W

@pocokx : Tapasztalat hiányában kellő gúglizással és kérdezéssel :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#93) pocokxx válasza hcl (#92) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hűtés cseréje után viszonylag normalizálódott a hűtés. Lehet, hogy félreérthetően foglamaztam: "így maradt a Windows 7, mely az új hűtéssel terhelve is 60 fok alatt marad."

60 fok fölé nem nagyon megy, még terhelve sem.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#94) rybank válasza hcl (#87) üzenetére


rybank
senior tag

Sajnos az én buherám eredménye, mindig az utóbbi. (:

(#88) colomb2 Mindig talál az ember rajta buherálni valót! buheraking! :DDD

(#95) hcl válasza pocokxx (#93) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jah érteni, akkor nem szóltam :)

@rybank : ?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#96) #11563776 válasza sh4d0w (#73) üzenetére


#11563776
törölt tag

Szó szerint így van

(#97) rybank válasza hcl (#95) üzenetére


rybank
senior tag

Addig piszkálom a gépet, míg úgy elállítom, hogy nem tudom visszacsinálni.
Legutóbb az Asztal mappát törölve a /home-ból, az lett a következmény, hogy a /home tartalmát az Asztalra varázsolta. És nem lehetett eltüntetni, hogy semmi sem legyen ott. :DD

(#98) Rimuru válasza rybank (#97) üzenetére


Rimuru
veterán

Túlkomplikálod a dolgokat :P Ami megy azt hagyd is úgy :D
De azért te tényleg megcsinálod magadnak a buherálni valót :DDD

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#99) hcl válasza rybank (#97) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez azért durva :D Ilynekor miért nem csináltál új usert? :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#100) rybank válasza hcl (#99) üzenetére


rybank
senior tag

:D Annyi eszem nem volt.

(#101) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó cikk lett deskmoddoló kollégaúr! :)

Én decemberben ültem neki az áttérésnek, ki is próbáltam a friss Kubuntu 11.10-es verziót, ment is szépen, aztán másnap a bekapcsolásnál halál volt... Se win-t, sem a kubuntut nem lehetett kiválasztani :D Újra a win7, újra a kubi... Siker, aztán megint kubi, ismerkedjünk... Ment megint szépen, kivéve a multitouch a tapipadon és a hangot... Fél órára rá, eldobta a wifit, és nem tudott újracsatlakozni, pedig el volt mentve a jelszó is... Biztos, hogy user error volt, de akkor meguntam, és hagytam a francba az egészet...

Valamikor a közeljövőben 1 ubuntut viszont még kipróbálok, csak nagyon taszít a dolog egyébként, mert a kedvenc böngészőmre (opera) nehéz flash-t hegeszteni, mert ahogy néztem az adobe.com-on csak FF-hez és GGChrome-hoz volt flash... :/ A gyorsbillentyűket és az egérmozdulatokat viszont nem adom semmi pénzért :)

Remélem jó lesz minden, mert nem áll szándékomban órákat olvasgatni, hogy hogyan is bírjak működésre 1-1 dolgot.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#102) Sweet Lou 6 válasza kiskaktusz (#101) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Flash miatt ne fájjon a fejed, ubuntun kb. 2 kattintás telepíteni. (nem a honlapról kell letölteni, benne van a szoftvertközpontban>szóval megnyitod, beírod a nevét és telepíted, mint androidon a market)

sweetlou6.wordpress.com

(#104) kiskaktusz válasza Sweet Lou 6 (#102) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Oké-oké, majd figyelek rá, ha elérek oda, hogy megint belevágok :)

Köszi! :R

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#105) lumpen_stex válasza hcl (#54) üzenetére


lumpen_stex
aktív tag

az fddshow amit 99%-ban mindenki használ linux-ról jön erre épul az mplayer is.

(#106) Tono10


Tono10
csendes tag

Grat! Jó írás! :C

Ha üzenetet kapsz, illik válaszolni!

(#107) dudasj


dudasj
tag

Örülök hogy vannak akik nem ragadnak le a mindenki ezt használja akkor én is sablonnál, gratulálok az agilitásodhoz :) Viszont az átlag user cikk-névhez én nagyon hiányoltam az irodai programokat, (szövegszerkesztő, táblázatkezelő) kíváncsi lettem volna hogy hogyan boldogulsz az open office-el pl.

(#108) pocokxx válasza dudasj (#107) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Azért nem írtam bele, mert nem nagyon boldogultam vele...:) Meg minden dok, amit használok a "nagy gépen" van, így a notin nagyon ritkán nyitok meg .doc illetve xls kiterjesztést..

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#109) dudasj válasza pocokxx (#108) üzenetére


dudasj
tag

Értem, köszi szépen, csak kíváncsi voltam érdemes-e erőltetnem másoknál is esetleg...

(#110) staccato


staccato
tag

Köszi a cikket,hasznos volt

üdv

(#111) gzbotii


gzbotii
veterán

En is eloszeretettel hasznalok Ubuntut. En eloszor 11.04-et raktam fel, most meg egy laikus szemevel is egyszerurnek mondhato Wubi-val :DDD Hihetetlen milyen egyszeruen ment az egesz. Gondolkodom en is sokat rajta, hogy fobb OS-nek az Ubuntut hagynam meg es Win7 csak tartalaknak maradna rajta..de sajna a notimon nem kezeli a wirelesst igy csak kabelrol megoldato a dolog, ami kisse zavar :(

Amugy tudnatok ajanlani par dolgot, hogyan lehetne a cikkben latott modon testreszabni a rendszert:D?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#112) pakriksz válasza gabo9201 (#45) üzenetére


pakriksz
őstag

már nem sokáig lesz ilyen problémád, mert szerencsére a silverlight hivatalosan is hallott platformnak van nyilvánítva.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#113) pocokxx válasza gzbotii (#111) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Hát igazából a rendszer alapvető lehetőségein kívül csak "conky"-t használtam.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#114) Polllen válasza gzbotii (#111) üzenetére


Polllen
nagyúr

win driver-rel se megy? Egyik fájó pont nálam mindig a wifi buzgerálás volt. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#115) gzbotii válasza Polllen (#114) üzenetére


gzbotii
veterán

Win alat (XP & 7) megy de 11.04 es 11.10 alatt sem megy :(
Anno ezert mondtam volt le a 11.04-rol is

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#116) Polllen válasza gzbotii (#115) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ndiswrapper-rel próbáltad?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#117) gzbotii válasza Polllen (#116) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem, meg nem is hallotam rolla. Utannanezek.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#118) Polllen válasza gzbotii (#117) üzenetére


Polllen
nagyúr

A win wifi driver-rel életre tudod kelteni a wifi-t vele linux alól. Elég egyszerű.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#119) kpityu2


kpityu2
őstag

Kamu.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#120) pocokxx válasza kpityu2 (#119) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mire gondolsz?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.