Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó cikk lett deskmoddoló kollégaúr! :)

Én decemberben ültem neki az áttérésnek, ki is próbáltam a friss Kubuntu 11.10-es verziót, ment is szépen, aztán másnap a bekapcsolásnál halál volt... Se win-t, sem a kubuntut nem lehetett kiválasztani :D Újra a win7, újra a kubi... Siker, aztán megint kubi, ismerkedjünk... Ment megint szépen, kivéve a multitouch a tapipadon és a hangot... Fél órára rá, eldobta a wifit, és nem tudott újracsatlakozni, pedig el volt mentve a jelszó is... Biztos, hogy user error volt, de akkor meguntam, és hagytam a francba az egészet...

Valamikor a közeljövőben 1 ubuntut viszont még kipróbálok, csak nagyon taszít a dolog egyébként, mert a kedvenc böngészőmre (opera) nehéz flash-t hegeszteni, mert ahogy néztem az adobe.com-on csak FF-hez és GGChrome-hoz volt flash... :/ A gyorsbillentyűket és az egérmozdulatokat viszont nem adom semmi pénzért :)

Remélem jó lesz minden, mert nem áll szándékomban órákat olvasgatni, hogy hogyan is bírjak működésre 1-1 dolgot.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.