Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43151) sector1978


sector1978
csendes tag

Sziasztok.Valaki tudna segíteni ,hogy az AIO-val hogyan kell új BL-ről RÉGIRE váltani????Menüpontokon belül mit kell választani???Az internal sd fixingnél nem megy tovább!Ezért kéne a segítség!Előre is köszönöm.

(#43152) sector1978


sector1978
csendes tag

Felraktam így rá a romot: CM 10.1 NIGHTLY de nem látja a belső és külső SD-ket!!

[ Szerkesztve ]

(#43153) harry3 válasza sector1978 (#43152) üzenetére


harry3
őstag

Ahová kicsomagoltad az AIOT-et van egy CWM mappa, abban egy IntSD-MountFix.zip, ezt másold az SD kártyára, majd CWM-ból telepítsd, a külsőt látnia kellene.

(#43154) djnyakesz válasza harry3 (#43150) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi azért a tippet!

A gondom bajom az általánosságban a ROM-okkal:

Django: Tök jó meg szép, csak a kamera egy hányás, nem mellesleg amikor hívnak 5-6 mpig csak a csengőhgang szól, ezen felül sötétség van. Magyarul nem komázzuk.

TonyP: A kamera iszonyatosan rossz, (rosszabb mint Django) és ezen felül nincs "hívás beállítás" mindenkit rejtetten hívott.

A legfontosabb: KAMERA!! KAMERA!!! KAMERA! minek van ezen 8mpx-es kamcsi ha olyan mint egy 5mpx-es?!

Van olyan ROM AMIBEN tényleg jó ?

(#43155) harry3 válasza djnyakesz (#43154) üzenetére


harry3
őstag

Gyári? Vagy ott sem jó? :F

(#43156) djnyakesz válasza harry3 (#43155) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Nem tudom olyan rég nem volt sima gyári rom a telcsin.... :D de kikészülök most már minden romnál fos a kamera!

(#43157) harry3 válasza djnyakesz (#43156) üzenetére


harry3
őstag

Tiszta a lencse? :)

(#43158) djnyakesz válasza harry3 (#43157) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Hahaha :D igen tiszta! Nem a kép homályossága zavar hanem hogy fókuszál addig szép és jó s mire leklikkelem a képet eltorzítja, tök homályos lesz, a vaku katasztrófális!

(#43159) harry3 válasza djnyakesz (#43158) üzenetére


harry3
őstag

Eddig nem igazán figyeltem, de majd meg fogom nézni. :K

(#43160) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Felraktam ezt a ROM-t ...a kamera most már "JOBB" (nem az igazi ez sem) viszont a gép nem látja az SD kártyámat. Van ötletetek h tudom életre kelteni???

(#43161) Kloss válasza djnyakesz (#43160) üzenetére


Kloss
őstag

Korábban már le volt írva, hogy GB alatt jobb képeket készít a kamera, mert az ICS alapú romokban valamit elszúrtak a kamera driverével.

(#43162) puskmik válasza Syd69 (#43142) üzenetére


puskmik
tag

nekem teljeskörü volt a garancia. egyszer esett ke és megsérült az egyik sarka,de csak a keret nyomódott meg kicsit. visszavittem kijelző világításgondal és kicserélték szónélkül egy szoftver cserével eggyüt.

(#43163) umbibumbi1


umbibumbi1
tag

hello.segítsetek már légyszi.az sd kártyát nem tudom használni és már így is törölt róla mindent.csak akkor látja ha rádugom kábellel a gépre de nem enged semmit csinálni vele.eddig működött,kivettem,visszatettem és most meghalt.mit csináljak?illetve ha esetleg az adatok rajta vannak még akkor vissza lehet őket állítani vhogy?

(#43164) djnyakesz válasza Kloss (#43161) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Igen? Na akkor ma is tanultam valamit :D akkor keresek olyan ROM-t !
köszi

(#43165) Kloss válasza djnyakesz (#43164) üzenetére


Kloss
őstag

Gueste 3.8 hybrid. Alapból a kamera moddolva van, tehát ezzel kapod a legjobb képminőséget.

(#43166) djnyakesz válasza Kloss (#43165) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Tudsz nekem adni egy linket egy ilyen romra!? Simán fel tudom tolni a jelenlegire, full wipe-al meg formattal?
Cwmből?

(#43167) harry3 válasza djnyakesz (#43166) üzenetére


harry3
őstag

Nem, mivel az GB alapú, így vissza kell állni az AIOT-tel a régi BL-re.

(#43168) csampei válasza Kloss (#43165) üzenetére


csampei
senior tag

Csak néha eldobja a hálózatot,főleg ha repcsi módból akarod visszakapcsolni.... :O

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#43169) djnyakesz válasza harry3 (#43167) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Hát ez csodás :D akkor AIO toolkit és csak a BL-t kell new-ról old-ra nyomni? (rég használtam a toolkitet nem is nagyon emlékszem hogy kell) :S

(#43170) harry3 válasza djnyakesz (#43169) üzenetére


harry3
őstag

Igen, majd az SD fixet feltenni, utána pedig a romot telepíteni.

(#43171) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Na srácok újabb érdekesség....halott a telefon!

Gondoltam nem szívok a romokkal smartflashel feltolok egy gyárit és ennyi. Aha fele fel is ment, majd Smartflash ERROR és se kép se hang! Telefon azóta sötét, semmire nem reagál, se töltőre, se usb-re se akksira....

Mit lehet tenni?

(#43172) babhun


babhun
aktív tag

Búcsúzom én is a fórumtól, telefont váltottam. Köszönöm a sok segítséget, jó volt itt a sok segítőkész ember között! Visszanézek azért még, mert közelre adtam el a 2x-et, hátha szükség lesz még rá, hogy olvasgassak itt! :) Üdv nektek!

(#43173) Balázs1986 válasza djnyakesz (#43171) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem azért, mert még új bootloader-en (és így új partíciókiosztáson) voltál, amikor SmartFlash-selni akartál. Állj vissza AIO-val régire, és utána próbáld.

babhun: Mi lett helyette?

[ Szerkesztve ]

(#43174) babhun válasza Balázs1986 (#43173) üzenetére


babhun
aktív tag

Egy Sony Xperia P telót vettem helyette.

(#43175) buktagt540


buktagt540
senior tag

Sziasztok!
Rég nem írtam ide,mert teljesen elégedett vagyok,gondoltam megosztom veletek hátha valaki épp megfelelő ROM-ot keres :)

ROM: TonyP CM10.1 Build 03,a rommal egybe csomagolt kernel,nem frissítettem külön.

Tökéletesen működik,180 óra után is villám gyors még,talán az akksi nem a legjobb,de erről nem tudok nyilatkozni mert folyton nyomkodom,nyüstölöm.
Nekem eddig ez a legjobban bevált ROM,mert villám gyors és stabil is.

(#43176) djnyakesz válasza Balázs1986 (#43173) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi AIO toolkit megoldotta, de újra raktam végül a CWM-et és egy főzött rom mellett döntöttem :D
Beletörődök! NINCS JÓ megoldás!

Csak teló váltás :D

(#43177) david_97


david_97
senior tag

windows xp-n miért nem megy az AIO toolkit? :O

(#43178) Mr. Nimbus


Mr. Nimbus
senior tag

Szép napot!

Egy kis segítséget kérnék. Az öcsémnek akarom Smartflashtools-szal frissíteni a jelenlegi szoftverét, mert előfordulnak fagyások neki (2.3.4 V20S). Ezt a saját Blackem esetén simán megcsinálnám, de neki sikerült annyival nehezíteni a dolgot, hogy windows 8 van felrakva a gépére. Nem tudom, hogy mennyiben más az eljárás a windows 8 ezetén, mint egy windows 7-nél. Probáltam rákeresni a fórumon belül, de lehet, hogy nem jó szavakkal tettem. Valaki tud nekem ebben segíteni? Ezen felül hol találok egy magyar telenorra készített V20S flash verziós stock romot?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Üdv: Tamás

[ Szerkesztve ]

(#43179) sector1978 válasza david_97 (#43177) üzenetére


sector1978
csendes tag

Nálam szerencsére tökéletesen fut !

(#43180) david_97 válasza sector1978 (#43179) üzenetére


david_97
senior tag

nálam el sem indul :(

(#43181) Kloss válasza csampei (#43168) üzenetére


Kloss
őstag

Na ilyet nekem sosem csinált.
Nálam az egyetlen hibája az volt, ha sokat néztem a youtube-ot, akkor kifeküdt. Akksi ki-be és már ment is tovább. Viszont rá lehetett kötni a TV-re és jó volt a kép HDMI-n! :)

djnyakesz: csak most jöttem vissza. Itt a rom.

[ Szerkesztve ]

(#43182) david_97 válasza Kloss (#43181) üzenetére


david_97
senior tag

ha jól látom ez ics bootloaderre is felmegy ugye?!! :U

(#43183) shutter


shutter
csendes tag

Sziasztok.
Hátha tud valaki segíteni.ParanoidAndroid CM10 + kowalski kernel van a telón,amiben alapból nincs az alkalmazások között a googleplay áruház.Feltettem az apk-t az sd kártyára,onnan telepítettem.Viszont sikeres telepítés után az ikonra nyomva csak egy pillanatra jön be az app. és rögtön be is zárodik.A telepítés során előugrik egy ablak,amiben különböző beállítások vannak felsorolva,mögöttük zöld pipa,settings,tiltás.Ezeken próbáltam állítani,de így sem lehet elindítani.
Megköszönnék egy hozzáértő segítséget.

Köszi Üdv All.

(#43184) Pittyolo válasza shutter (#43183) üzenetére


Pittyolo
csendes tag

Heló! Énis azt használom! :)
[link]
Innen a harmadik hozzászólásban vannak a GAPPS-ek,abból én az elsőt töltöttem le,azt kell CWM-ből telepíteni (hasonló módon,ahogy a ROM-ot is telepítetted). Aztán restart és kész,nekem gond nélkül működik. :) Amit telepítettél azért szerintem előtte töröld le.

(#43185) shutter válasza Pittyolo (#43184) üzenetére


shutter
csendes tag

:R Köszi szépen a gyors segítséget.Remélem menni fog,bár én az app-ot simán fájlkezelővel nyitottam,és úgy telepedett :)

(#43186) puskmik


puskmik
tag

valaki tud valamit a Firefox OS-ről? Lesz eggyáltalán az O2x-re.

[ Szerkesztve ]

(#43187) david_97 válasza puskmik (#43186) üzenetére


david_97
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2058315&highlight=firefox+os

[ Szerkesztve ]

(#43188) Kloss válasza david_97 (#43182) üzenetére


Kloss
őstag

Nem, nem. Ez CM7, vagyis GB alapokon van. Csakis old bl.

(#43189) david_97 válasza Kloss (#43188) üzenetére


david_97
senior tag

pedig alatta irja h ics bootloaderre is felmegy :K
gueste2X Hybrid Revolution v3.8 - smoother than ICS?
utánna irja h fel lehet tenni,asszem :DDD

(#43190) Lacika89 válasza david_97 (#43189) üzenetére


Lacika89
csendes tag

Nekem is csak OLD bL-re ment fel. Viszont 200mb ram van szabadon.... :D (FB, wacap, viber fut ) :DD

Samsung Galaxy Note 4 & NOKIA Lumia 1520 black :)

(#43191) Kloss válasza david_97 (#43189) üzenetére


Kloss
őstag

"smoother than ICS?"
Magyarul: "Simább mint az ICS?"
Hol írja az ICS bootloadert? Amúgy nem megy fel :)

(#43192) david_97 válasza Kloss (#43191) üzenetére


david_97
senior tag

hát :DDD
még csak tanulom az angolt... :U
láttam h ics és megörültem :D
Lacika89 pár screenshotot tudnál lőni hogy hogy néz ki?

[ Szerkesztve ]

(#43193) badmad válasza buktagt540 (#43175) üzenetére


badmad
senior tag

Hello.Légyszíves belinkelnéd nekem ezt a romot ha megkérlek ?

(#43194) fisticZ


fisticZ
csendes tag

KEdves Tagok,

Valaki tudna segíteni egy LG T385 hoz NCK kód generálásban. Alázatosan elnézést kérek az off ért és előre is köszönöm.

(#43195) Petcsihhh


Petcsihhh
csendes tag

Sziasztok !
Azt megtudná nekem mondani valaki , hogy márkaszervizben mennyibe kerül a gorilla glass kicserélése ?
Előre is köszönöm szépen.

(#43196) harry3 válasza fisticZ (#43194) üzenetére


harry3
őstag

Ez remélem senki sem látta, jobb ha törölteted is a hozzászólást.

(#43197) djnyakesz válasza Kloss (#43181) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Köszi szépen!

Hétvégén megnézem! Mivel bele kell ásnom magam abba , hogy OLD BL-re visszaszeparáljam a telót, és még azt nem kenem annyira!
de majd david97 addig teszteli nekem :D:D:D

(#43198) Kloss válasza djnyakesz (#43197) üzenetére


Kloss
őstag

Nagyon egyszerű amúgy. Töltsd le (ha még nem tetted meg) az AIO Toolkit-et és azzal pofonegyszerű.
Csak nyomogatod a gombokat és 3 perc alatt kész :)

(#43199) puskmik válasza Petcsihhh (#43195) üzenetére


puskmik
tag

Sajna árat nem tudok mondani neked, mert garanciálisan cserélték ki nekem. De az új érintőkinelző rácshálozata napsütésben látszik és kicsit zavaró is nekem. Ami jobb lett az az érintés érzékelés ( a gyári kijelzővel erősebben kellet nyomni, mint pl. a Dify-nak agy bármikyen másik telefonhoz képest ). Ennyi tapasztalatot tudok leírni.

[ Szerkesztve ]

(#43200) buktagt540 válasza badmad (#43193) üzenetére


buktagt540
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.