Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34851) Petipapa17


Petipapa17
csendes tag

Sziasztok bocsi hogy értetlenkedek egy kdz (v30a) linket tudnátok küldeni? Megpróbálom így megcsinálni ja és még annyit h root kell-e hozzá. Előre is köszi.

(#34852) Petipapa17 válasza Petipapa17 (#34851) üzenetére


Petipapa17
csendes tag

[link] Ezen az oldalon találtam kdz-t viszont nincs közte magyar csak europe open szerintetek az feltehető egy telenor függőre? Csak mert nem szeretném ha meghalna mert még van rajta fél év gari aztán nehogy ezért vegyék el a garit. Bocsi még egyszer ha valakit zavartam a hozzászólással. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#34853) suppe válasza Petipapa17 (#34852) üzenetére


suppe
tag

A mi esetünkben az euro open-be van magyar nyelv. De hogy működni fog-e? Passz...

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#34854) peter_27 válasza PetyaNorvich (#34849) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem hiszem, hogy nem lehet cserélni szoftvert rajta. [link] Itt rengeteg rom van. Biztos találsz közte olyat amiben van magyar nyelv is.

Galaxy S10

(#34855) davidgustavo


davidgustavo
csendes tag

Én az imént próbáltam felnyomni rá a szoftvert a hivatalos updater -rel, de nem ment :(
Valószínűleg majd a hét folyamán megoldják a problémát és a hivatalos updater -rel is simán fog működni?

Megkérdezném, hogy amúgy ez a .kdz -s verzió teljesen a hivatalos verzió? Semmilyen leak, vagy hasonló?

The Walking Dead

(#34856) snipr válasza Magnat (#34846) üzenetére


snipr
aktív tag

Nem szabad feltenni gb-re... más a particio kiosztás! nvflash-el fel kell tenni egy olyan ics-t, ami root-olt, van rajta cwm6 (+stock ics particiok) és erre tudod csak feltenni a fentebb linkelt cwm-es romot!

XDA-n Topogigi thread-jében találtok bővebb infót... épp összedőlt egy oracle cluster az egyik minisztériumban, én most ezt hegesztem sorry, nem tudok tobbet segiteni most ebben...

(#34857) baluka6


baluka6
aktív tag

Valaki szájbarágósan (olyan,aki ért a hülyékhez) leírná, hogy hogyan kell feltenni ezt a gyári V30a-t? :)
Köszi

(#34858) Magnat válasza snipr (#34856) üzenetére


Magnat
veterán

És aki v20q-ra tolta fel kdz-vel?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#34859) PetyaNorvich válasza peter_27 (#34854) üzenetére


PetyaNorvich
csendes tag

Igen, ez egy kicsit segített, már csak arra kell rájönnöm, hogy ha a ROM, amit fel akarok tenni rootos, akkor kell-e a cwm mellé telwpítés előtt rootjogokat adnom magamnak... vagy ha ezt nem teszem meg akkor nem is tidok belépni a recoverybe? Ez még nem egészen tiszta...

Concorde 5700 (stock)

(#34860) snipr válasza Magnat (#34858) üzenetére


snipr
aktív tag

Annak van egy gyári zárt bootloadere (cwm nelkul), tehát esély nincs feltenni a cwm-es dolgokat... (szerk.: eredetileg a kérdés ugyebár root-olt, cwm-ből telepithető verzióra vonatkozott, ahhoz kapocsolódóan irok mindent, amit linkeltem fentebb ez ügyben... gyári ics más tészta)

[ Szerkesztve ]

(#34861) suppe válasza snipr (#34837) üzenetére


suppe
tag

Nem akarom elkiabálni, de újraraktam mindent nulláról, talán most nem merül. Annyit csináltam másképp, hogy egyből felraktam kdz-vel, míg tegnap átkonvertáltam smartflah-be.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#34862) HaRdCoRe


HaRdCoRe
aktív tag

Felkerült a gyári V30a Smartflash-el, viszont nincs rootolva. Találtam itt ugyan linkelt rootos V30a-t, de van lehetőségem ezt a gyárit rootolni? A SuperOneClick jól emlékszem, hogy erre szolgált korábban?

(#34863) PetyaNorvich válasza PetyaNorvich (#34859) üzenetére


PetyaNorvich
csendes tag

Na, megvan minden, ezzel le is zárom a P999-el kapcsolatos zavargásomat. Köszönöm, hogy nem zavartatok el rögtön.
Mivel ezzel a telóval kapcsolatban nincs fent egy téma sem (na jó 1 van, de inkább hagyjuk) kénytelen voltam itt zavarogni... Mindegy, ha lesz egy kis időm, megírok majd egy step by step walktrough-t egy új topicba. Mégegyszer köszi! :)

Concorde 5700 (stock)

(#34864) Moon70 válasza HaRdCoRe (#34862) üzenetére


Moon70
tag

itt leírják a rootolás menetét. link
nekem a 2. módszerrel ment.

(#34865) peter_27 válasza PetyaNorvich (#34859) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha gyári állapotú akkor nincs CWM, így nem is tudsz semmit feltenni. Ha nvflashel raksz fel cwm-et akkor nem kell a root joggal szórakozni. Miután fent van a cwm olyan romot raksz fel amilyet szeretnél (ezek 99%-ban rootoltak) így lesz root jogod is az új romon.

ITT van még egy kis segítség. A linken találsz videót is.

Galaxy S10

(#34866) babhun válasza HaRdCoRe (#34862) üzenetére


babhun
aktív tag

Van hozzá,ami csak a system.img, nvflashel kell feltenni, én is ezt használom, feljebb megtalálod.

(#34867) PetyaNorvich válasza peter_27 (#34865) üzenetére


PetyaNorvich
csendes tag

Köszi ez is jól jött! :)
Annyit keresgéltem ma az LG (P990, P999) cuccok közőtt meg olvastam róluk, hogy komplyan gondolkozóba estem, hogy az egyik defym lecserélem és megint LG-s leszek (ezek előtt KP500-am volt)... :D

Concorde 5700 (stock)

(#34868) tami92


tami92
aktív tag

Alig várom hogy végre legyen működő cm10 :-D ennyit szenvedni ezért a romért felesleges volt szerintem :-D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#34869) Feci40


Feci40
tag

Sziasztok!
Tegnap én is sikeresen felraktam V30a-t a V20r-re SmartFlash verziót.
Igen csak újra kell szokni mit hol találok.
Egyet viszont vagy nem jól csinálok vagy nem lehet, a képlopás, kikapcs+házikó gomb-ra nem reagál, kameránál nem láttam makró módot, nem találom a csatlakozások alatt a hdmi beállítást.
röviden amit észre vettem

(#34870) Tutu7030 válasza Feci40 (#34869) üzenetére


Tutu7030
veterán

LG bevezette a "Quick memo"-t. Olvasd el a linkelt cikket, hasznos olvasmány.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#34871) Yugo válasza Feci40 (#34869) üzenetére


Yugo
csendes tag

Helló!

Bocsánat, lehet hogy csak felületesen olvastam vissza és nem vettem észre, de nem tudna valaki adni egy linket a smarflash-es verzióhoz?

Illetve még egy kérdés:
Telenoros 2x-hez mehet az EU-s?

Köszi előre is!

(#34872) kecske65


kecske65
csendes tag

v28g ről frissítettem v30e-re (gyárira) nvflash segítségével.

Miért maradt meg minden beállításom, programom stb? ilyenkor nem gyalul le mindent?

[ Szerkesztve ]

(#34873) rocki15 válasza Feci40 (#34869) üzenetére


rocki15
tag

Sziasztok.
Grat a frissítéshez :C , nekünk Blacken mar egy hónapja van ;]
Screenshot: kikapcs+hangerő le hosszan
makró nincs, de ha rá böksz a képernyőre automatikusan fókuszál
Bocs a beszólásért ;)

(#34874) kecske65


kecske65
csendes tag

Csak 1 kérdés:

Mi különbség van az Nvflashes és a smartflashes ics között? Az ok, hogy más a partíció de ezen kívül nem mindegy melyiket használom? Gondolom ha az Nv-s verziót nem tudom smartal frissíteni majd.

(#34875) babhun válasza Feci40 (#34869) üzenetére


babhun
aktív tag

Screenshot: a hang le + fel egyszerre nyomása 1-2 másodpercig.

(#34876) defy456


defy456
aktív tag

Azért az dúrva, hogy erre az ics-re kellett ennyit várni! Sokkal jobb lett volna mindenkinek, ha amikor megkapják a drivereket egyből kiadják, és nem szenvednek ennyit vele, nem égetik magukat azzal, hogy ilyet kiadnak, és ennyi idő alatt. Nekünk meg sokkal hamarabb lett volna cm10 ami egy fantasztikus gyors és gördülékeny rom. Cm10-el olyan ez a telefon amilyennek mindig is lennie kellett volna! Az kellett ennek a hardvernek, nem a gyári ics. Aki most vesz ilyen telót és ráteszi a cm-et az nagyon jól jár!

(#34877) csepanyi


csepanyi
csendes tag

Sziasztok!
Telenoros 2x-em van gyári 2.3.4 android verzióval,amit rootoltam.
Szeretnék feltenni gyári ICS-t,de a Lg mobil support azt írja ez a legfrissebb verzió.
Ezzel a programmal frissítettem anno 2.2 ről is.
Érdemes várnom hátha megoldják vagy ezzel a gyári programmal nem is tudom feltenni ezt a romot?
Vagy esetleg unrootoljam előbb és utána próbáljam meg?
Ha esetleg letudnátok írni hogyan tudnám frissíteni a telómat a kívánt romra,kérlek segítsetek.
Köszönöm!

(#34878) Levi941127


Levi941127
senior tag

Egyébként van itt olyasvalaki, aki CM10-et használ és sikerült megoldania a call bugot?

(#34879) Feci40


Feci40
tag

Köszönöm a segítséget.
Kigomb + hangle együtt 1-2mp Screenshots könyvtárba ment.
Hang fel +le együtt 1-2mp Quic Memo könyvtárba ment.
HDMI meg minden automatikus :)

(#34880) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali!

Olyan V30a CWM-es, ami nem Topogigis találok valamerre? Szinte csak abban botlok az xda-n.

Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#34881) Tutu7030 válasza Levi941127 (#34878) üzenetére


Tutu7030
veterán

Jó esetben ilyen majd csak a 10.1 lesz. ( jó lenne még az idén, mert ez a v30 jóval lassabb, mint a cm10 )

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#34882) mr.szabados


mr.szabados
tag

A gyári GB-re lehet frissíten az Lg hivatalos programjával? A telóm független.

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#34883) Levi941127 válasza Tutu7030 (#34881) üzenetére


Levi941127
senior tag

Hát januárban már biztos lesz, szerintem az Lg még decemberben kiadja a forráskódot és onnantól happiness van :D

(#34884) HaRdCoRe válasza Levi941127 (#34744) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Win8-nál APX drivert nem fogadja el, így nem tudom nvflash-el rootolni. Smartflashes rootolt v30a elérhető valahol?

(#34885) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Szia! Ezen a [linken] van Smartflash verzió belőle.

Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. Nekem gyári 2.3.4-es van rajta minden buherálás nélkül. Kb. 1 hete van nálam. Szeretném erre frissíteni. Tudna valaki segíteni ebben? Elég a topik elejében található Smartflash részt alkalmazni? Nem kell külön semmit buherálni rajta? Nem érdekelnek egyéb romok, esetleg majd még a root jog érdekelne, hogy kiszedjek egy-két gyári programot...

Köszönöm előre is a választ.

Beaumont

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#34886) HaRdCoRe válasza Beaumont (#34885) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Smartflash-es igen, de rootolni mind3 leírt módon az nvflash-el kell... Azt viszont nem tudom használni (win8), mert a digitális aláírás hiányzik neki a driver-ből. Ki lehet kerülni ezt a digitális aláírást valahogy az op.rendszernél?

(#34887) peter_27 válasza HaRdCoRe (#34884) üzenetére


peter_27
aktív tag

Itt egy leírás, hogyan lehet win8 alá apx-et telepíteni. Nem próbáltam még!!! [link]

Galaxy S10

(#34888) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

A végleges V30a jobb mint a V30a leak ?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#34889) Beaumont válasza HaRdCoRe (#34886) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Köszi, akkor holnap fel is rakom. :R Kipróbálod a Peter_27 által linkelt módszert a driver telepítésére? Nekem is Win8 van, akkor a root-ot is megpróbálnám majd.:) Illetve annyi kérdésem lenne még. Az első hozzászólásban még egy nagyon egyszerű módszer van a root-ra (SuperOne Click). Milyen leírás szerint lehet majd megcsinálni, hogy működjön is? Elég, ha dobtok egy linket róla.

Köszönöm:

Beaumont

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#34890) Crytek


Crytek
veterán

Látom hogy kint a v30.Akinél jó volt a v28 és felrakta a v30at érezni valami különbséget?

Next PC Upgrade: 2022

(#34891) god992


god992
aktív tag

csak nálam csinálja ezt az akkisi? és fogja magát és újraindul...

(#34892) Dominiator


Dominiator
aktív tag

Lenne egykis gondom, nekem egy v28e van fent és smarthflashel szeretném telepíteni a v30a-t de folyamat hibát ír ki[link]. valakinek valami ötlete?

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#34893) god992 válasza Dominiator (#34892) üzenetére


god992
aktív tag

előbb nvflashel küldj rá egy v10b-t, utána jó lesz!

(#34894) Dominiator válasza god992 (#34893) üzenetére


Dominiator
aktív tag

és esetleg arra valami ötlet mikor az apx drivert akarom telepíteni akkor ez az üzenet fogad?

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#34895) Syd69 válasza mr.szabados (#34882) üzenetére


Syd69
aktív tag

Nekem nem sikerált... :(

Alma

(#34896) god992 válasza Dominiator (#34894) üzenetére


god992
aktív tag

passz, töröld le az illesztőprogramot amit rak hozzá, és tedd fel kézzel

(#34897) Dominiator válasza god992 (#34896) üzenetére


Dominiator
aktív tag

kézzel raktam fel ezt is : /

Who's the bigger hero who lives or who want to live?

(#34898) tommjee


tommjee
senior tag

Sziasztok régen O2x-em volt kicsit lassú volt néha fagyott meg a kamera nagyon gyenge dolgokat alkotott ... érdekelne hogy az ICS mennyire javított ezeken ? köszi előre

[ Szerkesztve ]

(#34899) Tutu7030 válasza tommjee (#34898) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hm.. mondjuk azt, hogy ezeken a dolgokon nem rontott az ICS. :DD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#34900) peter_27 válasza Tutu7030 (#34899) üzenetére


peter_27
aktív tag

Gonosz vagy :D :C

Galaxy S10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.