Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35401) deminos válasza dergander (#35361) üzenetére


deminos
aktív tag

Ennek örülök, hogy nem az én készülékemben van a hiba. :)
Köszi a választ. :R

mrteo: A GB alapú gyári romoknál sokkal megbízhatóbb, de egy hangyányit lassabb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35402) mrteo válasza deminos (#35401) üzenetére


mrteo
csendes tag

Köszi, a feleségemnek eddig nem volt különösebb gondja eddig, ezek szerint ezután sem lesz.

(#35403) hali_tomi válasza mrteo (#35400) üzenetére


hali_tomi
tag

No problem.

Teljesen jól működik, néha azért elgondolkodik. De nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#35404) DCI_market


DCI_market
tag

Van-e itt valaki aki elvállalná a telefonom romolását? Eddig samsungoztam, az nagyon megy, de most elbizonytalanodtam, ahogy belépek egy zárt helyre elmegy a térerő, szerintem valami baseband hiba vagy hasonló. Illetve nem érzem az SW-t stabilnak.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35405) peter_27 válasza DCI_market (#35404) üzenetére


peter_27
aktív tag

A P990 szoftveresen elpusztíthatatlan. Bátran nekiállhatsz rootolni, frissíteni, főzött romot feltenni. Ha van a közeledben egy win7 (32bit) v. xp-t futtató pc, bármilyen tégla állapotból visszahozható a telefon az élők sorába Nvflash-el. Ha jelenleg 2.3.4 GB rom van a telefonon akkor unlockroot-al rootolható. Ha ics-van rajta akkor csak nvflash-el.

Galaxy S10

(#35406) DCI_market válasza peter_27 (#35405) üzenetére


DCI_market
tag

4.0.4 van rajta, nem tudom honnan, frissülni nem tud mert szerinte rootolt, hülyeségeket csinál a telefon be-be fagy stb.

Van valami tuti recept honnan érdemes lekezdeni? SGS-nél olyan frankó sorrend volt 3-4 program 2-3 lépés és minden tökéletesen futott a legujabb rommal. Itt viszont ezt nem ismerem.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35407) peter_27 válasza DCI_market (#35406) üzenetére


peter_27
aktív tag

Mivel már ICS van rajta frissülni nem is fog. Amit ajánlanák az, hogy rakd fel újra a gyári romot smartflash-el. Szoftver verzióra mit ír?

Galaxy S10

(#35408) DCI_market válasza peter_27 (#35407) üzenetére


DCI_market
tag

4.0.4
kernel 2.6.39.4
cikkszá: IMM76.LG-P990-P990028e_EUR_XX.1211091837
szfver: P99028e_EUR_XX

a V30A_00.kdz nevü cuccot dobjam fel akkor?

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35409) defy456 válasza DCI_market (#35408) üzenetére


defy456
aktív tag

a v28 csak egy kiszivárgott rom, nem az amit az lg hivatalosan kiadott. Ezért vannak a problémáid.

(#35410) peter_27 válasza DCI_market (#35408) üzenetére


peter_27
aktív tag

Igen, de én a smartflash-t ajánlanám a kdz helyett.
Ha közvetlen az lg-től szeretnéd letölteni akkor [link]. Ezt még át kell konvertálni smartflash-el felrakható fájlokká [link]

Ha nem akarsz ezzel foglalkozni akkor innen leszedheted a v30a smartflash-el felrakható verzióját.

Smartflash leírást az 1.hsz-ben, vagy ITT találsz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#35411) DCI_market válasza peter_27 (#35410) üzenetére


DCI_market
tag

csak villan egyet mikor a leirás szerint csinálom:( ha benne marad az aksi akkor az LG logo marad és kész:(

Néztem egy videot nekem olyan LG jel van ami mellett egy nyitott lakat van, jelent valamit? továbbra se megy

[ Szerkesztve ]

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35412) gabe96 válasza DCI_market (#35411) üzenetére


gabe96
aktív tag

aksi ki, hangerô l, és így dugd rá az adatkábelt
amikor kész, lehúzod a kábelt, aksi vissza ès bekapcs.

(#35413) Beaumont válasza DCI_market (#35411) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Smartflash használatánál vedd ki az aksit, nem kell az bele. Az első hozzászólás alapján csináltam én is, és teljesen rendben volt.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#35414) HaRdCoRe válasza david_97 (#35248) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Django-val elsőre nekem jó volt, de a rádió bug miatt feltettem még 1x. Ekkor jelentkezett nálam is a wifi gond... Euro opennel hibátlan!

(#35415) HDR123 válasza peter_27 (#35410) üzenetére


HDR123
tag

Konverter nem jó, csak a leak-et konvertálja. XDA-ről idézek: " It doesn't work with P990 (Optimus 2x) roms."

Valakinek van rá ötlete hogy a hivatalos magyar v30a KDZ-t átkonvertáljam smartflashes fájlokká?
És nem az euro-open érdekel, hanem a hivatalos magyar, ami itt van fent: [link]

(#35416) babhun válasza HDR123 (#35415) üzenetére


babhun
aktív tag

Én ugyanazzal a konverterrel konvertáltam és minden tökéletes.

(#35417) peter_27 válasza HDR123 (#35415) üzenetére


peter_27
aktív tag

Én is azzal konvertáltam, és jó.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#35418) dante3


dante3
addikt

Hivatalosan még nincs v30 frissités? Mert nekem az Lg support tool ezt írja: Megjegyezném, hogy nem értek hozzá, csak letöltöttem a progit, mert olvastam, hogy van 4.0-ás frissítés, felrakta 2.3.4-et, de ujabbat nem talál! :(

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35419) Dj Sügi válasza peter_27 (#35417) üzenetére


Dj Sügi
őstag

És mikor kiírta ezt a kérdést akkor mit választottál: " Do you want to patch BIN file with CWM Recovery?"
Mit csinál a yes-re mit csinál a no-ra? Mi a különbség?

Ja még 1kérdés ez a V30A jó függő telókra is?

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#35420) DCI_market válasza gabe96 (#35412) üzenetére


DCI_market
tag

csak villan egyet és semmi több

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35421) peter_27 válasza Dj Sügi (#35419) üzenetére


peter_27
aktív tag

"És mikor kiírta ezt a kérdést akkor mit választottál: " Do you want to patch BIN file with CWM Recovery?"" : No

A másik lehetőség elvileg (y) csinál cwm-ből felrakható verziót, de arra azt ajánlották xda-n, hogy ne próbáljuk mert nem lesz jó. De ha kísérletezni szeretnél vele.....

Galaxy S10

(#35422) peter_27 válasza DCI_market (#35420) üzenetére


peter_27
aktív tag

Érdekes. Közvetlen alaplapi usb-vel próbálod? Már sokan mondták, de: Akku ki hangerő le nyomvatart, usb-t bedugod, és akkor engeded el a hangerő gombot mikor megjelent a kijelzőn a "S/W Upgrade" feirat. Milyen op. rendszer van a pc-n, amin próbálod?

Galaxy S10

(#35423) god992 válasza DCI_market (#35420) üzenetére


god992
aktív tag

előbb szedj le, egy v10b nvflash romot, ahhoz lesz csomagolva egy driver mappa, a telefont csatlakoztatsd a géphez úgy hogy az akkut kiveszed és nyomod a hangerő FEL+LE gombokat, sajátgép/eszközkezelőbe betallózod neki a drivert, és ha megvan elindítod a flash.bat ot! megvárod amíg lefut, aztán mehet rá smartflash-el a v30a

ez azért van úgytudom, mert az egyik v28 változatban(hackeltben) volt valami trükközés a bootloaderrel, és nem volt benne sw update mód

[ Szerkesztve ]

(#35424) DCI_market válasza god992 (#35423) üzenetére


DCI_market
tag

király vagy !

köszönöm a segitséget, ez volt az !

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35425) peter_27 válasza DCI_market (#35420) üzenetére


peter_27
aktív tag

Most jutott eszembe :B, a kezdeti v28-as verziókból volt egy olyan aminek elcseszték a bootloaderét, és valóban nem lehet smartflash módba rakni a telefont. Lehet neked is ez a verzió van fent. Akkor viszont valóban nvflash-el fel kell rakni, vagy azt amit (#35423) god992 ajánl, de inkább csak egy javított bootloadert [link] (letöltéshez válaszd a fájl/letöltés v. CTRL+S) és kelleni fog még az APX driver

ITT leírás az nvflash-ről.
Ha jól telepítetted az apx drivert akkor EZT kell látnod a pc-n az eszközkezelőben. ezután mehet az nvflash.

Galaxy S10

(#35426) CsIrKeRaToR


CsIrKeRaToR
tag

Sziasztok,egy link nem működik,be tudnátok nekem linkelni,hogy hol tudom letölteni? ezt-->

" MD5: 7ffea57f5ebc1072c21abb79bb58870e "

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#35427) DCI_market


DCI_market
tag

Siker! Köszönöm nektek. De, továbbra sincs térerő, mellettem egy lumia 800 max térerőn és egy huawei g300 ugyancsak max térerőn, ezen 0 mi lehet a baj? szabad téren ez is jó.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35428) Tutu7030 válasza CsIrKeRaToR (#35426) üzenetére


Tutu7030
veterán

1. változat: Az md5 fájlra jobb klikk, mentés másként. Majd valamilyen fájlkezelővel (TC, Krusader (OS függő)) kiválasztod az ellenőrzőösszeg ellenőrzése opciót.
2. változat: Nem töltöd le, de a letöltött ziphez valamilyen fájlkezelővel (TC, Krusader (OS függő)) létrehozod az md5 fájlt, és szövegszerkesztővel megnyitva leellenőrzöd, hogy egyforma e a két karaktersor.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#35429) peter_27 válasza DCI_market (#35427) üzenetére


peter_27
aktív tag

A lumia-ban és a huawei-ban is ugyanattól a szolgáltatótótól van a kártya mint a p990-ben?

Galaxy S10

(#35430) DCI_market válasza peter_27 (#35429) üzenetére


DCI_market
tag

lumia igen huawi voda. ( lumia és a P990 T-mob).

Amugy nagyon bejönnek dolgok, pl ez a quick memo ez oriási

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35431) peter_27 válasza DCI_market (#35430) üzenetére


peter_27
aktív tag

A lumia és a P990 is 3g hálózaton van?

Galaxy S10

(#35432) Balázs1986 válasza CsIrKeRaToR (#35426) üzenetére


Balázs1986
addikt

Parancsolj :) Ha jól keresgéltem, akkor neked ez a 0725 (V20L) baseband fájl kell...legalábbis az MD5 amit linkeltél, ahhoz tartozik.

DCI_market: Azért, mert az ebben a telóban levő modul nem épp a legjobbak közé tartozik, sajnos. Én is több helyen tapasztaltam már, hogy míg más Telenoros telefonokkal még (éppen) lehet telefonálni, akkor ez már nem talál hálózatot. Vagy épp, míg más telónál szinte max térerőt mutatott, ennél már épp csak "egy vonást". De 2G módban nincs nagy gond, a 3G-nél érzem nagyon a fent írtakat.

(#35433) deminos válasza Balázs1986 (#35432) üzenetére


deminos
aktív tag

A V30a-ban nagyon sokat javítottak a 2g/3g és Wifi kezelésénél. A GB-s ROM-ok összese sem volt képes olyan térerőt biztosítani, mint az új gyári ICS és annak módosított változatai. Régen, amikor lementem a pincébe 2g-n talán volt 1-es térerőm és már-már szakadozott a telefonálás, viszont most 4-es (full) térerő van és tökéletes a telefonálás. 3g-n is ez a helyzet, meg a Wifi is sokat javult.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35434) deminos


deminos
aktív tag

Frissült a Getril, most már támogatja a telefonunkat ICS-vel és a v30a-s RIL-eket is. :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35435) buktagt540


buktagt540
senior tag

http://m.mobilarena.hu/teszt/samsung_galaxy_music_muzsika_de_kinek/hardver_szoftver.html

Ha ez a telefon megkpja hivatalosan a jelly beant akkor a mi telefononunk is simán megkaphatná. De hát LG... /

(#35436) Balázs1986 válasza buktagt540 (#35435) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na de ez egy új telefon, akármilyen gyenge is. 1 verzióugrást ígértek be, ez azért majdhogynem kötelezően elvárt a felhasználók felől :) Ellenpélda: a Galaxy S nem kapta meg (talán még az ICS-t se).

[ Szerkesztve ]

(#35437) dongasre válasza deminos (#35434) üzenetére


dongasre
tag

És ez pontosabban mit is jelent?:D

SM s21+

(#35438) buktagt540 válasza Balázs1986 (#35436) üzenetére


buktagt540
senior tag

Tudom de azért ez nonszensz, hogy egy ilyen hulladékon frissebb rendszer fut majd mint az én telefonomon.
A galaxy s maradt gingeren, pedig az azonos hardverrel rendelkező Nexus s jelly beant is megkapta.
Ilyenkor tudatosul bennem hogy nincs mese, referencia készüléket kell majd vennem.

(#35439) defy456 válasza buktagt540 (#35438) üzenetére


defy456
aktív tag

Más lehetőség nincs, én is arra váltok.

(#35440) Dj Sügi válasza peter_27 (#35421) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nem szeretnék kísérletezni... Mivel teljesen kezdő vagyok gondoltam megkérdezem, hogy mit kell itt választani, mivel egyáltalán nem vágom a témát és a többi leírás egyértelmű volt ezen kívül.
Amúgy sikerült szerencsére minden így már nálam is ICS dübörög a telón. Nagyon ráfért már ez a frissítés a telóra, enélkül valószínű kuka lett volna és más került volna a helyére, de ez még adott neki egy kis időt.
Eddig LG és Samsung androidos telóm volt és szoftverfrissítésből mindkettő gyártó nagy 0. (Ez is mennyit késett a szeptemberi ígérethez képest.) :(

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#35441) DCI_market


DCI_market
tag

továbbra is piszok lassu a telefon:( mit tegyek? hivásoknál fagy, kb 3at cösng a másik oldalon mire fel tudom venni:(( é s sorolhatnám mintha egy 600hz-es pulse mini lenne.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#35442) dante3


dante3
addikt

Ezt az apx drivert hogyan kell telepíteni? Csak dll fileok és egy .inf! Valaki segítene egy kezdőnek? :R

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35443) deminos válasza dongasre (#35437) üzenetére


deminos
aktív tag

Csak mondtam, hogyha valaki használja és szeretné cserélni a RIL-t v30a alatt, mert nem jó a telefonálás vagy éppen a WIFI nem megy tökéletesen, akkor ezzel talán tud rajta javítani baseband vagy ROM csere nékül.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#35444) Beaumont válasza dante3 (#35442) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Nvflash módban csatlakoztatod a telefont a géphez. Nekem Win8 alatt megjelent az eszközkezelőben egy APX feliratú rész sárga felkiáltójellel. Ott manuálisan frissíted a drivert, úgy hogy megadod neki a könyvtárat, ahol megtalálhatók ezek a .dll fájlok és társai. Feltelepíti, és utána mehet is az nvflash-el való ügyködés. Kolléga itt is leírta, hátha így érthetőbb.:)

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#35445) dante3 válasza Beaumont (#35444) üzenetére


dante3
addikt

Köszi, gyakorlatilag jól csináltam, csak mégsem, mert én csak a Hangerő le gombot nyomtam csatlakoztatáskor! :R Köszi még1x

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35446) gabe96


gabe96
aktív tag

Nem tudtok valami programot az előlapi hangszóró hangerejének a növelésére?
Cm10-en jó hangos volt, de az ics-en nem igazán.

(#35447) dante3


dante3
addikt

Nekem nem akar ez összejönni :(

Folyton ez a hiba jön:

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35448) babhun válasza dante3 (#35447) üzenetére


babhun
aktív tag

Az előbb amit írtál, jól csináltad, mert ha smartflash-t használsz, csak a hangerő le gombot kell nyomni! Amikor nvflasht használsz, akkor kell nyomni mindkét hangerőt! A hiba azért van, mert szerintem nem jók a partíció méreteid. Flasheld vissza nvflashel a v10b-re, aztán próbáld meg smartflash-el a v30a-t!

(#35449) dante3 válasza babhun (#35448) üzenetére


dante3
addikt

megpróbálom, köszi

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#35450) dante3 válasza babhun (#35448) üzenetére


dante3
addikt

nvflashnél, mikor végez? Flash.bat ablak bezárult, de a telón még ott az S/W upgrade felirat :F

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.