Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) wolruf válasza jooker82 (#29449) üzenetére


wolruf
őstag

Ne szólj bele, mától skizofrén is leszek :)

meunier: remélem azzal csak pozitív tapasztalataid lesznek :) részemről visszaadtam az Xperia Neo-t, picit már bánom is... De csak picit :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#29452) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Én azon lepődtem volna meg a legjobban, ha vasárnapi napon elérhetővé teszik...
Persze, ez nem jelenti azt, hogy majd biztosan holnap... :D

(#29453) jooker82 válasza wolruf (#29451) üzenetére


jooker82
nagyúr

És az miben nem volt jó,h visszaadtad?? mert pl azon már ics van..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29454) everest140


everest140
tag

Sajnos le kell cserélnem a hybrid 3.7-et, pedig eleinte színpatikus volt, de sajnos hiába gyors, ha az én napi használatommal nem húzza ki az 1 nap üzemidőt. Vissza a gyári v20q + gueste 1.8 bestbattery kernel. Leszarom, hogy lassabb, kevesebb a ram, de viszont nem fagy ki a telefonom a töltőn,reggelente felébreszt, és vígan hazajövök este 40%-al.

(#29455) zsiroskenyér


zsiroskenyér
csendes tag

Valaki tudja esetleg h hybrid 3.7 alatt miért nem lehet widgeteket kirakni?
Csak a gyárik közül engedi hiába teszek fel akármi mást nem mutatja a felsorolásban!
ELŐRE IS KÖSZI MINDENKINEK!!!

(#29456) HeZzZ válasza Bolond^^ (#29406) üzenetére


HeZzZ
senior tag

You are my hero!!!! :C

powered by Tiger Lake & GA10x

(#29457) Magnat válasza Bolond^^ (#29447) üzenetére


Magnat
veterán

Neked is a rebuilt kernellel?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29458) Magnat válasza everest140 (#29454) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Mennyivel jobb a kapacitása így, mint a gyári kernellel?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29459) MrChris válasza wolruf (#29451) üzenetére


MrChris
nagyúr

nem értem a kesergésed, valszeg hardverhibás a telod, mert másnak v20q,r,s-el jol müxik. Nekem 100 órája megy és nem lassul, persze volt már hogy döcögni kezdett akkor restart.
Vidd szervizbe, hogy a gyári rom ilyen-olyan helyzetben lefagy, hardverelem nem működik... Nekem is szar volt, de addig hordtam hozzájuk hogy minden rendbe jött. Az ics más kérdés, maguk alatt vágják a fát...

(#29460) snipr válasza Balázs1986 (#29452) üzenetére


snipr
aktív tag

Valami ünnep van most Koreában ha jól rémlik... oktober 2-3 lett volna a legkorábbi dátum best case

(#29461) babhun válasza Magnat (#29458) üzenetére


babhun
aktív tag

Nekem ilyen a hybrid 3.7el.

(#29462) Magnat válasza babhun (#29461) üzenetére


Magnat
veterán

És ugyanilyen használat mellett más kernelekkel hogy bírja neked?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#29463) Bolond^^


Bolond^^
tag

Mától eladó az én készülékem is. Rootolt, dobozával, 16gb-s kártyával. Bal felső sarka megsérült egy leejtés során de ezen kívül hibátlan esztétikai állapotban van. Kártyafüggetlen készülék. Szilikon tokot is adok hozzá. Érdeklődni üzenetben!
Bocsi az offért.

(#29464) Psychonaut válasza Bolond^^ (#29463) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szakmai topikban nincs hirdetés. Még offként sem.

(#29465) Bolond^^ válasza Psychonaut (#29464) üzenetére


Bolond^^
tag

Sry, nem tudtam. Majd kitörli valamelyik moderátor.

(#29466) zsiroskenyér


zsiroskenyér
csendes tag

Valaki tudja esetleg h hybrid 3.7 alatt miért nem lehet widgeteket kirakni?
Csak a gyárik közül engedi hiába teszek fel akármi mást nem mutatja a felsorolásban!
ELŐRE IS KÖSZI MINDENKINEK!!!

(#29467) Szabie85 válasza zsolnai25 (#29446) üzenetére


Szabie85
tag

Helló!
Nekem gyári V20l van a telón egy héten 1x újraindítom és kész nincs ennek semmi baja.
Hozzáteszem ez nincs rootolva meg semmi ilyesmi, 2011. ápr.18.-án vettem az Üresnor-ból :D és meg kell válogatni, hogy milyen appokat raksz rá és persze mennyit...
Én nagyon sokat netezek, játszok, filmet nézek(AVI formátumba) rajta helyesebben mondva szinte minden funkcióját kihasználom a fényképezésen kívül azt ritkán szoktam, ja és Nekem nem fátyolosak a képeim hál' Istennek. Megjegyezném még azt is, hogy annak idelyén legszívesebben a falhoz vágtam volna amikor a 2.2-es rendszer volt rajta, mert az egy ürülék volt. :DDD
Tehát kb. ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5

(#29468) peter_27


peter_27
aktív tag

Nálam ma bukott meg a hybrid 3.7. Tegnap töltés közben BSOD, ma meg eldobta a hálózatot, nem tudtam hívást indítani csak restart után. Az üzemidő nagyon jó volt de, ez a hálózateldobás Pffff. Megy vissza a miui, temasek kernellel. Ez lehet hogy nem bírja addig mint a hybrid de legalább stabil.

Galaxy S10

(#29469) Jimothy


Jimothy
csendes tag

nekem egyelőre semmi bajom nincs a hybrid 3.7-tel. kb egy hete van fent, azóta most indítottam újra először, de most is csak azért, mert lemerült..:D legújabb symbi0sis kernellel használom.

(#29470) Syd69 válasza torok6 (#29423) üzenetére


Syd69
aktív tag

Szinte tudtam! Go lottóvásárlás :((

Alma

(#29471) Syd69 válasza jooker82 (#29440) üzenetére


Syd69
aktív tag

A V20r tényleg jó, a V20s egy rakás bughalmaz.

Alma

(#29472) ben800 válasza Syd69 (#29470) üzenetére


ben800
aktív tag

A fő hogy lesz!

(#29473) jooker82 válasza Syd69 (#29471) üzenetére


jooker82
nagyúr

A v20Q,meg a v20s,az a magyar telenorosoknak jó,a v20r,meg inkább a gsm boltosos függetleneseknek..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29474) ntomka


ntomka
nagyúr

Twitteren megy az ígérgetés ezerrel, már amennyire Google Fordítóval ki tudom venni. Kb. mindenkinek valami olyasmit mondhatnak, amit korábban is láttunk: ez nem egyszerű frissítés lesz, hanem teljesen más élmény. Türelem.

Szerintem meg k@pják be. :D

ツ Headphones on - World off

(#29475) baluka6 válasza ntomka (#29474) üzenetére


baluka6
aktív tag

Ha valaki ír nekem angolul egy teljes értékű levelet arról,hogy az Lg menjen el a picsába,kicsit részletesebben leírva,akkor beregisztrálok a twitterre álnéven és elküldöm nekik...

(#29476) Kurzuh válasza ntomka (#29474) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

De ha ígérgetnek, akkor valószínűleg lesz is! :) Az más kérdés, hogy mikor. De szerintem egy ekkora cég nem játssza el, hogy ígérgeti/mondja, hogy lesz, majd benyögi, hogy mégse.

(#29477) jooker82 válasza Kurzuh (#29476) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lesz is az,csak egy kicsit túl van lihegve,mindenki minél hamarabb akarja..persze érthető is,de azért betegesen nem kell viselkedni.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29478) ntomka válasza jooker82 (#29477) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nincs túllihegve egyáltalán.

ツ Headphones on - World off

(#29479) OPiiPO válasza ntomka (#29474) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Szerintem meg k@pják be. :D"
- az lesz a teljesen más élmény :DDD

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#29480) ntomka válasza OPiiPO (#29479) üzenetére


ntomka
nagyúr

ツ Headphones on - World off

(#29481) zsiroskenyér


zsiroskenyér
csendes tag

Hybrid 3.7 -nél nem lehet saját widgeteket kirakni???

(#29482) gabe96 válasza jooker82 (#29473) üzenetére


gabe96
aktív tag

nem független mind a kettő rom?
vagy ezt a különbséget miből vontad le?

(#29483) Dusee válasza zsiroskenyér (#29481) üzenetére


Dusee
őstag

én csak a deezer app widget-jét pakoltam ki, az gond nélkül működik :F
melyik launchert használod?

[ Szerkesztve ]

(#29484) zsiroskenyér válasza Dusee (#29483) üzenetére


zsiroskenyér
csendes tag

Hy! a Holo-t használom mindig is azt használtam..
cm7.2 és egyéb romokon soha nem tapasztaltam még ezt:
Memory status widget et szeretném kirakni , de egyszerüen nem mutatja csak a gyári widgeteket ami a rommal települ!
semmilyen általam telepitett widgetet nem jelenit meg nem értem... ilyen problémám még soha nem volt cm-en mi lehet a baj? ... :(((

[ Szerkesztve ]

(#29485) dennistar válasza zsiroskenyér (#29484) üzenetére


dennistar
csendes tag

Nekem is hasonló problémám van. Nálam annyival másabb hogy néhány widgetet látok és néhányat nem. :D Fel nem fogom hogy mi alapján válogatja őket.
Pl: időkép widget nincs de audio manager meg van. :/ (hybrid 3.6)

(#29486) Dusee válasza zsiroskenyér (#29484) üzenetére


Dusee
őstag

melyik az a widget? ez vagy ez?
vagy esetleg más?

én most felraktam ezt a kettőt adw launcher ex-szel, és működik mindkettő :F

szerk: nekem is hybrid 3.7 van

[ Szerkesztve ]

(#29487) peter_27 válasza jooker82 (#29477) üzenetére


peter_27
aktív tag

Túllihegve??? Betegesen viselkedni???? Hagyjuk már ezeket a beköpéseket, kérlek!!! Miért nem tartottad meg a 2x-t? Ide jártok más topikból nyugtatni a népet és menteni az lg-t. Minek? Ti könnyen vagytok, mert működik a telefonotok normálisan, vagy legalább elvárható szinten. Könnyű a blackeseknek is mondani, hogy nincs baj az lg-vel, jó meg f@sza minden, mert nekik legalább egy normlisan működő rom jutott. De mi mit mondjunk? Hidd el nem azért tépjük itt a szánkat mert ez a hobbink, nem vagyunk fizetett lg ellendrukkerek sem. Elkeseredésünkben fröcsögünk itt egymásnak mert mást nem tudunk tenni. Engem sem érdekelne az ics frissítés ha működne rendesen valamelyik gyári rom, nem indulna újra, nem fagyna le,nem dobálná el a hálózatot, nem lenne ki nem jelzett hívás, nem lassulna be használhatatlan szintre egy 2 magos, 100+ezer forintos telefon. De ezt az lg-nek a 2 év alatt nem sikerült megoldani. (na jó megszűnt a ki nem jelzett hívás). És ha olvasnád is a fórumot nem csak írnál ide néha pár lg védőbeszédet, akkor te is tudnád.
Most meg bejelentik, hogy a beígért Q2 ja nem is :W Q3-ra a frissítés csúszik. Hát a...ád. Nem érdekelnek az lg újdonsága, launcherei, és egyéb csicsás szarjai. Már csak egy telefonálásra is megbízhatóan használható készüléket szeretnék a pénzemért. Szerintem ez nem olyan nagy kérés.
Ha kiadták volna már azt a nyomorult driver, kernel forrást, a cm csapat százszor jobban használható romot csinált volna az lg-nél, de ez meg biztos égő lenne, de nem baj hamarosan megeszi helyette az nvidia.

Galaxy S10

(#29488) stickrs válasza zsiroskenyér (#29481) üzenetére


stickrs
senior tag

én amit eddig próbáltam azokat ki tette..pl elixir 2 widgets,missed it, 3g wachdog.. csak egy normális cam mod kellene ami nem sz.rik be 1perc 720p után :(( ami rajta volt az is ezt csinálta,meg most a CAM_P990_Flix123_Port_and_CM7-is..van még vmi mod amit fel tehetnék?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#29489) Balázs1986 válasza Bolond^^ (#29463) üzenetére


Balázs1986
addikt

Aprón meg nem árulod...? ;]

(#29490) ßrainiac válasza peter_27 (#29487) üzenetére


ßrainiac
addikt

+1

(#29491) simi12345 válasza zsiroskenyér (#29484) üzenetére


simi12345
tag

nálam is minden rendben a widgetekkel, amit eddig használtam más romoknál(gyáriak, miui django), azt ennél is tudom használni( hybrid 3.7r)

(#29492) Dusee válasza stickrs (#29488) üzenetére


Dusee
őstag

elég ironikus, kipróbáltam ezt az 1 perces videó hibát, videózik is szépen, és mikor telik meg a memória? ;] 1:01 mp-nél :D

szerk: nálam működik a videózás 1 perc után is, most vettem fel vele egy 2 perces videót. a 3.7-es hybrid alap kameráját használom (az LG-set), az ön készülékében lesz a hiba :F

[ Szerkesztve ]

(#29493) Dusee


Dusee
őstag

mellesleg lehet én már nem leszek az O2X táborban mire kijön az ICS (ha kijön ;]) :(
bár ez még a jövő zenéje, de nagyon kíváncsi lennék a gyári ICS-re a telón.

(#29494) RECSKA


RECSKA
veterán

Nekem semmi bajom nem volt a 2x-el. Nem azért adtam el, mert kiidegelt volna. ICS-re is szartam, teljesen stabil volt a hybrid v3.6-al... Az új tulaja is elégedett, még mindig az a rom van nála, pedig lassan 1 hónapja nincs meg...

Amúgy az akksiidőről annyit, hogy a lumia-m sem bírja tovább, ha baszogatom, az is 1 nap, pedig mindenki kezében 2-őt megy papíron...
Hát az enyémben nem :D

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#29495) jooker82 válasza peter_27 (#29487) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hidd el,h engem sim fizet az LG semmiért,azt se tudom,hol a székházuk... :( De ugyanúgy részese voltam a 2.3 várásának,mint ti itt az ICS várásnak és mégse akadtam ki sose,mondjuk nekem remekül működött a 2.2-vel is...
Telefont meg nem csak azért lehet eladni mert hibája lett,v megunjuk...A 4x-em,ha lehet 2 fokkal még jobb,mint a 2x,de ezt is el fogom adni még lehet ebbe az évbe...
Eddig sose estem csapdába,ez a 6. LG-m...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29496) jooker82 válasza Dusee (#29486) üzenetére


jooker82
nagyúr

Annak a memóriafigyelőnek,mi a neve?playen fenn van??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29497) babhun válasza Magnat (#29462) üzenetére


babhun
aktív tag

Egész jól bírja, viszont a gyári v20-al nem bírta ennyire. De nem is régi a telóm, 3 hónapos, vagy 4? :D

(#29498) Dusee válasza jooker82 (#29496) üzenetére


Dusee
őstag

ott van mindkettő linkelve :D

(#29499) Algotis


Algotis
addikt

Ha megjön az ICS nem lesz szükség custom romokra, vagy azt is el tudják b@szni úgy, hogy csak custom romokkal legyen a teló okés?

Androidos Outlookból küldve

(#29500) Dusee válasza Algotis (#29499) üzenetére


Dusee
őstag

az LG-ről beszélgetünk, tehát semmi sem lehetetlen...:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.