Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) jooker82 válasza VINIKOR (#1900) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem egyikbe sincs...ha van is kb annyit ér mint a fényképeeknél a képstavilizátor....semmit...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1902) Zlika válasza killer2 (#1899) üzenetére


Zlika
aktív tag

A kijelző az csodaszép.Nem véletlenül ips panel...Talán ez az egyetlen dolog amivel még senkinek nem volt baja.(bocs volt egy pixelhibás de az bárminél előfordul és cserélték is)

(#1903) Pumba3


Pumba3
tag

Nah a tegnapi problémámra... ráflasheltem a VODAFONE HUNGARY V10C-t.

A telefon is úgy látja, hogy v10c, a magyar nyelv visszajött.

A három G megy, viszont a mobilnet nem. Wifit bekapcsolni be tudom, de jeleleg ki próbálni nem, hogy megye a net.

Az APN-nél mik a T-mobile paraméterei? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1904) Balázs1986 válasza Pumba3 (#1903) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nézd meg az APN beállításoknál hogy a te szolgáltatód beállításai vannak-e benne...meg hogy egyáltalán van-e valami :)

(#1905) Pumba3 válasza Balázs1986 (#1904) üzenetére


Pumba3
tag

Igen van, vodás.T-Mobile paramétereit meg tudod adni? :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1906) Balázs1986 válasza Pumba3 (#1905) üzenetére


Balázs1986
addikt

Telenoros vagyok, de próbáld ki ezt :)

(#1907) Pumba3 válasza Balázs1986 (#1906) üzenetére


Pumba3
tag

Sikerült :)

Ez alapján :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1908) suppe


suppe
tag

volt már aki telenorba vette a készüléket és pc suite-on keeresztül ráfrissített a v10c-re? lehet h volt csak elkerülte a figyelmem... tapasztalat? megy rendesen, vagy vacakolni kell vele? és ha ment, akkor változott-e vmi, jobb lett, netán valami rosszabb?

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1909) spckris válasza Balázs1986 (#1895) üzenetére


spckris
tag

eddig is az volt rajta, sima eredeti nekem is meg oc kernel, most ráraktam valami 2.3 kernel attól kicsit brick lett de megcsináltam, 100%os akkuval flasheltem, multkor ugyanez a rom+kernel kombó 50% akksival flasheltem és 5percenként merült 1%ot ha használtam ha nem...találtam működő fast five apk-t konkrétan o2x-re ha valakit érdekel...

(#1910) Pumba3


Pumba3
tag

Ohh, oda van a backupom az SD kártyáról. Ezek szerint ez gyalult mindent, ugye? :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1911) adam101 válasza suppe (#1908) üzenetére


adam101
tag

Én úgy csináltam, párat kattintottam és már frissítette is.
Minden program, beállítás, widget maradt, azt mondják a galériában a kép széléről eltűnt a zaj (én nem is tapasztaltam előtte sem), nem használom az lg launcherét, úgyhogy igazából változást nem nagyon tapasztaltam, csak újra kellett rootolni.
Talán annyit, mintha nálam is több szabad ram lenne a task killer futtatása után

(#1912) suppe válasza adam101 (#1911) üzenetére


suppe
tag

köszi!
az igazság az, h nem rootoltam a telót. meg eddig semmi hiba nem jelentkezett: se töltés közbeni fagyás, se fagyás máshol, se galériában az a sávosodás, minden reggel ébresztett, hívásokkal se volt bajom, nem szakadt még meg, fel tudom venni, le tudom rakni. szóval semmi gondom nem volt eddig még vele, ezért nem is tudom, h érdemes-e frissítenem, vagy várjak a 2.3-ra... már lassan másfél hónapja használom.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1913) Pumba3 válasza suppe (#1912) üzenetére


Pumba3
tag

Várd meg a 2.3-at :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1914) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Sziasztok,

A cimborámmal együtt vettük meg a telefont 4 napja mindketten, mindketten telenornál. Az ő telefonja produkálja ezt a ibát, hogy lerakás után még vonalban marad, az enyém nem. 1 különbség van kettőnk között ez pedig a simkártya típusa. Az enyém új telenoros az ővé ősrégi pannonos. Szerintünk ez a hiba, maga a sim kártya szakad le a hálózatról telefonálás végével.
Én most frissítettem 10c-re az övét is megcsináljuk a régi simmel és majd jelentkezem, h történt e változás.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1915) jooker82 válasza Zyrius (#1914) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem lehet új simet igényelni a szolgáltatóknál....

Suppe:
Ha minden ok akkor ne piszkáld....majd csak a 2.3 megjelenésekor....nekem se volt még semmi gondom vele...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1916) Balázs1986 válasza Zyrius (#1914) üzenetére


Balázs1986
addikt

Enyémben még zöld sim van, de nem volt ilyen gondom a gyári rom-mal. Megpróbálhatok egy még régebbi -narancssárga- sim-et előkeríteni egy próba erejéig, de nem hiszem, hogy még aktív.
Viszont ti is megcserélhetitek a sim-eteket egy tesztre, az lenne a legbiztosabb :)

[ Szerkesztve ]

(#1917) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Na megcsináltuk a frissítést..
Mindketten v10b-ről indultunk, az enyém v10c lett az övé v10d ugyanarról a laptopról 10 perc különbséggel...... kicsit furcsa.
A hiba megmaradt. Továbbra is bent marad a vonalban miután lerakja a telefont és elmegy a térerő. Most már biztos vagyok benne, h a sim kártya okozza ezt a hibát.
Hétfőn ha minden jól megy kicseréli új simre és majd jelentkezem, h megoldódott e a probléma.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1918) Marteen4


Marteen4
tag

Valaki kérdezte hogy milyen playerrel lehet lejátszani MKV-t: A Summer Playerrel

Nekem MoboPlayer,Videobox,Rockplayer se volt képes lejátszani MKV,t ez letudja.

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#1919) jooker82 válasza Marteen4 (#1918) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is kérdeztem többek közt..de remélem az 1080p-t is... :U ..Honnan tudom leszedni??marketen nincs....
köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1920) Marteen4


Marteen4
tag

Fent van Marketen, csak valamiért más a neve: Best Video Player Pro

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#1921) jooker82 válasza Marteen4 (#1920) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja,megtaláltam,de nem játsza ez se..... :( :( :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1922) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Lehet hozzá venni erősebb akkumulátort? A teszt szerint ez a gyengéje.

Felsorolnátok, hogy ennek a telefonnak mik a versenytársai más márkában?

[ Szerkesztve ]

(#1923) suppe


suppe
tag

ki akartam próbálni az LG On-Screen Phone progit, de jelszót kér... :F
valaki tud segíteni?

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1924) jooker82 válasza VINIKOR (#1922) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem gyengébb az ,mint más 4 colos telókban....A motorola atrix,melynek hazánkban megszünt a supportja és az sgs 2 ,mely még nem kapható...
de ár érték arányban ez a legjobb....

suppe: az milyen program??
Nem regisztrálni kell előtte??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1925) suppe válasza jooker82 (#1924) üzenetére


suppe
tag

ha jól emlékszem tegnap szedtem le az LG oldaláról, a PC Suite-tel együtt... olyasminek tűnik ez a jelszó, mint amit a bluetooth-hoz is adhatsz meg. de én nem adtam meg eddig semmit... most használnám először...

elvileg a monitoron látni vele a telefont és egérrel ugyanúgy lehet használni mint tapicskolva... asszem.

[ Szerkesztve ]

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1926) jooker82 válasza suppe (#1925) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az nem lehet rossz...
Nem értem,h az LG mért nem rakta bele az Air sync nevű progiját...azzal vezeték nélkül tudnánk fájlokat cserélni a teló és a gép között....
v ezt igy külön nem lehet letölteni és rátenni??
Jól jönne,ha pl csak egykét képet akarok felrakni a gépre v forditva..nemkell mindjárt a kábelt keresni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1927) Zyrius válasza suppe (#1923) üzenetére


Zyrius
aktív tag

0000

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1928) suppe válasza Zyrius (#1927) üzenetére


suppe
tag

hát nem nyert a 4db nulla :((

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1929) suppe


suppe
tag

ok, megvan :)
tényleg 0000 csak be kellett kapcsolni az usb hibaelhárítás módot
köszi a kódot!!!

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1930) tome.jr válasza suppe (#1929) üzenetére


tome.jr
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1931) Skynet258 válasza suppe (#1929) üzenetére


Skynet258
veterán

Beállítások-->Wireless beállítások-->OSD-s telefonbeállítások, és arra változtatod amire csak akarod. ;)

https://geekpulse.hu

(#1932) Rotate


Rotate
veterán

Érdekes dolgot tapasztalok... advanced task killert megnyitva mindig az fogad, hogy fut vagy 10 app amit nem is indítottam el... de nem csak olyanok amik rendszer appok, olyanok is amit én raktam fel... aztán bezárom őket és felszabadul sok ram... de később újranyílnak... de nem is ilyen fontos cuccok... hanem ami nem is kéne... ez ilyen minden androidos mobilon, vagy lg feature? nagyon nem tetszik... :(

(#1933) Skynet258 válasza Rotate (#1932) üzenetére


Skynet258
veterán

Ilyen az android, és ezt minden újonc androidos, minden topikban megkérdezi. Itt is előjön majd még vagy százszor. :D Majd ha szükség lesz a ram-ra, akkor bezárja ami nem kell. Ne érdekeljen. ;)

https://geekpulse.hu

(#1934) Rotate válasza Skynet258 (#1933) üzenetére


Rotate
veterán

Nem lenne gond, ha nem lassulna be a teló 50 mega köré érve... no mindegy, majd megszokom :)

(#1935) jooker82 válasza tome.jr (#1930) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez csak akkor működik,ha a gépemen is van bloutouth??mert sajnos nincs...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1936) LaptopSystem

Sziasztok van már ujabb verzio a telohoz mint az Android 2.2.2-es verzio?ha igen valaki segitene nekem fel varázsolni a telefonomra!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1937) LaptopSystem

örülnék a segitségnek nagyon mert állandoan lefagy a telefon és ez nem normális dolog!nagyon boszant

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1938) jooker82 válasza LaptopSystem (#1937) üzenetére


jooker82
nagyúr

Töltsd le a pc suitot és frissitsd...Pl innen letudod szedni...
De ezzel még a 2.3-at nemtudod felrakni....csak sw frissités

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1939) LaptopSystem

köszönöm megprobálom és Frissül magátol?mikor lesz 2.2.3-mas verzio?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1940) LaptopSystem

segitenél benne nehogy elrontsak valamit :B Látom hozzá értö vagy szoval rá csatlakozom a telefonnal a számitó gépre és utána mi a teendö?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1941) jooker82 válasza LaptopSystem (#1940) üzenetére


jooker82
nagyúr

A pc suit felajánlja a h új sw érhető el..kivánja e frissiteni.....utána biztonsági mentést csinálsz...
De ha fontos adatod van rajta azt mentsd le előtte a számitógépre,mert törlődhet..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1942) Rotate


Rotate
veterán

Este volt nekem is töltési gond... töltőn volt de megakadt 10%on szerencsére időben észrevettem restartoltam... az volt a fura hogy őrült forró a hátulja... restart után felugrott 74re... aztán visszaraktam töltőra és aztán már töltött rendesen.... oda fog kelleni figyelni, nehogy elégjen... :F

(#1943) tome.jr válasza jooker82 (#1935) üzenetére


tome.jr
addikt

USB kábellel csináltam de bluetooth-on keresztül is működik, ki lehet választani amikor aktiválod a kapcsolatot. Jópofa dolog de szerintem sok értelme nincs. Pl videókat ebben a módban nem is lehet lejátszani

(#1944) tome.jr válasza Rotate (#1942) üzenetére


tome.jr
addikt

Tegnap egész nap nyúztam a telefont, gyakorlatilag a funkciók 99 %-a használva volt. Mindenféle alkalmazás futtatása alatt hívtam magam a másik telefonomról, nem volt gond kicsörgött mindkét készülék. Estére nullára merítettem az akksit. Rádugtam töltőre, elkezdett szépen tölteni,gondoltam akkor semmi baj, a töltési probléma kipipálva. Mikor lefeküdtem kb 7-8 %-on volt a töltöttség. Most reggel ránéztem a telefonra, a töltöttségi szint 7 %-on maradt. Másik telefonomról hívtam magam ott hallom hogy kicsörög, a 2x viszont nem csörög, semmit nem reagál. Küldtem másik telóról egy sms-t is, ott visszajelzett hogy megérkezett az üzenet, a 2X viszont semmilyen üzenetet nem jelzett. Menüben normálisan lehett mászkálni semmi hibát nem dobott. Ezután újraindítottam a telefont, az akksi felugrott 100 %-ra és már a hívásokat kijelezte.

Olyan mintha valami hibernálná a telefont és bizonyos funkciók letiltódnának (töltés, hívás kijelzés).

Még mindig nem tudom pontosan mi okozza ezt a helyzetet, de vannak tippjeim:
- az esti hosszú töltési ciklus
- a készülék hosszú időn keresztüli nyugalmi állapota
- valamelyik app ami napközben a folyamatos nyomkodás közben nem tudja magát aktiválni

Fel vagyok iratkozva egy sms hírlevélre ami naponta küld üzeneteket. Mióta megvan a telefon azóta egyet sem kaptam.

Ezt a hibát produkálta:
- nem rootolt v10b-vel
- rootolt v10d-vel

Leírom milyen app-ok vanna telepítve, hátha valakinek lesz valami ötlete mi okozza a problémát: 3G Watchdog, APNandroid, Androzip, Advanced Task Killer, Andry Birds Rio, App2SD, Autokiller, IMDB, Lookout, Mini info, Moboplayer, Movie downloader, mvideo player, QQplayer, Quadrant, Rockplayer, Summer player, Superuser, Taskiller, Tegra Zone, Uninstaller for root, vplayer, vplayer pro, watchdog lite, launcher pro

Még egy olyat is produkált tegnap, hogy miközben játszottam az Angry Birds Rio-val elkezdte magától hívni a telefon a háttérből a direkt tárcsázással az egyik screen-re kitett számot. Játék közben felugrott a tárcsázás képernyő. Ezt eljátszotta egymás után kétszer kb 2 percen belül. Előtte ezzel a számmal beszéltem többször is kb 1 órán belül.

Van valakinek sejtése hogy mi okozhatja ezeket a jelenségeket? :U

[ Szerkesztve ]

(#1945) LaptopSystem

köszi :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1946) jooker82 válasza tome.jr (#1944) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem hinném,h a hosszú töltési ciklus,v a hosszú nyugalmi állapot tenni....
Szerintem egyszerűbb,ha minden appot letörölsz és felteszed rá az 1336 os hsz-ban levő cuccokat....nekem azzal az égvilágon semmi baja....
ha az sem segit,akkor simet cseréltess...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1947) tome.jr válasza jooker82 (#1946) üzenetére


tome.jr
addikt

A 1336-ban az nvflash van, nem app-ok. Úgy tettem fel amúgy én is a v10d-t. A sim-et ma kicseréltetem.

Szerk: A töltési problémához nem sok köze lesz a sim-nek ha jól gondolom

[ Szerkesztve ]

(#1948) jooker82 válasza tome.jr (#1947) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tudom,de lehet,h vmelyik appod a bibis,ezért én letörölnék mindent...egy újabb szoftot rátennék és üresjáraton új simmel próbálnék hivásokat,meg tölteni...És ha ott sincs rendbe minden akkor vszinű a telefon hibája.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1949) Rotate válasza jooker82 (#1948) üzenetére


Rotate
veterán

Nem hinném hogy külső app miatt akad be a töltés...

(#1950) tome.jr válasza Rotate (#1949) üzenetére


tome.jr
addikt

Én ma letolom nullára a rendszert, visszarakom az eredeti v10a-t, beleteszek egy új sim-et, semmilyen app-ot nem telepítek, csutkára lemerítem az akksit aztán hajrá. Ha ezek után is előjönnek a hibák akkor megy vissza gariba. Illetve kedden lesz microsd kártyám akkor még megpróbálom a modaco fr15-öt feltenni.

A szívások ellenére sem ment el a kedvem a telótól mert tökéletes lenne minden szempontból.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.