Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Pumba3


Pumba3
tag

Bocsi a dupláért...

De basszus, nicns magyar írásnyelvem a telón :S

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1852) Rotate válasza Pumba3 (#1851) üzenetére


Rotate
veterán

érzésem szerint, nem magyarországra szánt telód van ezért ha hivatalosan rávaló verziót frissitesz abban nincs magyar nyelv... marad az xda és a Smartflash... én épp most flashelem a v10c euro open-t, de fenn van a magyar v10c is... van ott leírás is, hajrá :)

[link]

(#1853) Pumba3 válasza Rotate (#1852) üzenetére


Pumba3
tag

A probléma csak az, hogy fogalmam sincs hogyan kell flashelni.

Egy közeli link esetleg? :)

Ha flashelem, garinak baja? Ileltve a másik dolog, hogy azt írják az xda-n, hogy vodás. Ez most miez?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1854) Rotate válasza Pumba3 (#1853) üzenetére


Rotate
veterán

szedjed le az UK v10d-t elvileg az a legfrissebb, bár nem tom milyen nyelvek vannak benne... meg kéne kérdezni Zlika-t :)

ezek gyári ROM-ok, nem lehet gond a garival... :)

[ Szerkesztve ]

(#1855) Rotate válasza Rotate (#1852) üzenetére


Rotate
veterán

ráraktam a gyári v10c euro open-t... de ugyanugy v10b-m maradt a system infoban :S viszont frissült a baseband az ujra... most töltöm az uk v10d-t... remélem azzal jobb lesz... ha az igy is v10b marad, akkor megy a clockworkmod/fr15/oc kernel 1.4... tököm tele van :(

(#1856) Pumba3 válasza Rotate (#1855) üzenetére


Pumba3
tag

Basebandből ezt használjam vagy a régebbit? Baseband 1035.21_20110405

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1857) Zlika


Zlika
aktív tag

Volt benne magyar előtte is utána is.

(#1858) Rotate válasza Pumba3 (#1856) üzenetére


Rotate
veterán

azokkal a rom-okkal automatikusan felmegy az uj baseband is, az amit irtál :)

(#1859) ferikek


ferikek
aktív tag

Hivatalos forrásból származó telefonoknál nem lesz gond frissítés utána a magyar nyelvvel (ezek ára 130 körül mozog). Azokat , amiket EU-s v. bolti garival árulnak, újonnan, függetlenül (kb. 105-110 eFt) szürkeimportos xarok.
aki nem akar frissítés utáni gondokat, az szánjon rá pár tízest és vegyen "tiszta forrásból" telót, ne támogassuk már a külföldről behozott ócskaságokat:)

(#1860) rolandg


rolandg
tag

Lefrissítettem a hivatalos telenoros telóm. Simán le is ment a frissítés. Viszont azóta a "Csak 2G hálózat" bekapcsolása esetén nem megy fel a hálózatra. Eddig simán ment így is. Illetve nagyon nehezen megy fel a 3G-s hálózatra is. Valaki tapasztalt hasonlót?

Szerk:
Természetesen hivatalos update volt.

[ Szerkesztve ]

(#1861) LaptopSystem

sziasztok néha lefagy a telom tudnátok nekem abban segiteni hogy lehet frissiteni a rendszert rajta?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1862) tome.jr válasza Rotate (#1855) üzenetére


tome.jr
addikt

Turn device off, remove battery, plug device in while holding volume down - you should see a software update message on screen and the COM port should be filled automatically in the flash application below after installing the drivers if required.

Jól értem, hogy kikapcsolás után ki kell venni az akksit és így kell csatlakoztatni a pc-hez a telót miközben nyomom a volume down gombot?

v10d firmware frissítés legyalul minden adatot?

(#1863) Skynet258 válasza tome.jr (#1862) üzenetére


Skynet258
veterán

Jól érted, így kell. Igen, gyalul mindent.

https://geekpulse.hu

(#1864) tome.jr válasza Skynet258 (#1863) üzenetére


tome.jr
addikt

Ok, megcsináltam lement a flash. Most villog a teló képernyőjén az LG felirat a fekete háttérben.

Csatlakoztassam le a gépről, tegyem be az akksit és indítsam újra?

(#1865) Rotate válasza tome.jr (#1864) üzenetére


Rotate
veterán

yes :) én is most kezdem a v10d-t :) kivánjatok sok szerencsét :)

(#1866) mycso válasza rolandg (#1860) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali, nálam tökéletesen megy a hsdpa kapcsolat is. Illetve jelenleg csak 2g-n használom amikor nem netezek, ez is tökéletesen működik.

Neked mit rakott vel??? v10c vagy v10d???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1867) Rotate válasza mycso (#1866) üzenetére


Rotate
veterán

már a v10d-t is felraktam, és még mindig v10b-t ir a beállitásokban... és nem is gyalulja le a belső sd-t :S root se veszik el... nem értem...

(#1868) tome.jr válasza Rotate (#1867) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam is maradt a v10b :F

[ Szerkesztve ]

(#1869) Skynet258


Skynet258
veterán

És ha az LG PC Suite IV-en keresztül frissítetek, akkor mit csinál? A program telepítője alapból fent van a telefon SD-jén (már ha nem töröltétek le).

https://geekpulse.hu

(#1870) Rotate válasza Skynet258 (#1869) üzenetére


Rotate
veterán

nekem szlovákiára nincs frissités...

(#1871) Rotate válasza tome.jr (#1868) üzenetére


Rotate
veterán

asszem rájöttem mi lehetett a gond... most flashelem ujra... betöltötted mindkét filet a smartflashbe?

(#1872) tome.jr válasza Rotate (#1871) üzenetére


tome.jr
addikt

Csak az fls-t.

A bin-t is be kell valahova tölteni? A CP bin részbe csak egy file-t tudok betenni.

[ Szerkesztve ]

(#1873) tome.jr válasza tome.jr (#1872) üzenetére


tome.jr
addikt

Itt azt írja a csóka, hogy nála sem ment a cp.bin flash. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1874) Rotate válasza tome.jr (#1872) üzenetére


Rotate
veterán

benne van a file-k nevében, hogy melyik a CP melyik az AP... sajna a v10d UK nem ment fel igy, ezért megpróbáltam azt a verziót, amiből a v10b volt nekem fenn, és ez igy simán felment, és meg is változott v10c-re... tehát ha nem UK-s az IMEI-d nem fog felmenni az UK asszem...

próbáld meg az euro open-t, vagy a vodafone hungary-t, ne zavarjon h vodafone... sztem az pannon akar lenni, tudjuk, hogy a vodafone nem árulja :) sok szerencsét :)

(#1875) tome.jr válasza Rotate (#1874) üzenetére


tome.jr
addikt

Na második nekifutásra összejött a dolog :C

A smartflash-be betettem mindkét file-t. A cp.bin részbe az fls file-t, az ap.bin részbe a bin file-t és így flash-eltem. Az uk v10d-t tettem fel, szépen fel is ment és magyar nyelvű lett a teló :)

[ Szerkesztve ]

(#1876) tome.jr válasza tome.jr (#1875) üzenetére


tome.jr
addikt

Úgy néz ki korai volt az örörmöm. Nem az uk verziót raktam fel, hanem a magyar vodafont. Nem tudok vele kimenni a netre se 3g-vel se wifivel. Nem enged új APN-t bevinni és a wifi csatlakozásnál mikor be kellene írni a jelszót nem jön fel a billentyűzet.

(#1877) Rotate válasza tome.jr (#1875) üzenetére


Rotate
veterán

Akkor még kéne próbálkoznom a v10d-vel... :)

abban jobb a kernel, nem dirty már :) bár a v10c is siker már, a gallery bug eltűnt, és egyelőre a wifi sem g(e**zik)onoszkodik :)

(#1878) tome.jr válasza tome.jr (#1876) üzenetére


tome.jr
addikt

Kivettem a telefonból a telenoros sim kártyát és így már engedélyzte a wifi-t, úgy néz ki hogy a vodás firmware valahogy letiltja a netet ha nem vodás kártya van a készülékben.

(#1879) Rotate válasza tome.jr (#1878) üzenetére


Rotate
veterán

Függetlenítsd... :D :DD :))
asszem pár euro :)

(#1880) tome.jr válasza Rotate (#1879) üzenetére


tome.jr
addikt

Független :)

(#1881) Rotate válasza tome.jr (#1880) üzenetére


Rotate
veterán

Ezek szerint már nem :))

(#1882) rolandg válasza mycso (#1866) üzenetére


rolandg
tag

Na szóval sima frissítés volt.Most egy másik.rom van fent,és megy minden.Azért vicc,hogy gyári rom szar.
PCSuit-tal ment a frissítés.Simán ment minden.Letöltötte a frissítőt,és nyomta fel az új romot.

(#1883) simi12345 válasza tome.jr (#1836) üzenetére


simi12345
tag

Nekem ezt írja a mai frissítés utàn:

telenor függö.
az is maradt.
wifi müködik.
root-ot újra megkellett csinàlnom.
eltünt a képek zoom-olásánál jelentkezö hiba.
lett egy új widgetem: biztonsàgi mentès.
minden elmentett jelszavam felh. nevem megmaradt

[ Szerkesztve ]

(#1884) mrThomi


mrThomi
addikt

Estet. Epp ien telot vennek de gondoltam elobb irok nektek.
Lenne tehat par kerdesem.
Eloszor is:olvastam egy tesztet a telorol es egy csavo hozaszolaskent irta h nagyon nincs vele megelegedve mert kikapcsol napi 2x( xD ) a telo, meg ha hivjak ujraindul. Ti is tapasztaltok hasonlokat?
2.3 mikora lesz ra?
Termetet tekintve Nagyob a samu S-nel ? Nalam az meg belefer.
Aksit tekintve tenyleg 1nap es se több?
Ez az akadozas mennyire veszes?
Ami meg fontos hogy az erintes erzekelese milyen. Ipod touchomon elmeny gePelni. Samu S-t nyomkodtam ot meggyozo volt ha turbo modba irtam smst. Viszaelenorzeskor semit nem gepeltem felre :D remelem ertitek mire gondolok

Illetve ha megveszem es belerakom a sim et mire ügyeljek?adatbarangolas...stb legyen leriltva?

Kerlek valaszoljatok mindenre,sok idom nincs a vetelig. :)

Koszi

(#1885) KonzolKartel válasza mrThomi (#1884) üzenetére

Soha nem indult ujra, fagyni akkor fagyott, amikor nem wipeoltam rom csere elott. Majus vege fele van beigerve. Aksija majdnem az osszes okostelefonnak egy napos. ha valakinel tobbet bir, akkor felesleges neki ilyen telefon, nem hasznalja ki. Ahogy irtad, arra erdemes odafigyelni, kiveve, ha van netcsomagod.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1886) sniper elite


sniper elite
senior tag

Hellosztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek Optimus 2x P990 vagy Iphone 4 lenne jobb választás számomra? Nokia N97-ről szeretnék váltani de egyenlőre eléggé nem tudok dönteni.Tudom Iphone drágább kicsit de ez nem érdekel nagyon, inkább a tudás és felszereltség alapon szeretném a jobbikat választani..

(#1887) GALARDO válasza sniper elite (#1886) üzenetére


GALARDO
addikt

Szia!Bár én nem vagyok Optimus tulaj és nem is tervezem hogy leszek de azért jó cuccnak tartom na már most nem hiszem hogy itt fogsz kapni elfogultságmentes választ a kérdésedre ezért inkább itt tedd fel a kérdésedet:[link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#1888) LaptopSystem

ti nem tapasztaltatok még lefagyást?aki tud segiteni az új verzio felrakásban az segitsen!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1889) mycso válasza tome.jr (#1876) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Akkor nálad valami más gond lesz. Nekem is a v10d van fent és mint írtam fentebb nekem is vodásra változtak az APN beállítások, de tudok újat létrehozni és a net is működik wifi/3g is.

alfa156: pont az előző oldalon írtunk le több megoldást is, 2gyári meg 1nem igazán gyári, de valakinek csak az utóbbival sikerült frissíteni.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1890) Marteen4


Marteen4
tag

Sziasztok!

Na nekem is meglett a telefon, nagyon tetszik, annyi kérdésem lenne hogy:

1. Az alap LG Home UI nél nem lehet beállítani hogy abc sorrendbe rendezze az rendszeralkalmazásokat és a letöltéseket?
2. Lehet hogy már fentebb kérdezték de saját csengőhangot hogy tudok berakni?

A válaszokat előre is köszönöm :D

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#1891) spckris


spckris
tag

ez a Gingerbread vajon az O2X-re jó?
felraktam ezt az FR15-t és csinál fura dolgokat...random eldobálja a hálózatot pl
erre nincs vmi fixálás?

(#1892) spckris


spckris
tag

ha csinálok egy backupot wipe után akkor ugyanúgy szaggatni fog mint wipe előtt?

(#1893) tome.jr válasza mycso (#1889) üzenetére


tome.jr
addikt

Megoldottam a problémát este. Kivettem a sim kàrtyàt és úgy megengedte hogy új APN-t vigyek fel. Utàna visszatettem a sim kàrtyàt ès màr müködöttt is a 3g meg a wifi is.

Éjjel megint belefutottam abba a problèmàba hogy nem tudtam tölteni az akksit. Elértem a 15%-os szintet, kicsit még hasznàltam kb 13%-ra merítettem. Ràdugtam töltöre de nem történt semmi. Se usb-vel se hálózattal nem müködött a töltés. ÚJraindìtottam ès ekkor már hajlandó volt tölteni ès a töltöttségi szint is felugrott restart után egyböl 40%-ra. Elötte egèsz nap random töltöttem ès nem jelentkezett ilyen probléma. Valamièrt ha az elöre megadott riasztàsi szint alà megy az akku akkor jelentkezik ez a hiba de az újraindìtàs megoldja.

(#1894) Rotate válasza LaptopSystem (#1888) üzenetére


Rotate
veterán

ha visszaolvasol ott vannak tapasztalatok, linkek a frissitéssel kapcsolatban... csak pár oldalt kell visszamenned :)

tome.jr: nekem már kétszer alá csökkent, sőt egyszer nulláig merítettem, és nem volt ilyen gond... nem értem mi lehet ez a töltési gond :S

[ Szerkesztve ]

(#1895) Balázs1986 válasza spckris (#1892) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem még egyszer sem dobta el az FR15 (az eredeti kitchen prebake van fent, nem más edition-ok) sem a 2G, sem a 3G hálózatot, pedig Szegeden utóbbiból elég gyatrán áll a Telenor.
Előtte nem csinált ilyet? Próbáld ki az OC kernel 1.4-gyel, egyrészt gyorsabb lesz, másrészt akkor tényleg ugyanaz lesz a rendszered mint nekem, és kiszűrhetjük hogy ez a baj, vagy egyéb :)

[ Szerkesztve ]

(#1896) Marteen4


Marteen4
tag

Sziasztok!

LG PC Suittal frissítettem 10b-ről 10c-re és nekem úgy tűnik eltűnt a galériás zoomolásos elmosódás a jobb oldalon és minden app,adat megmaradt :)

Szerk.: és az is feltűnt hogy Advanced Task Killer-rel ugyanannyi program futott 10b verzióval olyan 90M elérhető memória volt most már 141M elérhető :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#1897) tome.jr


tome.jr
addikt

Most délelőtt újabb 3 (1 régi és 2 új) hibába futottam:

- netes videók akadozva voltak hajlandóak indulni (IMDB movies, youtube) normál és HQ felbontásban egyaránt, IMDB trailerek első 10-20 másodperce akadozó volt, közben recsegett a hang, 20 mp után normalizálódott a lejátszás restart megoldotta

- fm rádió hallgatásakor volume up esetén a csúszka feléig volt hallható a hangerő növekedése, a felétől semmi változás ugyanaz a hangerő maradt restart megoldotta

- ma reggel megint kerestek telefonon a másik fél hallotta hogy kicsörög a telóm nekem viszont nem jelzett (le volt némítva és töltőn volt) nem fogadott hívást, ma próbálom magam majd hívni másik telóról többször különböző telefon használati módozatokban, remélem kiderül milyen körülmények között jön elő ez a hiba

Szerk: Mekkora ram használat a normális? 120 mb körüli szabad memória az jó?

[ Szerkesztve ]

(#1898) tome.jr


tome.jr
addikt

IMDB movies app-nál az Immortals trailer alatt gyári fülessel iszonyat durván jó a hang. :) Sokkal jobb mint a youtube verzió.

Év végén jöhet a Tegra 3 quad core a telefonokba is: [link]

(#1899) killer2


killer2
tag

Sziasztok! Valaki, akinek ilyen telefonja van, nem tudna valami összképet tükröző véleményt mondani róla? Jelenleg Nexus One-om van, de nagyon tetszik ez a telefon, erősen gondolkozom egy cserén. Megéri szerintetek? Ami érdekelne, az főleg az, hogy mennyire használja a két magot, mennyi az átlag idő, amennyit elmegy egy töltéssel, milyenek a kamera képei (főleg a színek és az élesség), szaggat-e, ha max felbontásban veszek vele videót és végül a legfontosabb, hogy milyenek a színei a képernyőjének? Eddig a Nexusom AMOLEDjével csak egy 5800-t, egy X10et és egy X10 Mini Pro-t tudtam összehasonlítani,d e azok nagyon rossznak tűntek mellette. Fekete mennyire fekete az Optimuson?
Valamint még annyi, hogy jönnek frissítések erre a telefonra? Custom ROMokkal hogy áll?
Köszi mindenkinek!

(#1900) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Videó közben biztos, hogy nincs képstabilizátor? A termékleírásban írják hogy van: [link]

Tudnátok felsőkategóriás telefont mondani amiben videó közben is van képstabilizátor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.