Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) aTe014 válasza babosmiki (#292) üzenetére


aTe014
aktív tag

És a telód verizószáma H870DS ? :)

Csak mert ez még nem tisztázódott bennem, mert a H870 a single sim, európai, de sok helyen láttam H870DS-t hirdetve, amiben nem írják, hogy van-e QuadDAC. :U

i14Pro

(#302) Juhaszatti válasza babosmiki (#299) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Neked quad DAC-os G6-od van, nem? Az nem európai piacra van szánva, és mégis van benne magyar nyelv?
No offense, csak tényleg nem értem :)

(#304) babosmiki válasza aTe014 (#301) üzenetére


babosmiki
addikt

#301, 302: Így van ez a verziószáma az enyémnek: H870DS. És igen, ez nem EU-s de van benne magyar nyelv és igen ezekben van a Quad DAC is. ;) ( koreai piacos )

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#305) Konfigos válasza Remekelek28 (#300) üzenetére


Konfigos
őstag

Rendben,én is erre gondoltam.Hétvégén lesz is időm rá,de igazából én továbbra is azt mondom hogy messzemenő következtetéseket nem szabad levonni még,friss telo friss rendszer..Lesz ez még jobb szvsz.

Őszintén megmondom nekem teljesen elég lenne a g4 kamerás képessége,abba reménykedtem ezt hozza azért a g6,de egyelőre úgy látom hogy nem. Szabadtéren még nem próbáltam,szobába lámpafénynél viszont kivehető a betűk körvonala talán még olvashatónak is mondanám a g4el,g6 teljesen elmossa.Ezen meglepődtem kicsit,aztán azon is hogy a full auto módba egyszerűen nem fókuszálta ki amire rányomtam.Szerintem ezek még gyermekbetegségek a telonál és lehet nem is mindenkinél. Annak idején amikor megvettem a g4et és ott volt egy hölgy ismerős az iphone 6al gondoltuk összeeresztjük pár fotóig,és félelmetes volt hogy a g4el még az arcon lévő pihék is látszódtak belezoomolva. Erre nálam az s7 tudott még egy lapáttal rátenni bizonyos fényviszonyok között,de legbelül még mindig g4 párti voltam.Ár érték arányba soknak tartottam amit elkért a samu s7-ért,kb dupla annyiba került újonnan akkor,és pár igen hasznos dolgot leszámítva semmivel se nyújtott többet.Ugyanez a helyzet most a g6al is nálam,szomorú módon g4eket dobálnak aprókba 45-50 ezer körül (ennyiért nálam marad a fiókba mivel patika állapotba van),és ha ezt veszem alapul,vagy azt hogy a g4 mennyi most újonnan akkor a g6 se éri meg a felárat számomra,de ez szubjektív.Viszont kinézetre+vízálló stb stb miatt váltottam.Megbánni nem bántam meg,mert tényleg szép a g6,és nagyon jó fogni is.

(#306) jacis


jacis
nagyúr

3-3,5 SoT? Viccnek is rossz!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#307) Quqesz válasza Bog (#303) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez nem hangzik túl biztatóan..... mindég is ezek tántorítottak el a márkától.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#308) tomboy0013 válasza jacis (#306) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerencsére nem is igaz :) Ma elég rendesen megkinoztam fényképezéssel, navigációval, és estre egy kis játékkal is de így is simán eléri az 5 órát, úgy hogy reggel szedtem le a töltőről.

[ Szerkesztve ]

(#310) jacis válasza tomboy0013 (#308) üzenetére


jacis
nagyúr

Screenshot pls

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#311) babosmiki válasza jacis (#310) üzenetére


babosmiki
addikt

Kicsit visszaolvashatnál, már én is csatoltam 5 óra felettit.. ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#312) Konfigos válasza tomboy0013 (#84) üzenetére


Konfigos
őstag

Nálam ennyit gurított csak (telenoros) :

(#313) no more válasza Bog (#303) üzenetére


no more
addikt

#rekt :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#314) Konfigos válasza Konfigos (#312) üzenetére


Konfigos
őstag

Bezártam mindent és újrafuttattam: Katt

(#315) jacis válasza babosmiki (#311) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem Veled "dumáltunk".

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#316) babosmiki válasza jacis (#315) üzenetére


babosmiki
addikt

Ja, bocs! :Y

De már ő is linkelt, csak kicsit olvasnod kellett volna.. :U [link]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#317) gidion90


gidion90
tag

Azt had kérdezzem mar meg, hogy frontkameranal azt a kepet latom majd az albumban amit a kamerakep mutat rogziteskor vagy tükrözi? Lumia 1020 is tükrözte meg azt hiszem s6 edgem is anno. Tok mas az egesz arc olyankor.. Vagy az lg nem szokta? G5, g6? Illetve tenyleg nem annyira jo a g5hoz kepest a frontkamera? Samsung edge undorító puderes fejet csinál es elmos minden szőrszálat. Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#318) joey04 válasza Bog (#303) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#319) RaveForce válasza gidion90 (#317) üzenetére


RaveForce
veterán

1. A tukrozes altalaban menubol allithato hogy mentse el, samsungnal legalabbis igy van, gondolom a tobbinel is
2. A fejed mosasat is be tudod allitani egy skalan hogy mennyire retusaljon
Nyugodtan fedezd fel a telefonjaid menurendszeret es beallitasait... megeri... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#321) S e t h válasza Szakiii (#320) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem is csak egy kertem van, többre nem bírnék rá.
Köszi Bog!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#324) Silenzio válasza adomok (#177) üzenetére


Silenzio
addikt

6 év egyetem és 3 év filmszakma után nem tudom, mi az unalmasabb, a megapixel-számolgatás vagy a fotós hagyomány sulykolása. Elég már az aranymetszésből meg a többi avítt marhulásból. Egy fotó attól jó, hogy van atmoszférája. Ha nagyon egyedi, van aurája. A többi porhintés meg elitista hablaty. No offense, de ez a "megkomponálom" fless tipikusan hobbifotós/esküvői fotós hozzáállás.

A teló amúgy nem jön be. Semmi egyedi sincs benne.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#325) nagylaci6417 válasza Silenzio (#324) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Felnőt filmes?😀csak hülyéskedek.fotozás terén egyett értek veled teljesen.a másikba meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#326) Millerchris


Millerchris
tag

Na ezt már azért kipróbálnám.

A holnap mèg messze van!

(#328) tomboy0013 válasza jacis (#310) üzenetére


tomboy0013
veterán

Hát este feltöltöttem úgyhogy majd legközelebb, de linkeltem már ide 7 órásat is.

(#329) gusthy válasza Silenzio (#324) üzenetére


gusthy
veterán

Ebben igazad van, és kétségtelen, hogy egy Smena 8M-mel is lehet jó fotót csinálni. Az is tény, hogy az otthoni felhasználók igényeit általában tökéletesen kielégítik a telefonos kamerák, nappal. De egyszerűen kicsi lyukon kevés fény megy be - este, félhomályban, sose lesznek ezek jók.

(#330) Aryon87


Aryon87
félisten

[link]

Telenornál máris 6k-val felnyomták a G6 árát :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#331) tzsolesz válasza Aryon87 (#330) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hoppá, akkor ezek szerint fogyogat rendesen.

(#332) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Mától én is G6 tulajdonos vagyok, és rögtön lenne is egy kérdésem. A G4-ben a Smart Bulletin-ben alapból benne volt a távirányító. Ebben nem találom. Lehet nincs is benne?

(#333) Ateszpapa válasza David3 (#332) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Nincs benne infra sem.

(#334) Aryon87 válasza David3 (#332) üzenetére


Aryon87
félisten

...

tzsolesz: én is venném, ha engedné a háztartás :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#335) David3 válasza Ateszpapa (#333) üzenetére


David3
őstag

Erre gondoltam először én is, de mondom csak nem hagyták ki... na mindegy, jó funkció volt, nekem hiányzik.

(#336) Puculo válasza David3 (#332) üzenetére


Puculo
aktív tag

Infraport hiányában természetesen fölösleges keresned. Többek között ez sem fért bele a G6 repertoárba..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#337) tzsolesz válasza Aryon87 (#334) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hát nah.

Amúgy a legfontosabbat kifelejtettem az előző két posztomból. Mégpedig, hogy eddig ebben az évben, külalakra ez a legszebb telefon számomra...... Talán kárpótolná is azt pár funkciót amit hiányolok belőle. Eszméletlen a külseje. Kézbe venni sem lehet egy utolsó gondolom. Pedig az S6 edge-m sem egy ronda kütyü, de ezt már megszoktam, meg mindig tokban tartom sajnos. Nem lehet másképpen mert kimászik a kezedből.....

David3 Ez valóban nagy hiba volt. Erre nincs megfelelő magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#338) adomok válasza Silenzio (#324) üzenetére


adomok
tag

Szerintem nincs köztünk vita, egyről beszélünk, de azért azt Te is elismered, hogy nem volt haszontalan az alaptudás amit megszereztél (nem lesz matematikus olyan emberkéből, aki nem ismeri a szorzótáblát :-) ) . Illetve 100-ból 99 képnél apró módosítással már jönne az érzés amit írsz, de így csak egy rakás unalom (most nem a családi albumokról beszélek, mert ott privát érzelmek kapcsolódnak). Az más kérdés, hogy van akinek zsigerből megy a pillanat megörökítése és van aki csak a faleveleket nézegeti százszoros nagyításban és sz@rik az aurára, vagy az atmoszférára. Arról nem beszélve, hogy nincs egyetlen olyan hivatásos fotó, ami ne lenne szerkesztve tehát nyersen lenne publikálva ahogy a csilliárdos gépből, vagy nyers filmből előállt. Persze mindig a nyersanyag lesz az alap, jobb minősége nem lesz a szerkesztés után, de ahogy Te is említetted, nem az a lényeg, hogy a légy bajszát is lássam a fotón...

(Ja és nem vagyok hobbifotós ;-) )
Béke :-)

[ Szerkesztve ]

(#339) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Valaki tud ajánlani tripodot fényképezéshez? 5000-ig bezárólag, elég a mini is. Lehetőleg Magyarországról mert nem akarok rá sokat várni. Vagy az is jó ha külföld és pár nap alatt itt van és nem igényel paypal-t,meg persze biztonságos.

(#340) pit450


pit450
aktív tag

Azt írja le nekem valaki hogy hol lehet megtapogatni Pesten.

(#341) Sn00k válasza pit450 (#340) üzenetére


Sn00k
veterán

MM ben szerintem mar kell hogy legyen.

MAS
Maga a telefon nekem is tetszik kulsore. Engem egyedul a kamera alul teljesitese zavar a tobbi nem erdekel.
Aki megveszi nem gondolom nagyot fog csalodni benne. Foleg ezert az arert szinte ajandek. :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#342) Aryon87 válasza Sn00k (#341) üzenetére


Aryon87
félisten

Kamera sztem teljesen jó. a wide kamerába lehet belekötni, én a G5-n se használtam sokat

Összehasonlító poszt, S7E képeit ne is nézzétek, kritikán alul teljesített akkor, a G6 sztem kiváló lett

[link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#343) tomboy0013 válasza Aryon87 (#342) üzenetére


tomboy0013
veterán

A széleslátószögű szenzornál az összkép szerintem iszonyat jó, belenagytani nagyon nem szabad mert eléggé mosottak a képek, de ha nem nagyítunk bele egy nagyobb kijelzőn vagy akár TV-n is jól mutat, attól meg úgysincs nagyobb méretre szükség. Ha valamibe bele kell nagyítani arra már úgy is felesleges a széles látószögű szenzort használni. Szóval szerintem nagyon előnyös ez a plusz szenzor a többi okostelefonnal szemben. Aki ilyet akar annak nincs sok lehetősége :) Bár áttérne legalább a gyártók egy kis része az ehhez hasonló duplakamerás rendszerre.

(#344) Aryon87 válasza tomboy0013 (#343) üzenetére


Aryon87
félisten

Maga az otlet nagyon jo, de a G5ben is a reszletek elvesztek. Gondoltam a G6ban mar ezen javitanak. Hat nem sikerult. Viszont amire kitalaltak, arra teljesen jo

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#345) David3


David3
őstag

No, így 1 nap használat után lenne is egyből egy kérdésem: az ujjlenyomatolvasót nem lehet "csak magában" használni? Mindenképp kell mellé knock code, pin kód vagy minta? Elég idegesítő, hogy ujjlenyomattal feloldom, és utána még kódot is kér...

(#346) tomboy0013 válasza David3 (#345) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem kér semmit ha ujjlenyomat van beállítva csak odateszed az ujjad és bedob a kezdőképernyőre. Nem használsz a gyárin kívül más launchert véletlenül?

(#347) David3 válasza tomboy0013 (#346) üzenetére


David3
őstag

Nem, a gyári LG van.

Na, most jó lett! Felvittem még egy ujjamat, így most nem kér jelszót, csak ha dupla koppra akarom felébreszteni.

[ Szerkesztve ]

(#348) Silenzio válasza adomok (#338) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezek is jó meglátások, valóban nem állunk messze egymástól. A szelfizést nem komálom, sem az eszmeiségét (önmutogatás, ahol a tér csak díszlet, ÉN vagyok fontos), de minden másban szabadságpárti vagyok.

Az alapok elsajátítása sosem baj, valahogy úgy vagyok vele, mint a modern filmesek, szedjük szét a fotográfiát és a mozgóképet, alkossuk meg a nyelvtanát, aztán játsszunk vele/dekonstruáljuk. Nem baj az, hogy mindenkinek kamera van a kezében, max annyiban, hogy még nehezebb kitűnni - értékkel.

Volt egy korábbi hsz, ami a mobil képalkotás korlátait taglalta, a nagyobb (fix) fényerő ellenére is sokkal kevesebb fény jut a szenzorra, ez igaz, de egy S7 már este 8-kor is elegendő, alig kásás a kép mind fotónál, mind mozgóképnél. Lehet vele filmet csinálni. Lichter Péter most kijött, Fagyott Május c. kísérleti per horrorfilmjét pl. simán le lehetett volna forgatni mobillal.

A mobil képkészítéssel a probléma a fix lencsetulajdonságokkal per látószöggel van, sosem lesz belőle filmszerű látvány, sőt még portréfotózásra is alkalmatlan, mert nem lehet az objektív tulajdonságait a témához igazítani. Evvan. :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#349) ntomi0730 válasza Konfigos (#312) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Ez UFS 2.0, és abból is a gyengébb (az erősebb közel 600MB/s) sajnos. Azért illet volna belerakni az UFS 2.1-et, mint a Samsung vagy a Huawei (800MB/s). Az eMMC 200MB/s képes.

[ Szerkesztve ]

(#350) tomboy0013 válasza ntomi0730 (#349) üzenetére


tomboy0013
veterán

Már amelyik Huawei-ben az van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.