Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) babosmiki válasza dkovizoli (#250) üzenetére


babosmiki
addikt

Biztos sok volt a negatív hozzászólás! :DD

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#252) leslien válasza dkovizoli (#250) üzenetére


leslien
nagyúr

van egy S8+ ... tovább is van mondjam még...?! :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#253) T0rnad0 válasza leslien (#252) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen :)

Z Fold 4

(#254) nagylaci6417 válasza leslien (#252) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Müködik normálisan ez a retina feloldás?haverom fél napig bírta felidegesitette magát rajta.vigyáz rá nagyon 10 cm le esik rommá törik a kijelző.

(#255) leslien válasza nagylaci6417 (#254) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi... egyébként nem azért vittem vissza mert tök sz@r telo.. ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#256) nagylaci6417 válasza leslien (#255) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mindenki azt veszem amit akar.kár ezen vitatkozni is.😀

(#257) nagylaci6417 válasza nagylaci6417 (#256) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

De te legalább tudod mi a különbség a két telefon közt.valamit irhatnàl majd róla

(#258) Szakiii válasza nagylaci6417 (#254) üzenetére


Szakiii
addikt

hát ez azért eséstől függ és hogy mire esik.. :D de tény hogy s8 biztos sérülékeny, de az is tuti hogy g6 is törik ha úgy esik :) sőt még az s7 edgem is, btw.: nem lett ez rossz teló de továbbra is s7 edge-t vennék g6 ellenében. Kamera, aku idő, kijelző gyengébb de amint szépen beesik az ára ahogy az lg-knek szokott nagyon jó vétel lesz.

(#259) Bíírka válasza adomok (#156) üzenetére


Bíírka
csendes tag

Hali,

Két napja használom ez alapján az egyáltalán nem átfogó leginkább UX irányultságú véleményem:

Forma kezelhetőség kiváló. Jó ránézni, kézbe venni még két nap után is.
Eddig nem tapasztaltam akadást fagyást.
Akkuidő tekintetében nekem a G4 is elment két napot, azt ez is hozza. Ami érdekes számomra az a töltés nélküli navigáció (még nincs C-s kábelem a kocsiban) ami kb fele annyit meríti az akkut mint az eddigi telóimon ugyanazzal a szoftverrel (Waze) ~ 8 - 10% fél óra alatt.
A kijelzó elsőre halványnak tűnt de azt tapasztaltam, hogy ennek ellenére kültéren jobban látható minden mint az eddigi telefonjaimon.
A keskeny kialakításnak köszönhetően egykezes használat nekem simán megy.
A képek minősége nekem megfelel de én nem azok közé tartozom akik lekapcsolt villannyal fürdőszobában próbálgatják a telót hogy megtudják elővillant- e fókuszhoz. Láttam már ilyet itt a PH- n :)

Szóval ennyi.

tiszetelt

(#260) takacsbotond válasza tomboy0013 (#191) üzenetére


takacsbotond
őstag

Csak GPU-ban gyengébb, CPU-ban akár még az is lehet, hogy erősebb nála.
Ha emlékszel annak idején a 652 is hozta az előző generációs csúcs 810 sebességét.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#261) babosmiki válasza nagylaci6417 (#257) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez az egy különbség biztosan van a kettő között! ;] Katt

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#262) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Én úgy gondolom, hogy -amellett, hogy iszonyat jó az S8- annyival nem sokkal jobb a Samsung, amennyivel drágább, ha pedig hozzáteszem, hogy nem edge kijelzős a G6, az további plusz pont. Én droid fronton biztosan a G6 mellé tenném le a voksot, a jobb érték/ár arány miatt.

(#263) babosmiki válasza .Szaki. (#262) üzenetére


babosmiki
addikt

:C

Na ezért érdemes annyival többet adni az S8-ért? [link]
Most érdemes beleolvasni abba a topicba...van baj bőven. :U

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#264) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Melyik Vodafone üzletben lehet megtapogatni?

(#265) TTTotya válasza babosmiki (#263) üzenetére


TTTotya
senior tag

Az ilyenekkel egy kicsit óvatosabban, mert ha majd ez a teló is elterjed annyira, mint az S8 (ha lesz egyáltalán olyan) akkor nem kizárt, hogy itt is lesz majd miből szemezgetni.....

Kiegészíteném még annyival, hogy pl. nálunk a G6 csak átszámolva 15 000 Ft-al olcsóbb függetlenül.

Azt pedig te is tudod, hogy annál azért még többet is megér az S8.

[ Szerkesztve ]

(#266) bulikavagyok válasza babosmiki (#263) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Érdekes ezt látni, h vki ennyire tud örülni más ember nyomorának. :U Az összes S8 hibát ár fogod linkelni ide? Ezt se hagyd ki, mert az enyémek is van két hibája! :R

[ Szerkesztve ]

(#267) tomboy0013 válasza babosmiki (#263) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ez azért kemény :F Egyre inkább úgy tűnik, hogy a Samsungnál komoly gondok vannak a minőségbiztosítással. Remélem a G6-nál nem lesznek gondok. Bár volt idejük normálisan megcsinálni mert nem kapkodták el a piacra dobást ;]

[ Szerkesztve ]

(#268) rootkiller


rootkiller
őstag

Hát, azt hiszem ez sem az én telefonom :P

Artengo TR 990 Pro

(#269) babosmiki válasza bulikavagyok (#266) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem örülök elhiheted és nem is én kezdtem az G6 fikázódást..

#265: ;) :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#270) viera válasza TTTotya (#265) üzenetére


viera
őstag

Még jó,hogy nincs gond a G6-tal,nemrég kezdődött az értékesítés.
Mondjuk a G6-ból szerintem sem fog annyi fogyni mint S8-ból. :N
Tetszik a G6,de valahogy sosem tudom rávenni magam az LG-re. :(
A Samsung mindig többet ad nem sokkal többért,nekem annyit megér.
30e ft a különbség az én csomagomban a Telekom-nál. :D

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#271) tomboy0013 válasza viera (#270) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az S8-cal már akkor is gondok voltak mielőtt megjelent és csak néhány ember kapta meg az előrendelt telefont. A képernyő pirosodás meg a képernyő furcsa érzékelése az S8 plusnál. Na de már befejezetnénk az S8-ról való diskurzust, megvan annak is a saját topikja.

(#272) babosmiki válasza viera (#270) üzenetére


babosmiki
addikt

Koreában majd 2 hónapja forgalmazzák és a Németeknél is már két hete..Mondjuk az biztos, hogy a G6-ból nem fog fogyni annyi, valószínű ezért is jobb a minőség. Mert ugye tudjuk, a tömegtermelésnek ára van.. :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#273) viera válasza tomboy0013 (#271) üzenetére


viera
őstag

Nem kellene általánosítani,mert én már 28-tól használom az S8-at és semmi baja. :D
Mindenhol vannak hibás darabok és lesznek is. :K
Nekem az i7-nél két nap után lepattogott a home gomb körül a bevonat.
Na de már befejezetnénk az S8-ról való diskurzust, megvan annak is a saját topikja.
Ezt én is mondtam az S8 topicba mert egy itteni LG fanboy mindig a G6-tal jön. :P

babosmiki: Még korántsem biztos,hogy jobb a minőség.Ezt korai még kijelenteni. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#274) babosmiki válasza viera (#273) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#275) MasterChief válasza babosmiki (#263) üzenetére


MasterChief
csendes tag

Eddig értékeltem a hozzászólásaid, de most már csak gyerekes vagy és rosszindulatú.
Kár.

(#276) babosmiki válasza MasterChief (#275) üzenetére


babosmiki
addikt

Melyikre gondolsz pontosan? :U

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#277) babosmiki válasza MasterChief (#275) üzenetére


babosmiki
addikt

Lehet félreértetted a hozzászólást, a taps nem az S8 hibáinak szólt, hanem az előttem szólónak. Azért annyira nem vagyok rosszindulatú. Csak kicsit már elegem volt a G6 fikázásából, én sem mentem át oda ezért. :R

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#278) Bíírka


Bíírka
csendes tag

Nekem most jött lev V10f frissítés. Telenoros a teló.
Nem találtam release noteokat de a mérete alapján (500MB+) van benne cucc.

tiszetelt

(#279) Aldo Reyne válasza Stauffenberg (#221) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Ezt nem követtem. Mindenesetre az S7 már kapott egy főverziót, szóval ahhoz képest talán többre számíthat a G6.

(#280) mackoman válasza bulikavagyok (#266) üzenetére


mackoman
tag

Tudod ,nem azzal van a baj,hogy néha az ember belefut egy hibás termékbe,(megjegyzem ,minden cégnek akadhatnak hibás termékei)hanem azzal van a baj,hogy lexarják a problémádat.Vagy hibásan javítják meg,vagy meg sem javítják ,illetve el hajtanak azzal,hogy nem rendeltetés szerűen használtad.Samsung ügyfélszolgálat is elhajtott.Azóta ,soha többet nem veszek Samu terméket.De ez nem csak a mobiltelefonoknál van így ,hanem általában mindenre.Cégnek addig vagy jó míg meg nem veszed a terméküket,utána letojnak.Szóval inkább egy LG mint Samsung.

(#281) Ricardo


Ricardo
félisten

Én a hosszabb távú tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Konkrétan arra, hogy elő jönnek e az elődöknél jelentkező gondok. Lassan frissülő kijelző (percekig látható halványan az előző tartalom), a kékhalállal járó alaplap hiba...
Ha ezeket nem produkálja, akkor sikeres lehet.

(#282) tomboy0013 válasza Ricardo (#281) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem, ezektől nem sikeres lehet hanem simán egy jó termék. Sikeres a dollár millióktól lehet amit marketingbe ölnek, lásd Samsung. Ma ezen dől el a dolog nem azon mennyire jó egy termék.

(#278) Bíírka: A telenornál a G6 független?

[ Szerkesztve ]

(#283) Konfigos


Konfigos
őstag

Üdv

Mai nap én is birtokba vettem a g6ot,de valaki árulja már el hol van a google asszisztens benne? :D Mert a home gombra csak az a rész jön be ahol amit beledumálok arra keres rá a google,de semmi tércselés nincs.

G4-et váltott nálam,első blikkre nem mondanám hogy megéri a felárat.Kamera gyengébb,bárki mondhat bármit..2-3 méterről g4 olyan képet lő lámpafénybe hogy belezoomolva olvasható félig meddig egy proteines zacsi írása,g6al ez egy paca. Szelfi kamera botrányos szintén a g4 után,élességet felfedezni se tudtam benne :DDD Sebességgel nincs baj,kinézetre szerintem gyönyörű telefon és jó a fogása.2 szoftvert már lekapott,rendesen be is tüzelt tőle a teló,normál használattól nem melegszik.Első körbe ennyi,még szokom.. :)

[ Szerkesztve ]

(#284) Szakiii válasza Konfigos (#283) üzenetére


Szakiii
addikt

Elso user aki irt vegre pro/kontrat es nem erzi ugy h kotelessege vedeni a termeket. Koszonom a szubjektiv hszt :R ritka.

(#285) Konfigos válasza Szakiii (#284) üzenetére


Konfigos
őstag

Van otthon egy s7 is,majd ha lesz időm csinálok egy azonos szögből csinált képeket is mindhárom telefonnal,de esélyesnek érzem hogy még g6 csak a harmadik helyre kerül.Nem akarok lebeszélni senkit se a g6ról,engem megvett "kilóra" a kinézete és az is hogy vízálló és tényleg patent a rendszer is.De kamera nekem csalódás a g4 után és látva az s7 képeit.Üzemidő dologra annyit tudok mondani, hogy majd meglátjuk..
Füles ha érdekel még valakit amit adnak hozzá gyárilag az nagyon jól szól,egy bolti 10ezres~ sennheiser szint kb,de majd összevetem azt is a g4 fülesével ami szintén nagyon patent volt.

(#286) bazsiii95


bazsiii95
csendes tag

Sziasztok, nekem ma sikerult megvenni a telefont , tudnatok segiteni hogyan lehetne rawban fenykepezni vele?

(#287) dlaj válasza Konfigos (#285) üzenetére


dlaj
őstag

Ebben a topikban találsz már összehasonlításokat!

(#288) Konfigos válasza bazsiii95 (#286) üzenetére


Konfigos
őstag

Kamera>manuális>beállítások ikon>mentés raw formátumba (ajánlom a manuális módot,nekem auto móddal egy 30centire lévő dolgot se élesített ki,fogtam is a fejem hogy ez most komoly? :DDD Egyébként esélyes hogy majd a későbbi rendszerekkel javulni fognak a képek is.Asszony s7 telója is frissen véve sok helyen vérzett a g4el szembe,de ahogy jöttek az újabb és újabb rendszerek lehagyta azt,kevés fénynél pedig körbeszaladja gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#289) bulikavagyok válasza mackoman (#280) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, a Samu szervizháttere botrányos a TMX miatt. Mindig egy kicsit félve küldöm el nekik a telefonomat. Nem értem, h miért nem cserélik ezt a csapatot másra, vagy miért nem csinálnak saját szervizközpontot?! Viszont az ügyfélszolgálatuk eddig mindig ötösre vizsgázott nálam. Előfordult , h csereutalványt adtak az első kérésre, mert a TMX nem tudta megcsinálni a telefonomat (pedig nem lett volna túl bonyolult). Most egyébként megint lesz a TMX-el egy vitám, kíváncsi vagyok rá, h h fognak reagálni rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#290) Ateszpapa válasza bulikavagyok (#289) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Bezzeg azok a régi szép idők amikor kijött az S4-hez kicserélni a kijelzőt a helyszínen.
Ez azért hiányzik egy kicsit.

(#291) SkyLine3000 válasza Ateszpapa (#290) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja. Nekem is az akkor középkategóriásnak számító Samu telómat futár vitte, kaptam cseretelefont és 2 nap múlva hozták javítva.

(#292) babosmiki


babosmiki
addikt

Nekem is jött frissítés, de régebbi a verzió szám mint a szolgáltatósoknál. Gondolom a dualsim miatt:

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#293) Halkow.


Halkow.
senior tag

165k ért szerintem nagyon jó árban lesz a vodánál, nagy valószínűséggel jobban fog fogyni, mint az előd.
4óra SoT idő pedig rettentő kevés, ideje amoled kijelzőre váltani, hogy végre 6 óra is összejöjjön, irda-t nem értem miért vették ki, ez amolyan extra volt.

(#294) kovaszoskeny válasza Konfigos (#288) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Linkelj mér G4 et körbeszaladó saját képeket...Köszi!

Abe due dembella

(#295) Konfigos válasza Halkow. (#293) üzenetére


Konfigos
őstag

Én is hiányoltam,feltanítottam a remote gyári lg progit az onkyo hm erősítőre meg az lg tévére is a g4el..Simán vitte 5 méterről is a funkciókat :K

#294: Kevés fénynél?Gond nélkül lenyomja az s7 a g4et,ne legyél elvakult.Én is imádom a g4emet is meg az LG-vel sincs bajom,mondom ezt úgy hogy bootloopos lett,de helyén kell kezelni a dolgokat.Márka ide vagy oda.Ha nem hiszed hogy jobb képeket lő az s7 sötétbe nyugodtan nézz meg teszteket is,de mégjobb ha van otthon egy olyan is ;) Egyébként nem tudom miért lepődsz meg ezen,a g4 nem az s7 ellen indult,mivel korábbi kiadás.Jelenleg ha 90k-m lenne telefonra én vacilálás nélkül g4et vennék most is.

[ Szerkesztve ]

(#298) babosf válasza babosmiki (#251) üzenetére


babosf
aktív tag

szia Miki,

lehet már volt róla szó, de kérdezném: a tiedben van magyar nyelv vagy ebből is mint a partnerós V20-ból
hiányzik?
kösz

Galaxy S23 Ultra

(#299) babosmiki válasza babosf (#298) üzenetére


babosmiki
addikt

Szia,

szerencsére a G6-ban már alapból van magyar nyelv! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#300) Remekelek28 válasza Konfigos (#288) üzenetére


Remekelek28
őstag

Készithetnél mindhárommal egy vakus képet,pl egy irásos dologról,igy megtudjuk nézi,melyiknélolvasható legjobban. Kb 2 méterről

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.