Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) julius75 válasza #65510400 (#848) üzenetére


julius75
aktív tag

Nem azt kértem, hogy folyamatosan itt legyen, és a komment elküldésének pillanatában moderáljon, hanem hogy legyen szíves az ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásokat ne engedje. Szerinted hogyan kellene ezt másképpen jelezni?

(#852) julius75 válasza bulikavagyok (#850) üzenetére


julius75
aktív tag

De felelős azért ami itt folyik, ugye?

(#853) bulikavagyok válasza julius75 (#852) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Itt olvashatsz bővebben a topikgazda rendszerről. Csak mellékesen jegyzem meg, h most egy kicsit a részedről is sok az off, ráadásul nem használod az "Off topik" gombot sem -ezzel Te sem emeled a topik színvonalát. :B

[ Szerkesztve ]

(#854) Aryon87 válasza kovaszoskeny (#847) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, pont én mondom, ugyanis nem kommunikálok olyan stílusban ahogyan Te teszed azt..
Engem más miatt utáltak meg (SoT idők, nyügök ezzel azzal, de mily érdekes, azóta is probléma az adott témák, amik nálam szinte első pillanatban voltak, követem azokat a topikokat is), azt meg így utólagosan pont letojom magasból. Csak az LG oldalra érvényes, a Honornál nem :P

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#855) MrPetya19 válasza David3 (#841) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ott a pont, mert a képek alapján a Google fotók képszerkesztőjét nyitja meg.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#856) babosmiki


babosmiki
addikt

Na, pár hozzászólást off-ba raktam, és kérlek benneteket, hogy koncentráljunk a készülékre és ne személyeskedjünk! Köszi! :R
Nem töröltem hozzászólást, még..

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#857) julius75 válasza bulikavagyok (#853) üzenetére


julius75
aktív tag

Elnézést kérek minden érintettől, hogy nem tetszésem fejeztem ki a fórumhoz méltatlan hozzászólás(ok), stílus miatt. Ha úgy gondoljátok, erre itt szükség van, ám legyen, nyilván nem én fogom meghatározni mi fér bele, és mi nem. Sok sikert, "üssétek" egymást, az majd emeli a színvonalat....

(#856) babosmiki: tedd off-ba, töröld, csinálj amit akarsz, Te vagy a főnök.

(#858) Medocsabi válasza babosmiki (#856) üzenetére


Medocsabi
addikt

Igazad van! adjatok nekem egy G6-ot,és minden rendben lesz! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#859) babosmiki válasza Medocsabi (#858) üzenetére


babosmiki
addikt

:DDD

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#860) balazs1022 válasza doctorur (#818) üzenetére


balazs1022
őstag

Eleg lenne csak a G4 es G6 raw képét összevetni, nem? Ugyanis akkor kizarhatjuk a szoftveres különbségeket.
Sztem azert telefonnal szamit h tobb megapixeles legyen. (Ilyen meretben ugyanis minimalis az egy pixelre eso feny - mindenhogy keves. Szal ha lehet inkabb tobb megapixel legyen, abbol lehet "epitkezni")

Ui: Egyebkent en a Canon 30d-ert vagyok, pedig az csak 8mp-es.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#861) pit450


pit450
aktív tag

De jó lenne ha már ez a g6 topikja akkor arról is lehetne olvasni... Vélemények, uzemido, stb

(#862) babosmiki válasza pit450 (#861) üzenetére


babosmiki
addikt

Én lassan 1 hónap után is tökéletesen meg vagyok elégedve, semmi negatívumot nem tudok mondani! Egyszerűen imádom, nagyon jó használni! Tökéletes telefon lenne? Ja, olyan nincs... :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#863) pit450 válasza babosmiki (#862) üzenetére


pit450
aktív tag

Tudom hogy nagyon sok telefonod volt már. Mondhatjuk hogy eddig ez a legjobb?

(#864) sandor41 válasza babosmiki (#20) üzenetére


sandor41
csendes tag

Érdeklõdöm, hogy hogyan vetted a telót?

(#865) TODI1111 válasza pit450 (#861) üzenetére


TODI1111
addikt

Pár napja írtam egy kis összehasonlító véleményt , azóta is maximálisan elégedett vagyok a készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#866) pit450 válasza TODI1111 (#865) üzenetére


pit450
aktív tag

Köszönöm ilyen és ehhez hasonló írások kellenének persze ha van a negatívumot is írjátok le.

(#867) parkasz


parkasz
senior tag

Valami jó beszerési forrás engem is érdekelne. :K
h870ds 64gb- ra természetesen

[ Szerkesztve ]

(#868) Aryon87 válasza pit450 (#861) üzenetére


Aryon87
félisten

Kevesen vannak meg.. ok meg elegedettek vele.
Csatlakoznek en is a taborhoz, de sajna meg nem lehet :(
Na meg masfele is kacsintgatok azert :B

De mig a Data Start csomagot nem csinaljak meg nirmalisra, addig maradok a hatsomon, mert az meredek lenne hogy 80k-t kicsengetni + 17 honapig 8k+ torlesztes...
Lopikulat..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#869) babosmiki válasza pit450 (#863) üzenetére


babosmiki
addikt

:DDD Igen nyugodtan mondhatjuk! ;)

#864: partnerogsm

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#870) tomboy0013 válasza pit450 (#861) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én 2 hete használom elégedetten a készüléket. Nagyon jó fogása van a méretei miatt, a kijelző szerintem nagyon szép és a szoftver igencsak jól optimalizált (Nexus-ról jövök, de az apró szoftveres pluszok miatt nálam nyert az UX a tiszta androidhoz képest), sehol egy akadás vagy lag, mindenre azonnal reagál a készülék és gyorsan teszi a dolgát. A széles látószögű szenzorral tetszetős képeket lehet készíteni, nyilván a sima szenzor azért minőségre jobb. Ujjlenyomat olvasó gyors és jó helyen is van :D Az akkuidő meg duplazza szinte mindig az előző telóm üzemidejét, 1 napos használat mellett 6-6 és fél óra nagyjából mindig megvan a SoT, de ha csak böngészgetek akkor belefutottal már közel 8 órába is. Nem nagyon tudok negatívumot felhozni, a LED sem hiányzik mert folyton kapcsolatban van a teló egy Huawei watch-al amin látom az értesítésemet, sőt pár napja már az AoD-re is rászoktam így a LED az nekem kőkori dolog a kettő mellett :D

(#871) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Még csak ismerkedek vele, holnap vagy holnapután jön tok hozzá, akkor már jobban nekiesek. Egy S7 Edge-t vált le :)

Z Fold 4

(#872) Aryon87 válasza T0rnad0 (#871) üzenetére


Aryon87
félisten

Hoppahoppa :))
Kernek velemenyt majd.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#873) tomboy0013 válasza T0rnad0 (#871) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tok nélkül is lehet használni, működik minden funkciója ;]

(#874) TODI1111 válasza T0rnad0 (#871) üzenetére


TODI1111
addikt

Mi vitt rá a cserére? Baj van az edge-vel (én is arról váltottam) vagy csak az újdonság "varázsa"?

(#875) T0rnad0 válasza Aryon87 (#872) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mindenképpen írok majd, de csak pár nap használat után :)

tomboy0013: lehet, de nem érdemes :DDD Biztos kicsúszna a kezemből tok nélkül. Ja és üdvözlet Egerből ;]

TODI1111: Note 7-et váltottam kényszerből S7E-re. Már meguntam és a frissítés sem a telefon előnyére vált. Év végén esélyes egy Note 8, majd meglátjuk. Vodánál elég jó áron van kártyásan, az S8/P10 meg nem győzőtt meg.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#876) Aryon87 válasza T0rnad0 (#875) üzenetére


Aryon87
félisten

Várom :)

Priviben leírnád a frissítés nem előnyére vált dolgot? Van pár gondom, kíváncsi vagyok nálad mik a tapasztalatok ez ügyben.

Fene, Egriek vagytok? Szombaton ott "randalíroztam" :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#877) babosmiki


babosmiki
addikt

Ezt ajánlom mindenkinek aki tok vagy fólia vásárláson gondolkodik: [link] Nagyon olcsó, ingyenes a szállítás a szilikon tok nem tapad, nem takarja el ezt a szép mobilt és nagyon jól illeszkedik. 1 héten belül itt van! Ezt: [link] viszont nem ajánlom, elsőre ezt vettem. Túl vastag és rátapad a telefon hátuljára amitől olyan lesz mintha olajos, zsíros lenne a telefon..

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#878) stemplar07 válasza babosmiki (#877) üzenetére


stemplar07
őstag

[link]
tok : itthon és jó nagyon nekem az S8-on is ilyen van , körbe éri, recés az oldala a V20-hoz is ilyen volt 3 nap alatt pickpack ponton van..

üveg fólia : Original Nillkin Premium Quality Tempered Glass Screen Protector For LG G6 (SuperT+pro 0,15mm 2,5D)
[link]

én már meg is rendeltem őket, merthogy előbb utóbb úgyis lesz DAC-os LG G6 -om :D

[ Szerkesztve ]

(#879) OPiiPO válasza stemplar07 (#878) üzenetére


OPiiPO
addikt

és akkor lesz egy V20 eladó? :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#880) Aryon87 válasza OPiiPO (#879) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudtommal már elment az :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#881) babosmiki válasza stemplar07 (#878) üzenetére


babosmiki
addikt

Jók ezek is!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#882) stemplar07 válasza OPiiPO (#879) üzenetére


stemplar07
őstag

:D Én szóltam a V20/10 topicnban de lemoderáltak , a HW aprón elment 2 nap alatt .. :D
S8 lesz eladó lehet ..

[ Szerkesztve ]

(#883) Aryon87 válasza stemplar07 (#882) üzenetére


Aryon87
félisten

nafene :D csak nem jött be ? ;]
Gondolom a G6-ra gyúrsz

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#884) stemplar07 válasza Aryon87 (#883) üzenetére


stemplar07
őstag

Jó telefon nagyon! a V20 , engem a mérete zavart , motorozás közben a dzsekimben beleállt a bordáimba ..

:D Előtte ki akarom próbálni ,,babosúr,, dacos G6 át a füleseimmel HighGainben :-) aztán döntök ..

[ Szerkesztve ]

(#885) Aryon87 válasza stemplar07 (#884) üzenetére


Aryon87
félisten

En meg a V20at akarnam mar kiprobalni :D
Aztan johet a G6 is :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#886) babosmiki válasza stemplar07 (#884) üzenetére


babosmiki
addikt

Bármikor, tudod megbeszéltük! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#887) tomboy0013 válasza T0rnad0 (#875) üzenetére


tomboy0013
veterán

Üdv neked is, honnan tudod hogy egri vagyok? Vagy már leírtam valahol? :D

(#888) David3


David3
őstag

Sziasztok!

Van tapasztalata valakinek ezzel a tokkal? Esetleg a bolttal? : ) Most vasárnap megyek fel Pestre, de lehet maradok hétfőig (vasárnap ők zárva vannak), lehet benéznék hozzájuk. Vagy esetleg a Váci úti szervizben nézzem meg?

(#889) tomboy0013 válasza David3 (#888) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem Nexus-hoz volt ilyenem. A méretei tökéletesek, csak 1 hónap alatt elsárgul, mint a többi szilikon tok. Én Frosted Shield-et használok a Nillkintől, na az egy igazán jó tok. Por nem megy alá úgy mint a szilikon tokoknál, fogásra is jobb és fél év után is úgy néz ki mintha vadi új lenne. Nexus-on is bevált, most a G6-ra is vettem egyet (bár legtöbbször tok nélkül van).

(#890) babosmiki válasza tomboy0013 (#889) üzenetére


babosmiki
addikt

Nekem a V20-on fél év alatt sem sárgult be az átlátszó szilikon tok...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#891) tomboy0013 válasza babosmiki (#890) üzenetére


tomboy0013
veterán

Pedig az átlátszó szilikon fizikailag lehetetlen, hogy ne sárguljon be :D Nekem akármennyi volt eddig, minőségi vagy sem az mind besárgult 1-2 hónapon belül. Telefonos boltban is dolgoztam, de ott is csak elsárgult szilikon tokokkal találkoztam azoknál akiknél már volt használva.

(#892) Konfigos válasza tomboy0013 (#891) üzenetére


Konfigos
őstag

Én a spigenre esküszöm régóta..G4en is az volt,g6 is azt kapta,nem olcsó..De marha jól védi és nagyon jó a fogása is.Viszont tény hogy eltakarja a teló nagyrészét. Mondjuk a platinumhoz kifejezetten jól nézki a spigen neo hybrid.

(#893) babosmiki válasza tomboy0013 (#891) üzenetére


babosmiki
addikt

Én is meglepődtem, de tényleg úgy adtam el mint az újat!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#894) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Én 3 hete használom .kibaszott jó telefon.vodafonos sokak szerint herélt mert nincs DAC meg töltö.van egy harman kardon os táblagépem most próbáltam ki ugyan úgy szòl a herélt😌gyári fülhalghatóval.

[ Szerkesztve ]

(#895) David3 válasza nagylaci6417 (#894) üzenetére


David3
őstag

Én egy Sennheiser CX300-II -es fülhallgatóval használom, nincsen problémám vele, kicsit mintha szebben szólna, mint a G4, vagy korábban a G3. Nálam már 3. hete van a készülék, én sem tudok rá rosszat mondani, csak a dicséret jut eszembe róla... az akksi idő meg szerintem rendkívül jó, nem tudom mit panaszkodnak rá sokan... : )

(#896) eami válasza nagylaci6417 (#894) üzenetére


eami
addikt

nem a vodafoneos az, hanem az európai :\ DAC-on túlteszem magam, de a wireless töltés azért hiányzik :|

[ Szerkesztve ]

(#897) TODI1111 válasza Konfigos (#892) üzenetére


TODI1111
addikt

Spigen tokot honnan rendelted? Néztem a speedshop oldalán, de azt írja várhatóan csak 3 hét múlva lesz.

(#898) CsGábor válasza TODI1111 (#897) üzenetére


CsGábor
tag

Gyorsboltból rendeltem spigen ruggedet. Pár napja hívtak fel hogy júni első hetén fog megérkezni.

[ Szerkesztve ]

(#899) TODI1111 válasza CsGábor (#898) üzenetére


TODI1111
addikt

Spigen Neo hybrid tokot használtam minden eddigi készülékemen és erre is azt szeretnék tenni de nem találok

(#900) CsGábor válasza TODI1111 (#899) üzenetére


CsGábor
tag

Persze értem, neked másfajta spigen kell de lehet hogy onnan kapnak meg szállítmányt köv héten és több féle is érkezik. Emiatt lehet érdemes lenne felhívnod őket. Gondolkoztam 2 hete - amikor rendeltem - hogy külföldről hamarabb megérkezhetne de a 2-3 ezer forint postaköltség lebeszélt erről .
Találtam itt de ez nagyon durva áron van :Y .

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.