Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

De baromi jól néz ki a forma. Szinte rákívántam.
A MIUI épp nem a kedvencem, de jobban fáj az értesítési LED hiánya.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#202) mjani1172 válasza TODI1111 (#200) üzenetére


mjani1172
addikt

Pontosan így van ahogy írod. Kinek szól ez a telefon?
Az ismerőseim háromféle csoportba oszthatóak,telefonvásárlási szokásaik szerint.
1.A legjobbat. Ez nem az.
2.A legolcsóbbat melózni. Ez nem az.
3.Egész normálisat szolgáltatótól. Itt a határ szinte minden esetben 90.000 forint.
Ez ide sem illik.
Ugyanaz lesz mint az előd, és a HTC10.
Egy páran veszik, de hatalmas bukta lesz.
És meg is érdemlik.

[ Szerkesztve ]

(#203) nagylaci6417 válasza mjani1172 (#202) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Véletlen a lottószámok az nem látod előre?

(#204) tzsolesz válasza mjani1172 (#202) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Te fogalmaztad meg a legjobban. Imádom az LG-t, mert az első igazán szuper androidos telefonom is LG Optimus Black volt, az akkori ellenfele a Samsung Galaxy S volt, és nekem a Black kellett mert jobban bejött. Azóta szeretem az LG-t mint márkát, és persze mindig is megvédtem a trollkodóktól a topicokban, ahol merő unszimpátiából fikázták. Bár a Telekom nem mindig a legjobb áron adja az LG-ket, azóta csak megvolt az LG G2 mini is, meg egy LG Joy is (khmm, ez nagyon pocsék telefon....), de mára inkább Samsungokat veszünk, mert nekem special a hátsó home gomb nem szimpi, de ez más kérdés.
Erre a telefonra nagyon sokat vártunk. Én is most szerettem volna váltani az S6 edgem, de valamiért a formaterven, és a kijelzőn kívül úgy igazán nekem nem áll össze az egész telefon. Olyan dolgok hiányoznak belőle, amit én kifejezetten hiányolok a mindennapokban, és nem tudom hogy ilyen drága telefonról miért is hagyták el az értesítési LED-et pl. vagy például az infrát, de még a nagylátószögű felvételekkel is elég sok a probléma, mondhatni mosoda. Egy ilyen árú (200-220K) készüléktől azért elvárja az ember hogy ezekben a funkciókban kiemelkedő legyen, és képviselje a csúcsot, akár hangzásban (DAC) akár kamerás képességekben, stb.... Én most úgy látom, hogy ez nem jött össze. Majd legközelebb, csak az az érdekes, hogy mindezt nem 4-5 hónappal ezelőtt dobta ki a nagy piacra, még is ilyen felemás lett. Még az S8 megjelenését sem tudta megelőzni a gyakorlatban. Sajnálom, mert eddig az LG volt a favorit gyártóm, azt leszámítva hogy a hátsó gomb nem volt szimpi......

(#205) Aldo Reyne válasza mjani1172 (#202) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Nem rossz felosztás, de szerintem hiányzik egy pont, és pont ott versenyezhet ez a telefon.

4. Felső kategória: 90-150 nem fizeti ki a felhasználó a csúcs felárat, de hosszabb távra keres megbízható telefont. Előző évi csúcsmodellek, kínai csodák sorolhatók ide. Tavaly ebben a kategóriában gurított nagyot a Huawei P9.
Vodánál eleve ide árazták az G6-ot, pont ugyanannyiba kerül, mint a P10, és 5000 forinttal olcsóbb az S7-nél. Hasonló az ára, mint a O+, MI6. Itt a helye, máshol túl van árazva. Ezekkel érdemes összevetni, nem az S8-cal. Itt sem Best buy, de lesz piaca.

Szerintem jól tette az LG, hogy a P9 piacát próbálja átvenni, eladási számokra van most szükségük nem presztízsre, arra ott lesz a V30.

(#206) Ateszpapa válasza Aldo Reyne (#205) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Inkább S7 mint ez.
Az is jobb nála, és ennek a hiányosságai ott megvannak.
QI töltés, LED, VR, stb...

Vagy akkor már a Huawei P10 plusz.

Miért kellett az EU-s piacra szánt modellekből kivenni a QI töltést?
Itt nem működne a föld mágnesesége miatt vagy mi a rákért vették ki?

Sz@rrágó banda, ezzel a felfogással remélem csődbe is mennek.
Nem érünk kevesebbet mint mások, ezek mégis megkülönböztetnek minket.
:W

(#207) adomok


adomok
tag

Szerintem az a vicc, márkától függetlenül, hogy a csúcs telók topicjában is minden az üzemidőről a nyers erőről, meg a pixelvadászatról szól. Nekem az lenne a szintlépés, ha az új vasak úgy hoznák a ma elvárható gördülékeny működést, hogy nem kiált töltőért a telefon, csak heti egyszer, nem azon megy a trükközés, hogy mit ne használjak az üzemidő növeléséért. Én csak használni akarom a telefon számomra fontos funkcióit, kompromisszumok nélkül. Remélem egyszer eljutunk ide.

(#208) SkyLine3000 válasza tzsolesz (#204) üzenetére


SkyLine3000
addikt

A hátsó gomb számomra a legkényelmesebb dolog. :) Soha nem kéne más telefon. Annyira kézre áll, h jobb nem is lehetne. Nem kell az oldalán tornáztatnom az ujjaim (főleg, ha olyan rossz helyen van). Ha autós tartóban van, akkor meg ott van a duplakopp. Öreg hiba az Lg-től, h az 5-től elhagyta.
Én is szeretem az Lg márkát. Sok minden van tőlük. De a G6 tényleg nem úgy sikerült, ahogy kellett volna. Vagy tán azért nem fullozták ki, h a leendő V30-nak maradjanak ütőkártyái? Mert mondhat bárki, bármit az lesz az Lg csúcsa és nem a G6!

(#209) enginev3.0 válasza motofi (#183) üzenetére


enginev3.0
félisten

De gyenge volt akksiban, sok volt neki a felbontás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#210) babosmiki válasza mjani1172 (#202) üzenetére


babosmiki
addikt

"Kinek szól ez a telefon?"
Például nekem! ;)
Mert nekem fontos a szép igényes külső, mert nekem fontos a stabil búgmentes szoftver amit a nagy Samsungok sem tudnak, fontos a nagylátószögű kamera amiben nem a széleket nézegetem hanem az a fontos, hogy minden ráférjen a képekre, mert nekem fontos az erős akksi és igen jó az üzemidő hiába ír mást a teszt a V20-nál is jobb, mert nekem fontos, hogy jó helyen legyen az ujjlenyomat olvasó nem úgy mint egyes márkánál, fontos a jó ram kezelés és még írhatnám tovább...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#211) Aldo Reyne válasza Ateszpapa (#206) üzenetére


Aldo Reyne
csendes újonc

Ennek is vannak előnyei az S7-hez képest: amoled és TW nem mindenkinek pozitív, SD proci és hátsó ujjlenyomat olvasó is lehet előny, ugyanígy a type C csati, 5,7' és osztott mód, széles látószögű lencse, vélhetően egy évvel tovább támogatott szoftver, ütésálló kivitel, nagyobb aksi.

Nem nagyon látok most a piacon egyértelmű best buy készüléket, de lehet válogatni, hogy mi fontos.

(#212) mjani1172 válasza nagylaci6417 (#203) üzenetére


mjani1172
addikt

Van amit előre lát, tud az ember.Nem csak én, hanem sokan. Persze van aki a földön fekvő barna dolgot is mindig megnyalja, majd miután rájön hogy mi az, örül, hogy nem lépett bele.

(#213) nagylaci6417 válasza mjani1172 (#212) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Olyan telefonról mondasz véleményét, egyáltalán volt már a kezedbe?a note 7 is láttad előre?én például olyan vagyok aki nem alkot véleményt olyan dolgokról amit nem használtam,legyen az telefon vagy bármi más.

(#214) whatwhatwhat válasza aelod (#18) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

"nem ültek fel a méret és edge vonatra kijelző terén"

Ha a galaxy s8-ra gondolsz, akkor azt tudnod kell, hogy az s8 pont ugyanakkora mint a g6. Kivéve, hogy 4(!) milliméterrrel keskenyebb ÉS nagyobb a kijelzője.

(#215) S e t h


S e t h
nagyúr

Nincs ezzel a a telefonnal semmi gond, ha valóban egy százassal olcsóbb mint más gyártó flagshipje.
Számomra ugyan meglepő, nem mondom, hogy koncepció nélküli, viszont érdekes miért nem a felső sávba pozicionálták a készüléket és ennek megfelelően törekedtek volna, hogy valóban az idei flagshipek méltó riválisa legyen.
Amennyiben a G szériát kivezetik felülről, akkor akár jó is lehet, kérdés, hogy ennyi pénzért már nem éri-e meg jobban mondjuk egy S7.
A külseje kifejezetten jó, nem olyan béna mint a lekerekített bullshit style, de ennyi. Ha vki el tudja fogadni, hogy ez már nem az a G ami a korábbi években volt, akkor ezt a gombócot lenyelve lehet jó, de kérdés mennyire lehet elfogadni, hogy már nem egy flagshipet birtokolunk.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#216) #82729984 válasza Aryon87 (#195) üzenetére


#82729984
törölt tag

"Ez mar megszokott dolog: kijon az uj LG G szeria, es kb 500 oldalon megy a fikazas, lehuzas, mas marka istenitese, utana kikopnak a nem tulajok, es elindulgat a fo topik fo elete"

Khm... Ezt pont te mondod aki kis híján ki lettél tiltva a G4-es topicból mert a 40 ezer kommentből kb. 3 ezer a te siránkozásod volt hogy bootloopos a telefonod, amit ugyan a szervíz 1 nap alatt gariban megcsinál, de te nem viszed szervizbe köcsög LG... És ezt elmondtad naponta 5x
:DD

(#217) OPiiPO válasza babosmiki (#157) üzenetére


OPiiPO
addikt

Sajnos ez már hardveresen sem igaz :N

LG V20 IMX298

LG G6 IMX258

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#218) tomboy0013 válasza babosmiki (#210) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nekem is szól! :D
Gyönyörű a teló, nagyon jól optimalizált a rendszer mert egyáltalán nem tűnik lassabbak egy S8 mellett sem. Kifejezetten beletapad az ember kezébe és mellé nem egy ergonómiai katasztrófa mint számomra az S8 (azt az ujjlenyomat olvasót a mai napig nem értem hogy gondolták). Üveg fóliát is tudok rá gond nélkül tenni, a képernyő szélét is látni normálisan napközben. Van 2 széles látószögű szenzor amit máshol nem kapsz meg. Nagyon szép IPS kijelző(itt nincs pirosodás meg hasonlók), IP68, MIL-STD 810G. Nem forrósodik és az üzemidő is tök jó. 51%-on vagyok 3 óra 31 perc kijelzőidővel úgy, hogy 15 órája töltöttem, ebben benne volt a legutóbbi frissítés letöltése és telepítése is. Nekem ez nem számít gyenge üzemidőnek, de hát kinek hogy :)

(#219) #82729984 válasza SkyLine3000 (#208) üzenetére


#82729984
törölt tag

Na ja csak ha a V30 csak egy limitált területen lesz kapható akkor az megint sikerül tökön rúgni magukat. Mondjuk ez megy nekik, bemutatják februárban a G6-ot majd kiadják májusban amikor már mindenki bevásárolt S8-ból...

A V30-al meg gondolom majd úgy akarják letarolni a piacot hogy dél-korea only lesz... :)

(#220) #06658560 válasza babosmiki (#210) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az a szép igényes külső szemből szerintem olyan, mint amikor a szifonra tesznek egy vastag tokot.

(#221) Stauffenberg válasza Aldo Reyne (#211) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"vélhetően egy évvel tovább támogatott szoftver"

Erre ne vegyél mérget. A G4 támogatását egyetlen (!) főverzió frissítés után állította le az LG, majd a hatalmas felháborodás miatt bejelentették, hogy mégis lesz még Nougat, valamikor az év második felében, laza egy év csúszással... Nonszensz, még a középkategóriás Samsungok és Huaweiek is előbb kapják meg. Mire a G4 Nougatot kap, már itt lesz az új Android is.

(#222) Aryon87 válasza #82729984 (#216) üzenetére


Aryon87
félisten

Nagyon összetévesztesz valakivel, mert az enyém nem volt bootloopos :))
És vittem szervízbe ha kellett, ha nem :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#223) Lami66


Lami66
őstag

Idén vennék új telefont. Nem vagyok márkafüggő, egyetlen márka kivételével (Apple) bármelyik márka szóba jöhet amely megfelel pár elvárásomnak. Ezek az elvárások nem túlzóak (minimum követelmény: 4 giga ram, 64 giga tárhely, jó fotó és jó zene, nem péklapát méret, és ne legyen rusnya)
Ezeket elég sok telefon tudja, ezért a választáshoz a kérdés, melyi ad pici pluszt a többihez képest.
LG-m még sosem volt. Most lenne egy esélye nálam, ha a 64 gigás DAC-os verziót leemelhetném a polcról valamelyik üzletben. De az eu-nak idebobott verzió a kinézeten kívül semmit pluszt nem tud felmutatni a tavalyi csúcsmodellekkel szemben.
Akkor végülis miért vegyem ezt?
LG-sek, lehet érvelni, győzködni.

(#224) gidion90


gidion90
tag

Akik vettek fuggetlenul mondjuk partnerotol vagy társaitól, ti DAC rendszerrel kaptatok? Vagy ott is eus modellek vannak? Imádkozom h igaza legyen egyik kommentelonek miszerint 1 honap múlva mar 130ezer forintért lehet kapni. Kompaktsag miatt inkabb ezen gondolkodom, mint a v20-on, viszont ha tönkremegy az akksi a quick charge töltés miatt ideje korán, akkor ugrik a vizallosag ha kicsereljuk az akksit. Szerintetek tönkre megy az akksi vagy hamar lemerül ha munka utan mindig ccsak netmegosztasra hasznalom a telefont? Illetve a vodafonnal akkor ezek szerint nem fuggetlen?

(#225) kelly416


kelly416
veterán

Szemből szép, hátulról snassz, de az akkuban és a kamera képeiben is nagyot csalódtam. Főleg a nagy látószögű képek mind homályosak?! Mindegy, hogy közelit, távolit, akármit nagyítok ki rajta 100%-os méretbe, minden csúnya. És ez az akku... komolyan kíváncsi vagyok, mikor lépnek már túl ezen az üzemidőn a nagyok is. Ok, hogy kínai telefonokban vannak jó nagy akkuk, vagy a Moto csinálja a Play szériát, de azért nem ártana másnak is követni ezt kicsit, és vagy nem vékonyítani, vagy más technológiát alkalmazni az akkukra. Én szeretem az LG-t, most is G4-em van, de hogy nem G6 lesz az utódja, az biztos.

(#226) leslien válasza OPiiPO (#217) üzenetére


leslien
nagyúr

itt is téma... de nem mi nem értjük az Lg-t maga az Lg sem érti h került ez bele ..a másik érthetetlen h ott van náluk a spájzban az Oled és bele kéne csak tenni.. lehet h ezért nem találják..? :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#227) Márko88


Márko88
aktív tag

Szerintem nem sok egyénisége van ennek a telefonnak, valahogy nem egyedi, nincs egy olyan tulajdonsága szvsz amivel tömegek vásárolnák.és hosszú sorokban érdeklődnének. Van más.

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#228) tomboy0013 válasza Lami66 (#223) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne vedd, szerintem ahogy a többi topik ez sem arról szól hogyan győzzünk meg valakit aki alapból negatívan áll a témához. Ebbe a telefonba sok ponton bele lehet kötni amit meg is tesznek. Mi tulajok elmondjuk a valós tapasztalatainkat és utána levonhatod a következtetést, hogy a te igényeidet fedik-e ezek a dolgok. Ha igen akkor jó választás ha nem akkor nem. Itt a probléma általában az, hogy az emberek nem az igényeik alapján döntenek hanem összehasonlítás után.

(#229) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Az ertesitesi led hianya nekem faj kicsit, akkor inkabb mar V20, vagy snsv.
Egyenlore marad a G3. :(

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#230) SkyLine3000 válasza #82729984 (#219) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezt az "onlyzást" én sem értem. Ha én lennék gyártó, csinálnék minden kategóriába egy értelmes telefont (amit bármelyik épeszű élőlény simán összedobna) és mindenhol elérhetővé tenném, ahol csak lehet. Cél, minél több bevétel. Ezt csak így lehet elérni. Ráadásul nem kéne annyi féle készüléket gyártani. De úgy látszik ezek a gyártók nem érzik jól magukat, ha nem kavarhatják meg rendesen az állóvizet.
Ha az Lg jól akarja csinálni, a V30-ba belerak majd mindent, amit ma lehet és mindenhol árulni fogja. De nyilván nem így lesz...

(#231) OPiiPO válasza #82729984 (#216) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez nem Aryon87 volt, egészen rosszul emlékszel

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#232) OPiiPO válasza leslien (#226) üzenetére


OPiiPO
addikt

ez egészen érthetetlen a számomra :F

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#233) CsGábor válasza Lami66 (#223) üzenetére


CsGábor
tag

Menj be áruházakba , telefonos boltokba és vedd kézbe mindet ami kicsit is szóba jöhet. Nem vagyok egyik márka rajongója sem, ami tetszik külsőre és elegendőnek vélem a vasat teljesítményben esetleg volt jó tapasztalatom a márkával azok közül választok.
Megvettem a G6-ot mert a G2-G3-G4 is tetszett. bár ezek közül csak G4-em volt (nagyon szerettem), személyesen tapasztaltam meg a G2 és 3 dolgait is mert volt kollégának, ismerősnek valamelyik.
Most kiváncsiságból megnéztem MM-ben a Huawei P10-et kb.2 hete és teljesen meggyőzött hogy milyen jó kis telefon lett. Nagyon megtetszett de az extrém nagy eltérések hardwareben - például memória sebességben nagyon durva eltérések - eltántorítottak a vásárlástól. A samsung S7e (ezt váltotta a G6) hálozati instabilitás gondja meg random sunyi fagyásai miatt elvesztette a bizalmam. Elvárom hogy bármilyen telefonom van az alap funkciója legyen megbízható. Tehát ha azt látom rápillantva hogy van térerő és van töltöttsége az aksinak akkor legyek elérhető.
Kedden este vettem át a G6-ot. Telefonáltam vele, hívtak is párszor és eddig ez a rész teljesen rendben. Kezelőfelületével elégedett vagyok, méretei és kijelzője nagyon szuper. Fotókat amiket csináltam nekem tetszetősek, a széleslátószögnél csak a halszem effekt szerű torzítás van semmi egyéb gondot nem látok. Ez sem gond hanem inkább ... stílus vagy vmi ilyesmi :) . 2 apróság ami nem tetszik .
Az egyik hogy nem találom alapból a widgetek közt a kedvencekeket , csak egyesével lehet kipakolni gyorshívó ikonokat a másik pedig az üveg hátlap. Na ebben a P10 viszi nálam a pálmát, nagyon jó az a hátlap amit rátettek. Widget megoldható tehát nem igazán gond, a hátlap meg mindegy is mert erre is amint lehet veszek egy spigen ruggedet.
Audió és wireless téma. Nekem egyik sem hiányzik de értem és osztom a véleményt hogy ez egy elég szemét dolog volt az LG-től , azonban nálam ez nem indok arra hogy ne vegyem meg a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#234) -Mosquito- válasza Lami66 (#223) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Melyik márka ez?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#235) s4tch válasza babosmiki (#210) üzenetére


s4tch
veterán

Már csak azt áruld el, honnan sikerült beszerezni a quad dac verziót. :)

(#236) Helltak válasza s4tch (#235) üzenetére


Helltak
őstag

Partnerogsm-nél vette, a héten szépen le ment az ára 185e Ft-ra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#237) #82729984 válasza Aryon87 (#222) üzenetére


#82729984
törölt tag

Akkor bocsi, de volt valaki aki végigsírta a fórumot hónapokon keresztül erre biztosan emlékszem meg arra is hogy 50x el lett küldve melegebb éghajlatra.
Szóval a "tulajdonosi" megbeszélés semmivel sem jobb :)

Más:
Valaki mérjen már rá a belső tároló sebességére ezzel: Sd Card Test

Az eredményeknék kiírja a sebességből kalkulálva hogy eMMC vagy ufs 2.0 vagy 2.1 (lehetőleg minél nagyobb fájlt kell beállítani a biztos eredményhez).
Agyvérzést kapok ha eMMC lenne (és jó lenne ha több G6 tulaj is rámérne, mert a Huawei és Samu után tudjuk hogy az hogy az egyik készülék adott tárolóval van szerelve még nem jelenti azt hogy a másik is)

(#238) Tulku


Tulku
veterán

Lehetőségem nyílt Szentkuti fórumtárs jóvoltából kipróbálni a BT képességeit...

Nos APT-X-HD kodeken baromi erős az adójele, az AK XB10 nem szakadozott még akkor sem, ha 5-6 méterre a háta mögé tette a telefont Ákos (AK320 viszont igen, már 2 méterről)...bravó LG nekem ez egy plusz pont...

persze sokakat egyáltalán nem foglalkoztatnak ily csekélységek...

(#239) Aryon87 válasza #82729984 (#237) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom kire gondolsz amúgy. Én csak az üzemidővel fanyalogtam :))
Most se különb a helyzet, ahogy látom a topiját ott.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#240) Helltak válasza #82729984 (#237) üzenetére


Helltak
őstag

[

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#241) gidion90 válasza Helltak (#236) üzenetére


gidion90
tag

Es eus töltőfej jart hozza? :))

[ Szerkesztve ]

(#242) babosmiki válasza OPiiPO (#217) üzenetére


babosmiki
addikt

? Én csak a képeket nézem és nincs eltérés a két mobil között, sőt!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#243) sixpak


sixpak
nagyúr

Videofelvétel közbeni kontrolra van lehetőség?
Ilyesmire gondolok:

Iso, záridő, mikrofonok etc...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#244) Helltak válasza gidion90 (#241) üzenetére


Helltak
őstag

Nem hiszem, de nem én vettem ott, hanem Babosmiki kolléga :)
#243:
Igen, lehet mindent ugyanúgy állítani manuálisan, mint a V sorozatban.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#245) leslien


leslien
nagyúr

bye bye G6...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#246) OPiiPO válasza babosmiki (#242) üzenetére


OPiiPO
addikt

akkor viszont jól sikerült az LG szoftveres optimalizációja

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#247) Helltak válasza leslien (#245) üzenetére


Helltak
őstag

Vissza vitted?
Szegényke :) nem szép tőled :P

Xiaomi 14 Ultra

(#248) #82729984 válasza Helltak (#240) üzenetére


#82729984
törölt tag

Köszi, akkor legalább ez rendben van

(#249) babosmiki válasza gidion90 (#241) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem de átalakítót adtak hozzá! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#250) dkovizoli válasza leslien (#245) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ez gyors volt. Mi történt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.