Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) killerhoze válasza eami (#944) üzenetére


killerhoze
csendes újonc

eami
(PH! addikt)
és milyen? meg vagy elégedve vele? G3-hoz is gyári circle tok van/volt. Azt nagyon szerettem

Nekem G4 esen volt quick circle tok én is nagyon birtam.
Ez most a G6-ra strapabiróbb de messze nem tud annyit mint a régiek (g3 g4)
Ha felrakod akkor always on display megszünik.
Zárt tokkal nem tudsz semmit csinálni pl: hivást kezdeményezni, órát megnézni, szóval semmi olyasmit amit a régi quick tokokkal lehetet.
Ellenben zárt toknál tudod fogadni a hivásokat befejezni a hivásokat és az ébresztőt is ki lehet kapcsolni.
Szóval ez a tok butább mint a régi tokokk de nagyon jól néz ki a telefonon szép és elegáns.

[ Szerkesztve ]

(#952) eami válasza killerhoze (#951) üzenetére


eami
addikt

hm, pedig mintha az always on maradna a tokkal is.

(#953) killerhoze válasza eami (#952) üzenetére


killerhoze
csendes újonc

Igen marad vagy 10 másodpercig és kész!
Persze kinagyitja a teló de kikapcsolja.
Van egy videó a You Tube-on egy orosz fickó teszteli ott minden látható róla ami fontos.

(#954) GuruZone


GuruZone
őstag

ma is visszavittek a győri telekomba egy G6-ot hálózati hibával, szóval Ken Hong elmehet a náthásba, én nagyon nagyot csalódtam a márkában.
Mindenkinek problémamentes hónapokat, éveket kívánok és járjatok sokat vidéki 4G-n ahol nekem problémáim voltak. Sziasztok! Leléptem.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#955) tomboy0013 válasza GuruZone (#954) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mert ugye Ken Hong rakta össze a telódat :U

(#956) Konfigos válasza GuruZone (#954) üzenetére


Konfigos
őstag

Pár hibás darab mindig becsúszhat,ettől még nem lesz szar egy telo,csak neked a tapasztalataid így most rosszak.De azt azért nem értem hogy " járjatok sokat vidéki 4G-n ahol nekem problémáim voltak.",két dolog vetődött fel bennem ezzel kapcsolatba,hogy azt szeretnéd esetleg hogy másoknak is szar legyen a telója ami pusztán rosszindulatúság,vagy úgy hiszed hogy mindegyik ilyen szar?Mert utóbbira itt vagyunk páran hogy cáfoljuk,előbbire meg inkább nem reagálok :) Bár vidéket passzolom,mondjuk most amikor olaszba voltam átutaztuk a fél országot és nem tapasztaltam semmi gondot vele..Még kint is pöpec volt minden.

(#957) rene85


rene85
aktív tag

Ma megtapogattam egy ilyen telefont az europarkban - g3-am van és az akksi katasztrófa, kb 4 óra SOT-t produkál, bekapcsolt képernyővel (úgy, hogy nem csinálok semmit a telefonnal, pár percenként merül 1 százalékot.

Mi a helyzet a g6-tal? A leírásban szereplő screenshotot én is láttam az eredeti helyén, de egyszeri, mobilosoldalos tesztet nem vennék komoly alapnak. Valós emberek által postolt screenshotok és eredmények érdekelnek. Van aki itt azt írja 10 óra, de van 4 órás adat is máshol. Szóval screen on time, fb, linkedin, mail, sms, telefonálás, netezés, semmi más esetén nektek mennyi? Lehet érdemes lenne egy táblázatot összerakni erről

Köszi!

(#958) David3 válasza leslien (#948) üzenetére


David3
őstag

Osztrák A1 is fehéret adott hozzá gyárilag.

(#959) eami válasza rene85 (#957) üzenetére


eami
addikt

ez teljesen egyéntől függ szerintem (pl nekem első dolog volt hogy legyaluljam a facebookot, smst meg nem is tudom mikor írtam utoljára). nekem is G3 volt előtte. Akár 8 órát is lehetett róla filmet nézni egyhuzamban, de ha olyat csináltam, akkor akár 2 óra alatt is ki lehetett fektetni. Ezzel sem hiszem hogy másképp lenne.

(#960) rene85 válasza tomboy0013 (#481) üzenetére


rene85
aktív tag

mennyi lett még az a pár százalék? g3-nál a 4% kb 4 percet jelent...

(#961) tomboy0013 válasza rene85 (#960) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerinted emlékszem? :D De a közel 8 óra SoT mellett ez szerintem pont nem lényeg.
Egyébként elég jó azóta is az akkuidő. Most épp Mallorca-n vagyok és pl. tegnap is orrba szájba fényképeztem vele de ennek ellenére megvolt a 6 óra SoT durván 12 órás üzemidővel. Vannak ettől jobb üzemidővel bíró telók, de úgy gondolom ez sem rossz, sőt...

(#962) TODI1111 válasza GuruZone (#954) üzenetére


TODI1111
addikt

Én szegeden lakom és szoktam dolgozni a környező kisebb településeken is (Sándorfalva, Szatymaz, Deszk) de eddig még nem volt hálózati problémám. Olyan helyen is megállta a helyét ahol az S7 edge-vel már kaptam az sms-t a szolgáltatótól a nem fogadott hívásról.

(#963) GEIL válasza GuruZone (#954) üzenetére


GEIL
addikt

ez kb annyi mint Bill Gates-t szidni egy win kék halálért.... :DDD :DDD :DDD :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#964) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Sziasztok. Van lényegi különbség az Ázsia modell és az Eus közt?. Partneronál gondolkodom hogy vennék egyet.

BlackBerry Passport

(#965) TODI1111 válasza dodicsaba (#964) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha a hifi Quad DAC a dualsim és 64 Gb belső tároló lényegi különbséget jelent akkor igen. :)

[ Szerkesztve ]

(#966) stemplar07


stemplar07
őstag

:D partnero gsm , 64/4 dual quaddac , 160 Ft az ár ...
Babosúr,, lassan ki kell próbálnom a hangját , 140 -nél veszek egyet :)

[ Szerkesztve ]

(#967) gidion90 válasza TODI1111 (#962) üzenetére


gidion90
tag

Ezt sok helyen olvastam, sokszor van problema Samsung csucskategoriasok jel eldobasaval meg lte nem talalasaval az LG telefonokkal szemben? Nyáron Ráckevén leszek sokat es Telenor hipernetet szeretnem kiélvezni. Es most egyre jobban a két befutó a quad dacos lg g6 meg az s8. Azt is hallottam, olvastam, hogy a samsungok zenelejátszó chipje eleve jo minoseget produkál a nagyatlagtol is, nyilvan akármennyire jo, a Dacot "nem győzi le"? Illetve ha van egy Monster fejhallgatom, eg es fold lesz majd akar a youtuberol letoltott mp3mak hallgatása is? Volt egy lenovo yoga tablet pro 3mam(de hosszu nev), amiben volt quad dac es sokkal mélyebben voltak a hangok, sokkal fokozatosabban lehetett állítani a hangerőt is, mint pl a kis lumia 1020amon.
Lehet off topic, de talan vannak benne lg-s kérdések is😄 :R

Meg egy fontos eszembe jutott, g6 tulajok, akik esetleg fogtak g5-ot... Itt mar nem tapasztalható a kijelző uvegenek enyhébb benyomasra történő lcd eltorzulas? Amikor igy ugymond elfolyosodnak a szinek.?! :))

[ Szerkesztve ]

(#968) Louis1 válasza stemplar07 (#966) üzenetére


Louis1
tag

Érdekes, hogy itt 172-ért hirdet a Partnero, honlapon meg 160...

Üdv.: Louis1

(#969) rdanika


rdanika
tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha veszek egy ázsiai picra szánt verziót akkor ér bármilyen hátrány az euban való használatból kifolyólag? Gondolok itt a frissítések elmaradására, vagy igazából úgy unblock a hardweres különbségeken kívül mivel jár ez?

Szabad vagyok! -mondta a majom, a rácsnak. Én nem! -mondta a rács, engem majmok köré zártak!

(#970) stemplar07 válasza gidion90 (#967) üzenetére


stemplar07
őstag

A G6 ban u.a.quaddac van mint ami a V20-ban (ami nekem volt és V10 is) ..ég és föld a hangminőség a G6 javára, még MP3-ban is.. Flac/DSD/Tidalban még nagyobb a hang különbség az S8 rovására .

Én ezt megoldottam egy Astell&Kern XB10 ( aptx/HD) BT-s dac/amp-al ami ,,közel úgy szól mint a G6 Sabre QUAD DAC/AMP hozzáteszem azért elmarad tőle ... kompromisszum (és persze plusz költség) , ..a szebb kijelző/gyorsaság/rádiós töltés/2 év gari stb.

De ha a 64/4 Dual ára lejjebb is megy akkor lehet egyet bevállalok ..

(#971) stemplar07 válasza rdanika (#969) üzenetére


stemplar07
őstag

semmilyen hátrány nem ér, B20 LTE megy rajta, dupla tárhely , dual sim . (quad dac ami nagyságrenddel szebben szól !
a kintiekre előbb jön frissítés mint az EU-s modellekre .. ( volt V10/20-am ott is előbb frissült )
Egy kockázatod van, a GSM garancia ...

(#972) GuruZone válasza Konfigos (#956) üzenetére


GuruZone
őstag

Dehogy kívánom, hogy rossz legyen mindenkié.
De ebből előbb-utóbb botrány lesz. Higgyétek el!

Melyik szolgáltatónál vagy? Eddig csak telekomosról tudok.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#973) -B- válasza GuruZone (#972) üzenetére


-B-
senior tag

Milyen botrány?
Attól mert nálad valami nem stimmel, még nem jelenti azt, hogy minden g6 szar.
Rajtad kívül még nem jelzett senki ilyen hibát itt.
Annak idején az s7 párosnál sokan panaszkodtak hasonló hibára, ha jól emlékszem, leginkább a telekomosok. Szóval, én szerintem a telekomnál van valami bibi.

[ Szerkesztve ]

(#974) dkovizoli válasza GuruZone (#972) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen. Az s8 fórumban is néhányan panaszkodtak telekomosok közül híváseldobálásra. Főleg a 4g hálózatokon. Szóval inkább ott lesz a bibi, nem itt.

(#975) gidion90 válasza stemplar07 (#970) üzenetére


gidion90
tag

Koszonom szepen! :) én ha hamarabb csökken általam meg bevallalhato árra a g6 júliusban akkor ez lesz a nyerő szerintem, igy ahogy olvasgatok forumon :)

(#976) David3 válasza GuruZone (#972) üzenetére


David3
őstag

Hát, én a múlt héten tapasztaltam hálózat-kimaradást, 10-15 percenként ledobott a hálózatról, volt, hogy a mobilnetem ment el... de ez egyébként szerintem Telekomnál keresendő hiba, mert visszaértem Győrbe, itt már jó volt, és azóta is jó.

[ Szerkesztve ]

(#977) kovaszoskeny válasza GuruZone (#972) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Semmi botrány nem lesz .lUser error és vagy telekom..Ha az xdan nincs a hiba akkor nem is létezik.Már pedig ott senki nem panaszkodik.
A probléma ismét a telkom

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#978) Aryon87 válasza gidion90 (#975) üzenetére


Aryon87
félisten

Epp ma jutott eszembe, hogyan tudnek kiszallni az S7edge-bol, hogy hozzajuthassak a G6-hoz..
De az a baj hogy sehogy :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#979) kovaszoskeny válasza Aryon87 (#978) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Ne akarj kiszállni semmi előnyöd nem lenne.(Látom eladogeppc vírus elkapott heheh)
Sőt már most iszonyat zuhan az ára bukó----- amcsiba már 50% os akciok vannak best buynál és verzionnál is...Ide is elér.agusztusra 110 környékén lesz a cucc..

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#980) -B- válasza David3 (#976) üzenetére


-B-
senior tag

Én korábban telekomos voltam. Vidéken lakom egy kisvárosban. Elég gyakori volt a gyenge térerő.
Költözés után az új lakásban már nemhogy gyenge volt a térerő, de legtöbbször még hálózat sem volt, telefonálni sem tudtam a lakásban.
Ekkor váltottam vodára, azóta semmi problémám nem volt.
Mint korábban írtam, az s7-nél voltak és talán még most is előfordulnak ilyen hibák. Meg ahogy előttem írta valaki, az s8-nál is vannak gondok 4g-n és minden esetben a telekomosok panaszkodnak.
Szóval tuti nem stimmel valami a telekomnál.

(#981) babosmiki válasza tomboy0013 (#961) üzenetére


babosmiki
addikt

Jó nyaralást! Az jó hely!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#982) gidion90


gidion90
tag

Debreceniek! Ti tudtok olyan boltot ahol mar ki van rakva a g6? 😇 :F

(#983) consono válasza GuruZone (#972) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, hogy csak a VoLTE-t kellett volna kikapcsolnod...

"In God we trust. All others must bring data"

(#984) Aryon87 válasza kovaszoskeny (#979) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar most bukoval vagyok vele, raadasul 1 honapos, de megy a szervizbe..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#985) doctorur válasza kovaszoskeny (#977) üzenetére


doctorur
tag

Hát lehet, hogy a telekom a hunyó, de az emlékeim szerint a G2 hasonló problémákkal küzdött egy ideig. Akkor az egyik szoftverfrissítés után megszűnt a probléma.
Beszélgetés megszakadás nálam is előfordul és kifejezetten olyankor, amikor a beszélgetés közben átvált, illetve átváltana 3g-re, mert olyan gyenge a 4g térereje.
A G4em hasonló körülmények között nem szakadt meg, de nem értették amit mondok.
Szerintem ezt a problémát is megoldják hamarosan.

(#986) babosmiki válasza stemplar07 (#966) üzenetére


babosmiki
addikt

Csak szólj! Hajrá! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#987) eami válasza doctorur (#985) üzenetére


eami
addikt

nekem vodánál eddig semmi gondom vele.

(#988) kovaszoskeny válasza eami (#987) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Magyar voda És USA verzion szintén nincs gond.

Abe due dembella

(#989) szlaci888 válasza eami (#987) üzenetére


szlaci888
aktív tag

Kb. 1 hónapja használom, magyar Vodán és eddig nem volt vele semmi hálózati gondom.

(#990) Konfigos válasza GuruZone (#972) üzenetére


Konfigos
őstag

Én telenornál vagyok,de valami bibi biztos van a telekomnál mobilnet téren is,mert pl asszonykámnak elfogyott a nete tegnap és azóta nem tudtam neki kiegészítő adatjegyet venni,honlapon is üres a rész nem dob ki semmit a rendelésnél,sms pedig nem azóta is folyamatba nem kézbesíti.Ma viszont visszakapcsolták neki hiába nincs már adat,gondolom ők is tudnak a hibáról és ezzel kompenzálnak kicsit,minden estre én maradok a telenornál a jövőben is inkább..

(#991) killerhoze


killerhoze
csendes újonc

Én a romániai orange hálózatott használom és hasít a 4g. Szóval a telóval semmi gond!

(#992) eami


eami
addikt

tudom elég idióta kérdés, de azok akik raktak rá tempered glasst: előtte leszedtétek a gyári fóliát vagy ráapplikáltátok a tetejére?

rendeltem egyet gyorsba, de a kamerától a hangszóróig ki van vágva fent, nem fedi a kamera és a sensorok közötti részt mint a gyári fólia.

(#993) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

TOK

Nillkin synthetic fiber nagyon állat.Sima bumpert akartam csak mert szeretek gyönyörködni de china 3 hét lett volna szóval fájó szív... ... engedtem lehúzni magam dupla árra de megérte.Masszív műanyag rugalmas cucc.Szép is.Sokkal jobban bejön mint a webshop rendereken.

(#992) eami
Szedd le!!!

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#994) Bastee válasza eami (#992) üzenetére


Bastee
tag

Perpill azt sem értem, hogy valaki miért szedi le a gyári fóliát, és rendel egy másik kínait!?

(#995) kovaszoskeny válasza Bastee (#994) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Mert a gyári nem fólia hanem véd semmit 1 forintos műanyag amíg kicsomagolod..Egy nillikin kínából meg edzett japán ÜVEG!!

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#996) eami válasza Bastee (#994) üzenetére


eami
addikt

mert ilyen gyenge gyári fóliát én még nem láttam. pár naposan már szedi a karcokat, pedig vigyázok a telóra mint a hímes tojásra. előző telómon olyan "másik kínai" van lassan 3 éve van rajta és egy szem karc sincs rajta.

egyébként ez a tempered glass amúgy sem tűnik pontos méretnek. megjött a spiegen szilikon liquid tok is, és simán a tok keretén belül elfér a TG. Ezért is gondoltam arra, hogy csak szimplán ráteszem a gyári fóliára.

[ Szerkesztve ]

(#997) Konfigos válasza Bastee (#994) üzenetére


Konfigos
őstag

Fasorba sincs egy rendes üveglappal,én azonnal lekaptam amikor megjött az üvegem.G4emen is üveg volt,és úgy megvédte a spigen tokkal együtt hogy hiába majd 2 éves a teló,patika állapotba van,karc sincs rajta,dobozból se bont ki szebbet az ember.

(#998) kovaszoskeny válasza eami (#996) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Igazán ez NEM képernyővédő hanem csak csomagolás .Kell az üveg nekem is úton van addig rettegek.Mert bár itthon is kapható xpro üveg is annak a minősége a nillkinnel szemben sehol sincs és még dupla ár is. A srác sezrintem azt se tudja mit beszél amúgy .. ;]

Abe due dembella

(#999) eami válasza kovaszoskeny (#998) üzenetére


eami
addikt

pontosan milyet rendeltél? linket tudsz adni ? :)

(#1000) kovaszoskeny válasza eami (#999) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

A sima 9Ht. A plus nem jön be nekem mert 2D a széle félek nem tapadna fel.
EZ AZ évek óta nillkint használok g2,g3,g4,g5 és most g6 is megkapja

Abe due dembella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.